Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
C - E
> Dila Hanım

Kapalı Konu

Dila Hanım kategorisinde Dila Hanım (Arşiv 5) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-01-13, 20:59   #41
sevgi_-
Oyuncu

sevgi_- kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.05.2010
sevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond reputesevgi_- has a reputation beyond repute

Alıntı:
itouch tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
dila grip sanki
sesi boğuk
diğer yandan dizinin ilk bölümlerinde
dila daha zayıf idi
şimdilerde kilo almış
bir başka konu
dizi ilk bölümlerinde erkan petekkaya
göz çevresi normal parlak iken
18. bölümde baya bir buruşma var
bu da rıza rolünde çok emek verdiği
için olsa gerek yorgun ve kırışıklar artmış
erkan petakkaya ya biraz makyaj lazım
bizim için çok değerli bir sanatkar,
ne de olsa Tiyatro sanatçılığı
yönü de var,
Hatice hanim Adananin havasindan bronsit olmus neyazikki, yaklasik 3 haftadir hasta. Kilo alma konusunu ciktiklari programda konustular, cok zayifti ilk bolumlerde, kilo almasi istenmis oda almis, oynadigi karakter icin herseyi yapan bir oyuncu. Erkan bey konusunda haklisin, bu konuda elbette yogun tempo falan etkilidir, eminim ekip bu konuda ne yapilmasi gerektigini biliyordur.

Neden 2. fragmani cikmiyor dizimizin
Iyi yorumlar.
Eski 30-01-13, 21:04   #42
MerLinkoLik
Oyuncu

MerLinkoLik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.04.2009
MerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond reputeMerLinkoLik has a reputation beyond repute

Özet iyi de bölüm fotoları berbaat ... Ne biçim fotoğraflar onlar öyle .. Te allam !
Melike rahat durmuyor demek dilayla buluşuyor . Dila rıza karşı karşıya mı gelicekmiş . Yokya barışır bizimkiler çok kötü birşey olmasın lütfen . Rıza dilaya süpriz yap noğğlur !( Yapıyormuş )

Ayrıca o fotoda rıza almış eline silahı . Al küreği vur ağzına O silaha herkesin eli değdi maşallah suç kime kalıcak

Heyezanlandım gel cuma geeel

Başlığımıza 5 yıldız vermeyi unutmayınıızzz

Bir konuya değinicem ..
Birde önüne gelen senaryoya bakabiliyor sanırım ..
Adanayı iyi bilirim bende gidebilsem sete katılırdım valla . Faruk beye müracat etmeyi düşündüm ama dersler sağolsun Maşallah ulu orta senaryolar konuşuluyor bu iyi mi kötümü bilemicem .. Her gideni sete alıyorlar sanırım adanalı var mı burda gidin sete . Yada daha doğrusu setten biriyle tanışıp bazıları sete karıştı sanırım .. Neyse bize yarıyor tüyolar
Eski 30-01-13, 21:06   #43
Angel_Mystical
Asistan

Angel_Mystical kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2010
Angel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond reputeAngel_Mystical has a reputation beyond repute

Bazı dizilerin 2-3-4 fragmanı çıkıyor.Bize bir fragmanı bile zor veriyorlar.
İkinci fragman İ-S-T-İ-Y-O-R-U-Z !
Daha çok özen istiyoruz.

-Sinirlendirmeyin beni.
Eski 31-01-13, 00:09   #44
Seninki(:::)
Yönetmen

Seninki(:::) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2008
Seninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond reputeSeninki(:::) has a reputation beyond repute

Alıntı:
diziYorm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Spoiler İçermektedir

yazilana gore bomba bir sahneymis
Selam...

Spoiler İçermektedir

Gelde bekle simdi cumayi, bu tuyoyu okuyunca icim kipir kipir oldu vallah. Dila&Riza diyorum baska birsey demiyorum

Ozet karman corman, Riza ve Dila neden kavga ediyor, Melikenin gonderdigi kutu ne sorunlara yol acacak, Fatma ve Azer arasinda bir gorusme olacakmi, Azer Sultanin hamileligine ne tepki verecek? Tum bu sorularin cevabini bolumde izlicez, konunun ucundan gosterip gerisiyle ilgili merakta birakmalarina hayranim. Biz fragman ve ozette hersey belli olur diye dusunurken, gelen tuyolar ve havada kalan sorularla bolumu beklemek buyuk bir heyecan veriyor Bu bolumde cok guzel olacakmis okudugum kadariyla Gelsin cuma artik cidden!!!

2. fragman vermiyorlar, merakta birakmak icin. Su Riza&Dila 'nin cok ozel sahnesini vermeyip cumayi bekletmeleri ah ah Dua edelimde fragmanimizi tv'de yayinlasinlar, o bile yeterli. Hayirlisiyla dizimiz ratinglerini dahada yukseltip basarisini ortaya koyacak inshallah. Kanal nezaman degerini bilecek dizimizin cok merak ediyorum? Neyse...

Allaha emanet!
Eski 31-01-13, 00:39   #45
Golden Fishy
Yönetmen

Golden Fishy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.10.2009
Golden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond reputeGolden Fishy has a reputation beyond repute

Alıntı:
Spoiler İçermektedir

Kotu surpriz olmasin O ?
Hadi bir yakinlasma daha

Bu arada yeni basligimiz hayirli ugurlu bol ASK li bir baslik olsun
Cagla verdim 5 yildizi

Sultan hamile, hadi gozumuz aydin, Azere bebis geliiiiiiiiiiii
Resimlerde gordum Melike Riza karsilasmasi var, Melike yine sokucak o yilan dilinne Dilayi

RizaSeit hesaplasmasimi var?
Anlamadim o kismi?

Bu arada yine icimden bir ses diyorki Riza bu bolumde orenmicek Fatmanin basina gelenleri, Gecen bolum anlatmadi, eh bu bolumde sksin disini anlatmasin, mumkunse.
Golden Fishy Çevrimdışı  
Eski 31-01-13, 09:38   #46
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Kotu surpriz mi ? bak bunu dusunmemistim. olmasin ya kotu . ben ne hayaller kurdum o surprizle ilgili
zaten artik zar zor gorusurler. soyle dunya gozuyle guzel seyler izleyelm:img-
hyste

Evet resimlerde de goruldugu gibi seyit bey ve rizanin konusmasi olacak.

son bir gun
diziYorm Çevrimdışı  
Eski 31-01-13, 11:39   #47
itouch
Asistan

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Bana göre 19. bölüm
Rıza & Dila aşkının
sınavdan geçeceği
bir bölüm olacak
Eski 31-01-13, 11:44   #48
alonegirl89
Set Görevlisi

alonegirl89 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.12.2012
alonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond reputealonegirl89 has a reputation beyond repute

içimden bi ses bana da kötü bi süpriz olabilir diyor inşallah öyle değildir..

bide sosyal paylaşım sitesinin birinde dila hanımın 1 sezonluk olduğu bu sezon biteceği yazıordu bu konuda bi bilgisi olan varmı arkadaşlar??
alonegirl89 Çevrimdışı  
Eski 31-01-13, 12:07   #49
kemal-başak
Yardımcı Yönetmen

kemal-başak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2008
kemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond reputekemal-başak has a reputation beyond repute

Alıntı:
Spoiler İçermektedir

tüyo

Spoiler İçermektedir
Eski 31-01-13, 12:24   #50
senem05
Asistan

Giriş Tarihi: 23.01.2013
senem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond reputesenem05 has a reputation beyond repute

Sonunda azer ayaklandı kötülüğe devam ya ben bu azere bayılıyorum onca kötülüğüne rağman çok sempatik geliyo bana bide fragmanda üzgün ve pişman göründü gözüme uçurumun kenarında elinde telefon fatmayı mı arıyodu ne..bunca olana rağmen azerin fatmanın peşini bırakmaycağını herkes farkındadır heralde azer fatmasız yapamaz ona kendini affettirmeye çalışacaktır.bide şimdi bebek çıktı ortaya ama bunun bile onu engelleyeceğini düşünmüyorum ya ben ne olurda olsun yine onların bir araya gelmesini istiyorum.çünkü ben bu çifte bayılıyorum......
senem05 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
dila hanım, erkan petekkaya, hatice şendil

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş