Sayfa 12/101 İlkİlk ... 289101112131415162262 ... SonSon
1001 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Karagül (Arşiv 1)

Yardımcı Yönetmen aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    20
    5 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı Gözde---Begüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha Fırat’tan da, herhangi bir beklentim yok. Etkisiz eleman… Dizideki varlığını çözemedim. Ebru’ya yeni bir aşka gerek yoktu. Mücadelesini izlemek yeterliydi..

size katılıyorum, bende Yavuz Bingöl'e ısınamadım bir türlü, yakıştıramıyorum Ece'ye, aşk yaşamalarını da istemiyorum, illa Özcan olsun diye değil, gerekli olduğunu sanmıyorum, dediğiniz gibi Ebru karakterinin mücadelesini ve dönen dolapları çözmesini izlemeyi yeğlerim.
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

Oyuncu mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Arkadaşlar hepinize merhaba,Narin'e kötü diyemeyiz Narin yaşadıklarından dolayı bu şekilde davaranıyor büyük ihtimalle Narinin Muratla olan mazisini bilmiyoruz belki dizi ilerledikçe Narin'e hak vereceğiz.Ebru ise yaşayacaklarından dolayı bilmediği gerçeklerle karşılaşınca belki de Narin'e öfke duyacak fakat onunla konuştukça birbirlerini dinledikçe belki de ikisi de birbirine hak verecek.Ebru Hlfetiye çocuklarıyla beraber gelip yerleşince asıl zorlukları o zaman görecek.Örf ve adetlerini bilmediği yabancı bir şehirde çocuklarıyla beraber hayata tutunmaya çalışacak.Bu arada Ece Uslu ve Yavuz Bingöl birbirlerine yakışıyorlar aralarında güçlü bir çekim var.Zerda dizisi bittiğinden beri onları hep ikili olarak bir başka dizide hep görmek istemişimdir.Hatta bu diziden öce de biraraya gelmişlerdi fakatbu dizileri de reytinge kurban gitmişti.Umarım bu dizide ikisi arasında yine güçlü bir aşk izleme şansımız olur.Ben ilk bölümde Ebrunun Fıratın kamyonetine bindiğinde karagül dolu sepeti alırken Fıratın bakışını yakaladım o anda ikisi arasında ilerleyen bölümlerde bir aşk olacağını düşündüm,haydi hayırlısı bakalım

Yönetmen tuceny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    DENİZ
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

3.bölüm özeti;

Cuma 20.30'da FOX'ta

Ebru ve çocuklar kapı önündelerdir. Kendal henüz şaşkınlığını atlatıp onları içeriye buyur edememiştir. Baran onları cümbür cemaat görünce şaşkınlıkla birlikte çok da öfkelenmiştir. Ebru yorgun ve biraz çekingendir. Kendal “Yenge niye geldin ki? vekalet göndersen yeterdi” der. Ebru “Kalacak yerimiz yoktu, hem arsa işini hallederiz, hem de çocuklar akrabalarını görmüş olurlar diye düşündüm” der.Ertesi sabah konak halkı tedirgindir. Murat’ın mevlüdü vardır ve Halfeti halkı da gelecektir. Sonuçta herkes Narin’i Murat’ın karısı olarak bilmektedir. Herşeyin ortaya çıkmasını engellemek için Ebru ve çocukları evden uzaklaştırmak gerekmektedir. O sırada kızlar ve Ebru gelir. Kızlar babasının kaza geçirdiği yeri görmek istemiştir, Ebru da onları Fırat kenarına götürecektir. Sonra da “Bir haber var mı?” diye de jandarmaya uğrayacaklardır. Konaktakiler bu duruma sevinir.Ebru jandarma komutanı Oğuz ile konuşur. Oğuz olumsuz cevap verir “Başınız sağ olsun” der. Kızlar ve Ebru nehir kıyısında birbirlerine sarılıp ağlarlar. Konağa döndüklerinde ise Murat’ın mevlüdünden dağılan kalabalık ile karşılaşırlar. Ebru ve kızlar ev halkından bunun hesabını sorar. Neden onlardan bu kadar nefret ettiklerine inanamamaktadırlar.

Asistan Zara85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ÖC
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    20736450

Heyecanli bir bölüm bizleri bekliyor. Ebru Narini ögrendiginde verecegi tepkiyi cok merak ediyorum bakalim bu bölümde mi olacak yoksa gelecek bölümde mi. Cumayi iple cekiyorum 😊

Oyuncu diziYorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Ebrunun büyük kızı öğreniyor sanırım bu bölümde narin ve babasını. Ama Ebrunun öğreneceğini sanmıyorum. Bunun için erken sanki. Fragmandaki son sahneyi merak ediyorum. Özet de çok açıklayıcı olmuş,heralde bölümdeki bütün sahneler var

Asistan yavuz_bingöl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    YAVUZLAND...
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    26059192

o değilde FIRAT'a mutluklar ıstıyorum ben yavf...
    böyle gamlı baykus dertlı dertlı oturmalar sedef kakmalar olmuyo ama ......

GÜLDÜN AMA SU ADAMI....

Yönetmen aybanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Uçurum
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Özet yerine direk 3.bölüm senaryosunu olduğu gibi verselermiş keşke

İnciğini cinciğini yazmışlar,biraz izleyiciyi merak ettirin.

Baran ve Ada arasında ilerleyen bölümlerde büyük kapışmalar olcak gibi

Her neyse bölümü merakla bekliyorum

Jeneriği yapanın notalarına sağlık demeden de edemiyorum

Asistan Dr.Batıkan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    34505029

Jenerik müziğinin arkasındaki ağıt tarzı bir seslendirme var , mükemmel bi şey ya anlamsız bi şekilde içimi yaralıyor , gerçekten dokunuyor nedenini bilmediğim bi şekilde süper bir dizi oyuncular kadro müzikler standartların çok çok üstünde ,süpersiniz tüm ekibin emeğine sağlık

Asistan Gözde---Begüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kırıkkale
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Özete bakın özete! Hay maşşallah... Böyle özetlere hiç alışkın değiliz. Bünyemiz kaldırmıyor. Uyduruk özetler ile oyalanmaya mahkumuz zannediyorduk. Özetçi her kimse, ellerine sağlık... Bütün dizilerin özetleri aynıdır. Sürpriz gelişmeler vs... Halbuki bir halt olduğu da yoktur. Bu dizi, yine farkını ortaya koydu.

Heyecan - meyecan kalmasa da olur. Ben bu işi, çok sevdim. Hep böyle özetler bekliyorum. Uzun uzun yazsınlar. Okuması da keyifli, izlemesi de... Reytingleri iyi sayılır. Kaliteyi bozmadıkları sürece, izlenilir.

Baran'a her fırsatta değineceğim. Bu çocuğa bayıldım. Asi bir tarafı var. Fakat aslında tek istediği, sevgi... Maalesef saçma törelerin kurbanı olmuş. Herkese bir bedel ödetiyorlar. Aşık hallerini izlemek istiyorum. O kızla da, çok yakıştırdım.

Yardımcı Yönetmen aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    20
    5 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

bölümü henüz izleyemedim son birkaç sahne dışında, o yüzden bölüm yorumumu daha sonra yapacağım ama birkaç şey yazamadan da edemedim.
    Fragmanda Narin Hanfendi, "Murat'ın Karısı benim, o benim üstüme geldi"............diyor.
    kendini baya kandırmış, Murat'ın asıl karısı diye ama böyle birşey yok, resmi karısı Ebru olduğu halde, o bile senin kadar karısıyım diye feryat figan etmiyor Narin Hanım. Kendinizi ondan üstün görmeyin, ancak onun altı olabilirsiniz siz
    bu bölüm sonunda Ebru'ya, "Ne kadar gurursuz bir kadınsın sen"...........dedi gülmekten yerlere yatacaktım doğrusu
    gurursuzsun diyen kadını görüyor musunuz??? kendi çok gururluymuş, hayatı boyunca da hep gururlu olmuş sanki, ondan olmuş bunca şey zaten.
    Kendisini sevmeyen, zorla evlendirilen bir adama boyun bağı olmuş hayatı boyunca, evladını kaybetmiş adam, karısını onun yüzünden kandırıp, acı çektirmiş bir adama kendini, hayatını esir etmiş, bir anneyi evladından ayırmış, Murat'a değil, kadının kendine kinlenmiş ama gururdan bahsediyor.
    Narin için başta üzülmüştüm ama izledikçe gördüm ki, üzülmeye değmiyormuş, onu hiç sevemiyorum malesef, böyle yazdıkları sürece de sevemeyeceğim, kesinlikle iyi niyetli biri değil. Hele Ebru'ya bakışları sinir bozucu.
    Bölümü şimdi izleyeceğim, Ebru'yu son sahnede gayet dirayetli gördüm, onun mücadelesini izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum, onu güçlü görmek istiyorum.
    Konu NATY&FACU tarafından (13-04-13 Saat 02:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazı boyutu 2 olmalı
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

Sayfa 12/101 İlkİlk ... 289101112131415162262 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri