Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Dila Hanım (Arşiv 4)

Durum:
    zeyno1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili moonbeam,

Eminim senin gibi düsünen cok fazla izleyici vardir

Siradisilik konusunda souleyebilecegim cok fazla bir se yok ama
    Hikaye zaten yeni basliyor
    Senaryo desen yeni yeni oturmaya basladi

belki de o siradisiligi yakalayabilecek dizimiz :):)

Tekrari var dizimizin ekran basina

Durum:
    Seninki(:::) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    'YWCFTS'
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam...

Yorumlarinizi buyuk bir keyifle okudum, coguna katiliyorum. Dizimiz bu hafta bir baska guzeldi. Senarist degisikligi diziye yaradi, hikaye rayina oturmaya basladi, bizlerede zevkle izlemesi kaldi:img-wink:

Benim onumuzdeki bolumlerle ilgili tek istegim Rizadan: Dila'yi suclamasin. Dila suclu degil cunku, bu onun elinde olan birsey degildi. Riza aslinda Diladan cok fazla sey bekliyor, ona asik olmasini, sevmesini, yaninda olmasini, birlikte kacip gitmeyi. Dilayi anlamaya calisiyormu tam anlamis degilim. Kizin yasadigi okadar zorki:icon_sorr

Riza tabiki tepkisini gosterecek, aci cekecek, o tahta evide yakacak. Ama eger Dila'yi suclarsa, orda dur derim. Heleki Dila yine onu dusunup yanina gelirse. Ki bende sahsen, Diladan bir ilani ask bekliyorum. Seni seviyorum demesini, ama yapamicagini soylicektir:img-in_lo

Yarin fragmanimiz cikar, daha mantikli yorumlar yapariz inshallah. Cok merak ediyorum onumuzdeki bolumu:happy0064 Rizanin acisi ve tepkisi bu bolume damgasini vuracak:865323

Onun yanisira, bundan sonra Azer hayatina nasil devam edecek cok merak ediyorum:icon_whis

Allaha emanet!

Durum:
    ümmühan_EAFC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    EmrecimAltuğcum
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bence bu diziyi çok iyi reytingleri hak ediyo diziyi yeni izlemeye başladım ama reytinglerini öncedende kontrol ediyodum git gide arttı reytingleri bu çok güzel ama başlardada aynı reytingleri fazlasıyla hak ediyodu bunun tek nedeninin dizinin adından kaynaklandığını düşünüyorum en azından ben o yüzden izlemedim diziyi diziye başka bir isim verselerdi en başından beri dizi iyi reytibgler alırdı bence
    Bence dila hanım soğuk bi dizi ismi sadece dila olsaydı mesela yada başka bişey insanı kendine çekmiyo bu isim

Durum:
    yakut_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mehmet Günsür ❤
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam arkadaşlar duyduğuma göre 20 dakika cuma günü saat 20:00 da yayınlanacakmış doğru mu ? Yani bu durumda Dila Hanım gün yada saat değişikliği yaşayacak yani sonunda bende izleyebileceğim :happy0064:happy0064:happy0064 Lütfen birisi cevaplasın hangi gün ve saatte yayınlanması planlanıyor ?

Durum:
    zeyno1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yakut_deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar duyduğuma göre 20 dakika cuma günü saat 20:00 da yayınlanacakmış doğru mu ? Yani bu durumda Dila Hanım gün yada saat değişikliği yaşayacak yani sonunda bende izleyebileceğim :happy0064:happy0064:happy0064 Lütfen birisi cevaplasın hangi gün ve saatte yayınlanması planlanıyor ?
    haber yalan arkadaşım:img-wink:

Bizzat Dila Hanım'ın yapımcısı Faruk Turgut Gün değişmeyeceğini açıkladı:whistle2:img-wink:

Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri