Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Fatih Harbiye (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-11-13, 23:10   #81
Muratci
Oyuncu

Giriş Tarihi: 06.04.2010
Muratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond repute

sevgili forumdasim evet sonuna kadar haklisin ben sinirimden bunlari göremedim, yada görmek istemedim. böyle bir anne ve abla varken hele birde hic arayip sormayan abi varken nasil gitsin o kiz geri dimi.. hem kaynana´da kötü mötü ama asli bisy istedigi zaman´da kiramadi birtürlü.
magdem asli geri gidemiyor azcik uyanik olsun. kocasini parmagina dolasin biraz sözünü gecirtsin.
Muratci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-11-13, 23:20   #82
fatma-1721
Yardımcı Yönetmen

fatma-1721 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2007
fatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Muratci tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sevgili forumdasim evet sonuna kadar haklisin ben sinirimden bunlari göremedim, yada görmek istemedim. böyle bir anne ve abla varken hele birde hic arayip sormayan abi varken nasil gitsin o kiz geri dimi.. hem kaynana´da kötü mötü ama asli bisy istedigi zaman´da kiramadi birtürlü.
magdem asli geri gidemiyor azcik uyanik olsun. kocasini parmagina dolasin biraz sözünü gecirtsin.
Şu sıralar çok yoğun çalıştığım için forum sayfasına uzun uzun yorum yazamıyorum malesef ama bu arada sayfamızdaki arkadaşlar çoğalmış, buna çok sevindim ilk bölümlerde bu sayfalarda kendim yazıp, kendim okuyordum ... şimdi canlandı sayfamız, tüm yorum yazan yeni arkadaşlar, hepiniz hoşgeldiniz.

Sevgili forumdaşım Muratci bence Aslı o kocası olacak yaratığı ne parmağına,ne de başka bir tarafına dolasın ... o adam ve anası babayı atsınlar evden ve ikisi birlikte yaşasın,birbirlerinin ihtiyaçlarını kendileri görsün...tövbe,tövbe. Zaten sapık bu ana&oğul...böylece sapıklıkları da resmileşmiş olur.

Aslı '
nın annesini, ağbeysini kınayanların başında gelenlerden biri de benim aynen deren 1970 yani sevgili arkadaşım fatoş gibi ama Aslı' ya koca evinden kurtulmak için yeşil ışık yakıyorlarsa ve Aslı bunu değerlendirmiyorsa, ne hali varsa görsün artık o satten sonra.
Ne demişler 'denize düşen yılana sarılır' , Aslı' nın annesi de ona gel diyorsa bu Aslı' nın boğulmamak için görünen tek çaresi.
Empati yapmaya çalışarak yazıyorum: Aslı' nın yerinde olsam ve gerçekten hamile olsam bile gözümü kırpmadan karnımdakinden de , o koca bozuntusundan da ilk fırsatta kurtulurdum. Bu diziyi ilk bölümünden beri kaçırmadan izliyorum ve Aslı' nın Emre' yle ilk kez de dahil hiçbir beraberliğinden hoşnut olmadığını izledim, Emre Aslı' ya her yaklaştığında Aslı' nın yüzünde mide bulantısını yansıtan bir ifade vardı hep. Böyle beraberlikleri hatırlatan bir çocuğum olsun istemem açıkçası, benim gözümde bu bir tecavüz çocuğundan çokta farklı olmaz.
Aslı' nın annesini , Şinasi' yi hep birlikte eleştirelim ama Emre gibi biriyle yaşanmaz, kocan kumar oynar, içki içer, istemeden canını yakar... bunlar affedilebilir ama beni sırf cinsel isteklerini tatmin etmek için kullanan gündüz de anasının ihtiyaçlarını gördüren bir yaratığa ' koca' diyemem asla, ondan kurtulmak için hangi şans olsa değerlendiririm doğrusu.
Senaristler Emre' yi iyi birine dönüştürmeye çalışmazlar umarım, çünkü bu hiç de inandırıcı olmaz bu saat' ten sonra.

Sevgili Tülay ; aramıza hoşgeldin canım Senin seviyeli yorumlarını özlemiştim, bu dizide, bu sayfalarda buluştuğumuza çok sevindim. Aynı çifti beğeniyoruz ve bu çift ,Neriman& Macit bize daha çok yorumlar yazdıracağa benzer.

Öyle güzel yorumlar yazılmış ki, bana yazacağım birşey kalmadı ...sevgili deren 1970 Neriman&Macit sahnelerini tek tek yorumlamışsın,çok da güzel yorumlamışsın fatoş'um

Macit' tin beğendiğim önemli bir özelliği var :
' Ne istediğini önce kendi anlamaya çalışıyor , anlayınca da bunu elde etmek için yan yollara sapmadan doğrudan bunu elde etmek için çabalıyor. Bence bir erkekte olması gereken en önemli özellik te bu.
Yeni bölüm fragmanında Macit Neriman' a ' ben arkadaşlığını değil ,seni istiyorum' diyor ... en çok merak ettiğim sahne
Yeni bölüm fragmanında ve özetinde beni en çok rahatsız eden karakter Onur oldu ... Duygu' yla yakınlaştı , ona onu görmek, onunla olmak istediğini söyledi ve şimdi de Pınar' ın tuzağı' na düşecekmiş.
Pınar herhangi biri değil Duygu' nun ablası , madem ilk fırsatta Pınar' a zayıf düşecek durumdasın, Duygu yla neden yakınlaştın Onur
Onur'a tam yeni ısınmışken cumartesi akşamı inşallah ondan nefret etmem...umarım sadece bir özet ve fragman yanıltması olur.

İyi yorumlar
Eski 07-11-13, 23:42   #83
Muratci
Oyuncu

Muratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond repute

fragmani tekrar izledimde. sinasinin macit ve nerimanin yanina oturmasiyla bölüm bitecek bence. eger dikkatli bakarsaniz ordaki sahnenin uzatildigini görürsünüz. o uzatmaylada bitecek
Eski 09-11-13, 01:31   #84
--Burçin---
Yönetmen

--Burçin--- kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.09.2009
--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute--Burçin--- has a reputation beyond repute

Çok uzun süredir ilk defa bir dizi izliyorum ve yorum yapıyorum,hadi hayırlısı )

Aslı konuşulmuş forumda,vallahi tüm bu olaylar içerisinde en suçsuz en masum,en namuslu Aslı.Anne ve ablasının sanki kız on kişiyi öldürmüş,beş kişiyi komaya sokmuş tavırları izlerken beni deli etti.Namus nasıl sade ve sadece bekarete indirgenebilir bir türlü kafam almıyor.Ayrıca Aslı'nın Emre ile birlikte olması varsayalım ki ayıp hatta çok ayıp.Çok çekinilecek bir şey.Peki bunu dünya aleme yaymak zaruri mi?Değil.Ki birileri bunu duysa bile bir anne kızını bilmediği bir adamla,bir aileyle, heleki öyle kaynananın olduğu bir eve nasıl gelin edebilir!Üstelik 18 yaşındayken.No comment,ben de tam şu sırada algılar yanıyor.Hata veriyor beynim.

Şinasi bilmem kaç devir öncesinden kalmış da zaman makinesiyle getirilmiş gibi,ve sanırım onunda devreler yanmış.Her bölüm bambaşka şeyler yapıyor.Tutarlılık sıfır.Bir bölüm ''Sana inanıcam Neriman'',''Sen ne dersen o Neriman'' öbür bölüm ''Güzel gece geçirdiniz mi bari Neriman'' Fırat'ın deyimiyle '' Yek yaaa''...

Hayır Neriman'la Macit o gece birlikte olsalardı Şinasi benden önce o dokundu diye ağlayacaktı sanırım.Aklı fikri cinsellikte demiyorum ama Neriman'ı duygusal olarak değil de fiziksel olarak kıskanmasını içime sindiremiyorum.Neriman'ın Macit'ten hoşlanıp hoşlanmaması değil de ne kadar ''yakın'' olup olmadıkları önemli sanki Şinasi için.Umarım tez vakit anlar biriyle bedeni için değil de ruhu için evlenileceğini. Bir de azıcık tutar please!

Macit ile Neriman'ın sahnelerinin azlığı diyip,içimden ne kadar sövdüğümü anlatayım.Ama son bölümdeki sahneleri ve sinerjileri olağanüstüydü.Uzun zamandır bir çiftim yoktu buldum galiba.Tez vakitte başlığı çalışmalarla donatmak dileğiyle,iyi yorumlar.Keyifli forumlar
Eski 09-11-13, 20:34   #85
MuraTubam
Yardımcı Yönetmen

MuraTubam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.09.2009
MuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond reputeMuraTubam has a reputation beyond repute

Asi'ci arkadaşları bu başlıkta gördüğüme çok sevindim çünkü bende diziyi merakla ve ilgiyle takip edenlerdenim
dediğiniz gibi çok güzel oynuyor oyuncular ve umarım devam eden uzun soluklu bir iş olur yeni bölümün başlamasına da az kaldı herkese iyi seyirler
Eski 10-11-13, 02:16   #86
Muratci
Oyuncu

10. bölüm beni öyle sinir ettiki.. son yarim saatinden gerisi bosmus. bu ne ya? macit nerimana askini itiraf ediyor ama basröl oyunculari en fazla 15 dk birlikte oynuyorlar.
sinir oldum. bosu bosuna 1-2 saatimi aldi dizi, bidahakine fragmanlara kanmicam.
Eski 10-11-13, 06:30   #87
funda2
Yönetmen

funda2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2006
funda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond repute

TIKLAYIN...

Eski 10-11-13, 13:01   #88
ezzzgi
Asistan

ezzzgi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.09.2011
ezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond repute

Herkese merhaba, güzel bir pazar günü diliyorum..

Akşamki bölümde çay bahçesinde buluştuklarında biraz konuşabilselerdi, Macit biraz içini dökebilseydi de Şinasi ondan sonra bitseydi daha iyi olmazmıydı? Her ne kadar istenmeyen ot burnunun dibinde biter kuralı geçerli olsa da sadece başbaşa iki cümlecik kurabilselerdi..

Haftaya İnci hanımın beklenen bursu geliyor. Fragmanın sonundaki Neriman Macit karşılaşması ve Macitin o tatlı gülümsemesi atölyede gibi geldi bana.. Kader birkez daha ağını örüyor biraraya gelmeleri için..

Bu arada Faiz bey Arcıoğlu ailesi arasında geçmişten kalan bir sorun var mı?
Faiz beyin karısının ailesiyle görüşmediğini, husumet olduğunu biliyoruz ama Faiz bey Nerimanın dayısının Arcıoğlu şirketinin hissedarı olduğunu biliyor mu? Macitin kimliği Faiz beyi rahatsız edecek mi diye soruyorum.. Bilen yazarsa çok sevinirim...
ezzzgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-11-13, 15:19   #89
lalalaylom
Asistan

lalalaylom kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2013
lalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond repute

bu adamın güldüğünü gördüm ya artık ölem gam yemem

macitin bakışları
Eski 10-11-13, 19:54   #90
funda2
Yönetmen

funda2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2006
funda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond repute

TIKLAYIN...

funda2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
kadir doğulu

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş