Sayfa 76/76 İlkİlk ... 26667273747576
760 sonuçtan 751 ile 760 arası
    Asistan PowerPoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    RüsteMihrimah ~
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    6347256

Gece atvde tekrarlarını izliyoruö. Yayınlandığı dönemde nedense izlemeye fırsat bulamamıştım. Şimdi izliyorum gerçekten çokgüzel bir diziymiş, çok güzel bir aşkmiş. Biraz geçte olsa izleme firsatı bulduguma çok seviniyorum. Ayrıca Murat Yıldırım bayılıyorumm sanaaaaa bunuda söylemeden geçemicemmm

Oyuncu eylemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    her zaman Nurgül'le
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı PowerPoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gece atvde tekrarlarını izliyoruö. Yayınlandığı dönemde nedense izlemeye fırsat bulamamıştım. Şimdi izliyorum gerçekten çokgüzel bir diziymiş, çok güzel bir aşkmiş. Biraz geçte olsa izleme firsatı bulduguma çok seviniyorum. Ayrıca Murat Yıldırım bayılıyorumm sanaaaaa bunuda söylemeden geçemicemmm
    Muhteşem bir dizidir. Her sahnesi heyecan dolu. Dün geceki 11. bölümde o yağmur sahnesi süperdi mesela (bu günkü reytinglerde tekrarı sabaha karşı yayınlanmasına rağmen 25. olmuş) daha da şahane bölümler geliyor söyleyeyim izlemeye ara vermemeni öneririm.

Murat yıldırım Savaş rolünde harikadır. İzlediğimiz dönemde hepimiz onun aşkına aşık olmuştuk.Savaş gibi biri olmadıktan sonra evlenmem ben artık diyen forumdaş sayısı çoktu

Yönetmen haticee_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Gururistan<3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Benim efsane dizim hiç kaçirmadan izliyorum.Ah ne deliririmdim burda ne anilarim geçdi keske eskisi gibi gelip burda sohbet etsek ne kadar konusurduk of ask bu dizideydi.Sahnur bize çok çekdirdi...

Asistan Dr.Batıkan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    34505029

benim çok sevdiğim TMC yapımlarından bir sanat eseridir , AŞK VE CEZA zira müziğiyle , oyuncularıyla kendisini izletmiştir , ya en çok da şu beşir ağa nın olduğu sahneler çok güzeldi , bir de hiç unutamadığım Şahnur la Nazan ın karakoldan çıkarken , Şahnur un Boraya attığı tokattı ,mükemmel bir sahneydi Nurgül Yeşilçay zaten çok iyiydi ama karakter olarak sevmesem de bu dizide oyunculuk olarak Şahnur du yani tek kelimeyle seslendirmeler , bakışları olağanüstü bir rol yapıyordu

Asistan bluesky86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Aşk ve Ceza...Adının anlamını hikayesine yansıtmış olan nadir dizilerden birisiydi benim için.
    Her bölümünü hiç bir anını kaçırmadan izlemiştim.. Bu dizideki aşka hayran kalmamak elde değildi..."Aşk" bu dizide her türlü engele, zorluğa, çıkmaza karşı mücade ediyordu..İzlerken " ne büyük aşkmış" dedirten bir diziydi benim için. Bugün yeniden izlemeye başladım...Sıcak bir kahve eşliğinde Murat Yıldırım ve Nurgül Yeşilçay'ın özellikle aşk sahnelerinde devleştikleri oyunculuklarını izlemek yine çok keyifli olucak.. İzlemeyen varsa kesinlikle izlemeli...

Yardımcı Yönetmen filiz86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı bluesky86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşk ve Ceza...Adının anlamını hikayesine yansıtmış olan nadir dizilerden birisiydi benim için.
    Her bölümünü hiç bir anını kaçırmadan izlemiştim.. Bu dizideki aşka hayran kalmamak elde değildi..."Aşk" bu dizide her türlü engele, zorluğa, çıkmaza karşı mücade ediyordu..İzlerken " ne büyük aşkmış" dedirten bir diziydi benim için. Bugün yeniden izlemeye başladım...Sıcak bir kahve eşliğinde Murat Yıldırım ve Nurgül Yeşilçay'ın özellikle aşk sahnelerinde devleştikleri oyunculuklarını izlemek yine çok keyifli olucak.. İzlemeyen varsa kesinlikle izlemeli...
    Merhaba,
    Atv gece geç saatlerde veriyor galiba bölümleri.Geçen hafta karşılaşmıştım bigece. Eskiden bi başka geliyordu aşk ve ceza ama nedense zaman geçtikçe özellikle de son bölümler aklıma geldikçe artık pek seyredesim gelmiyor benim. Ki beni bilen bilir en manyak takipçisiydim dizinin... O gece denk geldim ama seyretmedim bile...

Asistan bluesky86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı filiz86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Atv gece geç saatlerde veriyor galiba bölümleri.Geçen hafta karşılaşmıştım bigece. Eskiden bi başka geliyordu aşk ve ceza ama nedense zaman geçtikçe özellikle de son bölümler aklıma geldikçe artık pek seyredesim gelmiyor benim. Ki beni bilen bilir en manyak takipçisiydim dizinin... O gece denk geldim ama seyretmedim bile...
    Merhaba,

Evet son bölümlere doğru dizide aşk daha geri planda kalmıştı özellikle final bölümü benim içinde hüsrandı..(kurgulanışı açısından) Ancak yinede Savaş ve Yasemin karakterleri arasındaki aşk şuan var olan birçok dizideki aşka göre çok daha gerçekçiydi..

Asistan mrtyldrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    sadece sen
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Ne kadar güzel bir diziydi AŞK VE CEZA
    Her nekadar senaryosunda problem olsada en azından çok güzel ve birbirine yakışan bir çiftimiz vardı....senaryo problemi şu anki dizilerde de var.....

Şu an takip ettiğim herhangi bir dizi yok......denk geldim mi 5-10 dak.bakarım,ister istemez frag.karşına çıkıyor seyrediyorsun, birde forumdaki dizi yorumlarını okuyorum... hemen hemen hepsi hakkında bir fikrim var....dizilerdeki en büyük problem senaryo bence ...daha dizi yeni başlamış senarist değişir,yönetmen değişir...bence Aşk ve Ceza şu anki dizilerin bir çoğuna göre gayet güzeldi....

Bu dönem oynayan hiç bir dizide gerçekten aşkı yansıtan,birbirine yakışan bir çift yok bence...Yasemin gibi güzel,çekici,alımlı,seksi daha doğrusu
    'kadın gibi kadın' karakter yok...Savaşgibi çekici,karizmatik,yakışıklı ve
    çoook seksi erkek karakter de yok....bugün bir tanesine 10-15 dak bakayım dedim...adam habire aşkım aşkım diyor ama bide ağzına yakışsa,doğru düzgün söyleyebilse...hey allahım ekran kimlere kalmış....

Yasemin ve Savaş aşkına hep çok inanmışımdır...3 ayrı kısma ayırmışımdır aslında.....1.sezon birbirlerini yeni tanıdıkları dönemdir....her ikisininde sırları ve korkuları vardır...özellikle Yasemi nin güvensiz olduğu ve Yasemine rağmen Savaş ın o kararlılığı sayesinde bir dargın,bir barışık devam eden bir süreç....2.sezon ortalarına kadar olan dönem ...sırlar açığa çıkmış ve Ömercik aralarına katılmıştır....çekirdek aile olmaya çalıştıkları zamanlar.. her ikisininde tutkuyla ve aşk la birlikte olduğu zamanlar...ne kadar güzellerdi....Yasemin in baldar konağına taşındığı dönem....arada resmiyet olmasa bile gerçek evli çift gibi birbirlerine yaslandıkları zamanlar...Yasemin in Savaş a desteğinin daha çok ortaya çıktığı zamanlar....bana çok inandırıcı gelmiştir bu aşk...savaş ın Yasemin i sarıp sarmalaması koruyup kollaması, sadece fiziken değil bakışlarıyla bile Yasemin e o kadar güzel sarılıyordu ki...

Ben zaten sık sık izliyorum...özellikle Savaş ve Yasemin sahneleri ni.....
    doyamıyorum onları seyretmeye......

Yönetmen Dilara15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    AliAsaf Denizoglu~
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

herkese merhaba ,

Evet buraya ilk defa yaziyorum cunku bu diziyi bastan sona kadar ilk izleyisim. yanlis anlasilmasin ama ben töre , eskileri anlatan , kavga - dövus dizileri sevmem daha cok dram-ask dizileri izlerim. Ama arkadasim o kadar zorladi ki beni anlatamam! tabi hemen 1. bolumunu acip izlemedim önce fragmani izledim ardindan özet okudum falandi filandi bi baktim 1.bolumu izliyorum sonra baktim boyle bir kac dakika cok s!k!c! deyip kapattim..evet kapattim cunku töre möre benlik degil ki .. ardadan aylar gecti ..( asaga yukari 7/8 ay) o sirada murat yildirim idolum oldu ve asiyi izledikten sonra murat yildirimi arastirdim.. sonra icimden su dizi izle dedim actim ve sonuna kadar izledim

MUHTESEMDI!

gercekten keske keske zamaninda izleseydim , bu foruma gelip yazsaydim tabi ozamanlar ergendim Nurgul yesilcay izlemiyenlerdenim ama bu dizide bayildim. ask - tutku ne ararsan var. bu hafta gece gunduz 1.bolumunden son bolumune kadar izledim. evet simdi bana pskopat diyeceksiniz ama neyapim son sahneleri oyle heyecanli yerde bitiyordu ki izlemem lazimdi. sizlere tek söylemek istedigim 2.sezon nasil dayandiniz? bu kadar guzel giden hikaye ikinci sezon nasil bukadar batar..
    eski yorumlari hala okumadim ama Yasemin Savasin evine yerlestikten sonra sahneleri azaldi ? birbirilerine cok soguktular once set arkasinda kavga falan olmustur dedim ama ask ve ceza hakkinda hic oyle bir haberde okumadim. finalde'de berbatti .. o neydi ya allah askina ben kesin bu dizinin yayinlandigi dönem finalini izleseydim depresyona girerdim bir muddet..

bu diziyi izledigim icin pisman degillim , hatta tekrardan bile izlerim. 1.sezon gercekten harikaydi!

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    2
    29 mesaja 39 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Eklenti 54262
    Aşk ve Ceza hafta içi her gün a2’de ekrana gelecek!
    Ranini tv

Yapımcılığını TMC'nin yaptığı, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı Aşk ve Ceza, yeniden izlemek isteyenler için yeniden a2’de ekrana geliyor.

1. Bölüm Özeti: 25 yaşlarında, bir reklam ajansında çalışan, bir hafta sonra olacak düğününün heyecanını yaşayan Yasemin, okuması için her türlü fedakârlık yaptığı nişanlısı Mehmet ile yakın arkadaşı Müjde’yi yakalar. Yasemin küçük yaşlardayken ablası bir ilişki yaşamış ve kürtaj masasında ölmüştür. Ailede hem utanç hem de üzüntü yaratan bu olaydan sonra Yasemin evlenmeden önce kimseyle birlikte olmayacağına dair babasına söz vermiştir. Yaşadığı ihanet üzerine aşka, evliliğe, masumiyete inancını yitiren Yasemin, emekli öğretmen annesinin yaşadığı Bodrum’a gider. Öfke ve üzüntü içindeki Yasemin karşısına ilk çıkan erkek olan Savaş’la birlikte olur ve düşürdüğü bir kolye hariç hiçbir iz bırakmadan, Külkedisi gibi ortadan kaybolur.

Yapım: TMC
    Yapımcı: Erol Avcı
    Yönetmen: Kudret Sabancı
    Senaryo: Yıldız Tunç, Mehmet Bilal Dede, Murat Lütfü, Ethem Yekta
    Müzik: Kıraç
    Oyuncular: Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım (Savaş), Tomris İncer (Şahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabey Oğlu (Pala), Zeynep Beşerler (Viyolet), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Oktay Gürsoy (Cem)

Yayın Tarihi: 14 Ağustos 2017 / Pazartesi
    Yayın Saati: 14.45

Sayfa 76/76 İlkİlk ... 26667273747576

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri