Sayfa 18/101 İlkİlk ... 81415161718192021222868 ... SonSon
1001 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Karagül (Arşiv 1)

Yönetmen turkumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    8
    6 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Narin'e çok sinir oluyorum..Ebru benim hayatımı çaldı diyor ama ebru'nun hiç birşeyden haberi yok ki çalınan bir hayat varsa orta da Ebru'nun sen onun çocuğunu almışsın be kadın çocuğunu öldü biliyor ebru senin hayatını çalmışsa senin ona yaptığın ne oluyor narin hanım

Konakta ki herkes ebru ve çocuklarına çok kötü davranıyor hak etmedikleri halde çok üzüldüm o hallerine..Kadın vurulmuş hala üste çıkıyorlar..

Baran narin ve kendal'ın davranışları yüzünden bu şekilde davranıyor..Çok yanlış bir yolda yürüyor..

Yönetmen vadikızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    necatitutkunu
    Ettiği Teşekkür
    77
    18 mesaja 27 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı Gözde---Begüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özlemciğim seni destekliyorum. Çünkü aynı düşünceler, benim de aklımdan geçmişti. Hiç fesatsın vs demeyin. Kendal’ın tavırları, çok çirkin… Teyzem kızı diye, garip bir izlenim oluşturdu. Onun akrabalık bağlarına güvenmiyorum. Bacım deyip de, tecavüz edenlere benziyor. Bana öyle bir imaj çizdi.

Konaktaki tek vicdanlı kişi de, kesinlikle Özlem’dir. Gerçi bunu merakından yapıyor. Yeni laflar öğrenmek için, yardım etmeye çalışıyor. Klasik meraklı komşular gibi… Lakin bir kötülük gelmez. Hatta tam tersine, bence avantajlı bir durum olur. Ebru’nun gerçekleri öğrenmesini sağlayabilir.

Fırat’ı bir Hakan Akkaya’ya gönderelim. Biraz tarz öğrensin. Şaka şaka… Tabi keşke düzgün giyinse; çok memnun oluruz. Gelgelelim bunun yolu, o moda ikonundan geçmez. Fırat’ın olan havasını da, bozar kesin. Fırat’ta bir bilge edası var. Dünya işlerinden elini – eteğini çekmiş. İnsanlara yardım etmeye çalışıyor. Bir şekilde, destek oluyor. Çok başarılı bir proje…

Sana katılıyorum arkadaşım özlemi bende sevdim dediğin gibi kendalın
    tavırları çok çirkin özlemede aynı şekilde demedimi sanki karnındaki oğlan
    diye tövbe yarabbim sana kızbile çok senden baba olmaz vallahi ya
    özlem konaktaki tek vicdanlı insan bencede

Oyuncu diziYorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı aslanselda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozlemin narini kiskanmasini veya rahatsiz olmasini hicte tuhaf ve anlamsiz bulmuyorum.

kendalin narine olan yakinliginda harbi bi tuhaflik var.

aralarindaki sirdan baska bisey sanki belki kendalin narine olan ilgisi cikabilir ilerleyen bolumlerde.

kaldi ki ozlem gicik bi karakter gibi gorunsede en azindan digerlerinden durust

dogrulari soyluyor o yuzden sevilmiyor )

oguz kimdi ya sirketin muhasebecisi mi ortagi mi

firat kendi gecmisini mi murata dair biseyler mi anlatiyor tam anlamadim ozetteki cumleden

edit yapamadigim icin cepten ayri yaziyorum pardon

kendali takip eden birinden bahsedilmis ozette bana oyle geliyorki kendal murati denize atarken biri onu gordu yada oyle olmasini umit ediyorum

cunku denizin ortasinda evler etraftayken birinin gormemesi sacma geliyor bana
    ilerleyen bolumlerde ben de kendalin narina karsi ilgi duyacagini dusunuyorum. Ama suanda oyle bir his almadim o yuzden tuhaf buldum ozlemin kiskancligini.

Ozette ebrunun hikayesinden etkilenen yaziyor, ebru kendi hayatini firata anlatiyorsa firat da kendi gecmisini ebruyla paylasabilir. Umarim oyle olur.

Onceki bolumlerde nehrin kiyisina vuran bir adam vardi. Eger o muratsa kendali takip ediyor olabilir ama buyuk ihtimalle takip eden adam nehrin kiyisindaki kisiyi bulan adam bence.

Yardımcı Yönetmen Paradise Bird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kenan-Bergüzar
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Dizini beğenerek izliyorum .Kadro,senaryo hepsi iyi.
    Baranı sevmedim.Narine kızamıyorum nedense.

Yönetmen tuceny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    DENİZ
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

hızla yukselen bi grafiği var cidden, kimse kısa sürede bu kadarını beklemiyordu bu diziden gençler cidden izlettiriyor, zirve yakındır karagül için
    avşarı kutlamak lazım.

Yönetmen shut up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    hayat zor!!!
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

fırat'ın kızı varmış heralde ölmüş hatta kuşuna da kızının ismini vermiş büyük olasılık.
    acaba kendal'ın bunda parmağı var mı demeden edemedim
    acaba baran'ı takas mı yaptı
    yok canım yapmamıştır heralde

Yönetmen nikotrisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bergüzar Korel !
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Güzel dizi,reytinglerde güzel:happy0064
    Ben sevdim bu diziyi.İlk başlarda pek umutlu değildim.Ece Uslu hayranıyım ama son dizisi Bulutların ötesi pek ilgimi çekmemişti ,Karagül gerek senaryo olsun,gerek oyuncularıyla dört dörtlük dizi!Umarım senaryo bozulmaz hep keyifle izleriz

Oyuncu diziYorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı shut up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fırat'ın kızı varmış heralde ölmüş hatta kuşuna da kızının ismini vermiş büyük olasılık.
    acaba kendal'ın bunda parmağı var mı demeden edemedim
    acaba baran'ı takas mı yaptı
    yok canım yapmamıştır heralde
    Firat gecen bolumlerde kizi sedefe mektup yaziyordu yanlis hatirlamiyorsam. O yuzden oldugunu sanmiyorum. Ama kizindan ayri kalmasinda kendalin parmagi olabilir. Her seyi beklerim ondan.

Asistan beyazmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Benim anlamadigim birsey var ilk bolumlerde Murat soyle birsey demisti Baran senin son umudun?ama neden? Kendalin sonucta yeni cocuklarida olabilir benim tuhafima giti. Kendal birde utanmadan ada icin 'o kadinin dogurdundan ne olur ' gibisinden birsey dedi. Adamin kafasi pirrrrr Baran kimin ogulu sanki? Ozlem ben bayiliyorum ona. Kimseye aldirmadan nasil herkese soyluyor dusunduklerini. Narinden bir korkmayan o sanirim ama oda yemis tokadi tabi 'yillarca herseyi icime atim' diyip duruyor Ebrunun gelmesi bir ona yaradi bence kadin birden hanimaga kesildi herkesin basina. Ozlemin Kendal&Narin kiskanmasi bekliyordum ben zaten. Ebru ah safim benim kadinin dunyadan haberi yok ama herkes ona patliyor uzuluyorum onun icin. Neden sadece 3 kisi biliyor Baran-Ebru olayini? Narin hamileyken nerdeydiki? Yeni bolumde en merak etigim sahne Maya-Baran sahnesi sanirim o kavgadan sonra aralarinda yavas yavas bir kardeslik bagi olacak.

Oyuncu mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Özet gelmiş arkadaşlar;Ebru ve çocukları Murat’tan kalan arsada zor bir gece geçirirler. Ebru’nun hikâyesinden etkilenen Fırat, ona geçmişinin sır perdesini aralar. Murat’ın dosyasının kapanmadığını öğrenen Kendal Murat’ı boğduğu yere gider ama bir çift göz onu izlemektedir. Kendal’ın Narin’e olan yakınlığından rahatsız olan Özlem, Narin’in sabrını zorlar. İkili arasındaki gerilim Kadriye’ye yansır. Kızlarını bir süreliğine Halfeti’de kalmaları konusunda yatıştırmaya çalışan Ebru’yu, Oğuz’un sürpriz ziyareti beklenmedik bir karara sevk edecektir. Fragmanda eklenmiş kanalın sitesine izleyebilirsiniz.

Sayfa 18/101 İlkİlk ... 81415161718192021222868 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri