Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Tatar Ramazan (Atv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-03-13, 15:48   #71
[arzu]
Yönetmen

[arzu] kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.06.2005
[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute

Tatar Ramazan 1. Tanıtım

http://www2.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=216250
Eski 19-03-13, 20:15   #72
sema65
Asistan

Giriş Tarihi: 27.12.2009
sema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond repute

Tanıtımı bende gördüm Bülent bey'e hayırlı olsun diyorum yeni dizisi.Kısa saç bu adama çok yakışıyorayrıca biraz kiloda vermiş sanırım iyi de olmuş ayrıca.Merakla bekliyorum diziyi.
sema65 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-13, 00:47   #73
_SiNeM_
Yönetmen

_SiNeM_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.10.2006
_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute

Eski 20-03-13, 01:34   #74
aslanselda
Oyuncu

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

Merhabalar herkese,

Bülent İnal’ın yeni bir diziye başlayacağını Karagül dizisi sayfasında öğrendim, Allah Allah ben tanıtımlarında Bülent’i görmedim ama derken Tatar Ramazan’ın tanıtımına rast geldim.

Açıkçası sevindim, Bülent’i tekrar ekranlarda göreceğim için, Tatar Ramazan karakterine ondan daha iyi yakışacak ve oyunculuk çıkartacak birini düşünemiyorum, karayağız bir tip olarak en uygunu ancak ta kendisi olabilirdi

Fakat Bülent benim için yıllardır, YILMAZ demek, hangi dizide rol alırsa alsın, FİLİZ VE YILMAZ efsanemin başkahramanı olarak kaldı ve kalacakta. Yani O’nu YİNE AŞIK bir karakterde görmeyi daha çok arzu ederdim. Aşık bir adamı o kadar güzel yaşayarak oynuyor ki, ses tonuyla, bakışlarıyla…

hele ki, ekranlara döndüğünün farkında olmadan şu son günlerde IHLAMURLAR ALTINDA dizisini netten tekrar izlemeye başladığım için, sanırım bana daha da çok dokundu bu tesadüf

Neyse fazla uzatmayayım, umarım başarılı bir dizi olur, ne olursa olsun, onu ekranlarda görmek güzel, tüm dizileri yayından kalktı, umarım bunda başarıya ulaşır. Hakediyor.

İyi yorumlar.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 20-03-13 tarihinde saat 14:15 Neden: konu ile alakasız mesaj yazmak
aslanselda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-13, 19:11   #75
shut up
Yönetmen

shut up kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.02.2012
shut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond reputeshut up has a reputation beyond repute

yarabbim o bakışlar nedir öyleeesofa
timur'dan tatar ramazan'a geçiş ancak böyle olurdu heralde (:
zıt karakterlere geçişte asıl oyunculuk ortaya çıkıyor,
iyi veya kötü oyunculuk daha net anlaşılıyor diye düşünüyorum.
bülent inal da resimlerden anlaşıldığı üzere iyi oyunculuğunu konuşturmuş resmen
Eski 20-03-13, 22:30   #76
[arzu]
Yönetmen

[arzu] kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.06.2005
[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute

vay arkadaş bu adam da kim! dedirtiyor insana

Bambaşka biri olmuş. Timur'la ikisini yan yana koysalar aynı kişiler değil diye ben şahit olurum o derece yani...

ilk fotoğraflar gelmeye başladığında BŞ'deki haline Yaman'a benziyor demiştim ama alakası bile olmadığını önce fragmandan sonra da bu fotoğraflardan anladım. duruşu, ifadesi, bakışları sesi de değişmiş. bravo doğrusu

ekleme:
senaristleri biraz araştırayım dedim ama herhangi bir bilgiye ulaşamadım. ilk işleri galiba. Hadi hayırlısı, inş. kalemleri güçlüdür.
[arzu] Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-13, 22:53   #77
benim
Yönetmen

benim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2004
benim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond repute

Alıntı:
[arzu] tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
vay arkadaş bu adam da kim! dedirtiyor insana

Bambaşka biri olmuş. Timur'la ikisini yan yana koysalar aynı kişiler değil diye ben şahit olurum o derece yani...

ilk fotoğraflar gelmeye başladığında BŞ'deki haline Yaman'a benziyor demiştim ama alakası bile olmadığını önce fragmandan sonra da bu fotoğraflardan anladım. duruşu, ifadesi, bakışları sesi de değişmiş. bravo doğrusu
Bülent Bey nasıl oluyorsa hala çözemedim , bir önceki projesindeki karakterle ne görünüş olarak nede duruş olarak kesinlikle benzeşmiyor..Burda da daha ilk gelen fotoğraftan anlaşılmıştı Tatar Ramazan olup çıkmış...Bir önceki canlandırdığı karakteri unutturmak herkesin yapacağı bir iş değildir..Bülent Bey bu işin piridir.Umarım emeklerinin karşılığını alır..Fotoğraflar içinde çok teşekkürler..
benim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-03-13, 01:05   #78
~ÖzGé~
Asistan

~ÖzGé~ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.10.2008
~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute~ÖzGé~ has a reputation beyond repute

Bi karakter bi kişiyle özdeşleşmişse bu artık değişmez.. Tatar Ramazan=Kadir İnanır yani bu böyle.. Bu tür filmler yeniden dizi olarak çekilince aynı etkinin çeyreğini bile veremiyor.. Bu da veremeyecektir. Oyuncu belki rolün altından kalkar ama dediğim gibi insanların aklına kazınmış bir kere..Yani dizinin uzun soluklu olacağını sanmam...
Eski 21-03-13, 15:26   #79
miss 77
Yönetmen

miss 77 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.06.2010
miss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond repute

Eski 21-03-13, 21:32   #80
benim
Yönetmen

benim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2004
benim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond reputebenim has a reputation beyond repute

benim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş