Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Karagül

Kapalı Konu

Karagül kategorisinde Karagül - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-04-13, 00:18   #111
efsaay
Asistan

efsaay kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
efsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond repute

İkinci bölümde güzeldi hiç sıkılmadan izledim.Ebrunun saflığı beni biraz germedi değil,etrafın da olanlardan hiç haberi olmaması,hayatını tamamen Murat'ın ellerine bırakmış.Ben Narin karakterini fazla mahsum bulamıyorum, kötü değil belki ama onun tercih hakkı varmış sanki Ebru gibi bir haber değil.Baranı nasıl kabul etmiş acaba çocuğu olmuyor mu?Yoksa çocuk sahibi olacak kadar Muratla münasebetleri olmamış mı?Hala Murat'ın neden Narinle evlendiğini çözmüş değilim,Ebruya öncemi aşık oldu sonra mı acaba merak ettiğim ne çok şey varmış. Bu da iyi bir şey bölümleri heyecanla bekliyorum.
İlk defa bir dizi de ana karakterlerin aşk mevzularıyla ilgilenmiyorum,bu saatten sonra Murat gelip ağzıyla koş tutsa sıfırdır benim için,Yavuz Bingöl bu dizi ye olmamış sanki bakımsız görünüyor,bari oynadığı karakter bilge sedef ustası değilde daha cabbar olsaydı.Ama belki illerde olur şimdilik ağırlığı yok gibi. En çok kardeşlerin hikayesini merak ediyorum.Baran kardeşleriyle nasıl anlaşacak,Kızlar halfetiye uyum sağlayacak mı abileri olduğunu öğrendiklerin de ne olacak bunlar daha ilginç konular.Murat ölmedi ama uzun bir süre ortada olmayacak belli ki.Anne Kendal dan şüphelenir gibi oldu çok sinirliydin dedi illerde olayı çözebilir belki,bu kadın iyi bir anne olmadığı gibi teyze de değil,oğlu ölen bir anne için fazla metanetli gibi ayrıca diğer torunlarını hiç merak etmemesi korkunç,yiyenini oğluyla evlendirerek de hayatını mahvetmiş,sevmedim seni oğullarını da sevmedim zaten
Reytingler iyi gelmiş daha da iyi olur umarım.
Eski 09-04-13, 01:01   #112
aslanselda
Oyuncu

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gözde---Begüm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ha Fırat’tan da, herhangi bir beklentim yok. Etkisiz eleman… Dizideki varlığını çözemedim. Ebru’ya yeni bir aşka gerek yoktu. Mücadelesini izlemek yeterliydi..

size katılıyorum, bende Yavuz Bingöl'e ısınamadım bir türlü, yakıştıramıyorum Ece'ye, aşk yaşamalarını da istemiyorum, illa Özcan olsun diye değil, gerekli olduğunu sanmıyorum, dediğiniz gibi Ebru karakterinin mücadelesini ve dönen dolapları çözmesini izlemeyi yeğlerim.
aslanselda Çevrimdışı  
Eski 09-04-13, 12:34   #113
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar hepinize merhaba,Narin'e kötü diyemeyiz Narin yaşadıklarından dolayı bu şekilde davaranıyor büyük ihtimalle Narinin Muratla olan mazisini bilmiyoruz belki dizi ilerledikçe Narin'e hak vereceğiz.Ebru ise yaşayacaklarından dolayı bilmediği gerçeklerle karşılaşınca belki de Narin'e öfke duyacak fakat onunla konuştukça birbirlerini dinledikçe belki de ikisi de birbirine hak verecek.Ebru Hlfetiye çocuklarıyla beraber gelip yerleşince asıl zorlukları o zaman görecek.Örf ve adetlerini bilmediği yabancı bir şehirde çocuklarıyla beraber hayata tutunmaya çalışacak.Bu arada Ece Uslu ve Yavuz Bingöl birbirlerine yakışıyorlar aralarında güçlü bir çekim var.Zerda dizisi bittiğinden beri onları hep ikili olarak bir başka dizide hep görmek istemişimdir.Hatta bu diziden öce de biraraya gelmişlerdi fakatbu dizileri de reytinge kurban gitmişti.Umarım bu dizide ikisi arasında yine güçlü bir aşk izleme şansımız olur.Ben ilk bölümde Ebrunun Fıratın kamyonetine bindiğinde karagül dolu sepeti alırken Fıratın bakışını yakaladım o anda ikisi arasında ilerleyen bölümlerde bir aşk olacağını düşündüm,haydi hayırlısı bakalım
mehgüm Çevrimdışı  
Eski 10-04-13, 03:52   #114
tuceny
Yönetmen

tuceny kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2005
tuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond reputetuceny has a reputation beyond repute

3.bölüm özeti;

Cuma 20.30'da FOX'ta

Ebru ve çocuklar kapı önündelerdir. Kendal henüz şaşkınlığını atlatıp onları içeriye buyur edememiştir. Baran onları cümbür cemaat görünce şaşkınlıkla birlikte çok da öfkelenmiştir. Ebru yorgun ve biraz çekingendir. Kendal “Yenge niye geldin ki? vekalet göndersen yeterdi” der. Ebru “Kalacak yerimiz yoktu, hem arsa işini hallederiz, hem de çocuklar akrabalarını görmüş olurlar diye düşündüm” der.Ertesi sabah konak halkı tedirgindir. Murat’ın mevlüdü vardır ve Halfeti halkı da gelecektir. Sonuçta herkes Narin’i Murat’ın karısı olarak bilmektedir. Herşeyin ortaya çıkmasını engellemek için Ebru ve çocukları evden uzaklaştırmak gerekmektedir. O sırada kızlar ve Ebru gelir. Kızlar babasının kaza geçirdiği yeri görmek istemiştir, Ebru da onları Fırat kenarına götürecektir. Sonra da “Bir haber var mı?” diye de jandarmaya uğrayacaklardır. Konaktakiler bu duruma sevinir.Ebru jandarma komutanı Oğuz ile konuşur. Oğuz olumsuz cevap verir “Başınız sağ olsun” der. Kızlar ve Ebru nehir kıyısında birbirlerine sarılıp ağlarlar. Konağa döndüklerinde ise Murat’ın mevlüdünden dağılan kalabalık ile karşılaşırlar. Ebru ve kızlar ev halkından bunun hesabını sorar. Neden onlardan bu kadar nefret ettiklerine inanamamaktadırlar.
Eski 10-04-13, 11:14   #115
Zara85
Asistan

Zara85 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.05.2004
Zara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond reputeZara85 has a reputation beyond repute

Heyecanli bir bölüm bizleri bekliyor. Ebru Narini ögrendiginde verecegi tepkiyi cok merak ediyorum bakalim bu bölümde mi olacak yoksa gelecek bölümde mi. Cumayi iple cekiyorum 😊
Eski 10-04-13, 17:02   #116
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Ebrunun büyük kızı öğreniyor sanırım bu bölümde narin ve babasını. Ama Ebrunun öğreneceğini sanmıyorum. Bunun için erken sanki. Fragmandaki son sahneyi merak ediyorum. Özet de çok açıklayıcı olmuş,heralde bölümdeki bütün sahneler var
diziYorm Çevrimdışı  
Eski 11-04-13, 00:57   #117
yavuz_bingöl
Asistan

yavuz_bingöl kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.06.2008
yavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond reputeyavuz_bingöl has a reputation beyond repute
yavuz_bingöl kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

o değilde FIRAT'a mutluklar ıstıyorum ben yavf...
böyle gamlı baykus dertlı dertlı oturmalar sedef kakmalar olmuyo ama ......

GÜLDÜN AMA SU ADAMI....
Eski 11-04-13, 16:40   #118
aybanur
Yardımcı Yönetmen

aybanur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.12.2011
aybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond repute

Özet yerine direk 3.bölüm senaryosunu olduğu gibi verselermiş keşke

İnciğini cinciğini yazmışlar,biraz izleyiciyi merak ettirin.

Baran ve Ada arasında ilerleyen bölümlerde büyük kapışmalar olcak gibi

Her neyse bölümü merakla bekliyorum

Jeneriği yapanın notalarına sağlık demeden de edemiyorum
Eski 11-04-13, 23:59   #119
Dr.Batıkan26
Asistan

Dr.Batıkan26 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.01.2009
Dr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond reputeDr.Batıkan26 has a reputation beyond repute

Jenerik müziğinin arkasındaki ağıt tarzı bir seslendirme var , mükemmel bi şey ya anlamsız bi şekilde içimi yaralıyor , gerçekten dokunuyor nedenini bilmediğim bi şekilde süper bir dizi oyuncular kadro müzikler standartların çok çok üstünde ,süpersiniz tüm ekibin emeğine sağlık
Eski 12-04-13, 01:33   #120
Gözde---Begüm
Asistan

Gözde---Begüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.01.2010
Gözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond reputeGözde---Begüm has a reputation beyond repute

Özete bakın özete! Hay maşşallah... Böyle özetlere hiç alışkın değiliz. Bünyemiz kaldırmıyor. Uyduruk özetler ile oyalanmaya mahkumuz zannediyorduk. Özetçi her kimse, ellerine sağlık... Bütün dizilerin özetleri aynıdır. Sürpriz gelişmeler vs... Halbuki bir halt olduğu da yoktur. Bu dizi, yine farkını ortaya koydu.

Heyecan - meyecan kalmasa da olur. Ben bu işi, çok sevdim. Hep böyle özetler bekliyorum. Uzun uzun yazsınlar. Okuması da keyifli, izlemesi de... Reytingleri iyi sayılır. Kaliteyi bozmadıkları sürece, izlenilir.

Baran'a her fırsatta değineceğim. Bu çocuğa bayıldım. Asi bir tarafı var. Fakat aslında tek istediği, sevgi... Maalesef saçma törelerin kurbanı olmuş. Herkese bir bedel ödetiyorlar. Aşık hallerini izlemek istiyorum. O kızla da, çok yakıştırdım.

Bookmarks

Etiketler
ece uslu, yavuz bingöl, özcan deniz

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş