Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
C - E
> Dila Hanım

Kapalı Konu

Dila Hanım kategorisinde Dila Hanım (Arşiv 4) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-12-12, 22:21   #21
duruada
Asistan

duruada kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2009
duruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond repute

Alıntı:
yakut_deniz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çok teşekkürler arkadaşlar Ama ben şuan çok üzgünüm ya anlatamam yani Benim derdim 20 dakika değildi ki Dila Hanım ve Huzur Sokağı aynı gün ve aynı saatte yayınlandığı için Dila Hanım'ı hep ya tekrarlardan yada net üzerinden takip etmek zorunda kalıyordum yani değişecek ve bende normal takip etcem diye sevinmiştim
çözüm basit aslında.bizim diziyi tv den diğer diziyi netten izlersin.....
şaka tabi tercih sana ait...
ben dizimize her daim sahip çıkan yapımcımızın sözünü hatırlatıyorum:
kanalaına günün 1.liğini getiren dizinin yayın günü değişmez.
cuma:dila dila:cuma
Eski 09-12-12, 22:30   #22
sevgi_-
Oyuncu

sevgi_- kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.05.2010
sevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond repute

Merhaba arkadaslar.
Nekadar dogru bilmiyorum ama soyle birsey okudum:

Spoiler İçermektedir

Nekadar dogru bilemicem, ama bana pek inandirici gelmedi. Seyit bey olmez, yani olmemeli dizinin en onemli karakterlerinden. Dilanin bebegiyle ilgili hala kararsizim, ama herseyin okadar cabuk gelismesi, bebegin cinsiyetinin bile bukadar cabuk ogrenilip kutlama yapilmasi iyiye isaret degil. Hersey tek bir bolume sigdirilmis gibiydi bebekle ilgili. O bebek dusecektir, cunku romandada bebek yok. Tuyo atmasyon bence, ama paylasim dedim.

Onumuzdeki bolumle(13.bolum) ilgili tek kesinlesmis tuyo simdilik:

Spoiler İçermektedir

Asil heyecani yarin yasicaz fragmanin cikmasiyla birlikte. Cok farkli bir fragman bekliyorum. Tek sahneden. Rizanin yikildigi sahneden, Dilada orda olsa. Kisa ama oz bir fragman
Iyi yorumlar.
Eski 09-12-12, 22:40   #23
duruada
Asistan

duruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond repute

seyit beyin akıbeti ne olur bilmem ama şu iki kısma dikkatinizi çekerim:

1-torununun büyüyüp de ona ata binmeyi öğreteceği günlerin hayalini kuramıyor seyit bey.acaba o kadar yaşayacak mıyım diyor

2- hacet odasına gelinini oturtuyor,konağın işlerini yine gelinine devrediyor.tahtını oğluna devreden padişah misali....

Spoiler İçermektedir
duruada Çevrimdışı  
Eski 09-12-12, 22:48   #24
kemal-başak
Yardımcı Yönetmen

kemal-başak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2008
kemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond repute

Alıntı:
duruada tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
seyit beyin akıbeti ne olur bilmem ama şu iki kısma dikkatinizi çekerim:

1-torununun büyüyüp de ona ata binmeyi öğreteceği günlerin hayalini kuramıyor seyit bey.acaba o kadar yaşayacak mıyım diyor

2- hacet odasına gelinini oturtuyor,konağın işlerini yine gelinine devrediyor.tahtını oğluna devreden padişah misali....

Spoiler İçermektedir

o dikkat çektiğin kısımlar var ya benim korkulu rüyam diğer sayfada da söylemiştim bu konu Rıza'ya dokunursa sebep olursa ben daha kaldıramam yüklenmesinler bu kadar yeterince ağır bir yükün altında bir adam öldürdü, sevdiği kadın bir bebek bekliyor hemde öldürdüğü adamdan bir de üstüne seyit bey olmamalı yeter bu da bir can sonuçta Rıza'da insan evladı yani
Eski 09-12-12, 22:52   #25
duruada
Asistan

Alıntı:
kemal-başak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
o dikkat çektiğin kısımlar var ya benim korkulu rüyam diğer sayfada da söylemiştim bu konu Rıza'ya dokunursa sebep olursa ben daha kaldıramam yüklenmesinler bu kadar yeterince ağır bir yükün altında bir adam öldürdü, sevdiği kadın bir bebek bekliyor hemde öldürdüğü adamdan bir de üstüne seyit bey olmamalı yeter bu da bir can sonuçta Rıza'da insan evladı yani
adam dilanın hamile olduğunu öğrendiğinde bir insan saniyesinde hissettirir mi üzgünlüğünü?perişan oldu adam ya.dila onu üzmemek için son ana kadar susmuştu.o da farkındaydı bu haberin rızayı bitireceğini.ne kadar kızsa da ona midemi üşüttüm deyip o an kapatmak istedi konuyu.bitti be adam
duruada Çevrimdışı  
Eski 09-12-12, 22:53   #26
Golden Fishy
Yönetmen

Golden Fishy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.10.2009
Golden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond repute

Alıntı:
kemal-başak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Insan evladiii
Kim diyodu ya bunu?

Aynen bukadar Dram yeter!
Riza yuzunden artik kimse olmesin!
Bebek zaten dogacakmis birde Seit bey olurse
Riza yuzunden bari olmesin. Bukadarina artik pes!!!

Daha Dila Rizadan hamile akalacak..
Golden Fishy Çevrimdışı  
Eski 09-12-12, 22:54   #27
MerLinkoLik
Oyuncu

MerLinkoLik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.04.2009
MerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond repute

Spoiler İçermektedir

Seyit beyin olumunun sebebi riza mi olcak
Boyle mi dusunuyorsunuz oo yooo
Cok agir gelir artik rizaya buuu

Ayrica riza ilerde zeybek oynarken
Dila onu vurmaya calisicak
Nolcakta vurmaya calisicak

Benim tahminlerim :
1.Bebeginin katili riza olcak
2.Riza kendisine tecavuz etcek
3.Seyit bey riza yuzunden olcek
Dila bu uzuntu ile cocugunu dusurucek
Eski 09-12-12, 22:56   #28
kemal-başak
Yardımcı Yönetmen

kemal-başak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2008
kemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond repute

Alıntı:
duruada tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
adam dilanın hamile olduğunu öğrendiğinde bir insan saniyesinde hissettirir mi üzgünlüğünü?perişan oldu adam ya.dila onu üzmemek için son ana kadar susmuştu.o da farkındaydı bu haberin rızayı bitireceğini.ne kadar kızsa da ona midemi üşüttüm deyip o an kapatmak istedi konuyu.bitti be adam
gerçekten anlık görüntüyle bütün bir bölümün seyrini değiştirdiki biz rızanın asıl yıkımı bu hafta göreceğiz dila desen ayrı bir şaşkınlıkta hem rızaya hem ihsana karşı dila ve rıza içinde çok zor yeterince imkansız daha da imkansızlaştırmasınlar gözlerini seveyim yani

golden fishy takoz geldi gözümün önüne
Spoiler İçermektedir

merlinkolik o şıklar var ya bitirdi beni hepsi birbirinden korkunç
kemal-başak Çevrimdışı  
Eski 09-12-12, 22:57   #29
duruada
Asistan

Alıntı:
Golden Fishy tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Insan evladiii
Kim diyodu ya bunu?

Aynen bukadar Dram yeter!
Riza yuzunden artik kimse olmesin!
Bebek zaten dogacakmis birde Seit bey olurse
Riza yuzunden bari olmesin. Bukadarina artik pes!!!

Daha Dila Rizadan hamile akalacak..
oooooooooooooooooooooooo ooooooooooo o ....dila rızadan hamile kalana kadarrrrrrrrrrrrrrrr!

seyit bey ölecekse azer yüzünden ölür...yeter artık cidden....adamın üstüne yüklenildikçe setegidesim geliyor müdahale etmek istiyorum
duruada Çevrimdışı  
Eski 09-12-12, 23:00   #30
Seninki(:::)
Yönetmen

Seninki(:::) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2008
Seninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond repute

Selam...

Eger biri olecekse bu bebek olacak, yani dusecek. Gecen hafta gelen uzuntu yasicaksiniz, biri olecek tuyosu bu konuyla ilgili. Seyit bey dizinin ana karakterlerinden Olmesi cok buyuk bir hata olur...

Riza'ya yuklenmesi hele, cok sacma olur. Arkadasimizinda dedigi gibi, onunkide can. Adam zaten en buyuk acilari yadasi, heleki bu bolum sonunda yasadigi Birde adami bebek/baba katili yaparlarsa, Dila sonsuza kadar nefret eder ondan. Yani boyle birsey olmasin

Spoiler İçermektedir

Allaha emanet!

Edit: Riza bu bolumde acilarin cocuguna baglamasin sakin

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş