Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Merhamet

Kapalı Konu

Merhamet kategorisinde Merhamet (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-02-13, 14:52   #101
sinemyalcin89
Asistan

Giriş Tarihi: 04.05.2006
sinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond repute

[QUOTE=Ceren53;17878224]
Hosgeldiniz

Fragmani bende sizin gibi cok sevdim umarim bölümlerde sürükleyici olur ki konusu buna müsait ilgi cekici bir is olacak bizim halkimiz böyle daginik aile hikayelerini kaderin cilvesini anlatan dizileri cok sever... Örnek öyle bir gecer zamanki Ali kaptandan ne farki varki moskof recebin biri komsunun karisini kacirir colugunu cocugunu düsünmeden istanbula kacar. Digeri yurtdisindan manita yapar istanbula gelir ailesine yapmadigini birakmaz....
Bu dizi tutacak arkadas Allahin izniyle tutacak ve ben buna yüzde 99 eminim

tutsun arkadaş tutsun bu yılkı dızı çöplüğünde izlenilesi bir dizi olucaktır elbette eleştirilecektir ...fragman ıcıne ışlıyor ınsanın dedıgın gıbı son sahne kucuk fırat gösterılmedı ama ben narın ın annesı kım olucak dıye merak edıyordum oyuncu seçımlerı güzel olmuş

daha ılk tanıtım ayrıca bır ıkı tane daha çıkıcaktır emınım...
sinemyalcin89 Çevrimiçi  
Eski 05-02-13, 15:03   #102
vadikızı
Yönetmen

vadikızı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2009
vadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond reputevadikızı has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ceren53 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hosgeldiniz

Fragmani bende sizin gibi cok sevdim umarim bölümlerde sürükleyici olur ki konusu buna müsait ilgi cekici bir is olacak bizim halkimiz böyle daginik aile hikayelerini kaderin cilvesini anlatan dizileri cok sever... Örnek öyle bir gecer zamanki Ali kaptandan ne farki varki moskof recebin biri komsunun karisini kacirir colugunu cocugunu düsünmeden istanbula kacar. Digeri yurtdisindan manita yapar istanbula gelir ailesine yapmadigini birakmaz....
Bu dizi tutacak arkadas Allahin izniyle tutacak ve ben buna yüzde 99 eminim
Imza aviler icin tskler birini hemen kullanicam emegine saglik

Buarada sermeti cikaramaman cok dogal cünkü kitabimizde sermet diye bir karakter yokdu sermet bize senaristimizin bir hediyesi Ben narinin karakoldan kurtardigi sonra pesinden ayrilmayan atifdi sanirim onu kimin oynayacagini merak ediyorum bakalim artik hayirlisi )

Hosgeldin Melekcim güzel yorumun icin tskler canim benim

Seninle hem fikirim canim necati sasmazdan sonra sonunda özgümün yanina feci karizmatik ve ona yakisan bir partneri oldu... Ben cok begendim Helede tanitimdan sonra dahada emin oldum. Fragmandaki o son sahne icimi eritmeye yetdi Firat&narin Harikalar....
O halde diziyi izleyeceginden yola cikabilirim degilmi?

rica ederim canm bende aynen necatiden sonra ibrahim çok yakıştı
senin gibi bende fragmanda emin oldum bu ikilinin uyumu muhteşem
gerçektende izlecem inşallah
Eski 05-02-13, 15:05   #103
Ceren53
Yönetmen

Ceren53 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.06.2007
Ceren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond repute

Alıntı:
sinemyalcin89 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

tutsun arkadaş tutsun bu yılkı dızı çöplüğünde izlenilesi bir dizi olucaktır elbette eleştirilecektir ...fragman ıcıne ışlıyor ınsanın dedıgın gıbı son sahne kucuk fırat gösterılmedı ama ben narın ın annesı kım olucak dıye merak edıyordum oyuncu seçımlerı güzel olmuş

daha ılk tanıtım ayrıca bır ıkı tane daha çıkıcaktır emınım...
Kesinlikle katiliyorum Elestiriler elbet olacak yani baslayan tüm dizilerin basliginda herzaman olmusdur böylesi ama daha bir bismillah bir durun ilk bölümleri izleyin sonra elestirin ondan sonra karar verin 10 bölümmü sürer 15mi 2mi? Ya dizi reyting rekorlari kirarsa ne olacak peki
Yane yargilamak icin cok zamanimiz olacak hemen camur atmayalim derim ben Oyuncu secimleri bencede yerli yerinde olmus ben cok begendim..
Birtek göremedigimiz ve merak ettiigim kücük firat var bakalim nasil biri olacak.
Eski 05-02-13, 15:11   #104
sinemyalcin89
Asistan

Giriş Tarihi: 04.05.2006
sinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond reputesinemyalcin89 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Kesinlikle katiliyorum Elestiriler elbet olacak yani baslayan tüm dizilerin basliginda herzaman olmusdur böylesi ama daha bir bismillah bir durun ilk bölümleri izleyin sonra elestirin ondan sonra karar verin 10 bölümmü sürer 15mi 2mi? Ya dizi reyting rekorlari kirarsa ne olacak peki
Yane yargilamak icin cok zamanimiz olacak hemen camur atmayalim derim ben Oyuncu secimleri bencede yerli yerinde olmus ben cok begendim..
Birtek göremedigimiz ve merak ettiigim kücük firat var bakalim nasil biri olacak.

diziden beklentıler herkesın çok şimdiden beren saat le bıle karşılaştırmaya başladılar ...benım beklentım dızının uzun soluklu olacagı ve muhakak cuma gunu yayınlanmalı .benım de anlatmaya çalıştıgım bu önce bır ızleyın hem ayrıca bız turkler severız arapsaçına dönen ılışkıler

evet fırat fırat bakalım başlıcak ılışkılerı narınle???
sinemyalcin89 Çevrimiçi  
Eski 05-02-13, 20:59   #105
ÖZzos
Asistan

Giriş Tarihi: 26.09.2009
ÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond reputeÖZzos has a reputation beyond repute

[QUOTE=Ceren53;17878171]#

Özüm güzel yorumlarini bol bol yaz kezaa göründügü gibi coook ihtiyacimiz olacak buna, her baslikda oldugu gibi negatif yorumlar dizi baslamadan daha almis basini gitmis görmemezlikden geliyorum sadece pozitif güzel yorumlari görmek istiyorum daha baslamayan dizinin reyting kaygisini yapamam dogrusu

Neyse moral bozmak yok ceren diyorum ))

Valla canim özgü bizi mahfediyor aynen dedigin gibi hatun 34dünde ve bukadar kusursuz olmasi akillara zarar. Minyon ufak tefek olmanin arti yönleri bunlar eee özgüde zaten civil civil neseli bu hatun haliyle yaslanmaz.

Ibrahimle uyumlarini cok sevdim bu yönde okudugum güzel yorumlarada cok seviniyorum dogrusu. Ikinci fragmani bekliyorum dört gözle buarada tvde döndürüyormu kanal d fragmani rasliyan oldumuki? Ben pek tv izliyemiyorum su aralar malesef onun icin daha tvde rasliyamadim.

#

Canimcim Cerencim tabii ki herkesin dusuncelirni söyleme hakki var ama bana da sorarsan sana katiliyorum, talihsiz aciklama ve yorumlar ..Moral bozuyor ama inanan da birak öyle inansin Allahin izniyle ben umutluyum insAllah tutar, ha olabilir Allah muhafaza reyting kurbani olabilir cunku okadar sacma bir sistem ki reklam gelirine göre diziler kaldiriliyor, yapicak bir sey yok napalim ölelimmi hahah
bu hayatta hersey biz insanlar icin oyuncular neyse bi sekilde gecimlerini sagliyorlar ama ben en cok ''set'' calisanlarina uzuluyorum 300-400 kisilik bir ekip sonucta....

Ben cok sevdim,inaniyorum ve buyuk bir merakla beliyorum!
Herkes icin hayirlar ola ve de sende eksik etme o guzel yorumlarini! ..

Gelgelelim sorunun cevabina, ben tv izledigim zaman 1 veya 2 kez rastladim cok fazla dönmuyor tanitim tvde bana kalirsa ''intikam'' dizisinin fragmandan migdem bulaniyordu 2 ay öncesinden basladiar... Bu konuda bi tuhaflik var diye dusunuyorum.... Kanal mi ayni özeni göstrmiyor yoksa produksiyonla ilgili bir durum mu bilmiyorum ama can SIKICI

Dedigin gibi moralinin bozulmasina izin verme tam gaz dvm, twitter ve faceden herzaman destek tam destek !

/Basima ne geldiyse #merhamet imden geldi ama ben yinede vazgecmedim...

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 05-02-13 tarihinde saat 22:14
ÖZzos Çevrimdışı  
Eski 05-02-13, 21:13   #106
Rojdaburcinfan
Set Görevlisi

Rojdaburcinfan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.02.2011
Rojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond reputeRojdaburcinfan has a reputation beyond repute

fragman yayinlandi cok da beyendim
ama kanal d fragmani cok az yayinlio, euro d hic yayinlamio..internet kullanmiyanlarin ve sadece euro d izleyenlerin diziden hic haberi yok buda pek güzel bir durum degil
oyuncular süper birtek yasemin allen bana cok soguk geldi oda oynadigi karakter dendir herhalde
neyse insallah kanal diziye gereken özeni gösterir cünki gercekten cok güzel bir dizi olucagi belli ve ben burcini cok özledim onu daha uzun görmek istiyorum tv de
Rojdaburcinfan Çevrimdışı  
Eski 06-02-13, 00:40   #107
trueblue
Yönetmen

trueblue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2005
trueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ceren 53 arkadaşım, benim amacım çamur at izi kalsın değil. Sadece görüşümü yazıyorum. Bidde bu eleştirici sadece bu diziye yönelik değl, Bir çok kişi neredeyse duaya duruyor bazı diziler tutmasın diye. Yok Beren, yok Tuba'nınki diye. 40 küsur yaşımdan sonra hiç bir oyuncunun fanı olamam. Benim için ne kadar çok sayıda iyi dizi olursa o kadar iyi. O kadar çok izleyecek dizim olur. Keşke beğenilecek daha çok dizi olsa.

İntikam için baştan bizim toplumun bünyesine ters diye düşündüm. 20 Dakika senaryo felaketi diye düşündüm. O iki dizinin sonunu da hayırlı görmüyorum bu arada.

Veda, İffet, Kuzey Güney, Evlerden Biri, Bir Ferhat İle Şirin Hikayesi , Alev Alev, Hayat Devam Ediyor, Sensiz Olmaz, Gün Akşam Oldu, Yalancı Bahar gibi dizilerin forumlarında milletin epey canını sıkmışlığım vardır.

Zehirli Sarmaşık dizisinde "Aslı Tandoğan ile Orhan Kılıç hiç uyumlu bir ikili değil" demem milletin gücüne gitti. Kalbim 4 Mevsim dizisini daha haberi üzerine ipini çekmiş bu dizi tutmaz demiştim. Sensiz Olmaz'da Nurgül Yeşilçay, Veda'da Mehmet Aslantuğ fanları sinir oldular bana. Bu diziler gidici dedim diye.

Etrafta dizi kalmış mı uğraşmadığım acaba? Gamlı Baykuş misaliyim biraz ben. Çocukluğunda Kaptan Swing okuyanlar bu karakteri bilir.

İyi yorumlar ve Sevgiler.
Eski 06-02-13, 00:52   #108
brokeback
Asistan

brokeback kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.09.2010
brokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond reputebrokeback has a reputation beyond repute

Bu dizi ya perşembe günleri İntikam'dan sonra ya da Salı günleri ÖBGZ'dan sonra yayınlanacak. Ama çoğu gazetede çıkan haberlerden anladığım kadarıyla perşembe olacak gibi duruyor.
"Yakın zamanda Kanal D ekranlarında Beren Saat ile Özgü Namal karşı karşıya gelecek ve iki oyuncu arasındaki rekabet ortaya dökülecek."
Galiba iki dizi de aynı gün yayınlanacak,bundan dolayı bir rekabet olacak.
Eski 06-02-13, 06:16   #109
Ceren53
Yönetmen

Ceren53 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.06.2007
Ceren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond reputeCeren53 has a reputation beyond repute

Alıntı:
ÖZzos tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Canimcim Cerencim tabii ki herkesin dusuncelirni söyleme hakki var ama bana da sorarsan sana katiliyorum, talihsiz aciklama ve yorumlar ..Moral bozuyor ama inanan da birak öyle inansin Allahin izniyle ben umutluyum insAllah tutar, ha olabilir Allah muhafaza reyting kurbani olabilir cunku okadar sacma bir sistem ki reklam gelirine göre diziler kaldiriliyor, yapicak bir sey yok napalim ölelimmi hahah

bu hayatta hersey biz insanlar icin oyuncular neyse bi sekilde gecimlerini sagliyorlar ama ben en cok ''set'' calisanlarina uzuluyorum 300-400 kisilik bir ekip sonucta....

Ben cok sevdim,inaniyorum ve buyuk bir merakla beliyorum!

Herkes icin hayirlar ola ve de sende eksik etme o guzel yorumlarini! ..

Gelgelelim sorunun cevabina, ben tv izledigim zaman 1 veya 2 kez rastladim cok fazla dönmuyor tanitim tvde bana kalirsa ''intikam'' dizisinin fragmandan migdem bulaniyordu 2 ay öncesinden basladiar... Bu konuda bi tuhaflik var diye dusunuyorum.... Kanal mi ayni özeni göstrmiyor yoksa produksiyonla ilgili bir durum mu bilmiyorum ama can SIKICI

Dedigin gibi moralinin bozulmasina izin verme tam gaz dvm, twitter ve faceden herzaman destek tam destek !

/Basima ne geldiyse #merhamet imden geldi ama ben yinede vazgecmedim...

Haklisin canim hicbir seyin garantisi olmuyor öyle kaliteli islerde yayindan kalktiki artik insan hicbirseyden emin olamiyor ama nedense ben diziy cok ama coook güveniyorum... oyuncu kadrosunu bir kenara koy sanirim öykünün bizim türk halkininin sevecegi cinsden olduguna inaniyorum....

Merhametsiz bir baba dagilmis mutsuz bir aile diger yanda basliyan bir cocukluk aski sonra arkasina bakmadan kacan kücük bir kizin yükselis hikayesi ve yillar sonra baskasinin kolunda gelen o eski cocukluk aski ve istemeyerek olusan aldatmalar ihanetler yalanlar dolanlar yane heycaninini kaybetmeyen bir hikaye olacak

Kanal d bukadar az tanitimla diziden cok seyler beklemesin kusura bakmasin valla. Berenin intikaminin afislerinden reklamlarindan insanlari kusacak noktasina getirmisdi aynisini merhamete yapsin demiyorum ama daha özenli davranmalilar sonra oturup mucize beklemesinler yane

Alıntı:
sinemyalcin89 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
diziden beklentıler herkesın çok şimdiden beren saat le bıle karşılaştırmaya başladılar ...benım beklentım dızının uzun soluklu olacagı ve muhakak cuma gunu yayınlanmalı .benım de anlatmaya çalıştıgım bu önce bır ızleyın hem ayrıca bız turkler severız arapsaçına dönen ılışkıler

evet fırat fırat bakalım başlıcak ılışkılerı narınle???

Aynen bende cuma günü yayinlansin cok isterim merhameti herhangi bir diziden sonra ikinci kusatda yayinlatsinlar sanmiyorum bu aptallik olur bana kalirsa... cünkü yayinda olan dizilerin zaten oturmus bir izleyici kitlesi var misal arka sokaklar. Hala nasil izleniyor bu dizi onuda anlamis degilim ya neyse Demekki seveni cok. yane illa gün acilacaksa yayinda olan dizilerden birini ikinci kusaga atarlar diye düsünüyorum. Hatda benim aldigim duyumlara göre yayinda olan bir dizinin daha finalini yapacaklarmis diye duydum. artik hangisidir dogrumudur nedir bilemem.

Alıntı:
vadikızı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
rica ederim canm bende aynen necatiden sonra ibrahim çok yakıştı

senin gibi bende fragmanda emin oldum bu ikilinin uyumu muhteşem

gerçektende izlecem inşallah

Insallah melekcim güzel yorumlarini bekleriz canim

Buarada Cast CIdde cok iyi is cikarmis bravo
Narin icin resmen özgünün minyatürünü bulmuslar resme dakikalarca bakdim agaz cene burun kas göz hersey ayni

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 19-02-13 tarihinde saat 21:10
Ceren53 Çevrimdışı  
Eski 06-02-13, 11:28   #110
Mirandalina
Oyuncu

Mirandalina kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.08.2010
Mirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond reputeMirandalina has a reputation beyond repute

Merhaba

yeni resimlere bayıldım
fragman oldukça güzel olmuş
iddialı dizi geliyor
hangi güne koyacak acaba
umarım pazartesi ve cuma olmaz
o günler izlediğim diziler var

Mirandalina Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş