Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler > Kapatilan dizi baslıkları

Kapalı Konu

Kapatilan dizi baslıkları kategorisinde Pis Yedili (Arşiv 7) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-02-13, 17:14   #31
AK1981
Yönetmen

AK1981 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.09.2005
AK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond repute

Alıntı:
molita tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Güney ile Günçiçek ilişkisi çok güzel,çok uyumlular. Birbirilerini çok seviyorlar hatta aşıklar. Lakin hep gurupla gezmeleri olmuyor. Arada ada gibi kaçamaklar yapsalar,başbaşa film izleseler,akşam yemeği yeseler. İzlemesi daha güzel olur o zaman diye düşünüyorum.
evet canim iste buna bende katiliyorum. bence ikili sahneler artmasi gerekiyor. genelde grup halinde okula gidiyorlar grup halinde okulda oturuyorlar grup halinde konsere vs. vs. gidiyorlar ama tek basina yaptiklari seyler aslinda cok az. simdi söyle bir göz önümde bulunduruyorum ada cekimleri, ve 2-3 park sahneleri disinda tek baisna yaptiklari birsey yok bu ciftin...

mesela bir sinema olabilir, mesela güzel bir yemek olabilir, bir köy kahvaltisi olabilir, mesela Aquarium olabilir, mesela birlikte bir alisveris merkezine giderler - ne bileyim bir etkin, bir dügün birsey olur ve bunun icin güncicek kendisine bir elbise almasi gerekir güneyle birlikte giderler...
onun disinda güncicegin dogum günü olsun ve güney süpriz bir dogum günü partisi hazirlasin (bunu sahsen ben cok severim), cünkü bence güncicegin aski cok agir basiyor bu iliskide birazda güney harekete gecmesi gerek ugrasmasi lazim birseyler düsünmesi lazim pasif kalmamali...

öyle seyler iste

Güneşi Beklerken
OLMAZ...OLMAMALI... O SAÇLAR YOLUNMALI :o)

AK1981 Çevrimdışı  
Eski 06-02-13, 18:11   #32
molita
Oyuncu

molita kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2009
molita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond repute

Alıntı:
AK1981 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet canim iste buna bende katiliyorum. bence ikili sahneler artmasi gerekiyor. genelde grup halinde okula gidiyorlar grup halinde okulda oturuyorlar grup halinde konsere vs. vs. gidiyorlar ama tek basina yaptiklari seyler aslinda cok az. simdi söyle bir göz önümde bulunduruyorum ada cekimleri, ve 2-3 park sahneleri disinda tek baisna yaptiklari birsey yok bu ciftin...

mesela bir sinema olabilir, mesela güzel bir yemek olabilir, bir köy kahvaltisi olabilir, mesela Aquarium olabilir, mesela birlikte bir alisveris merkezine giderler - ne bileyim bir etkin, bir dügün birsey olur ve bunun icin güncicek kendisine bir elbise almasi gerekir güneyle birlikte giderler...
onun disinda güncicegin dogum günü olsun ve güney süpriz bir dogum günü partisi hazirlasin (bunu sahsen ben cok severim), cünkü bence güncicegin aski cok agir basiyor bu iliskide birazda güney harekete gecmesi gerek ugrasmasi lazim birseyler düsünmesi lazim pasif kalmamali...

öyle seyler iste
Evet canım. Yıkık Kilise sahneleri vardı ancak Günçiçeğin fare fobisi nedeniyle artık o mekanda yalan oldu sanırım. Yeni etkinlikler bulabilirler dediğin gibi.

Mağaza gezmeye çıkılmış,düğüne gidilmiş ama yine hep beraber.

Birlikte adaya gittiler başbaşa,yıkık kilise de buluştular başbaşa o kadar. Eskiden başbaşa şarap tadmaya gitmişler bir restoranta ama biz sadece anılarını dinledik onlardan.

Günçiçeğin aşkı daha net evet. Sürekli güzel bir şekilde ifade edebiliyor duygularını. Güney de şimdi benim de sana güzel bir şey söylemem gerek diyor. Yani Günçiçeğin replikleri biraz daha güzel kalıyor Güneyinkilerin yanında son zamanlarda. Güney'in aşkı sözlerinden öte bakışlarından belli daha çok.

Gerçi Ebru Hanım demiş "Yakında PİS YEDİLİ'de Paşa'nın aşkı için yaptıkları, o ROMANTİZM büyüsü sizi de etkisi altına alacak.. Ben çok etkilendim, ne sahneler var" diye. Senarist olduğuna göre vardır bir bildiği yani. Bilemiyorum ama demek ki o romantizmi görebileceğiz artık.
molita Çevrimdışı  
Eski 06-02-13, 18:24   #33
AK1981
Yönetmen

AK1981 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.09.2005
AK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond reputeAK1981 has a reputation beyond repute

Alıntı:
molita tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet canım. Yıkık Kilise sahneleri vardı ancak Günçiçeğin fare fobisi nedeniyle artık o mekanda yalan oldu sanırım. Yeni etkinlikler bulabilirler dediğin gibi.

Mağaza gezmeye çıkılmış,düğüne gidilmiş ama yine hep beraber.

Birlikte adaya gittiler başbaşa,yıkık kilise de buluştular başbaşa o kadar. Eskiden başbaşa şarap tadmaya gitmişler bir restoranta ama biz sadece anılarını dinledik onlardan.

Günçiçeğin aşkı daha net evet. Sürekli güzel bir şekilde ifade edebiliyor duygularını. Güney de şimdi benim de sana güzel bir şey söylemem gerek diyor. Yani Günçiçeğin replikleri biraz daha güzel kalıyor Güneyinkilerin yanında son zamanlarda. Güney'in aşkı sözlerinden öte bakışlarından belli daha çok.

Gerçi Ebru Hanım demiş "Yakında PİS YEDİLİ'de Paşa'nın aşkı için yaptıkları, o ROMANTİZM büyüsü sizi de etkisi altına alacak.. Ben çok etkilendim, ne sahneler var" diye. Senarist olduğuna göre vardır bir bildiği yani. Bilemiyorum ama demek ki o romantizmi görebileceğiz artık.
evet ya bak bu konuda cok haklisin canim... yani güncicek iltifat ediyor yada icinden geceni söyliyor güney karsisinda ohaa falan oluyor benimde simdi sana birsey söylemem gerekiyor demi diyor... ayyy su erkek milleti yokmu insani deli eder bir zahmet söyle hatta sormadan söylesen diyorum yani

Ebru hanim gercekten cok güclü bir senarist, ask sevgi konusunda sanirim en agir basan senarist bunun altinda mutlaka güzel seyler cikacaktir diye düsünüyorum. Diger senaristler daha cok ortaligi karistiriyorlar
AK1981 Çevrimdışı  
Eski 06-02-13, 18:36   #34
molita
Oyuncu

molita kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2009
molita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond reputemolita has a reputation beyond repute

Alıntı:
AK1981 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
evet ya bak bu konuda cok haklisin canim... yani güncicek iltifat ediyor yada icinden geceni söyliyor güney karsisinda ohaa falan oluyor benimde simdi sana birsey söylemem gerekiyor demi diyor... ayyy su erkek milleti yokmu insani deli eder bir zahmet söyle hatta sormadan söylesen diyorum yani

Ebru hanim gercekten cok güclü bir senarist, ask sevgi konusunda sanirim en agir basan senarist bunun altinda mutlaka güzel seyler cikacaktir diye düsünüyorum. Diger senaristler daha cok ortaligi karistiriyorlar
Evet Güney baya etkileniyor Günçiçeğin romantik sözlerinden. Ancak kendisi de biraz romantizm konusunda ataklar yapmalı artık.

Ebru hanım aşka bakış açısını yansıtıyor kesinlikle yazdıklarıyla da. Katkısı büyük gibi geliyor bana da. Takipçilerini de yatıştırmayı çok iyi başarıyor mesela. Yoksa haberi duyan,gören çok sinirlendi Elçin-Paşa repliklerine. Anlam veremesem de sahneyi izleyene dek yorum yapmayacağım bu konuda.
molita Çevrimdışı  
Eski 06-02-13, 21:37   #35
tsli_çoruh
Banned

Giriş Tarihi: 02.06.2010
tsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond reputetsli_çoruh has a reputation beyond repute

Allah askina kaldirin su gülcani yaa
birde dizinin en güzel parçalarinda su kizda çaliyorlar sanki birseymis gibi
yarida birakip izlemiyorum
tsli_çoruh Çevrimdışı  
Eski 06-02-13, 22:18   #36
aliyeaynalar
Yönetmen

aliyeaynalar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2004
aliyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond repute

Gülcanın gideceği haberi
Karabiberin tavrı neydi öyle

Nerdeyse Trafo bana kaldı diye Kalkıp sevinçle havalara fırlayacak

Ayy inş olmaz Trafo - Karabiber

Her geçen gün Antipatimi kazanıyor Karabiber hanım

Dilkopatın Trafonun Aşkını hatırladılar Nihayet..

vede Furkan - Elçin Tehlike çanları çalıyor ohh bee

Senaristler uyumsuzluğu nihayet fark etti..

Ceyhun - Elçin

vede Furkan
İnsanların Varoş diye küçümsemeye devam etsin
Bu kafayla zor sevgili bulur
Eski 06-02-13, 22:37   #37
öZCaNci_03
Oyuncu

öZCaNci_03 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.01.2008
öZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond reputeöZCaNci_03 has a reputation beyond repute

Ümit sen nasil bir adamsin yahu?
kapida göründügünden beri, bi heyecan bi sevinc..

karaktere ba-yil-dim

umarim bol bol sahnelerini görürüz ceyhun beyin

herkese iyi seyirler.

'klaroline.
öZCaNci_03 Çevrimdışı  
Eski 06-02-13, 22:43   #38
fuliş
Oyuncu

fuliş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.01.2007
fuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond repute

Alıntı:
öZCaNci_03 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ümit sen nasil bir adamsin yahu?
kapida göründügünden beri, bi heyecan bi sevinc..

karaktere ba-yil-dim

umarim bol bol sahnelerini görürüz ceyhun beyin

herkese iyi seyirler.
Aynen katılıyorum Zaten severdim Ümit'i ama karakter olarak da bayıldım. Tam ona uygun çılgın tatlı bir karakter olmuş Diziye gelmesi çok iyi oldu.
Sana da iyi seyirler, herkese iyi seyirler
Eski 06-02-13, 23:42   #39
cansel mania
Yönetmen

cansel mania kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.01.2007
cansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond reputecansel mania has a reputation beyond repute

ayy tutmayın beniii gümbür gümbür geliyor trafo&karabiber

Sevil: en sonunda kimin daha çok sevdiğini anlayacak.

Sevil'in annesi: sen bu yumurta işini trafo'dan mı öğrendin.. ()
annesi de öğrendi günlük sayesinde. artık yavaştan resmiyete de biniyor

Sevil: ay yok canım ne işi var burada, defolsun başka okula gitsin!
hay ağzını öpiyim sevilim bu cümleyi de kim söylemişti sevil'e hatırlarsınız

*şuanda Nevriye hoca ve öğrenciler

Eski 06-02-13, 23:51   #40
ezgiiiiii
Yönetmen

ezgiiiiii kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2009
ezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond reputeezgiiiiii has a reputation beyond repute

Alıntı:
cansel mania tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

ayy tutmayın beniii gümbür gümbür geliyor trafo&karabiber

Sevil: en sonunda kimin daha çok sevdiğini anlayacak.

Sevil'in annesi: sen bu yumurta işini trafo'dan mı öğrendin.. ()
annesi de öğrendi günlük sayesinde. artık yavaştan resmiyete de biniyor

Sevil: ay yok canım ne işi var burada, defolsun başka okula gitsin!
hay ağzını öpiyim sevilim bu cümleyi de kim söylemişti sevil'e hatırlarsınız

*şuanda Nevriye hoca ve öğrenciler

Evet geliyor geliyor Trafo & Karabiber geliyor.
Karabiberin anneside ögrendi simdi bi Mertin ta kendisi kaldi ögrenmeyen. Tabi Mert Sevile nasil asik olacak anlamiyorumda, olucak galiba.

Habire Dilkopati göstermeleri cok sinirimi bozuyor ama. Kac haftatir tik yok simdimi geldi akillarina Dilkopat? Gülcandan sonra Dilkopati hic ama hic cekemem.
ezgiiiiii Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş