Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan > Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Yanıtla

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon kategorisinde Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-10 konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Dün, 18:37   #581
plnky
Asistan

plnky kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.12.2008
plnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond reputeplnky has a reputation beyond repute

Ben Sanaya İrani nin ipkknd ve rangrasiya ikisinide izledim.gerçekten takdir ettim oyunculuğunu bambaşka iki karakter olan khushi ve paroyu öyle güzel oynamış ki.çoğu oyuncuya ya neşeli rolü ya hüzünlü bi rol yakışıyor ama bu kıza maşallah hepsi uyuyor çok tatlı mesela baruna boyle aşırı zeki güçlü roller yakışıyor diğer dizisine bide filmine baktım aklıma arnav geldiği için bi turlu sarmadı aslında barun bile arnav gibi gelmiyor bana arnav bi masal kahramanı olabilir ancak galiba demiş barun arn av hicbisey diye ama ben bikere izledim daha inanmam hele sanaya ile çekim arası videolarını ilk gördüğümde sok olmuştum bu ne bu mu arnav olamaz diyebarun sobtinin o cevapla eşini sahiplenmesi güzel olmuş ama galiba yakistirdigimiz çiftlerden beraber olarak görüp göreceğimiz bi fahbur olacak.yeni ipkknd için ise sanaya nin hakkini yediklerini düşünüyorum çok ayıp buldum teklif kesinlikle götürmeliydi o dizideki en fazla emek sanaya ya ait barun hatırlıyorum bi bolumu çekilmiş tek bi bakışla bitirirken sana ya başından sonuna tek bi falso vermeden bölümleri tamamladı.ben şahsen ne barun ne sanaya olmasaydı bu dizinin bu kadar tutacağını sanmıyorum , çünkü ikiliye ayrı ayrı dizilerde baktım olmuyor birbirlerini tamamliyorlardi yazık oldu ipkknd3 için sanaya oynatıp efsane yapabilirlerdi diziyi.ya da madem barun izlettirmek istiyorsunuz o zaman bambaşka bi dizi yapsaydiniz simdi bu dizi sanaya olsaydı boyle oynardı,barun ona baktığı gibi bakıyo mu,bu kız olmuş olmamış gibi primlerle yürüyecek.okudum da bazıları sanayanin verdiği röportajda büyüsü bozulur lafina oda rangrasiyada oynadı demiş,ne ilgisi var rangrasiya bambaşka bi işti sanaya nin orda khushiyle ilgisi yoktu payal gibi bi karakteri canlandiriyordu, mimikleri bile farklıydı.bence büyüsü bozulmayacak ipkknd1in (diyeceğiz galiba artik)ama yeni dizi sürekli ilkiyle kıyaslanacak o çok kotu hele rabba vee khushi siz nasıl olacak ya onların kalpleri bağlıydı bari rabba vee yapmasaydiniz neyse barun sanaya bakışından mahrum kaldık ipkknd1 e devam barun sobtiye de başarılar tabiki izlemedeyiz
Eski Dün, 22:10   #582
lavinya
Yönetmen

lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2007
lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

Alıntı:
plnky tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben Sanaya İrani nin ipkknd ve rangrasiya ikisinide izledim.gerçekten takdir ettim oyunculuğunu bambaşka iki karakter olan khushi ve paroyu öyle güzel oynamış ki.çoğu oyuncuya ya neşeli rolü ya hüzünlü bi rol yakışıyor ama bu kıza maşallah hepsi uyuyor çok tatlı
Yazdıklarınıza katılıyorum. Orada o kaba saba erkek oyuncunun dizisini bile Sanaya izletirdi bana. Kadına helal olsun dedim. Sensiz Olmaz dizisi ile ilgili o kadar kötü eleştiriler okumuştum ki(ama hiç birisi Sanaya ya dahil değildi. Hep o eleştirilerin dışındaydı) yine de Sanaya için izlemeyi istedim. İyi ki izlemişim. Sanaya Kushi ile beni büyüledi, Sensiz Olmaz'da ise beni kendisine hayran bıraktı. Orada bir dizide iki farklı karakteri çok başarılı, rollerinin hakkını vere vere canlandırması takdire şayandır.

plnkykesinlikle haklısınız. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon dizisi Sanaya ve Baron la bir bütün. Baron'un diğer dizilerine bakmadım. Nedense istekte duymuyorum. Yeni dizisine bir göz atarım, sararsa izlerim. Ama şayet Arnav'ı Baron değilde başka bir oyuncu olsaydı beni bu kadar etkisi altına alır mıydı bilemeyeceğim. Baron Arnav karakterine biçilmiş kaftan. Arnav'ın aşkını, nefretini, kıskançlığını çok iyi hssediyorum. Bunun tek sebebi Baron.

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon yapılan yorumlara bir göz attığımda "Arnav en çok sizi ne zaman şok etti" sorusuna genelin verdiği cevap Kushinin elini bırakması denilmiş. Orada Lavanya nın dediği gibi alttaki kolileri Arnav biliyordu. Orası beni şok etmedi. Şoku ben ilk düğünlerinde dışarıda yatırmasıyla yaşadım. Hindistané'da çöl iklimi vardır. Gündüzler sıcaktan, geceler soğuktan kavurur. Öyle zalim nasıl oldu şaşırmıştım. Arnav ziraa Kuşhi ile asla ablası nedeniyle evlenmedi. Her ne olursa olsun Kushi gözetiminde olmalıydı. Aşık olmuştu. Aşkı öyle inkar eden bir adamın aşık olmasının şokunu atlatamadan onun ihanet ettiğini sandı. Yine de ondan vazgeçemezdi. Kushi'le evlenerek onu diğer erkeklerin yaklaşmasına izin vermedi. Zaten NK ortaya çıktığı andan itibaren kıskançlık krizlerine giriyordu ve o zaman onunla evlenmeye karar vermişti aslında. Anneanne ve abla "Kushiyi kaçırmayalım, onu bu eve gelin alalım(bende isterim Kushi gibi gelin)" dediklerinde hi. tereddütsüz "BİLMEMKİ" dediğinde zaten düşüncesini öğrendik. Kushi ile evlenmeyi istiyordu. Lavanya da zaten giderken Anjeline "o evlenecek" diyerek Arnavın gerçek duygularından haberdar ayrıldı.
lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 23:38   #583
lavinya
Yönetmen

lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2007
lavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond reputelavinya has a reputation beyond repute

183. bölüm 4. dakikada Payal artık o evin gelini olarak eve giriyor. Anneanne Payal'a bir daha bu evden gitmeyeceksin, buranın gelini olacaksın manasında şeyler söylüyor. Kushi bunun üzerine ablası ile bir daha birlikte aynı çatı altında yaşamayacağı için duygulanıyor ve ağlıyor. Kushi bir damla yaş dökse sanki hançer kalbine saplanıyor gibi üzülen Arnav ise o pis bakışı gülüşü ile Kushi ye mendil uzatıyor. Mendili uzatırken aslında yakında sende bu evinin gelini olacaksın, ne diye boşuna ablamdan ayrılıyorum diye ağlıyorsun bakışı, sırıtışı atıyor.
lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
argosy ımzaladı burayı evet, arnavin atesini havlu aldi, at kafa adamı yataktan çıkarmıyor, at kafa adamın her halıni gördü ya la, atkafaya gün doğdu, bu etiketler niye hintce olmus, cibil haydar, etiketler dil mi degistirdi, havlu baruna zimmetli, havlu haydari bozar, havlulu haydar, havluyu koydum leğene vay başıma ne gele, haydar cibil severmis, haydar çok namıssız çıktı, haydar havlu sevmezmis, haydar havluyla havlu dansi mi yapican, kafan kopsun at kafa cek elini haidardan, lagti nahin theek niyat tumhari, tere pyaar ne yeh kya kar diya

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş