Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Tatar Ramazan (Atv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-03-13, 13:20   #71
medsul
Yönetmen

medsul kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.11.2005
medsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond reputemedsul has a reputation beyond repute

fragman kısa ama oldukça iddaalı olmuş.....
Özellikle sonunda ki " benim adım Tatar Ramazan ben bu oyunu bozarım " lafı oldukça dikkat çekici..

ama bence fazla dikkat çekici olmuş...insan ilk duyduğunda bir göreceğiz bakalım demiyor değil.. ama zaten bu cümle bu dizinin yapı taşı gibi bir şey..bu ifadeyi bu diziden çıkaramazsın..atamazsın....ama ilk fragmanda kullanmak yerine daha ileri ki fragmanlarda kullansalar daha bir iyi olurmuş gibi geldi bana....

açıkçası ben tatar ramazanı beğenmiyorum...yanı karakter olarak hiç haz etmediğim sevmediğim birisi..filmini de hiç bir zaman sevmiş beğenmiş birisi değilim zaten...bu yüzden ben eskisi yenisi ile kıyaslamaya girmeyeceğim..

dizide en şaşırdığım şeyse bir dönem dizisi olması..
bu doğru mu yoksa yanlış bir seçim mi karar veremedim..

tatar ramazanı tatar ramazan yapan (artık ne yapıyorsa) o dönemim şartlarında güzel o zamanki hayat görüşlerinde göre iyi doğru bu bakımdan bakıldığında dönem dizisi olması iyi olmuş denilebilir. ama öte yandan acaba bu sivri belkide fazla uçuk karakteri günümüze göre uyarlansa daha mı iyi olurdu daha mı kabul görürdü diye düşünmüyor da değilim...

aslında dediğim gibi ben tatar ramazanı sevmiyorum..onun doğrularını kendisini hayata bakışını savaşını sevmiyorum bana itici geliyor..en azından aklımda öyle bir imaj kaldı..sevmiyorum ben bu adamı sevmiyorum onun bu ben bu oyunu bozarım laflarını...doğru yanlış durumlara göremi değişiyor ne bileyim bin tane sor geliyor aklıma...

bakalım bunun dizisinde bu karakter nasıl birisi olacak...göreceğiz..
Eski 19-03-13, 13:48   #72
[arzu]
Yönetmen

[arzu] kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.06.2005
[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute

Eski 19-03-13, 14:31   #73
miss 77
Yönetmen

miss 77 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.06.2010
miss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond reputemiss 77 has a reputation beyond repute

Eski 19-03-13, 15:48   #74
[arzu]
Yönetmen

[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute[arzu] has a reputation beyond repute

Tatar Ramazan 1. Tanıtım

http://www2.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=216250
[arzu] Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-03-13, 20:15   #75
sema65
Asistan

Giriş Tarihi: 27.12.2009
sema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond reputesema65 has a reputation beyond repute

Tanıtımı bende gördüm Bülent bey'e hayırlı olsun diyorum yeni dizisi.Kısa saç bu adama çok yakışıyorayrıca biraz kiloda vermiş sanırım iyi de olmuş ayrıca.Merakla bekliyorum diziyi.
sema65 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-03-13, 22:59   #76
[arzu]
Yönetmen

Eski 20-03-13, 00:47   #77
_SiNeM_
Yönetmen

_SiNeM_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.10.2006
_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute_SiNeM_ has a reputation beyond repute

Eski 20-03-13, 01:34   #78
aslanselda
Oyuncu

aslanselda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.12.2007
aslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond reputeaslanselda has a reputation beyond repute

Merhabalar herkese,

Bülent İnal’ın yeni bir diziye başlayacağını Karagül dizisi sayfasında öğrendim, Allah Allah ben tanıtımlarında Bülent’i görmedim ama derken Tatar Ramazan’ın tanıtımına rast geldim.

Açıkçası sevindim, Bülent’i tekrar ekranlarda göreceğim için, Tatar Ramazan karakterine ondan daha iyi yakışacak ve oyunculuk çıkartacak birini düşünemiyorum, karayağız bir tip olarak en uygunu ancak ta kendisi olabilirdi

Fakat Bülent benim için yıllardır, YILMAZ demek, hangi dizide rol alırsa alsın, FİLİZ VE YILMAZ efsanemin başkahramanı olarak kaldı ve kalacakta. Yani O’nu YİNE AŞIK bir karakterde görmeyi daha çok arzu ederdim. Aşık bir adamı o kadar güzel yaşayarak oynuyor ki, ses tonuyla, bakışlarıyla…

hele ki, ekranlara döndüğünün farkında olmadan şu son günlerde IHLAMURLAR ALTINDA dizisini netten tekrar izlemeye başladığım için, sanırım bana daha da çok dokundu bu tesadüf

Neyse fazla uzatmayayım, umarım başarılı bir dizi olur, ne olursa olsun, onu ekranlarda görmek güzel, tüm dizileri yayından kalktı, umarım bunda başarıya ulaşır. Hakediyor.

İyi yorumlar.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 20-03-13 tarihinde saat 14:15 Neden: konu ile alakasız mesaj yazmak
aslanselda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-13, 11:24   #79
[arzu]
Yönetmen

Eski 20-03-13, 14:15   #80
[arzu]
Yönetmen

"Tatar Ramazan"ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Kadir İnanır'ın 1990 yapımı filmi "Tatar Ramazan" dizi olarak yeniden çekiliyor. “Tatar Ramazan”ı Bülent İnal'ın canlandırıcağı dizi nisan ayında ATV ekranlarında yayınlanacak.

Bülent İnal, filminin dizi yapılmasıyla ilgili "Büyük yazarlarımızın romanlarını dizi film haline getirdiler. Onlar da, bitince eski filmlerime saldırmaya başladılar" diyen Kadir İnanır'la ilgili; "Hiç bilmiyorum, böyle bir şey dememiştir abimiz. İnsanların hafızasında ve kalbinde yer etmiş projelerin daha iyisi yapılsa herhalde takdir ederdi. Kötü yapılıyorsa haklıdır. Belki buna sinirlenmiş olabilir" şeklinde konuştu.

Kerim Korcan'ın hikaye kitabından uyarlanan “Tatar Ramazan” filminin 1992'de "Tatar Ramazan Sürgünde" isimli ikinci filmi çekilmişti.

İşte “Tatar Ramazan” dizisinin tanıtım fragmanı

http://www.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=216250

dizifilm.com - 20.03.2013 Çarşamba - 10:55
http://www.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=216259

TATAR RAMAZAN
Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek.

Tatar Ramazan Oyuncu Kadrosu

Bülent İnal, Türkan Yılmaz, Burak Yamantürk, Ahmet Mekin, Tugay Mercan, Taner Ölmez

Senaryo : Can Sinan Tekgündüz, Alper Çağlayan Yönetmen : Cevdet Mercan Yapımcı : TMC Yapım Erol Avcı

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 20-03-13 tarihinde saat 14:31
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş