Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
C - E
> Dila Hanım

Kapalı Konu

Dila Hanım kategorisinde Dila Hanım (Arşiv 4) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-01-13, 00:13   #731
MerLinkoLik
Oyuncu

MerLinkoLik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.04.2009
MerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond repute

Ya birşey dicem biz ne yazsak felaket tellalı gibi dizide oluyor . Yazarken korkmuyor değilim valla şimdi birşey dicem bilemedim aklımı kurcaladı ..
Bu olay rızanın üstüne kalırsa azer uyanınca melike değil rıza beni vurdu derse nolcak peki . Rıza hapse girer birde üstüne 2 sene alır kasten adam yaralamak derler adına dila onu savunucak öyle mi ilerlicek
Yoksa melike içeride yatıcak . Azer rızayı tehtid edicek annenden şikayetimi geri alırım ama 1 şartla o şart ne olabilir ? Fatmayı şimdi bir mendil gibi kullandı çöpe attı fatma konusu olmaz
Acaba inadına dila rıza aşkına engel olmaya çalışmasın ..

Birde bu canan böyle rızanın çok mu üstüne düşüyor bana mı öyle geliyor . Metine diye düşünürken canan rızaya aşık olabilir sanırım ..

Doyamicaz dila rızamızaaaa .. Tecavüz sakın olmasın dilarıza arasında tekrar söylüyorum
Şimdi yarın fragman çıkarsa yine heyecan yaratıcak sahneleri koyun lütfen

Ve farkettiyseniz yazıcılar prim yapan şey bizim dizimizde aşk .. Dila rıza kavuşunca reytingler yükseldi önemle söylüyorum reyting önemliyse aşk yazıcaksınız
Ayrı olduklarında 4 reytingti valla

İyi geceler herkese , güzel yorumlar ..
Eski 21-01-13, 00:28   #732
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Alıntı:
MerLinkoLik tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ya birşey dicem biz ne yazsak felaket tellalı gibi dizide oluyor . Yazarken korkmuyor değilim valla şimdi birşey dicem bilemedim aklımı kurcaladı ..
Bu olay rızanın üstüne kalırsa azer uyanınca melike değil rıza beni vurdu derse nolcak peki . Rıza hapse girer birde üstüne 2 sene alır kasten adam yaralamak derler adına dila onu savunucak öyle mi ilerlicek
Yoksa melike içeride yatıcak . Azer rızayı tehtid edicek annenden şikayetimi geri alırım ama 1 şartla o şart ne olabilir ? Fatmayı şimdi bir mendil gibi kullandı çöpe attı fatma konusu olmaz

simdi eger azer oyle soylerse , beni rıza vurdu derse , dila onu tabiki savunur ama nereye kadar savunabilir..hele de seyit beye karşı.. azer vurulduğu zaman benim yanımdaydı birlikte istanbulda gezdik mi diyecek. bence sadece canana der bunu. o da gereğini yapar diye düşünüyorum.
ayrıca fcede diğerlerinden farklı bir tuyo gordum ama yazmıyım simdi meraklar gitmesin
diziYorm Çevrimdışı  
Eski 21-01-13, 12:27   #733
kemal-başak
Yardımcı Yönetmen

kemal-başak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2008
kemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond repute

Alıntı:

Birde bu canan böyle rızanın çok mu üstüne düşüyor bana mı öyle geliyor . Metine diye düşünürken canan rızaya aşık olabilir sanırım ..

Doyamicaz dila rızamızaaaa .. Tecavüz sakın olmasın dilarıza arasında tekrar söylüyorum
Şimdi yarın fragman çıkarsa yine heyecan yaratıcak sahneleri koyun lütfen

Ve farkettiyseniz yazıcılar prim yapan şey bizim dizimizde aşk .. Dila rıza kavuşunca reytingler yükseldi önemle söylüyorum reyting önemliyse aşk yazıcaksınız
Ayrı olduklarında 4 reytingti valla

O Rıza o ana müsvettesini korumazsa bende bir şey bilmiyorum. Adam astı yine korkmadı şimdi mi korkacak. Rıza bu işi temizlemeye kalkarken Dila engeline takılır al sana problem aralarında yahu biraz mutlu olduklarını seyretseydik hemen ne koydular sorunları canım Rıza & Dila yanyana iken o anlık reytinglere bakmaya davet ediyorum kaçlarda acaba

Yazıcılar o malum sahneyi yazmasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar bu dizi bir tecavüzü daha kaldırmaz hele Dila- Rıza aşkı için seyreden ben için hiç kaldırmaz mahfetmeyin şu canımmmm aşkı yaaaaaa engeli zaten koydunuz ne gerek o sahneye şimdi melike den azerden büyük engel mi var???
Eski 21-01-13, 12:49   #734
BOREANAZ
Yönetmen

BOREANAZ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.07.2006
BOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond reputeBOREANAZ has a reputation beyond repute
Arrow

Rızanın Aşkı bana güven veriyor izlerken, ama Dila nın aşkı nedense vermiyor o güveni... Rıza ya mektup yazarken çok içten di yazdıkları söyledikleri ağlaması... Fakat Rızanın yanında olunca tam tersi gibi duruyor... Yoksa bana mı öyle geliyor anlamadım... Dila , Rıza daki o içtenliği veremedi bana bu bölüm.. Ama rıza Gerçekten bir harika... o duyguyu sanki bizde yaşadık..

Azer hakkettiii... Valla oturup izlerken ailecek bir ohhhh dedik yanii hemde kocamanından.... Ama bu durum iki taraf içinde kötü olacak...

BOREANAZ Çevrimdışı  
Eski 21-01-13, 13:11   #735
poppy
Asistan

poppy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.05.2007
poppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond reputepoppy has a reputation beyond repute

diziyi 16 bölümdür izlememiş biri olsam bu bölüm melikenin söylediklerine kanıp onun gibi düşünürdüm.yani dilanın hala intikam peşinde olduğunu rızayı vurmak istediğini....
zora gelemiyor sanki dila.aşkın imkansızlığının farkında ama mücadele edecek gücü kendinde bulamıyor ya kaçıyor şehri hatta ülkeyi terk etmek istior ya da sarıgölde ne zaman rızayı görse çoğu zaman donuk bakışlar bazı bazı da hakaretler...olmaz da imkansız da....rıza daki hırs ta hiç bitmiyor vesselam....bu aşkın mimarı rıza.....18.bölüm ve sonrası pek beklentim olma sa da dilanın aşk uğruna uğraşlarını görmek isterim.
seyit beyle rıza arasında kalıp yine seyit beyi seçer ve gerekçe olarak imkansızlık nutuklarını atarsa benden koca bir yuh
Eski 21-01-13, 15:21   #736
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Alıntı:
BOREANAZ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Rızanın Aşkı bana güven veriyor izlerken, ama Dila nın aşkı nedense vermiyor o güveni... Rıza ya mektup yazarken çok içten di yazdıkları söyledikleri ağlaması... Fakat Rızanın yanında olunca tam tersi gibi duruyor... Yoksa bana mı öyle geliyor anlamadım... Dila , Rıza daki o içtenliği veremedi bana bu bölüm.. Ama rıza Gerçekten bir harika... o duyguyu sanki bizde yaşadık..

ben de dilanın rızanın yanında yeterince içten gorunmedigini en azından ona cok sevdigini yansıtmamaya calıstıgını düşünüyorum. yalnız kaldığında, rızaya ters davrandığında sonrasında cok üzülerek, aglayarak rızayı ne kadar sevdigini hissettiriyor bana. soyle düşünüyorum rızanın yanında tüm kartlarını acık oynamıyo sevdigini soyluyor ama onsuz kahrolduğunu belli etmiyor. dilanın zayıf yonu rıza ve bunu rıza da dahil kimseye tamamıyla belli etmemeye calısıyor. ama tekne sonrası ve opusme sonrası odasındaki halinde o duyguyu fazlasıyla da aldım bunu da belirtmek isterim

geçen haftanın en çok izlenen 10 dizisinde..

Tüm Kişiler
1. Kurtlar Vadisi Pusu 15.82/36.01
2. Muhteşem Yüzyıl 11.84/26.61
3. Arka Sokaklar 9.4/22.3
4. Karadayı 9.23/22.13
5. Benim İçin Üzülme 8.09/19.14
6. Öyle Bir Geçer Zaman ki 7.95/18.61
7. Dila Hanım 6.5/15.4
8. Huzur Sokağı 6.4/15.2
9. Kayıp Şehir 5.63/13.37
10. Kuzey Güney 5.32/11.83

ab de ilk 10 da yokuz
diziYorm Çevrimdışı  
Eski 21-01-13, 18:06   #737
MerLinkoLik
Oyuncu

MerLinkoLik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.04.2009
MerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond repute

Ab onemli degil onemli olan total ve totalde 7.olmusuz cook iyi masallah daha iyi yerlere gelicektir eminim ..
Ayrica dila rizanin yaninda soguk durmasi sundan kaynaklaniyor . Dila herzaman guclu durmaya alismis bir kiz . Babasiz buyumus hatirlarsaniz ihsani bile pesinden cok kosturmus . Duygulariyla zayif konuma dusmek istemeyen birisi dila . Yani riza yaninda yokken ona tum duygularini aglayisiyla ozlemesiyle ona kiymamamasiyla belli ediyor . Ama onun yanindayken guclu durmaya calisiyor .. Eger zayf yonunu gosterirse 1 kere bir dahada rizaya karsi koyamaz bunu iyi biliyor .

Ben dilanin bu huyunu hic yadirgamiyorum . Cunku bende boyleyim .. 4 sene birini pesimde kosturdum ama 1 kere bile yuz vermedim sebepleri bana kalsin .. Ama o etrafimdayken goren olsa sevmiyor soguk der ama bilmez ki kimse bu kisinin icinde ne firtinalar kopuyor ..

Kisacasi Dila guclu bir kiz zayif yonunu gostermek ona ters . O her yonden guclu olmali , erkeke boyun egmemeli ..
Arada yumusasa iyi olucak bende bu sertligimin iyi olmadigini farkettim simdi daha farkli dvraniyorum ama boyle sert olmakta fenaymis bee simdi anliyorum benim karsimdakinin ne duygu ve ofke karmasasi icinde oldugunu : D

Fragman bu aksam cikar sanirim. Cikmazsada no problem yarin izleriz ..

İyi yorumlar

Edit : Simdi ziyapasada cekim varmis cafe de sanirim dila riza ..

Edit2: Bolum fotolari cikmiiiiis !!!!!

Dila yuzugunu cikarmasin istedik cikmis o yuzuk offf
Kiniyoruum sizi : (((
MerLinkoLik Çevrimdışı  
Eski 21-01-13, 21:24   #738
sevgi_-
Oyuncu

sevgi_- kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.05.2010
sevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond repute

Alıntı:
Edit : Simdi ziyapasada cekim varmis cafe de sanirim dila riza ..

Edit2: Bolum fotolari cikmiiiiis !!!!!
Merhaba.
Demek Dila ve Riza kafede bulusuyor. Riza resimlerdede mutlu gorunuyor, belliki Fatmanin durumundan haberi yok. Birsurede haberi olmicak gibi, Azer uyanana kadar. Fotograflarda Seyit bey Ihsanin mezarinda agliyor, yine aci sahneler bekliyor bizleri, bu adam aglayinca icin bir garip oluyor Fatma ve Melikenin durumu icler acisi, Barazoglu ailesi hastanede, Sultani cok merak ediyorum ne yapacak acaba? Resimlerde yok, bakalim fragmanda nasil bir ikiyuzlulukle karsimizda olacak. Fragmani beklemekteyim buyuk bir heyecanla
Iyi yorumlar.
Eski 21-01-13, 22:20   #739
ezzel.53
Oyuncu

ezzel.53 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2008
ezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond reputeezzel.53 has a reputation beyond repute

sizlere 2 tüyo ile geldim arkadaşlar

Spoiler İçermektedir

ezzel.53 Çevrimdışı  
Eski 21-01-13, 22:21   #740
Seninki(:::)
Yönetmen

Seninki(:::) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2008
Seninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond repute

Selam...

Fragman cikmis

Starin sitesinde var, cok guzel bir bolum bekliyor bizleri. Riza&Dila'nin sarilislari bekadar tatli oyle Heleki Dilanin fragman sonundaki guzelligi Fragmani sessiz izledim, birsuru olay oluyor, karman corman...

Alıntı:
ezzel.53 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Spoiler İçermektedir
Spoiler İçermektedir

Cok tesekkurler canim
Allaha emanet!

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş