Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Beni Böyle Sev

Kapalı Konu

Beni Böyle Sev kategorisinde Beni Böyle Sev (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-03-13, 00:22   #21
Tavuskuşu
Yardımcı Yönetmen

Tavuskuşu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.04.2007
Tavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond repute

Sonunda ben de erdim muradıma, malum videoyu izledim. Ben gelinliği böyle tahmin etmemiştim ne yalan söyleyeyim. Haa kötü mü? Tabi ki değil, kötü diyen taş olur. Üstelik de içinde Zeynep varken. Hafif eski zaman gelinlerine benzemiş saçlar, rujlar filan. Bir de gelinliğin kolları dantel ya ondan. Herhalde etekleri de çok kabarık değiildir. Ama o kırmızı kurdele olmamış belde, ben hiç yakıştırmıyorum gelinliklere. Gerçekçi bir detay tabi ama yakışmıyor işte o gelinliğin asaletine... Offf peki ne zaman evlenecek bunlar?
Eski 09-03-13, 00:24   #22
AsLı^han
Oyuncu

AsLı^han kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.10.2010
AsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond repute

Ayy inanmıyorum
Ayşemm Beyaz ne kadar da çok yakışmış Gelinlik eski model ya acaba annesin mi merak ettim
Ama çok yakışmış ee tabi güzele ne yakışmaz
Ömerr Acayip yakışıklı olmuş düşüp bayılıcam şimdi heyecandan
Çoook yakışmışlar ya birbirlerine ay hala inanamıyorum
Karı koca oluyor bizim şapşirikler
Düğün kesin 7.bölüme olur yani inşallah
Bu videoyu izledikten sonra daha ne kadar sabrederiz bilmiyorum
O resimdeki yerin sünnetle felan ilgisi yokmuş meğerse bizi uyutuyorlarmış
Resmen düğün yerinin resmi yaa
Ömer'in annesiyle babası yoktu dmekki onlarda gizli olacak.
Ama Nail ustadan izin çıkmış belli
Seda, Nezih, Reyhan, Fahriye maşallah herkez orda
Yaa ben çok heyecanlıyım ya nasıl sakinleşicem bu videoyu yayınlamaları heç iyi olmadı
Şimdi nasıl iki hafta sabredicem(Z)

AsLı^han Çevrimdışı  
Eski 09-03-13, 00:36   #23
Blue Butterfly
Yönetmen

Blue Butterfly kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2011
Blue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond repute
Blue Butterfly kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla Blue Butterfly kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla Blue Butterfly kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla

Vay başıma gelenler ... Ömer'e papyon takıp sünnet bebesine, Ayşem'e kuşak takıp hediye paketine benzetmişler, piiiiiiy. Oy ben nerelere gidem, oy ben başımı hangi taşlara vuram ? Bugünleri göreceğime at göreydim. Vay benim dertli başım. İşim olduğu için şu an detaylı bir serzenişte bulunamıyorum, Fatmanuuuuuuuuur, yetiiiiiiiiş!
Eski 09-03-13, 00:44   #24
aşıkkıs
Asistan

aşıkkıs kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.11.2009
aşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond reputeaşıkkıs has a reputation beyond repute

Videoyu bir arkadaş sayesinde izledim ben şimdi acayip heyecanladım ya off bizim iki aşık çok tatlıydı yerim ikisini ben 7 8 bölümde evlilik olayı olacak sanırım inşallah o zaman kadar nasıl sabrederim bilmiyorum
aşıkkıs Çevrimdışı  
Eski 09-03-13, 00:46   #25
erbenur
Asistan

erbenur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.06.2006
erbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond reputeerbenur has a reputation beyond repute

ALLAH ALLAAAAAH
ay yarabbim nerelere gideyim ben ne şeker ne tatlı bunlar ..ama zeynebin saçı gelinlği falan beğenmedim yaf ne bilim daha güzel bişey yapılabilirdi.o kafam kadar kuşak zaten neyse artık ona da bir kıl oldum..

ama bu ikili güzel...ömer güzeeel .ömeeerrğ güzeel

link istedim kimden geldi sizce ? tabiiki LİNK bu forumdaki ironiler beni benden alıyor zaten..ten çook teşekkürlerimi sunarım canım

fatmanur papyon var papyon ama sinirlenme diye günün hareketi yine nezihten geliyor videonun en sonunda ..bence sana yaptı ha valla bak..

en geç 7 dedim demi ben yaa biliyorum abi biliyorum..
Eski 09-03-13, 00:52   #26
crysania
Asistan

crysania kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.04.2007
crysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond reputecrysania has a reputation beyond repute

PapyontakanbiadetÖmercik ile kırmızıkurdeletakanbiadetAyşemcik medeniyetler buluşması gibi olmuşlar. İki ayrı kültür hesabı. Töbe. Offf, kırmızı eyidir de kurdele nedir? Al, kendimi hedaye ediyom sana, hayrını gör, tepe tepe kullan!!! Oldu bacım.

Nezih de Matriks gibin olmuş ya la. Bi siyah çekmiş falan. Adamın dibisin Nezih ya.

crysania Çevrimdışı  
Eski 09-03-13, 01:03   #27
link
Asistan

link kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.11.2006
link has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond reputelink has a reputation beyond repute

Ben beğendim ya hepsini ayşem de ömer de çok tatlılar, papyona karşı bir tavrım yok takılabilir yakışmışta ömere , kırmızı kurdeleden de tiksinir miyim neyim (mecnundan alıntı yapayım dedim ) ancak çok takılmayalım kırmızı kurdeleye, gelinlikte fena değil bence daha güzel olabilirdi ama yakışmış gördüğüm kadarıyla Allah Mutlu etsin Amin
link Çevrimdışı  
Eski 09-03-13, 01:09   #28
ezzzgi
Asistan

ezzzgi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.09.2011
ezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond repute

Linki paylaşan arkadaslara çok teşekkürler, hemen izledim.. Nefis bir kamera arkası..

Ayşemin ruju çok dikkat çekici, beline taktıkları kırmızı kuşakla aynı tonda ruj.. Ömer de çok tatlı olmuş papyonuyla..

Bunlar dizideki Akcaabatta evleniyorlarsa, nikah alışverişlerini Akcaabatta mı yapıyorlar? Papyon Akcaabattan alınmış olabilir
ezzzgi Çevrimdışı  
Eski 09-03-13, 01:09   #29
herkes
Set Görevlisi

herkes kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.03.2012
herkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond reputeherkes has a reputation beyond repute

Yangın vaaaaarrrr!! diye bağırasım var adeta anamm!!! Nasıl bir coşkudur nasıl bir sevinçtir bu Yarabbim!! Hayde halaya haydeee. Safiye yengeye bak sen bee, harbiden pismiş yaa Nasıl da kandırdı bizi, Ömer'in sünnetine kadar düşündüm ben vay arkadaş. Yalnız videonun başları o kadar sıkıcı geldi ki malum kişileri hiç göremeyince, böyle bi bayılma pozisyonuna geçip sonrasında gelinlik görünce Ayşem'in üstünde verdiğim tepkiyi futbolcular gol atınca vermiyodur illaki. Yalnız o gelinlik nedir?? Burda ingilizcenin güzide bir tepkisini vermek isterim lakin yeri değil.

Alıntı:
Tavuskuşu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben gelinliği böyle tahmin etmemiştim ne yalan söyleyeyim. Haa kötü mü? Tabi ki değil, kötü diyen taş olur. Üstelik de içinde Zeynep varken. Hafif eski zaman gelinlerine benzemiş saçlar, rujlar filan. Bir de gelinliğin kolları dantel ya ondan. Herhalde etekleri de çok kabarık değiildir. Ama o kırmızı kurdele olmamış belde, ben hiç yakıştırmıyorum gelinliklere. Gerçekçi bir detay tabi ama yakışmıyor işte o gelinliğin asaletine... Offf peki ne zaman evlenecek bunlar?
Dimi dimi?? Bence bizim tasarımını yaptığımız gelinlik daha çok yakışırdı Ayşem'e. Kafasında duvak yerine papatyadan tacı olsa mesela. Ya da o kollarındaki garip şeyler olmasa. O kadar bekledik, hayalini kurduk güzel bişey olsaymıştı ya der şükürsüzlüğümü de böyle gösteririm efenim.

Bu arada Nezih haydi gel benimle ol, oturup düğünde sandalyelerden birinde bakalım Ömerle Ayşem'in şapşirikliklerine. Ne tatlısın sen oğlum.
Eski 09-03-13, 01:17   #30
Tavuskuşu
Yardımcı Yönetmen

Tavuskuşu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.04.2007
Tavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond reputeTavuskuşu has a reputation beyond repute

Alıntı:
herkes tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Dimi dimi?? Bence bizim tasarımını yaptığımız gelinlik daha çok yakışırdı Ayşem'e. Kafasında duvak yerine papatyadan tacı olsa mesela. Ya da o kollarındaki garip şeyler olmasa. O kadar bekledik, hayalini kurduk güzel bişey olsaymıştı ya der şükürsüzlüğümü de böyle gösteririm efenim.

Bu arada Nezih haydi gel benimle ol, oturup düğünde sandalyelerden birinde bakalım Ömerle Ayşem'in şapşirikliklerine. Ne tatlısın sen oğlum.
Evet bizim tasarımımız daha şık ve haute couture(!?) bir çalışmaydı. Lakin bu da fena değil ha. Biri annesinin gelinliği olabilir demişti ki bana da mantıklı geldi. Hem böylesi çok hoş ve anlamlı olur. Dantel de yakışıyor gelinliğe amma işte cryso'nun dediği gibi hediye paketinin fiyongu gibi o kırmızı kurdela olmamış, cıks... Siz papyona takıldınız ama hiç düşünemedik kırmızı kurdeleyi. Konuşsaydık belki engel olabilirdik.
Tavuskuşu Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş