Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Bir Aşk Hikayesi

Kapalı Konu

Bir Aşk Hikayesi kategorisinde Bir Aşk Hikayesi (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 28-03-13, 23:00   #201
desifre93
Asistan

Giriş Tarihi: 27.12.2012
desifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond repute

Fragman cikmadi mi hala?
Dizinin reytingleri iyi olmayabilir, ama tv de dönen dizilerin %95 inindan daha iyi.
Mesela reytingleri cok iyi olan kvp, öbgz yada muhtesem yüzyil bana hitap etmiyor. Benim icin izlemeye degmez yapimlar, oyuncular rollerinin hakkini vermelerine ragmen.
Dizi baska bi kanalda olmaliydi. Ozaman reytingleri cok daha iyi olurdu. Bir de gün de yalnis.
Sali günleri genellikle mac oluyor ve seksenler faktörü var.
burdaki oyunculari hakketten cok basarili buldum. Dizinin reytingi beni ilgilendirmez. Önemli olan 1.bölüm deki gibi ayni özenin gösterilmesi.
Birde, birisi özelden veya spoiler icinde karekterlerden birinin ölüp ölmedigini söyleyebilir mi
desifre93 Çevrimdışı  
Eski 28-03-13, 23:31   #202
Ayşegül
* GOLD*

Ayşegül kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.02.2008
Ayşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond reputeAyşegül has a reputation beyond repute

Alıntı:
desifre93 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fragman cikmadi mi hala?
Dizinin reytingleri iyi olmayabilir, ama tv de dönen dizilerin %95 inindan daha iyi.
Mesela reytingleri cok iyi olan kvp, öbgz yada muhtesem yüzyil bana hitap etmiyor. Benim icin izlemeye degmez yapimlar, oyuncular rollerinin hakkini vermelerine ragmen.
Dizi baska bi kanalda olmaliydi. Ozaman reytingleri cok daha iyi olurdu. Bir de gün de yalnis.
Sali günleri genellikle mac oluyor ve seksenler faktörü var.
burdaki oyunculari hakketten cok basarili buldum. Dizinin reytingi beni ilgilendirmez. Önemli olan 1.bölüm deki gibi ayni özenin gösterilmesi.
Birde, birisi özelden veya spoiler icinde karekterlerden birinin ölüp ölmedigini söyleyebilir mi

Öncelikle orjinalini de izlemenizi tavsiye ederim, çünkü gerçekten iyi replikler var =) Oyunculuklar da süper, bana göre=))

Şimdi sorunuza cevap vereyim...

Spoiler İçermektedir

Son Güncelleme ; Ayşegül : 28-03-13 tarihinde saat 23:35
Ayşegül Çevrimdışı  
Eski 28-03-13, 23:51   #203
desifre93
Asistan

Giriş Tarihi: 27.12.2012
desifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond reputedesifre93 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ayşegül tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Öncelikle orjinalini de izlemenizi tavsiye ederim, çünkü gerçekten iyi replikler var =) Oyunculuklar da süper, bana göre=))

Şimdi sorunuza cevap vereyim...

Spoiler İçermektedir
Öncelikle cevap yazip beni bilgilendirdiginiz icin tesekkür ederim )
Olamaz. kimseye birsey olmasa olmaz mi
Karekterleri sevmistim.
merhamet de de hikaye yi degistirdiler. Burda da degistirsinler. Degistirmeliler
Dizinin müzigi cok iyi.
Bu sene 1-2 dizi haric dogrudüzgün bir dizi yok derken bu dizi cok iyi geldi.
Seckin özdemir in oyunculugunu begenmiyordum, ama bu dizide begendim.
Hele ceylan i canlandiran oyuncu cok iyi. Yani simdilk basarili buldum. Degismemesi dilegiyle...
Tek ümidim basrol deki oyunculara birsey olmamasi.
Kimse ölmesin
desifre93 Çevrimdışı  
Eski 29-03-13, 03:59   #204
mehmetlover
Yardımcı Yönetmen

mehmetlover kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.06.2006
mehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond repute

yorumlardan okuduğum kadarıyla yabancı versiyonu kötü son oluyormuş umarım türk versiyonu öyle bitmez ben mutlu sonları seven biri olarak sevdiğim dizilerdeki yakışıtırdığım çift mutsuz son olursa boşuna izlemiş hissediyorum kendimi al yazmalımı da sonunu değiştirirler ilyas asiye olarak biter umuduyla izlemiştim ama hayal kırıklığına uğradım maalesef umarım aynı olmaz hem tolganın astmı var gibi geldi annem de astım hastasıydı ordan biliyorum hem dizi uzarsa korkutu bir şekilde yaşatmaları gerekir koca bir sezon dizi de olsa üç ay geçmezse saçma olur bence
Eski 29-03-13, 04:00   #205
..MERWE..
Yönetmen

..MERWE.. kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.07.2006
..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute..MERWE.. has a reputation beyond repute
..MERWE.. kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Alıntı:
vivalavita tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Cekilis hatalari sadece iki tane gözümüze batti:

1. Korkut paralari alirken masadaki paralari unutuyor, oglum alsana ne birakiyorsun ordaki parayi yuhladi esim resmen

2. Ceylan Minibüsden kiyafet alip gittikce hep kapiyi acik birakiyor ama icerde birseyler var ve yol üstü gibi bir yer, yani öyle yerde kapilar acik basi bos birakilmaz ki araba!
Sırf merakımdan ilk bölümü izledim az önce.
Genel bir yorumda bulunmak istemiyorum.
Çoğu şeyin, hatta bazı repliklerin aynı olması beni sinirlendirdi.
Ama yine de uyarlama fena olmamış dedim.
Aslı karakterinin oyunculuğunu hoş bulmakla birlikte, Damla ve Seçkin çok iyilerdi.
Özellikle Damla Sönmez çok net oynuyor. Samimi, doğal.

Dizi içerisinde Kore filmlerine atıfta bulunmaları da ayrıca güzel bir detaydı, değinmeden geçemeyeceğim.

Hatalara gelince,
Korkut'un masadaki paraları almaması konusunda katılıyorum.
Acayip battı gözüme, gidip alıp cebine koyasım gelmedi değil.
O kadar parayı aldı, iki deste masanın üstünde kaldı, olmaz ama Korkut, olmaz.

Diğer mantık hatasında gözünüzden kaçmış bir şeyler. : )
Arabanın yanında koruma vardı ve her iki açık bırakma eyleminde de,
Ceylan ve Tolga gittiklerinde kapıyı kapatıyor arkalarından.
Sırf siz yazdığınız için dikkat ettim ve adam her iki seferde de kapıyı kapattı. : )
Sorun yok kısacası.
Eski 29-03-13, 11:40   #206
Pamir
Oyuncu

Pamir kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.05.2006
Pamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond reputePamir has a reputation beyond repute

Spoiler İçermektedir

Diziyi cok begendim. Orjinalini izlemedigim icin belki de ama hikayesi girisi cok guzeldi
Korkut'a ve Ceylan'a bayildim. Tolga da iyiydi. Eda cok guzeldi de o kiz OBGZK deki gazinicunun kizi miymis? Bir yerde okudum sasirdim o zaman o kadar guzel gozukmemisti bana
Eski 29-03-13, 12:05   #207
duruada
Asistan

duruada kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2009
duruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond reputeduruada has a reputation beyond repute

demek yine uyarlama bir dizi izliyoruz.keşke yaratıcılık bu kadar körelmese....
hikayeye gelirsem muazzam ,oyunculuklar da muhteşem.esas oğlanın ilk bölümden öleceğini bilmek kötü oldu....ömrü uzun olsun projenin...
Eski 29-03-13, 13:24   #208
volkan_ebru
Oyuncu

volkan_ebru kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.10.2009
volkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond reputevolkan_ebru has a reputation beyond repute

Kore dizilerinde erkeğin sevdiği kızı sırtında taşıması meşhurdur,olağandır,sevilesidir
Hele ki Lie To Me de böyle bi sahne varki şimdiye kadar izlediğim en romantik sahnedir..Farklı bi kültür olmasına rağmen geçen gün izlediğim bir Alman filminde de böyle bi sahne vardı...Yani demek istediğim (orijinaline sadık kalarak) böyle bi sahne bu dizidede olmalı...Yadırganacağını zannetmem ...

İyi yorumlar....
Eski 29-03-13, 16:44   #209
gizemmm01
Yönetmen

gizemmm01 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.01.2009
gizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond reputegizemmm01 has a reputation beyond repute

Sırtta taşıma olayını isteyenlerin gözü aydı Korkut ablasını sırtındı taşıyordu valla.

Korkutta bir Moo Hyuk havası oluşmuş,daha yolun başında gerçi,tamamen yansıtması mümkünmü ona da emin değilim.Ama oluyor yavaş yavaş bence

Eun Chae ay benim için Seul'e gelmiş peşimi bırakmıyor dedikçe Moo Hyuk'un bakışlarına çok gülerdim.Sanırım Ceylana da çok gülücem.Ama sonra oluşan o aşk
Eski 29-03-13, 17:03   #210
Yellow80
Asistan

Yellow80 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.08.2009
Yellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond reputeYellow80 has a reputation beyond repute

2.Bölüm fragmanı çıktı

İlk bölüm herkese nazaran Seçkin'i(Korkut) tutuk bulmuştum.
Burda daha iyi.
İçindeki hüznü çok net ve Ceylan'ın sözleri karşısındaki şaşkınlığı gayet iyi vermiş. Bu bölüm duygusunu daha net alıcaz sanırım.

Bu arada Korkut'ûn sevdiklerini sırtında taşıma macerası başladı
Allah kolaylık versin Seçkin'e
İşi her anlamda zor cidden umarım bu durumdan şikayetçi olmaz.
Çünkü Mo Hyuk bunu da o kadar içtenlikle yapıyordu ki zor sahneler bence ama adamın içtenliği orda bile seyirciye geçiyor

*Ya bu "bayım" yerine ne dicek acaba Ceylan çok merak ediyorum.
Ne olabilir ki bizim dilimize uygun ben çeviremedim
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
damla sönmez, fox tv, seçkin özdemir, zuhal olcay

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş