Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Sevdaluk (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 17-02-14, 19:07   #171
Gülden Selim
Yönetmen

Gülden Selim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2009
Gülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond repute

Alıntı:
SelmaVicatto tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevdaluk bu hafta da yayınlanmayacak...Yerine Shrek yayınlanacak.Amacı ne bu Show tv'nin?!

Yok mu ?
Inanmiyorum ya, böyle yaparsa dizinin iyi gitmesini hic bosuna beklemesin.
Pardon'da neyin pesinde show tv?
Ya sanki bilerek mahsus yapiyor. Diziyi izleyenlerin hevesini kaciriyor, ayriyetten izlemeyenler hepten izlemiyor. Yok böyle bisey abi ya.
Eski 20-02-14, 23:37   #172
hard-rock
Yardımcı Yönetmen

hard-rock kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2008
hard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond repute
hard-rock kullanıcısına ICQ aracılığı ile mesaj yolla hard-rock kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla hard-rock kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla hard-rock kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla

arkadaşlar sadece sevdaluk değil benim için üzülme - aşk ekmek hayaller - dila hanım falan da yayınlanmıyor nedeni kanalın reklam gelirlerinin düşük olması dizilerin maliyetlerini çıkaramıyor olması ...
Eski 21-02-14, 00:10   #173
Gülden Selim
Yönetmen

Gülden Selim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2009
Gülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond reputeGülden Selim has a reputation beyond repute

Bitanecik.

Gülden Selim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-14, 04:03   #174
dolunay37
Asistan

dolunay37 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2011
dolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond reputedolunay37 has a reputation beyond repute

Iyi geceler,selamlar..

Ben dizinin ilk bölümünü izlemis ve sonrasini getirememis biri olarak mecburiyet sonucu 8.bölümü izledim..Insanin basina ne gelirse meraktan gelirmis ya merak ettim 7.bölümü izledim..Sonrasinda 6.bölüm derken "etma eylema" deyip en basindan izledim..Tam olmasa bile ama vakit bulsam her sahneyi izliycem..Beni Emine'nin hikayesi cekmisti ama sonrasinda genel olarak diziyi sevdim.. Tüm hikayesiyle..

Emine'den baslarsam kocasi olacak Teyyar efendi Nihan gelmeden öncede pek sicak davranmiyormus..Gecistirme,kücümseme,görmezden gelme,hepsini yapiyormus..Orhan'in itelemesiyle biraz yola gelsede sonrasinda berbat etti..Kocasini bir baska kadini sanki dünyayi unutmus gibi izlerken gördü,daha acisi ne olabilir derken,minibüste kirik kalbinin üstünde tepindi birde tanimayarak..Düdük!!! Ben bile korkuyla bakan gözlerinden Nihan olamayacagini ilk izlememde anladim..Ailesi de yok sanirim ya da kacarak evlenmisler..Ben öyle anladim Ali Ihsan amcasiyla konusmasindan..

Orhan ve Gülben de yakisan bir cift oldular..Da baslamadan bitmez umarim...Fragmanda Nihan'a gitmesi icin baski yapiyor Gonca ve Gülben..Gelisi zarar vermis olsa bile gidisi care olmaz ki..Suc onun degil..Gonca'nin hep aklinda bir "acaba" olur bence.. Son gördügü manzaradan sonra..Nihan ya cok icten biri ya da umursuz..Görücez..Emine'nin hali hala aklimdan cikmiyor,cok üzüldüm..

Ama ben bu haftayi 4 gözle beklerken bu hafta yokmus..Haftaya artik..Uzun ömürlü ve insani baymayan bir dizi olmasi umuduyla..
Eski 22-02-14, 18:11   #175
SelmaVicatto
Asistan

SelmaVicatto kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2013
SelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond repute

Ne özet çıktı,ne bölüm resimleri,ne de 2.fragman..Bu dizi bizim sınavımız sanırım.Böyle giderse ömürü uzun görünmüyor...
Eski 25-02-14, 22:13   #176
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

9. Bölüm
NİHAN VE ORHAN GİTGİDE YAKINLAŞIYOR!

Sevdaluk’ta bu hafta da köyde olaylar durulmuyor. Ortaya çıkan rapor yüzünden köyden apar topar ayrılan Ercümet’in peşini bırakmayan Adalet’in başı belaya girer. Büyük bir tehlike atlatan Adalet için malesef bu bulaştığı son bela olmayacaktır. Ali İhsan’ın şahit olduğu olayları yanlış anlaması ikili arasında yine anlaşmazlıklara sebep olacaktır.

Adalet ile Ali İhsan arasındaki gerilim sürerken bir de kaza sonrasında Denise’in, Ali İhsan’ın evine yerleşmesi köydeki kadınların, Nihan’ın ve Adalet’in tepkisini çeker. Bu duruma kayıtsız kalmayan Nihan ve köydeki tüm kadınlar Denise’in evden ayrılması için bir plan yapar.

Nihan’ın babasıyla yaşadığı gerginlik Orhan’la daha da yakınlaşmalarını sağlar. Gülben ise sessizce bu durumu uzaktan izlemektedir. Bu arada her fırsatta birbirlerine ters düşen Denise ve Adalet arasındaki gerginlikte kazananın kim olacağı merak konusudur.

Köyde tüm bunlar yaşanırken, köye gelen avcılar tüm gündemi değiştirir. Ahaliyi yeni bir ayrılığa düşüren avcıları kaçırmak için ise Adalet ve Ali İhsan kolları sıvar.

Sevdaluk, soluksuz izleyeceğiniz yeni bölümüyle, 26 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!..
Eski 27-02-14, 01:47   #177
hard-rock
Yardımcı Yönetmen

hard-rock kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2008
hard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond reputehard-rock has a reputation beyond repute
hard-rock kullanıcısına ICQ aracılığı ile mesaj yolla hard-rock kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla hard-rock kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla hard-rock kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla

evet bölüm bitti muhtar ali ile cavit sahneleri iyiydi Cengiz BOZKURT olmasa izlemeye değer bi dizi değil maalesef :/ geçen gölüme göre ratingler yükselmiş gibi duruyor hadi bakalım hayırlısı ...
hard-rock Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-14, 04:33   #178
SelmaVicatto
Asistan

SelmaVicatto kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2013
SelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond reputeSelmaVicatto has a reputation beyond repute

SelmaVicatto Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-03-14, 18:02   #179
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

Sevdaluk 10. Bölüm

Adelet’in yıllar önce Ali İhsan’a yazdığı, Muhtar Ali’nin yıllarca sır gibi sakladığı duygu dolu mektup gün yüzüne çıkıyor ve Çamlıhemşin’de her şey bir anda değişiyor. Mektubun ortaya çıkmasıyla işler iyice karışır. Hilmiye kocasının senelerce Adalet’e aşık olduğunu öğrenir ve gelini Emine ile birlik olup kocalarından boşanmak için avukata giderler. Muhtar Ali ve Tayyar ise eşlerini boşanmaktan vazgeçirmek için her yolu denerler. Fakat bu sandıkları kadar olmayacaktır. Ali İhsan’ın kızı Nihan ise kendi hayatını kurmak için bu kez babasının da rızasını alarak köyden ayrılır. Diğer yandan Ercüment, Denise ve HES ekibi de başarısızlıkları yüzünden bir süreliğine köyden ayrılmak zorunda kalırlar. ORHAN’IN HERKESTEN SAKLADIĞI SIR ORTAYA ÇIKIYOR! Gonca ve Gülben, Orhan’ı ailesiyle barıştırmak için Ali İhsan ve Adalet’ten yardım ister. Hepsi birlik olup bu küslüğe son vermek için Hayati ve Hayriye’ye oyun oynarlar. Oyun sayesinde Orhan ailesi ile barışır. Çamlıhemşin’de tam da her şey yoluna girmişken beklenmedik bir haberle Orhan’ın herkesten sakladığı sır ortaya çıkar. 12 Mart Çarşamba Günü Saat 20:00'de Show TV'de...
NATY&FACU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-14, 01:51   #180
Ceren°Burak
Yönetmen

Ceren°Burak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.02.2009
Ceren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond reputeCeren°Burak has a reputation beyond repute

Nihan Karakteri cikiyomu simdi yaa Emine olarak mi devam edicek?

Dizi de tek sevdigim Karakter Nihan ve Orhan simdi Nihan giderse tadi kacar Dizinin benim icin
Ah Orhan genclik askin gelmis geri keske birlesseler bence Senaryo cok daha etkileyici olurdu ...

Diziye biraz heyecan gelmesi lazim, Muhtar Sahneleri cok sıktı

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş