Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
L - Z
> Pis Yedili

Kapalı Konu

Pis Yedili kategorisinde Pis Yedili (Arşiv 3) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-12-11, 15:33   #1
GFBusra
DiziFilm Moderatör

GFBusra kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2008
GFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond reputeGFBusra has a reputation beyond repute
Varsayılan Pis Yedili (Arşiv 3)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

Bir önceki başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Pis Yedili Dizi Detay Sayfası

http://www.dizifilm.com/dizi/pis-yedili-12723.html

GFBusra
Bölüm Sorumlusu

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 18-11-13 tarihinde saat 13:15
GFBusra Çevrimdışı  
Eski 18-01-12, 11:51   #2
vandettaaa
Banned

Giriş Tarihi: 15.12.2011
vandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond repute

bu dizi kafami karistiriyo
bayrampasali oyle bi celiski icindeki kimi sevdigi belli degil
eger cimbomu sevip elcine bu sekilde davraniyosa yazik
cunku asik rolunu gayet iyi oynuyo
artik kiminle olsun istedigimide sasirdim ben herhafta degisiyo
bu hafta brz skldim ben performanslarda bi dusus oldu sanki.
haftaya duzelmesini temenni ediyorum
vandettaaa Çevrimdışı  
Eski 18-01-12, 12:01   #3
negisssss
Yönetmen

negisssss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Alıntı:
Krazy_Cypriot tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bolumu izledim ve begendim oncelikle onu belirteyim.

Furkan-Can-Zaki sahnelerinin hepsine ayri bir bittim, cok guldum ya superlerdi.
LIM'u izlemem ama izlesemde insanlarin reaksiyonunu biraz fazla buldum, sahneyi tiye aldilarsa, aldilar, bir cok dizide programlarda baska dizilere gonderme/taklit vs yapiliyor bunda apartilacak birsey oldugunu dusunmuyorum, ayrica belkide Gani Bey LIM'in yapimcisiyla arkadas nerden biliyoruz, biz halk olarak bu kadar abartmamaliyiz bence.

Trafo ya laf yok, kalitesini ve Mert'ligini bu bolumde yine ortaya cikartti, ben kan davasinin baglamanma seklini de cok begendim, cok orjinal ve cok etkileyici bence.

Furkan ve Gulcan'a bittim ya, yani ben olsam bende asik olurdum Furkan'a, simdi kararsiz kaldim Trafo Gulcan mi yok Furcan mi diye.
Aslinda bugun dusundum de Trafo su, Kargacilardan bir kiz gelse cok guzel olur, nefretten ask dogar misali, keske oyle birsey olsa.

Orcun'a da sevdim ben, sizin aksinize ben hala sogumadim Orco'dan, ama Dilkopat yoktu ona uzuldum, ozledim kizimizi ya..

ELbay sahnelerinda hala zevk almiyorum maalesef.

ve Ferit-Cimbay..
Allahim, sadece 1 dakikalik bir sahne ama beni bitirmeye, o aski gormeme yetiyor. Pasa sinirlendi hemde cok sinirlendi ama yuzundeki o aci ifadesi, o zoraki 'arkadasim' demesi, beni bitirdi. Hastayim ben bunlara. Insallah haftaya bir sahnelerini goruruz yine.
Ferit'i zaten basindan beri severim ve bu dizide sessiz ama derin bir karakter oldugunu gostermeye devam ediyor. Olgunlukla karsilamasi, onu anlamasi ve kosulsuz aradasligini teklif etmesi cok guzeldi.
Pembecim öncelikle dünkü bölümden yine güzel enfes çalışmalarını bekliyorum bilesin
Sahneler bizim için kısa kısa ama önemli olan o kısacık sahnelerinin bile bizi tatmin etmesi ileride nasıl etkileyecek şimdiden bile böyle ise. Ama hep okul ortamında oluyor bu laf sokmalar bilmem neler birazcık okul dışında da görsek harika olur bence.
Eski 18-01-12, 12:03   #4
negisssss
Yönetmen

negisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond reputenegisssss has a reputation beyond repute

Alıntı:
tatlicadi77 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
dün akşam izleyemedim ama bugün netten baktım bir bölüm boyunca en beğendiğim sahlne tabiki paşa ve cimbom sahnesi idi arkadaşım artık sen yoluna ben yoluma dedi sonunda cimbom ve ağzının payını verdi paşaya ama bu daha başlangıç aslında paşa önce ferit ile görüp sonra furkan ile beraber görmeliydiki *2 etki yapsaydı morarmaları da 2 katı olurdu dizide karakterlerin görünüp görünüp kaybolması alışkanlık oldu dilkopat bu bölüm yoktu ama çok şükür ferit geri gelmişti ama ne geri gelişti o öyle cimbomla konuşmaları süperdi ferit adam gibi adam ama bir ilişki için zaman var dedi cimbom onada tebrikler ve paşanın annesine kapak olsun cimbomun sözleri kadın ikide bir laf çarpıp duruyor kıza zengin erkek avcısı diye kızın peşinde 2 metrelik bir zengin koca adayı var ama o senin odun oğluna aşık demek istiyorum ve bu kavga sahnelerini artık fazla uzatmasınlar diyorum.Ve paşa sen elçinle başlarken başına gelecekleri bilmiyormuydun kuzum al sana en afilisinden sınıf farkı ayıkla bakalım pirincin taşını bunlar senin iyi günlerin ailede işin için girince göreceğiz seni veeeeeee her hafta morarmaya sen iyi alıştın ama sana çook yakışıyor ne diyelim daha çok morarmalara yalnız bu gülcanın olayını saklama durumu cimboma patlıyacak gibi geliyor bana umarım öyle olmaz kız haklı iken haksız duruma düşmese bari birkaç sahne dışında bu hafta çok iyi bir bölüm değildi bakalım 13.bölüm denildiği gibi bomba bir bölüm olacakmı?
Çiğdemcim bence de ya dimi iki katı olsaydı çok daha güzel olurdu(buldumcuk oldu bizde yahu)
Aslında annlerin şu halleri bile cimbay için bir işaret bu laflarının hepsini yutacaklar ikisi de çok güleceğim o zaman onlara ama yeni bölümde 3. bir kavga izlemek istemiyorum yeter!
negisssss Çevrimdışı  
Eski 18-01-12, 12:18   #5
tatlicadi77
Asistan

tatlicadi77 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.01.2006
tatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond reputetatlicadi77 has a reputation beyond repute

Alıntı:
negisssss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çiğdemcim bence de ya dimi iki katı olsaydı çok daha güzel olurdu(buldumcuk oldu bizde yahu)
Aslında annlerin şu halleri bile cimbay için bir işaret bu laflarının hepsini yutacaklar ikisi de çok güleceğim o zaman onlara ama yeni bölümde 3. bir kavga izlemek istemiyorum yeter!
merhabalar nergiscim karşılaşamıyoduk epeydir ama yorumlarını takip ettim canım evet bence de anne kavgalarından böö geldi ama yiyip yutacaklar bu söylemleri değilmi ama en çok arkadaşım paşa yutacak değilmi ahh o bölümler bir gelse de bizde ekran başında köşe olsak köşelerimizi saysak
tatlicadi77 Çevrimdışı  
Eski 18-01-12, 12:24   #6
negisssss
Yönetmen

Alıntı:
tatlicadi77 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhabalar nergiscim karşılaşamıyoduk epeydir ama yorumlarını takip ettim canım evet bence de anne kavgalarından böö geldi ama yiyip yutacaklar bu söylemleri değilmi ama en çok arkadaşım paşa yutacak değilmi ahh o bölümler bir gelse de bizde ekran başında köşe olsak köşelerimizi saysak
Evet tatlım denk geldik bugün bende finallere sarıldım bayağı son dörtteyim bitecek umuyorum ki
Annelerin yutacağı bir gerçek ama paşa nasıl yutacak onu göreceğiz asıl,hayır bir kere elçin ile ilk sorunu yaşadılar ki barışacaklar tabiki ama bu sorunlar bitmeyecek hız kesmeden devam edecek bu sırada ferit ve cimbom sahnelerini göreceğiz gibi ee bir de tabiki furkan olayı da var paşa bir de bunları görünce daha da delirecek.

Bir de cimbomun başına patlayacak gülcan olayı evet ama suçu yok cimbom un gülcan ın ne kadar mutlu olduğunu gördü furkan da çok inandırıcıydı ama paşa yine cimbomu suçlayacaktır olsun sorun yok belki de cimbom sırf paşanın bu suçlamalarından sonra daha da yakınlaşacak ferit ile olabilir sanki.
negisssss Çevrimdışı  
Eski 18-01-12, 12:43   #7
zorASK
Asistan

zorASK kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.11.2011
zorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond repute
Cool

Arkdaşlar bir şey farkettim bilmem sizinde dıkkatınızı cektımı sankı dizide bir kurgu eksıklıgımı desem anlamam da bu ıslerden yanı gördüğüm şu ;
Her oyuncunun sahne süreleri eşit değil illaki olmayacaktır sonucta basrol var yan rol var ama büyük farklar yokmu sizcede mesela pc i gören duyan varmııı ? sözde pis 7 li sanırım pc i cıkarıp elcını dahıl ettiler ondan hala ısım pis 7 li . İlk yarım saat yada son yarım saat muhakkak orco izliyoruz yanı ortalara serpiştirseler birer ikişer zeki ve orco daha hoş olmazmı ?
Elbay sahnelerıde cok fazla gelıyo bu kasıtlımı bılmıyorum ama onların oldugu bolumlerde dün kavga sahnesı harıc hep bi mucuk mucuk öpüşmek sarlmak bu sevgi gösterilerini gözümüze sokmak nıye bızı neye alıstırıyolar ? En başta dedıgımız gibi elbay cok oldu da bittiye geldi esas askın bu olmadıgı msjlarını alıyorum ben pekı sız ? ( keske dizi ekibinden biri sorularımızı yanıtlasa AFK montajcısı ne güzel haberler verıyo baslıkta )

My babe xx.
zorASK Çevrimdışı  
Eski 18-01-12, 12:50   #8
negisssss
Yönetmen

zeynooooo,çok haklısın bariz hatta ama ben söylemiştim pc çok gereksiz bir karakter ve de hikayesi olabilecek bir karakter gibi gelmiyor bana keşke onun yerine pis yedilin içinde bir bayan daha olsaydı ya da ne bileyim başka bir erkek falan daha güzel olabilirdi zaten varlığı ile yokluğu belli bile değil.
Ayrıca elbay ın böyle olması şu an için çok normal sahneleri etkili gelmiyor ama gelenleri de var onlar için güzel sahneler ayrıca emin ol kısa bile bence sahneleri ha bu beni rahatsız ediyor mu tabiki hayır çünkü geçiş hikayesi olduğunu düşündüğüm için benim için sorun olmuyor ŞU AN İÇİN AMA!bİR de dizifilm full AFK a çalışıyor ha ama bizim dizinin montajcısı bilmem nesi gelmez boşuna hayal kurmayalım diyorum
negisssss Çevrimdışı  
Eski 18-01-12, 12:58   #9
zorASK
Asistan

zorASK kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.11.2011
zorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond reputezorASK has a reputation beyond repute

Alıntı:
negisssss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
zeynooooo,çok haklısın bariz hatta ama ben söylemiştim pc çok gereksiz bir karakter ve de hikayesi olabilecek bir karakter gibi gelmiyor bana keşke onun yerine pis yedilin içinde bir bayan daha olsaydı ya da ne bileyim başka bir erkek falan daha güzel olabilirdi zaten varlığı ile yokluğu belli bile değil.
Ayrıca elbay ın böyle olması şu an için çok normal sahneleri etkili gelmiyor ama gelenleri de var onlar için güzel sahneler ayrıca emin ol kısa bile bence sahneleri ha bu beni rahatsız ediyor mu tabiki hayır çünkü geçiş hikayesi olduğunu düşündüğüm için benim için sorun olmuyor ŞU AN İÇİN AMA!bİR de dizifilm full AFK a çalışıyor ha ama bizim dizinin montajcısı bilmem nesi gelmez boşuna hayal kurmayalım diyorum
Hemde ne calsmak nergisim ya tüyolarııııı falan giriş gelişme sonuç işlenıyo bölümlerrr Neden bzim tüyocumuz yok yaa bazen cok kıskanıyorum Pc konusunda aynen katılıyorum canım yukarda da belırttım zaten aslında malzemeler süper ama bıraz daha yaratıcılık beklıyorum ben Ayrca Şu an için tabıkı bende katlanıyorum sekerım elbay a sıkıntı yok yani
Hem kavuşamazsan adı aşk olur

DipNot:Resimleri sunan arkadasım merakla beklenıyosun duacınım yemnle
zorASK Çevrimdışı  
Eski 18-01-12, 13:16   #10
SineMerve
Banned

Giriş Tarihi: 23.08.2011
SineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond reputeSineMerve has a reputation beyond repute
SineMerve kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

bölümü tam izleyemedim ama mantık hatası kaynıyodu.
Şimdii trafo 15 yasında.
Bu vedat ondan kucukse 14 diyelim,bıyıkları var aheey aheey?
abi bu nedir ya: D

anket için tesekkürler canım : D

1)Bölümü nasıl buldunuz?
sıkıcı.aslında tam izleyemedim ama
2)Bölümün en güzel sahnesi?
Trafolu bütün sahneler.
3)Bölümün en kötü sahnesi?
neşenin teyzeleri acayip sıkıcıydı.çok boşuna,kötü.
4)Favori repliğiniz:
hatırlayamadım şimdi.
5)Bölüme hangi karakter damgasını vurdu?
Trafoooo
SineMerve Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş