Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Medcezir

Kapalı Konu

Medcezir kategorisinde Medcezir-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 01-12-13, 02:01   #971
SeyranMesut
Asistan

SeyranMesut kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.05.2011
SeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond reputeSeyranMesut has a reputation beyond repute

Ben bu bölümü de beğendim baya.Evet bi 9 10 değildi yaman mira sahnesi neredeyse yoktu ama yinede hoştu.Yan hikayeler çekti beni.Stil gecesinden başlarsam orkun o dayağı fazlasıyla hak etti.Ne demek kızı öpmek.Ama o kadar yamanın sonrasında miraya karşı o sert tavrı kıro halleri hiç hoş değildi.Hele o bana bak kızımla başlayan cümle.En nefret ettiğim hitap şeklidir.Aynı şekilde seliminde bi lafı vardı kızını öptüler gibi yapmayın allah aşkına hiç yakışmıyo şu adamlara öyle laflar.

O tavırlarından dolayı yamana çok kızsam da aynı mira gibi bende dayanamıyorum bu çocuğa.O pişman halleri ertesi gün mirayı merak edişi telefonuna bıraktığı mesajlar affettim keratayı.

Miraya gelirsek yaman karşısında çok sakin kalmış gerçi şok olmuş kız o sözler karşısında.Hiç bişey söylemese de yaralandığı o kadar belli ki.Sorun istemiyo artık mira.Sadece sevmek ve sevilmek istiyo huzur istiyo.Mira çok hassas bi kız bunu tanın anlattığı hikayeden bu kadar etkilenmesinden de anlayabiliyoruz.Açıkçası ben ertesi gün yamana gitmesine çok şaşırdım.Belliki onu dinlemek konuşmak istedi.Çok ince düşenceli mert gitti dediğinde nasıl da korktu öyle sonrasında o rahatlaması.Aynı şeyi yamandan da bekliyorum.Gerçi şimdi çok harcamayayım yamanı onunda sudeyle konuşması çok hoştu.O özür dilerim miradan uzak durmayı beceremeyeceğim demesi.Sudenin yalanlarına rağmen bunları ancak miradan duyarsam inanırım demesi.Aralarındaki bağın kuvvetinden bahsetmesi falan.

Tanın anlattığı hikaye beni de çok etkiledi.Kaldı ki mira gibi bir kızın helede yamanla yaşadıklarından sonra bu denli üzülmesini ben hiç yadırgamadım.Onun o yalnızlığı dahada etkiledi mirayı.Bilemiyorum ama bana o hikaye gerçek gibi geldi eğer öyleyse tanın delirmesinide yadırgamamak lazım.Dilencileri öldürmesi falan da bu yüzden olabilir.Gösterdiği o kız da mirayı andırıyodu sarı saçları falan.Belki de tan benzettiği için sevgilisinin yerine koyuyo mirayı bu yüzden kafayı taktı ona.Diğer bölümde de mirayı bırakacağını sanmıyorum.

Bölümün en güzel sahnesi şüphesiz barışma kısmıydı.Artık eminim yani bu kız hiç dayanamıyo yamana.Çok aşık çok.Yoksa orkunu arasaydın lafından sonra yamanın bir güzel sözüne yelkenleri indirmezdi.Adamın bi lafı yada bi bakışı yetiyo herşeyi unutmasına.Yalnız yamanın yontulucam cümlesi çok güzeldi kendiside kabul etti yani odun olduğunu.Yaman da miraya dayanamıyo bir adım bile uzaklaşmasını istemiyo ne güzel öptü öyle.Kıskanç halleride ayrı güzel.

Son kısımda serenayı tebrik ediyorum çok güzel oynadı.Bi arkadaş yazmış ben yamanın gözünden seyrediyorum diye sanırım bende miranın gözünden seyrediyorum.Her tepkisini o kadar iyi anlıyorum ki.Ben baba kız ilişkilerine hiç dayanamıyorum.Babasını bu kadar çok seven miranın babasını o halde görmesi tam bi yıkım oldu.Nasıl da koştu yamanına öyle nasıl da yandı canı.Yamanı bulamayınca koşarak uzaklaşması orda kalmak daha fazla babasını görmek istemedi.Sadece yamanın yanında katlanabilirdi olanlara.Miranın tana gitmesini ben yadırgamadım aklına onun gelmesi aksine çok normal geldi çünkü miraya göre onlar çok özel anlar yaşadı tanla.Yani mira tanın o hallerine çok üzüldü ve kendine yakın hissetti tanı.Zaten ona gidince de aslında beni kimsenin bulmasını istemiyorum diyerek açıklamasını yaptı.Eylüle falan gitse 2 dk da bulunurdu.Önce olanları hazmetmesi gerekiyo.Ailesine değil ama bence biraz kendisine gelince yamana haber vermeyi isteyecektir mira.Benim anlamadığım tanın kitlediği odada ceset falan mı vardı o kadar da değildir herhalde.

Bu seferki fragmanı çok çok merak ediyorum.Özellikle de miranın gittiğini öğrenen yamanın tepkisini o endişeli hallerini.Bence tanın psikopatlığı bu bölüm çıkacak ortaya yada bi sonrakinde.Herkes yavaş yavaş parçaları birleştirecek.Aslında tan herkese parça parça çok şey anlattı.
SeyranMesut Çevrimdışı  
Eski 01-12-13, 02:15   #972
SsultanN
Yönetmen

SsultanN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.12.2011
SsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond repute

Dünki bölümü hic begenmedim. Ilk defa bölümü izlemeye basladim ve
bir anda yaridakesip gidip yattim.
Bölümü maalesef tek yaman&mira sahnesi zar zor kurtardi.
Lütfen biraz daha özen gösterin bu ikiliye. Gerek sahne gerek replikler olmak üzere.
Yaman ve Mira sahnesi derken...o tek sahneyi sevdim...özelikle yamanin Tan ismini
duydugundaki yüz ifadesini, kiskanc kiskanc bakislar masum öpücügü
Bölümden neden sIkIldim onuda acikliyim, elbette yamanin babasinin pesine düsmesi iyi güzel
sanirsam onun yerinde olsam aynisini yapardim bende ama gereginden fazla uzadi.
Gelelim Faruk ve Sedefe...iki karektersiz insan birbirini buldu gibi görünüyor...
cok güzel cok önemli zaten faruk ve sedef hey allahim ya
Mira ailesinde en cok babasina düskündü, ama o faruk olucak adam mirayi hayal kirikligina ugratti.
Sude cadisi yine is pesinde bu kadini iyi cözdüm artik...
Bölümle ilgili yorumluycak pek birseyde bulamiyorum acikcasi,
Mert&Eylülü aradi gözlerim arti Yaman&Mira tabiki

Edit: Miranin son sahnede Tana siginmasi ne kadar sacma öyle ?
cok sacma buldum, Tan sevincinden ölücek valla
Bu adam cidden bildigin seri katil cikti ya
Eski 01-12-13, 03:51   #973
havincim
Yardımcı Yönetmen

havincim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2005
havincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond repute

Bu bolumde oyunculuk anlaminda cok begendim sahneler vardi..

1.si cogunuzun bahsettigi gibi barisma sahnesinde Tan'i kiskanan ama belli etmemek icin renkten renge giren Yaman.. Cagatay cok cok guzel oynamis, oyunculugunun tavan yaptigi yerlerden biriydi bence. Mimikleri, ofkeden deliye donmesi ama gulumseyip sakin kalmaya calismasi.. Bu duygularin hepsini cok net gecirdi seyirciye. Yaman'i o sekilde izlemek ayrica keyifliydi.

2.si Sude'yle konusan Yaman. Sude'ye cok ofkelenmesine ragmen sakin kalip duzgun kelimelerle konusmaya calismasi.. Orkun'a yine naylon diyecekken kendini durdurup derin nefes alip, uzaklara bakip, yutkunarak sakinlesmeye calismasi..Ben bu sahnede Cagatay'in oyunculugunu yine cok begendim cunku her duygu cok net gecti bana.

3.su Yaman'in atarlanip koltugu devirdikten sonra toplamasiydi.. Bu adama atarlanmak cok yakisiyor, cunku cok guzel oynuyor.

4.su arabada aglamamak icin sarki mirildanmaya calisan Sedef.. Oyuncuyu tebrik ediyorm gercekten cok cok iyiydi..

Baris Falay'a hic girmiyorum zaten ne haddime adam dort dortluk hangi sahnesinden bahsetsem, hepsi ayri guzel..
Ama Cagatay'i AFK'dan beri takip eden bir insan olarak degisimine hayran olmamak elde degil..
Eski 01-12-13, 13:37   #974
zeliham
Asistan

Giriş Tarihi: 16.11.2007
zeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond repute

-Ben bu sefer senden de kaçtım akıllım
-Kaçmaa..
Ne kadarr tatlılar yaaa..
Mira&Yaman.. Dizinin orjinalini izleyenlere soruyorum bu Tan gazetedeki seri katil değil mi off ya nerden çıktı buu Orkuna tahammül edemiyordum şimdi sıra Tan'da mı? Orkun basitti ama Yaman tamamen yalnız kaldı Bu mektup meselesini onların planladığı da ortaya çıksa ya bari yüreğimize su serpilse.. Şu anda tekrarlardan izliyorum diziyi ..Tam da Orkunun çıktığı kızın Orkunun fotolarına baktığı sahnedeyim..Sabırsızlanıyorum.
NOT: Ama her yorumuma eklemem dünyay haykırmam gereken bir cümle var ki o o da : ENDER VE SELİM MUHTEŞEM ÇİFTLER. ŞU GÜNE DEK ÇEVREMDE VE DİZİLERDE GÖRDÜĞÜM ENNN TATLI ENN HARİKA ÇİFT ONLAR...
zeliham Çevrimdışı  
Eski 01-12-13, 23:43   #975
0607100
Oyuncu

0607100 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.06.2008
0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute

Bölümün olumsuz yorum almasının en büyük sebebi bence parti sahnesinin gereksiz uzaması olmuş. Bir taraftan Yaman annesiyle yüzleşmeye giderken, bir taraftan parti sahnesini izlemek gibi bile olmamış, tam tersi Yamanın sahnelerini küçük esler olarak yerleştirmişler sanki Ben Yamanın hikayesini seven, abiyi, babayı dizide izlemekten keyif alan kısımdanım ve o sahnelerin diziye hareket getirdiği düşünüyorum da..Ama.. Parti+Yamanın anneyle yüzleşme sahneleri toplamda 37 dakika falan sürmüş,resmen çöp diye bağırıyor. Yamanın Orkunu dövdüğü sahne 20. dakika falan başlamalıydı. Biz o Tanın psikopat bakışlarını, Sudeyi bu kadar uzun izlemek zorunda değildik. O güzelim partide 2-3 dakikalık Mert-Eylül-Tuğçe de görmek zorunda değildik. Çok ilginç bir başlangıç olmuş gerçekten de..

Yamanın Miraya 'kızım'la başlayan cümlesini ben sevdim ya '..öyle zartı zurtu anlamam, bu işler bana gelmez..' Yamanın Mirayla ilk defa böyle konuştuğunu gördük, ama şöyle birşey var ki ilişkilerinde hala bir güven duygusu yok. Arkadaşken birbirine güvenmek, o yapmaz etmez demek ayrı, ilişki içinde değerlendirmek ayrı. Ben 'mış' gibi yapıldığından Orkunun Mirayı öptüğünü görmemiştim ama izlerken bi 'muck' sesi mi duydum ne Yeltenmemiş sadece, bir de öpmüş mü? Siz de Yamana kızıyorsunuz, çocuk haklı. Ender&Selimin Yamana hakvermeleri güzeldi. Zaten Barışın aynısını yapardım mimikleri cuk olmuştu sahneye.. Ne gereği varmış orda 'haklısın' demesine, adam konuştu zaten

Sedefin bu bölüm Yamana abla gibi yaklaşması iyi olmuş, ha şöyle bi geri bas Gelelim diğer yandan çarklıya. Tan.. İyi tamam anladık kötüsün sen kötüsün. Çok rahatsız oldum izlerken Mirayla sahneleri, gerildim resmen. Ben de hikayeye Yamanın gözüyle baktığımdan sanırım Yamanın Sedefin belini kütletmesinden pek rahatsız olmamıştım Ama cidden biz çiftimizi sevgili olduktan sonra böyle sarılmış görmedik,Mira resmen göğsüne yatırdı adamı resmen. Tek tesellim Mira'nın Tana karşı arkadaşca yaklaşıyor oluşu..Gerçi Yaman da arkadaşıydı demi. 2. bölümde 'bana içini açtın' tarzında konuşma yapan Mirayı hatırladım Yamana 'ilk defa hikayesini dinledim' tarzı konuşurken hoof. Ama işte seviyorum da Miranın bu naif, saf hallerini. Kredisi ben de bol. En çok da Yamanı seviş tarzını seviyorum. Onu sarmalayacak, koruyacak gibi. Bu bölüm bunu görmeyi bekliyordum ama onlar da bi yerde emir kulu, ne yapsınlar.

Yamanın da ertesi güne o maço hallerinden eser kalmamış,telefon konuşmalarındaki hali neydi? Zaten Yamanın öyle göründüğüne,konuştuğuna bakmamak lazım. 9.bölümde Merte 'erkek adamın kalbi öyle ıvır zıvıra kırılmaz' derken bölüm sonu Miraya 'geride durmam canımı yakmandan korktuğum için.' diyordu Adam romantik de du bakalım o da öğrenecek ayarını tutturmasını bilecek. Canının yanmasından korkuyorsa can yakmayacak.

Güzel kısımları olsa da tatmin edici bir bölüm değildi. Yaman&Mira azdı ama her zaman izlemekten keyif aldığımız Mert&Yaman da yoktu. Mert&Selim&Yaman&Ender de bu böyle gider. Yan rollerin diziyi işgal etmeleri olmuyor. 6 kişi dışında kimseyi başrol gibi izlemek istemiyorum kısacası.

edit: Bu arada 'numaranı ezberleyemedim henüz' diyen Miranın tatlılığı..Özür dilemek için bekleyen Yamanın ilk golü 'Orkunu arasaydın..' demesiyle atması Bayılıyorum bunlara, kolay olmayacak aşkları
Eski 02-12-13, 00:16   #976
AnnYKoLiK
Oyuncu

AnnYKoLiK kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.04.2008
AnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond reputeAnnYKoLiK has a reputation beyond repute

Herkese merhaba.
Senaryoyu Ece&Melek ikilisinin yazdığını 11. bölümde fark etmem... Yorum yapamıyorum bu konuda kendime tabi. Ağır bi aşk-ı memnu kazazedesi olarak yıkıldım bunu görünce. Çünkü güzelim dizide zilyon saat mutfak takımını izlemiştik, bu güzelim dizide de saatlerce başka iç bayıcı bir şeye madur edecekler bizi diye korkuyorum. Ki bu bölüm sinyallerini verdiler.
Eylül Mert'e pozitif ötesi mesajları gönderdi gönderdi, davette biraz ezikledi gibime geldi benim. Çocuk şoklandı sonuçta, yavrum ne yapsın
Bence de Mira&Yaman sahnesi yetersizdi. Ağzımıza bi parmak bal çaldılar sus payı gibi, hepsi bu. Umuyorum bu hafta telafi edilir. Gerçi Mira kızımız "birkaç gün Tan'da kalacak" ama... Bi de kızın telefonu yok, travma atlatırken telefon almayı akıl edeceğini pek düşünmüyorum Ya cidden Tan'a giderken ne düşünüyordu? Hayır ne alaka Tan?! Yaman'ın annesine bile gitse çok daha normal karşılanırdı. Yaman gitsin alsın kızı o katilin elinden. Valla tükendim Gerginlikten oturamıyorum diziyi izlerken.
Son olarak; Selim&Ender ne tatlı ya Allaam yerim!
Eski 02-12-13, 01:40   #977
antichrist
Asistan

antichrist kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.12.2009
antichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond reputeantichrist has a reputation beyond repute

Giriş-gelişme-sonuç şeklinde toparlamak zor oluyor Yine ortaya karışık yazacağım..

--

* Sude'nin dediği gibi Yaman'ın cidden de kelimeleri sınırlı galiba. Sözel anlatım becerisini biraz daha geliştirmeli hmm

"Sude Hanım siz bizim Mira'yla nasıl bir duygu (?) içinde olduğumuzu bilmiyorsunuz"

Cümleye gel. Cidden nasıl bir duygu içindesiniz Yaman anlatsana bize biraz

Şaka maka ben bu sahneyi baya beğendim. Şebnem Dönmez'in oyunculuğu zaman zaman soru işaretleri yaratsa da bu sahnenin hakkını verebildi bence. Ses tonu, vurguları iyiydi. Bu sahnedeki bir diğer sevdiğim detay da Yaman'ın "özür dilerim ondan uzak durmayı beceremeyeceğim" çıkışıydı. Yaman'dan böyle şeyler duymayı seviyorum

*Kapı önündeki Yaman-Mira sahnesini daha kaç kez izleyeceğim acaba.. İzlemediğim zamanlarda resmen özlüyorum öyle diyeyim Bu sahnede hoşuma gitmeyen sadece iki şey var --->

1- Mira'nın kıyafeti
2- "Tamam mıyız" sözüyle Çağan Irmak'ın filminin reklamının yapılmış olması.

*Diziye yerleştirilen reklamlar cidden sinir bozucu. Neredeyse her sahnede bir ürün yerleştirme var ve bu bir süre sonra insanda kullanıldığı ve aptal yerine konduğu hissini yaratıyor. Hatta bazı sahneler sırf bu reklamlar için yazılıyor bence. Örnek: Yaman ve Mira'nın görüntülü konuşması (hoş bu sahneden şikayetçi değilim ama asıl niyeti bilince bozuluyor insan)

*Yaman'ın ailesinin hikayesini izlemeyi sevmiyorum, çok ama çok sıkılıyorum. Yaman'ın o dünyadan ayrılmış olması içimi rahatlatıyor. Bence yakışıklı insanlar fakir olmamalı oops

*Mira'nın saf halleri artık beni kızdırmıyor resmen güldürüyor. Tan'a saf saf "bu aralar kız arkadaşınla karışık mısınız" demez mi! Yaw he he karışıklar he
Mira'nın artık kendine bir dur demesi gerekiyor. Dokunmayı çok seven bir kız ve bu cidden rahatsız edici olmaya başladı. Mesafe koymayı bilmiyor. Orkun'la birlikteyken de şu anda Tan'a yaptıklarının aynısını Yaman'a yapıyordu. Bu biraz ürkütücü gelmeye başladı. Umarım senaristler Yaman-Mira aşkının masumiyetini üçüncü şahıslarla bozmaz.

*Oyuncu seçimleri çok başarılı ve özenli. Bu bölüm Hale'nin annesini oynayan oyuncu ile Hale'nin yüz hatlarındaki benzerliği görünce bunu bir kez daha anladım.
Ayrıca yan karakterlerde de küçük hikayeler yaratmışlar. Örneğin Hale ve Eda (adını tam anlayamadım) daha yakınlar. Eylül ve Mira daha ayrı bir grup gibi. Tuğçe de ortada duruyor. Bu arada Eda (Ezgi Sözüer) Doruk'la sevgili sanırım, bu bölümde fark ettim bunu da.
Bu detaylar hoşuma gidiyor.

*İlk bölümlere şöyle bir göz attım da o zamandan bu zamana karakterlerde bazı değişiklikler olmuş. Mira daha havalıymış, daha sosyalmiş. Eve kendini kaybedecek kadar içkili gelmiş mesela. Yaman olmasa kapının önünde betonda yatıyor olacaktı. Sonra Eylül Yaman'ı ilk gördüğü zamanlarda son derece basit hareketler yapmış. Şimdiki Eylül'ün böyle şeyler yapacağını düşünemem mesela.
Spor araba fazlalığı varmış, şimdilerde pek göremiyoruz Mira da arabasına binmiyor, bu bölümde taksi kullandı.
İlk zamanlarla şimdiyi karşılaştırınca bu tarz detaylar fark ediliyor.
Orkun ve arkadaşları daha serseriymiş. Mesela Burak Mert'i yumruklamış. Ellerinde içki şişeleri vs... Ben şimdiki hallerini daha çok seviyorum.

*Sözlüklerden birinde "Yaman'ın ayağındaki 67 numara botları daha ne kadar göreceğiz" yazmışlar Buna katılıyorum ayrıca Yaman'ın üstünde normal bir kot pantolon görmek istiyorum ben.

*Selim Ender'i alnından öpeceği zaman kafasını kedi gibi uzatan Ender'i bir tek ben mi fark ettim? Bayıldım o haline, çok şekerdi. (spor salonu sahnesinde)

Yarınki fragmanı merakla bekliyorum.

--

Ekleme: Yaman'ın Mira'ya "beni kendinle tehdit etme, benden uzak durma" dediği sahne ve Yaman'ın yağmurda yakalanmış ıslak kedi yavrusu bakışları O ifadeyi nasıl yüzüne yerleştirdin be çocuk, helal olsun sana!
antichrist Çevrimdışı  
Eski 02-12-13, 02:16   #978
yellowsugar
Asistan

yellowsugar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.04.2009
yellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond reputeyellowsugar has a reputation beyond repute

Merhabalar Diziyi internetten takip ediyorum.

Cogu kişi Mira'nın Tan'a gitmesini saçma bulmuş.Bence saçma değil.Mira o an napacağını bilemedi.Babasına çok düşkün bi kız Mira.Bu kötü anındaaklına gelen ilk kişiye yani Yaman'a gitti ama oda sans eseri yoktu.Eylül'e veya başka bi arkadaşına gitse babası onu bulabilirdi.Bu yüzden babasının onu bulamayacağı tek yerin Tan olduğunu düşündüğü için gitti bence.Zaten o haldeyken Mira'nın sağlıklı kararlar vermesini beklememek gerek.

Ve Tan'ı oynayan oyuncuyu tebrik ediyorum.Adam yakışıklı ama öyle bir rol yapıyorki tiksindiriyor kendinden.Yakışıklılığı bile kurtaramıyor adamı.
Eski 02-12-13, 02:27   #979
havincim
Yardımcı Yönetmen

havincim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2005
havincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond reputehavincim has a reputation beyond repute

Mira'nin Tan'a gitmesi degildi bence garip olan..
Mira acisindan baktigimizda mantikli bile sayilabilir cunku babasinin onu bulamayacagi bir yere gitmek istedi.

Asil garip olan Mira'nin Tan'a cok yakin davranmasi..
Tamam acikli bir hikayesi olabilir ama bu yine de iki gundur tanidigin insani gogsune yatirip sakinlestirmeni gerektirmez..
Hele ki bir erkek arkadasin varsa.
Yaman o sahneyi gorse ne olurdu hepimiz tahmin edebiliyoruz..

Ben artik Mert-Eylul-Yaman-Mira dortlusunun beraber sahnelerini gormek istiyorum..
Bu bolumde Mira'yi neselendirmek icin dordu beraber eglenebilirler mesela
Cok mu sey istiyorum ey Ece Yorenc duy sesimi
havincim Çevrimdışı  
Eski 02-12-13, 15:00   #980
onemoretime
Yönetmen

onemoretime kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.03.2006
onemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond reputeonemoretime has a reputation beyond repute

Geç bir yorum olucak belki ama çokta yorum yapmayı beceremeyen bir tipim.
Aslında buraya böyle uzun uzadıya yazamıyorum, Twitter, Whatsapp gruplarında bu daha eğlenceli oluyor sanki.
Ama yine yılların geleneğini, df alışkanlığını da bozmak olmaz.
Birçok yorum okudum. Ben de çoğunuzla aynı fikirdeyim.
Tan ve Mira sahneleri beni oldukça rahatsız etti. Bir insan bu kadar saf olamaz. Dizide bu fazla gerçek üstü olmuş. Mira 18 yaşında değil mi? Yani Tan'ı öyle kucağında sarıp sarmalaması daha sonra bunu gelip Yaman'a çok normal bişeymiş gibi anlatmasına saflık demeyelim nolur. Yaman'a böyle şeylerin ters olduğunu biliyor. En azından bir önceki gece tavrına şahit oldu. Ama yinede hiçbir şey olmamış gibi anlatıyor bide demez mi haklıymış da canım diye
Hayır Yaman değil hangi erkek olsa normal bir tepki veremezki buna. Yaman'ın bu şekilde bir durumu olsa, bir kız arkadaşını bu şekilde hayatında Mira varken teselli etse eminim Yaman'a sapık demeyeni yuh yaman miraya bunu nasıl yaparsın demeyeni kalmazdı.
Mira'nın arkadaş teselli etmesini anlıyorum ama o yakınlıkta olmasına ne gerek vardı? Dizide o sahneleri izlemek sinirimi bozdu. Aynı şekilde sonunda da gitti sarıldı Tan'a.
Mira'yı anlamaya çalışıyorum. Empati kuruyorum ben olsam napardım diye. Tan'a gitmesini o anlık şokla kabul edebilirim ama oturup o şekilde sarılmalarını asla anlayamayacağım...
Gelecek bölümde de umarım böyle sahneler izlemeyiz. Mira'nın Yaman'ı ne kadar çok sevdiğini görebiliyorum tabiiki. O yüzden önümüzdeki bölümde Tan'a sarılmış bir adet Mira görmek istemiyorum...
Yaman'a gelirsek toplum olarak maço tipleri seviyoruz. Bana bak kızımlı konuşmalar falan : D Ama yinede bu konuşma tarzında Mira'ya haksızlık etti. O mu dedi Orkun'a gel beni öp diye. Yaman orda yumruğunu vurup Mira'yı da kolundan tutup götürmesi gerekiyordu. Daha sonra bundan ne kadar rahatsız olduğunu açıklayabilirdi.
Yaman-Sude konuşmasında Yaman'ın Sude'nin konuşmasını keserek Üzgünüm! Ondan uzak durmayı beceremeyeceğim diyişi bir harika! Çevir çevir izledim vallahi. Sude hala zannediyorki Mira Orkun'un boşluğunda kendini Yaman'ın kollarına attı. Belki Yaman ve Mira onların gözünde büyük bir aşk profili çizememiş olması Sude'yi bunu düşünmeye itiyor olabilir. Ki çizseler bile Yaman'ı hiçbir zaman istemeyecek Sude. Buna eminim. Buna karşın Faruk'un bu konuda kızının yanında olması çok hoşuma gidiyor. Mira'da babasının yanında olmasını seviyor, annesi gibi hayallerine karşı çıkmamasını seviyor. Bu bölüm o yüzden dev yıkıldı. Gerçekten kötü bir duygu. Her empati yapmaya çalıştığımda kafamı silkeleyip vazgeçiyorum.
Mert-Eylül sahnesi diğer bölüme fazla oldu diye düşünülerek mi acaba bu bölüm yoklardı? Mert'in sahnelerinde yine güldüm, eğlendim ama Eylül-Mert izlemeyi de çok isterdim. Umarım bugün çıkacak fragmanda da varlardır. Tan'dan daha çok başrol olduklarını düşünüyorum.
Ender-Selim benim gelecekte çizmek istediğim evlilik profilini sergiliyorlar. Ki çoğu kişinin de öyledir diye düşünüyorum. Uyumları, aşkları hatta atışmaları bile öyle şahane ki... Bir çocuk daha neden yapmıyorlar acaba merak ediyorum
Ama kızını öptü derkenki Selim mimikleri Sen olsan sen de aynısını yapardın diyen Ender'i onaylayan Selim mimikleri
Barış Falay cansın can!
Bu bölümde anlamadığım Orkun'u arkadaşları niye dışladı? Beraber Yaman'ı keyifle dövüp yangının ortasında bırakan arkadaşlar bu bölüm Orkun Yaman'ın kızını öptü diye tavır mı aldılar yani?

Bir 9.bölüm değildi evet. Her bölüm sonrasında bunu söylemeyiz umarım

onemoretime Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
ay yapım, çağatay ulusoy, ece yörenç, melek gençoğlu, serenay sarıkaya, the o.c.

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş