Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Bir Aşk Hikayesi

Kapalı Konu

Bir Aşk Hikayesi kategorisinde Bir Aşk Hikayesi (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-04-13, 00:10   #501
diziYorm
Asistan

diziYorm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
diziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond reputediziYorm has a reputation beyond repute

Korkutun eda uzerinden yuruttugu plani insallah ceylana cok zarar vermez. Ceylanla tolganin resmini cekip gazeteye verdi. Keske planlarini ceylani karistirmadan yapabilseydi. Ceylan korkutun bu planlarini ogrenecek mi acaba ?
diziYorm Çevrimdışı  
Eski 18-04-13, 01:21   #502
berksan_fan
Oyuncu

berksan_fan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.08.2008
berksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond reputeberksan_fan has a reputation beyond repute

Selam
Yeni basligimiz hayirli ve kisa ömürlü olsun !
Yeni bölümün fragmani bir cikaydi meraktan catliyacam... Ya birde gercekten günü degismeli olmuyor böyle bitecek diye korkuyorum resmen :/ - Hani kötü dizi olsa anliyacam ama cok güzel ve kaliteli bir yapim, anlamiyorum uff

Not: Calisma yapan bütün arkadaslar ellerinize saglik, ve resimleri yükledigin icin "yasemin_meral" sana ayri tessekür ederim, cok uzun süren birsey ve sen bizim icin yüklüyorsun - Ve arkadaslar kac senedir calisma yapmiyorum resmen heveslendiriyorsunuz beni
Eski 18-04-13, 14:19   #503
chica20
Yönetmen

chica20 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.01.2009
chica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond repute

Bölümü bende izledim ama yazmaya daha yeni firsatim oluyor.
Aslinda bölüm hakkinda cok fazla konusmaya da gerek yok..
Söyle diyeyim kisacasi:
Müthis bir bölüm izledik yine

Ceylan&Korkut aski git gide daha da güzellesiyor
Birbirlerinden hoslandiklari bu bölümde cok belli oldu...
Ceylan Korkut´u hatirladi sürekli, Korkut da Ceylani
Özellikle Korkut´un Ceylan´a hastalandiginda bakmasi cok güzel sahnelerdi..
Umarim Ceylan da ögrenir o kisinin Korkut oldugunu

Bu arada Ceylan´in annesi bayiliyorum..
Tam bir türk annesini yansitiyor
Kardeslerini de begeniyorum.
Bir tek babasini sevemedim Ceylan´in
Cok gicik bir insan..

Reytingler yine kötü gelmis
Umarim dizinin günü acilen degisir.
Yoksa yazik olacak güzelim diziye.
Ekranlarda dogru dürüst dizi yokken, Bir Ask Hikayesi ilac gibi geliyor.
Lütfen bu güzel diziyi harcamayin

Bu arada calismalarin hepsi harika.
Ellerinize saglik hepinizin
Eski 18-04-13, 14:40   #504
Vavaela
Asistan

Vavaela kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.03.2011
Vavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond reputeVavaela has a reputation beyond repute

Ve nihayet bolum yorumunu yapiyim , Seckine oldum bitdim eridim gitdim O nasil oyunculuktur nasil bakislardir nasil gulusdur oyle arkadas resmen insani hayran birakmakla bi de asik ediyorrr Serseri ucari hemde sert halleri ama Ceylani gorduyu andan deyisen tatli tavirlari ona her kesden farkli sicak oyle cocukla konusur gibi davranmasi cok guzeel muhtesem bi sekilde oynuyor . Hele Ceylana bakislari resmen ask var ask ) Hoslaniyorsun dediyi sahnedeki tatligi , sonra araba sahnesinde "hayir " muhabbetindeki Ceylana o sinsi capkin gulusu icine isliyor adamin . Ceylan arabaya bindikden sonra yaramaz yaramaz bi gulusle gelip cami vurmasi en cok sevdiyim sahnelerdi . Ha bi de Ceylan hastayken ona bakislari dokunusu sefkati her seyi muthisdi . Insana o anda aski hiss etdire biliyordu. Ceylana bakislari cok dokunuyor insana , iste bu yuzden uyumlari muhtesem insani bagliyor kendisine. Ceylanin oyunculugu da cok guzel cok tatli tam yemelik orjinalindeki kiza tam uygun hatta ondan bile iyi . Cok guzel oynuyor o masum cici cocuk gibi kizi hani "child girl " derler ya tam da oyle . Insan bu tatliliga tabiki de asik olur. Hele Korkut bu masumluk karsisinda eriyib bitiyo )) Ben Tolga karakterine de seviyorum ama Edaya hic isinamadim itici geliyor bana cok bencil birisi. Ceylanin ailesi de cok tatli kardeslerini de seviyorum ayri bir tat katiyorlar diziye. Bolum cok guzeldi Korkut Ceylan aski uyumu super zaten tarif edilmez insallah raytinglere de bir el atsalar bi seyler yapsalar cok iyi olur. Cunki bu diziye bu aska bu uyuma cok yazik olur baska turlusu . Her kese iyi yorumlar arkadaslar )

Son Güncelleme ; ipekaziz : 18-04-13 tarihinde saat 17:24
Vavaela Çevrimdışı  
Eski 18-04-13, 16:54   #505
~Sinem~
Yardımcı Yönetmen

~Sinem~ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.07.2010
~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute~Sinem~ has a reputation beyond repute

Merhabalar .. Diziyi izliyorum ama başlığa yazamamıştım.
Seçkin ve Damla arasında muhteşem bir uyum var ve bu beni diziye daha da bağlıyor. - Son bölüm güzeldi. Korkut & Ceylan her sahnesine bayıldım.
- Hele o Ceylan'ın 'hayır'larına Korkut'un sinsiliği ve o gülüşü en bayıldığım sahnelerdendi . 'Hoşlanıyosun'sahneside çok güzeldi.Ben bu çifti çok sevdim gerçekten.

Ama üzüldüğüm tek nokta ; Ceylan'ın Korkut'un başında beklediğini bilmemesi.Onun yerinde onu Tolga sanması.

Korkut'un planında Ceylan'ın da olması hiç hoşuma gitmedi.
Belki onu içine katmak istemiyecek ama en çok Ceylan etkilenecek - yanılmıyorsam.
- Bir de orjinalini izleyenlere bende birşey sorucam ;
Spoiler İçermektedir

Son olarak Eda karakterini sevmiyorum.İtici geliyor bana.
Diğer karakterlerde iyi.Pek birşey diyemiyeceğim şu an.

Reytinglere gelince ; o konuya hiç girmek istemiyorum.
Ama umarım bu dizide kurbanlardan olmaz.

* İyi yorumlar
Eski 18-04-13, 17:04   #506
mirank
Yönetmen

mirank kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.01.2007
mirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond repute
Wink

bölüm yine çok güzeldi, çok beğendim.. özellikle bazı sahnelere bittim!
ama aklımda kalan tek bir sahne oldu;
" Niye dürtüyorsun beni ? "

Allah'ım o nasıl bir sahneydi ya, çok tatlılardı gerçekten. Ceylan'ın geçen bölüm trafikte Korkut'un omuz attığı gibi dürtmesi ve özellikle Korkut'un Ceylan dürttükten sonra ki bakışları !
"Hoşlanıyorsun" muhabbeti zaten fragmanda dağıtmıştı beni. Ceylan'dan daha çok Korkut taklidi bekliyoruz..

Diğer güzel bir sahne "hayır" sahnesiydi.. Korkut'un ordaki halleri neydi öyle ya?! Camı vurduğu sonra Ceylan açmayınca tekrar vurup camı indir işareti yaptığı yerde ki atarı çok tatlıydı.. Tabi son hayırı aldıktan sonra ki o gülüşü tek geçerim. Psikopat falan ama işte kendine has bir çekim kuvveti var.
Hasta mısın diye sorması falan da güzeldi. Ama bi güzel birşeyler yapıyor tamam diyorum kıza kıyamıyor sonra kızı direkt mayına atıyor. Anladık Korkut diğer insanlara göre dengesiz ama yok bu adam kendi içinde bile dengesiz.

Yalnız hadi tamam diğerlerine Ceylan için geldiğini söylemek durumunda kaldığından bozmuyor ama Ceylan'a neden ikide bir ondan hoşlanıyor havası çiziyor onu anlayamadım. sürekli bi "sende benden hoşlanıyorsun" muhabbeti. Korkut'ta baya birşeyler başladı bence. gerçi o kalın kabuğuyla zor ama.

Ceylan o sarılma sahnesinde nasıl çarpıp kaldıysa Korkut'a bence hep öyle çarpıp duracak. Korkut duvarlarını pek indirmeyecek, sanmıyorum yani. Olan Ceylan'a olacak, yazık kız duvardan duvara halıya dönecek..

Ya bu arada sevgili dizi ekibine bir sitemim var, arkadaş o su gibi güzel kız arayan ileri direcede hipermetrop arkadaş var ya keşke onun yerine şöyle daha yakışıklı birini bulsaydınız da bizi de o sahne daha az sinir etseydi.
Abi hiç mi aynaya bakmaz arkadaş su gibi kusursuz kız seni ne yapsın acaba? kaldı ki karşında bambi gibi bir kız var yani.. Ceylan'ın özgüvenini çok etkiledi bence o sahne. Kıza acilen birinin ne kadar güzel olduğunu söylemesi gerekiyor.. Tercihen Korkut'un.

Korkut'un şiddet eğilimini bu bölüm daha iyi gördük zaten de onun dışında bu çocuk şiddetide seviyor sanırım. Ya tokat yemeyi seviyor, ya da Ceylan'dan tokat yemeyi seviyor. Ceylan öpücükle ilgili hesap sorduğunda baya hoşuna mı gitti yoksa bana mı öyle geld?

Ceylan bu bölüm çok git gel yaşadı zaten. Bence onu o kadar yorgun düşüren en önemli şey buydu. Mesela o notla ne mücadele etti bütün bölüm ya.. Ceylan'ın o nottan kopamamasını anlıyorum da olan onca şeyden sonra Tolga'dan kopamamasını anlamıyorum. Adam sana resmen haddini bildirdi kızım sen hala neler düşünüyorsun ya?

Kafayı falan çarptı o kesin ondan saçmalıyor! Yoksa orda kendisine bakanın Tolga olduğunu nasıl düşünebilir ya? Çocuk o kadının yanına gittin dimi diyor bizim ki hala sen olduğunu biliyordum diyor.. İyide güzeli çocuk senin nerde olduğunu bilmiyor ki! Kaldı ki orda sana bakan Tolga olsa seni niye gece bırakıp dönsün safinazım benim.. Resmen neye inanmak istediyse direkt ona inandı Ceylan.. Orjinalinin aksine ben burda o durumun açığa çıkmasını istiyorum açıkcası. Hem bizim millet sevmez öyle şeyleri. Bizim dizilerde bir olay olduysa kaçarı yok en az 3-5 karakter öğrenecek onu. başka türlü rahat edemiyoruz..

Tolga sözde merak etmiş kızı falan felon. O kadar merak ettiysen, kadının yanında olduğunda da eminsen o zaman bir zahmet bir tarafını kaldırıp gitseydin kızı bulmaya! öyle evde manzara izlenerek merak edilmiyor canım..! Azıcık abini örnek al.. Adam kalktı gece gece yollara düştü. Gerçi ben Ceylan'ın o saate kadar ne yaptığını da çözemedim ya. Neticede birkaç masa devrildi, sanki dükkan yıkıldı. Ortalığı toplarsın, düzeltirsin olur biter o saate kadar bunlar o dükkanda neyi düzelttiler anlamadım

Zaten Ceylan ben burda kalıcam başımın çaresini bakarım vs. dediğinde Tolga'nın sen bilirsin diyip dönüp gidişinden ne kadar önemsediğini gördük! Korkut'un orda Tolga'ya attığı bakıştı süperdi. Dedim içimden Ceylan bunu Korkut'a söyleseydi hayatta kurtulamazdı elinden.. Zaten kurtulamadı da Korkut yine peşinden gitti, kızı yanlız bırakmadı.

Ceylan'ın başında beklediği sahneler çok güzeldi. Endişesi, şefkati..
özellikle de o anlına kondurduğu masum öpücük!

Ceylan'dan cidden hoşlandığını düşünmüştüm ama son sahnede resmen Ceylan'ı bir kalemde harcadı yani. Üstelik ne kadar yıprandığını ve yorulduğunu bildiği halde. Onu neden yaptı çözemedim. İşin ucunun Ceylan'a dokunacağını, onun zarar göreceğini hesaba katmamış olamaz! Gece ki adamla gündüz ki acımasız adam arasında o kadar derin bir fark var ki hangisi gerçek Korkut karışıyor..

Ceylan bu işten çok hasar alacak belli. Zaten bir annesi var dünyaya bedel. Gönül de işin içine girdi mi tamam. Eda'yı zaten saymıyorum bile.. Korkut vicdan yaparsa eğer Ceylan'ı toplama işi yine ona kalacak.
Bakalım fragmanı merakla bekliyorum. Yanlız son iki bölümdür çok alıştık öpücüksüz fragman istemiyorum.

Birde orjinalini izleyen arkadaşlara bir sorum olacak.
Spoiler İçermektedir

Fortes Fortuna Juvat ou Audaces Fortuna Adiuvat ...

mirank Çevrimdışı  
Eski 18-04-13, 17:32   #507
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2011
nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Diziden bi kaç replik yazcam mağlum multimedya açıldığında replik bölümüde olucak...
1. Bölüm

İlk karşılaşma
Korkut Ali:İtalyan mısın?
Ceylan:........
Korkut Ali:Bende İtalyanım
Ceylan:..........
Korkut Ali:Fransız mısın?
Ceylan:Anlamıyorum ki
Korkut Ali:Yuh Sende mi Türksün? Ulan var ya ben böyle işin
..................
X:Merhaba.Türkçe biliyo musunuz?
Korkut Ali:Türkçe mi? Benim Türkçe süpper Çok kıyakta kelimeler bilirim.Yaylan,bas git,sakal,manita.İşte bu da benim kadınım,Aslı'm,manitam
X:Aileniz nerde?
Korkut Ali:Ailem mi? Ben iki yaşındayken Türkiye'den bi yetimhaneden almışlar beni.Sonra buraya Almanya'ya gelmişiz.Trafik kazasında öldüler.Allah rahmet eylesin.
X:Bunun için annenizi suçluyo musunuz?
Korkut Ali:Yoo niye annemi suçlayayım ki? Hangi anne çocuğunu bırakıp gitmek ister.Eminim bana bakamadı,yoksuldu besleyemedi,daha iyi bi hayatım olsun istedi bütün anneler gibi
X:Peki onun için ne yapmak istersiniz?
Korkut Ali:Ne mi yapmak isterim? Annemi bulmak isterim tabiki.Bulucam da.Ona güzel elbiseler güzel yemekler alıcam.Güzel bi ev alıcam.Anne bekle beni bulucam seni.Çok güzel bi hayat kurucam sana.tamam.
..................

2. Bölüm

Tolga:Çocuk gibisin.Daha eski yaraların iyileşmeden yenisini yapıyosun.
Ceylan:Bişeyim yok iyiyim.
Tolga:Bi daha iyiyim dersen araban atıcam seni yanlız
Ceylan:İyiyim diyorum çünkü iyiyim.
Tolga:Külahıma anlat sen onu demirden misin sen?Süper kahraman mı sanıyosun kendini.Ne atlıyosun kavganın ortasına manyak mısın sen?
Ceylan:Gerçekten iyiyim
Tolga:(Arabayı durdurur)İn aşağı
Ceylan:Offf,ayyyy,ay birden bi offf bi ağrı saplandı böyle gözümden kulağıma doğru,ayy,offf
Tolga:Kızgınım sana.Her şeye atlıyosun ondan sonra toplamak bana düşüyo.napcam senle ben
..............
Ceylan eve gelir terliklerini giyer
Ceylan:İyi geceler
Selim:Abla hiç gelmeseydin ya niye geldin ki biz iyiydik böyle
Asiye:Nerdesin kızım sen?
Ceylan:Tolgayla küçük bi işimiz vardı o uzadı anne.
Asiye:Sen bizde dönüp konuşur musun lütfen?
Ceylan:Niye noldu ki?
Tahsin:O ne o gözündeki
Selim:Güneş gözlüğü
Tahsin:Onu anladımda niye gözünde
Ceylan:Çok moda baba
Tahsin:Moda
Ceylan:Hı hı
Tahsin:Gecenin köründe
Ceylan:Hı hı
Tahsin:Allah Allah ya neler çıkarıyosunuz?Dikkat et kızım düşüpte bi yerlerini kırma
Eski 18-04-13, 18:30   #508
intikam tanrıçası
Set Görevlisi

intikam tanrıçası kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2006
intikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond reputeintikam tanrıçası has a reputation beyond repute

Spoiler İçermektedir
intikam tanrıçası Çevrimdışı  
Eski 18-04-13, 18:40   #509
^Zeynom^
Set Görevlisi

^Zeynom^ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.10.2009
^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute^Zeynom^ has a reputation beyond repute

Bölüm güzeldi...Bir Arkadaş yorumunda Korkutun dengesizliğini anlayamıyorum yazmış..
Açıkçası bende Ceylan'ın hasta olduğunda o başında beklediği zamanki duygularıyla o resmi çektiği sahnedeki duygular arasında büyük bir çelişki gördüm..

Tamam bizim insanımız İntikamı seviyor fakat orjinalinde Sanırım Onların konuşmalarını duyduktan sonra yani kızın onu iyileştirenin tolga olduğunu sandıktan sonra o duygu ve hayal kırıklığı karşısında resimlerini çekti sanmıştım.. Bu ayrıntıyı keşke değiştirmeselerdi.. Yani Korkutun Yüzünde İntikam... Orjinalindeki karakterin yüzünde Acı vardı (İsmini Unuttum şimdi)....

Biraz fazla eleştiriye kaçacak ama Açıkçası Hayır sahnesini biraz geçiştirmişler gibi geldi.. Daha Yavaş Canlı ve etkileyici oynanabilirdi..

Bunların haricinde favori sahnem Ceylanın Korkuta sarılma sahnesiydi..!!
Eski 18-04-13, 18:47   #510
pink_girl_56
Yardımcı Yönetmen

pink_girl_56 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2007
pink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond reputepink_girl_56 has a reputation beyond repute

Korkut ile Ceylan'ın atışmaları bile güzel yahu

ah Korkut ah
senin sevgin nasıl bir sevgidir,
hem göstermezsin,hem seversin..

Ceylan' hastalandığında Korkut'un gözlerinde
'ona bir şey olacak' korkusu vardı.Endişelendi,
ona baktı,uyumadı,yanağını okşadı,öptü ve gitti.
habersiz sevmek..

yine şans Tolga'dan yana,
nasıl bir adamsa artık iki kızla da beraber olmaya
çalışıyor.Her neyse.Güzel bölümdü.
Hep böyle güzel ve bol bol reytingli olur inşallah

alıntıdeğildir

pink_girl_56 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
damla sönmez, fox tv, seçkin özdemir, zuhal olcay

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş