Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Bugün, 01:41   #481
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Vehbi öldü üzülmedim çok..
Gelecek bölüm sezon finali olmasına şaşırdım.. Daha geç bekliyordum.. İyi oldu.. Ramazan ayında izlemek zor olur..

Aca sezon finalinde kaç kişi daha ölecek? Esra öleydi iyiydi Diğer dizide çok söyledik gerçek oldu inş burda da gerçek olur
Eski Bugün, 01:43   #482
melek bozkurt
Asistan

Giriş Tarihi: 26.04.2016
melek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond reputemelek bozkurt has a reputation beyond repute

Alıntı:
TangoFan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mübeccel ve İlyas'dan tiksinmeyen Meryem Çakırbeyli sever kalmış mıdır? Yok kalmamıştır kanımca. Bu sezon Meryem'e hakaret etmek için birbiriyle yarışan bu iki karakter iğrençlik ve şerefsizlikte Hızır'la yarışıyorlar diyebiliriz rahatça. Bu İlyas özellikle ne tıynetsiz adammış yahu. Meryem'e sevgisi, saygısı falan hep palavraymış karaktersizin.

Hızır'ın 62. Bölümden beri başlayan bu güya Ceylan'ı kıskanma muhabbetinden ne anlamamız gerekiyor cidden? Yani bu yalancı şerefsiz bütün sezon Meryem'e yalan söyledi öyle mi? Seviyorum, senden başkası yok, olmayacak vs geçen sezonki şerefsizliklerinin üzerine bu sene de gözünün içine baka baka söylediği yalanlarla tüy dikti öyle mi? Bunu anlatıyorsunuz 62. Bölümden beri, bu anlaşılıyor zira anlattığınızdan! İlyas'a da teyit ettirdiniz bu bölüm bunu anlattığınızı. Oldu... Biliyorduk zaten ne kadar şerefsiz olduğunu Hızır'ın, koca ilk sezon buna ayrılmıştı, ikinci sezonu da ne kadar ikiyüzlü ve yalancı bir şerefsiz olduğuna ayırmışlar zahir

Şaka gibi... Bu diziye zaman ayırıp izleyince artık vaktimi boşa harcadığımı düşünüyorum. Hikayeye güven yok nasılsa kendileri üç gün sonra delik deşik ederler, karakterlere güven yok şerefsizlik ve kaypaklık yarışındalar... Eee bir Meryem Çakırbeyli hatırı kalıyor geriye de... Nereye kadar?

Ha bu arada 62. Bölümden beri çakılan share'i kendilerine nasıl açıklıyorlar acaba? Çok merak ediyorum!

Gerçekten erkenden sezon finali yapsınlar gittikçe rezilleşen bu sezon bitsin artık!
bu sezonda ilyas & meryeme ait ne izledikki zaten sevgili tango fan? Geçen yıl ne değerli sezonmuş diye düşünüyorum bazen. Ağbisi gözünün önünde ceylana sarılıyor.
ama meryemdede var hata, adamın kıskandığını anladığı anda hızıra çekecekdi resti, yav bu adam çok çirkin seven bir adam yapacağın belli bırakacaksın kızım.! Yani meryem hiç hakediyormu şu hayatı. peki ailedekiler meryemi hakediyormu? Hepsinde geledurmuş bir ceylan aşkı. Kim o ceylan allah aşkına ya, siz 20 sene lik gelininizi, yengenizi böyle sahiplenmemişsiniz.!
melek bozkurt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 02:03   #483
Tiger Stormy
Asistan

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

İçimden bir ses sezon finalinin gayet güzel olacağını söylüyor. Umarım yanılmam.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 4 (0 üye ve 4 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş