Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
55 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Always (Only You) / 2011 /GK

* GOLD* Ayşegül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Super Junior Yesung..
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı gülbeşeker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabaUzun zamandır kimse buraya yorum yapmamış ama ben iki kere izlediğim film hakkında aklıma takılan bir şeyi sormak istiyorum.Öncelikle filmin senaryosu ve oyunculuklar gayet hoştu,malum Türk versiyonu yapıldı ve yakında gösterime girecek,büyük ihtimalle aynı sahneler kopyala yapıştır kullanılacaktır ,belki önyargıyla yaklaşıyorum ama orijinali kadar iyi olur mu emin değilim...Filmi hatırlamak için tekrar izledim ve şunu merak ediyorum adam araba çarptığı ve bıçaklandığı için mi dilsiz ve ayağı topal kaldı?Yani şok geçirdiği için konuşamıyor olabilir mi?Üstelik filmin sonunda da konuşamadı,en çok buna üzüldüm,mutlu sonla bitmesine şükrediyorum ama keşke konuşabilseydi...
    Merhaba =)

Ben hatırladığım kadarıyla cevap vereyim.. Kafes dövüşünde ölümüne dövüşüyor Cheol Min.. Orada beynine fazla darbe alıyor. O yetmezmiş gibi, evine giderken niye bilmem eli sopalı adamlar tarafından yine ölümüne dövülüyor. Hatta öldü diye bırakılıyor.. Hatta ben orada öldü sanmıştım..

Sonra zaman atlaması oldu ve Jeong Hwa'yı gördük. Gözleri açılmış, mutlu mesut yaşıyor. Cheol Min'i rahatlatmak için öğrendiği masajı hastalar üzerinde uygularken gördük biz Cheol Min'i.. Ve bence yürümeyi başarması bile mucize oldu..

Kısaca onların aşkında fiziksel olarak hep bir engel kaldı. Önce kızımız görmedi, sonra oğlumuz konuşamadı.. Belli sonradan Cheol Min konuşmuştur =)

Yönetmen Burcy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    steggy.
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Bugün Belçim Bilgin'in oynadığı ''Sadece Sen''in trailerini gördüm, görmez olaydım benim favori filmlerimin içinde olan Only You sadece adı değil sahneler, makyajlar her şeyiyle kopyalamışlar. Bu filmin evet olağanüstü bir konusu yoktu ama SJS ve Han Hyo Joo o kadar mükemmelleştirmişti ki böyle görmek beni üzdü.

Yönetmen *katre* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    şukarşıkidağ.
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

tık.

''Ben sana demiştim'' ve çubuklar

Set Görevlisi 1041907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    15118294

Genelde dram izlemeyen ben bu filmi gerçekten sevmiştim bunda oyuncuların ve sonunu hiç beklemediğim halde mutlu bitirmelerinin büyük etkisi var . .Tüm film boyunca üzücü bi sonla biticek diye kendimi harap etmiştim film sonunda da benden mutlusu yoktu

Yönetmen bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

geçmiş zamanlarda bir gün izlemişdim ve kesinlikle harika bir sinema idi aklımda kalanlar oğlanın kıızn ayağı incinmişken eve kızı getirirken çıktığı o merdivenah garibim baya spor yapmıştı
    ah saçlar neydi öyle yahu gerçi kabahat onda değil onu o hale getirende ama fena sayılmazdımı desem ne gerçi ben oyuncuların ikisinide çok severim ondan belki ikisinide çok beğenmiş vede yakıştırmıştım

sonu mutlu bitsede kızın dediği gibi ilk gözlerini açtığında oğlanı göreydi ama olmadı neyseki sonunda tanıdı oğlanı
    niye bu adamalr hep dizi yada sinemalarda var ki

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri