Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Fantastik / Gerilim > Doctor Who

Yanıtla

Doctor Who kategorisinde Doctor Who konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-03-15, 21:34   #551
GFBusra
DiziFilm Moderatör

GFBusra kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2008
GFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond repute

8. Doktor'un Tardis'inin dizaynı.

Eski 30-03-15, 20:52   #552
nurdi
Yönetmen

nurdi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2007
nurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond repute

9. Sezon'da Game of Thrones'den 2 konuk oyuncu rol alacakmış.İlki Paul Kaye,diğeri ise Maisie Williams yani Arya Stark!Merakla bekliyorum.

Eski 31-01-17, 13:29   #553
dilara-1905
Yönetmen

dilara-1905 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2006
dilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond repute

Capaldi, dün gece DW'deki son sezonu olduğunu açıklamış. Moffatla beraber veda edeceği tahmin ediliyordu zaten. Her doctorun unutulmaz sahneleri vardır, Twelve'nin de 9x08 The Zygon İnversion bölümündeki tiradı efsaneler arasına girdi. Moffat nasıl veda edecek,ne kadar acı çektirecek bakalım bize Yeni doctoru merak ediyorum. Yalnız 13. doctor gelecek ben hala David Tennant'ı özlüyorum...
dilara-1905 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-17, 02:37   #554
MeRvİsHh
Asistan

MeRvİsHh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.01.2008
MeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond reputeMeRvİsHh has a reputation beyond repute

Favori doktorum David Tennant hala.
Capaldi bu sezon gidiyormuş keşke tennant geri gelse.
Benim en sevdiğim companionlar da donna ve rose'du.
Çünkü bu ikisi dışında tüm companionlar başlarına kötü bir şey gelince doktoru suçluyorlar.
Pardon da adam seni zorla götürmedi yani.
Öte yandan yeni sezonun bölümleri çok güzel. Keyifle izliyorum.
MeRvİsHh Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş