Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Tv Programları ve Reklamlar > TV Programları

Yanıtla

TV Programları kategorisinde Güldür Güldür (Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 02-03-13, 03:35   #1
SuyunGizemi
Yönetmen

SuyunGizemi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.04.2008
SuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond reputeSuyunGizemi has a reputation beyond repute
Varsayılan Güldür Güldür (Show Tv)

Tiyatroyu televiyonla buluşturan Güldür Güldür, birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX’ta başlıyor. Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan “Güldür Güldür”, her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Çetindağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile “Güldür Güldür” izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.

SuyunGizemi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-13, 17:48   #2
Zeynep_Ali
Asistan

Zeynep_Ali kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.12.2006
Zeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond repute
Zeynep_Ali kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Bu basligin acilmasina cok sevindim,bekliyordum uzun zamandir
Ilk mesajida benden olsun,umarimki burasi bu programi sevenlerle dolup tasar (: . Insanlar Alemi ekibinden yanliz Alper Kul, Aylin Kontente ve Ali Sunal var ama buna ragmen kesinlikle bir sans verilmesi gerektigini düsünüyorum,cünki eminimki bir cok kisi eskilerin olmadigini görünce helede Okan ve Erdemin bakmaya bilir. Ama izleyin arkadaslar ^^

Bunlari yazdiktan sonra utanarak söylüyorumki hala tüm bölümü izleyemedim Maalesef sadece bir iki Sahnesini izledim netten ve sevdim,yada bana cok komik sahneler denk geldi
Yenilerin adini tam bilmiyorum ama bazilari zaten tanidigimiz oyuncular,mesela Angry Bird Hakki´yi(öyleydi sanirim ) pek sevdim sempatikti (: . Ayrica Aylin ve Alperi izlemeyide cok özlemisim

Dogruyu söylemek gerkirse bazi yerler azbiraz zorlama olmus olabilir ama ortada bir emek var bunun icin ellerine saglik.Birkere herseye ragmen devam ettikleri icin tesekkür ediyorum,bu 3.Kanal ve onlar vazgecmediler;ve ben yine keyifle izleyebiliyorum
(Alperle Aylininde etkisi olabilur belki birazcik ^^ )
Eski ekibin cok iyi oldugunu düsünüyorum ve ben ordada basta önyargili yaklasmistim acikcasi o yüzden bu Ekibinde güzel seyler yapabileceginden eminim.
Basarilar diliyorum Güldür Güldür Ekibine ve tabii uzun soluklu olmasini umuyorum.
Iyi Yorumlar
Eski 03-03-13, 18:10   #3
melek_lavinya
Yönetmen

melek_lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2009
melek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond repute

programdan haberim yoktu tv açtım ne göreyim BKM Güldür Güldür
aynı formatta ama yine isim değişikliğine gidilmiş
ekip değişmiş,genişletilmiş güzelde olmuş
yeni katılanlardan özellikle bir iki isim çok hoşuma gitti beni baya güldürdüler
özlemiştim de güldür güldür geldiler valla

Son Güncelleme ; SuyunGizemi : 03-03-13 tarihinde saat 20:18 Neden: tamamı bold mesaj yazmak yasaktır..
melek_lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-13, 21:07   #4
qizemmm
Yönetmen

qizemmm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.08.2010
qizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond repute

Eveet öncelikle başlık için teşekkürler tekrar.
Bir iki kişinin yorum yapmasını bekledim açıkcası bir şeyler yazmak için. Ama Okan, İrem ve Erdem yok diye sanırım bir çok kişi izlememiş, eski İnsanlar Alemi tayfasından.

Öncelikle özlemişim be..
Ama ciddi söylüyorum Güldür Güldür gümbür gümbür geldi. Ben çok eğlendim ilk bölümden. Erkek karakterleri sevdim, kızlar biraz sırıtmış sadece. Aman yahu sadece Aylin ve Alper de yeter. Pek çok seviyorum ikisini. Çok çok fazla.
Haftaya ki bölümün fragmanı çok güldürüklü, zaten 3 gün kaldı yeni bölüme. Yeni bölümde 2 tane skeçte Alper Aylin var. Çogüzel. Hep birlikte mi oynasalar acaba?

Hüseyin düğün günü terk etmiş Burcu'yu ya la. Burcu acaba farkında mı terk edildiğinin? İsmail de bulabilirsin teselliyi Burcu'cum hiç sorun değil. Erdem Yener arada sahneye atlayacağını söylemişti. Onun geleceği günleri merakla bekliyorum.

Çoook uzun soluklu olsun ve son olsun mümkünse. Uzun yıllar sürsün hem de. Değişmesin artık adı. Birde bilmiyorum, eskisi gibi çok sevileceğini hissediyorum. Hislerimde yanılmam inşallah.

Neyse uzattım galibası şöyle karakter tanıtımlarınıda bırakayım şuraya;
[img]http://s16.**************/ss5ass5wh/BD9q_Dy6_CEAAQoia.jpg[/img][img]http://s16.**************/b3dk15u5d/BEBz9b_PCUAAk16_X.jpg[/img]
[img]http://s16.**************/uz9jgpb6p/BEc_FHm_FCYAAIl_XL.jpg[/img][img]http://s16.**************/uns33xuqp/BEG1e_Hx_CQAATWUb.jpg[/img]
[img]http://s16.**************/syizvvf1d/BERw16_ECYAAK_Ud.jpg[/img][img]http://s16.**************/w6nh8x1b5/BESLEnk_CMAASr_T7.jpg[/img]
[img]http://s16.**************/qfxav6tb5/BEHh_Ew_CCUAAnfiu.jpg[/img][img]http://s16.**************/cq2rme675/BEXAHj_MCMAAqpwm.jpg[/img]
Devamı ilerleyen günlerde eklenir sanırım.

qizemmm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-03-13, 01:42   #5
trncmr
Yönetmen

trncmr kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.02.2011
trncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond reputetrncmr has a reputation beyond repute

Biraz tedirgindim açıkçası program başlarken... Çünkü İnsanlar Alemi
kadrosu benim gözümde inanılmaz bir uyum yakalamıştı. Erdem, İrem,
Okan... Yoklukları hissedilir diyordum, hissediliyor da... Ama yine de yeni
kadro ve skeçleri eğlenceli buldum.

Birkaç skeci izleyebildim şimdilik.
Özellikle ilk bölümdeki kıyamet skecine bayıldım Tempolu, keyifli bir iş
çıkarmışlar. Oyunculukların hepsi şahaneydi, bazı replikler çok ince, çok
güzeldi.

Aylin hakkında bir şey söylemek istiyorum: Hatun o kadar yetenekli ki
sadece o yer alsa tüm skeçlerde bayıla bayıla izlerim, o derece.
Alper & Aylin birleşince de güzel sahneler çıkıyor.

Yeni oyunculardan Doğa'yı sevdim. İki skeçte izledim aslında bir kadın
programındaki psikolog, avukat, dedektif halini, bir de kıyamet skecindeki
anne halini... İkisini de sevdim. Sadece biraz heyecanlı gibi sahnede,
bazen karakterin ses tonundaki tonlamayı falan kaçırıyor ama geçecektir
bu heyecan...

Sanırım Çağlar Çorumlu yeni kadroda en sevdiğim isim oldu. Hatta keşke
İnsanlar Alemi kadrosunda da yer alsaydı. Okan, İrem ve Erdem'le de
karşılıklı izlemeyi isterdim.

Onur Buldu ve Onur Attila da geçen sezondan sevdiğim isimler...

İçime sinmeyen tek isim: Sıla Çetindağ.
Bilmiyorum, alışamadım ona...

Velhasıl ilk bölümlerdeki enerji güzel. İnşallah böyle devam ederler...
En büyük dileğim de Erdem'in bir bölümcük de olsa konuk olması
Çok özledim la Hüs'ü.

Eski 13-03-13, 16:05   #6
Hirotaro
Yardımcı Yönetmen

Hirotaro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2007
Hirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond reputeHirotaro has a reputation beyond repute
Hirotaro kullanıcısına ICQ aracılığı ile mesaj yolla

İnsanlar Alemi kadrosu olmayınca tadı olmuyor.
Eski 18-03-13, 01:12   #7
qizemmm
Yönetmen

qizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond repute

Alıntı:
trncmr tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

İçime sinmeyen tek isim: Sıla Çetindağ.
Bilmiyorum, alışamadım ona...

Velhasıl ilk bölümlerdeki enerji güzel. İnşallah böyle devam ederler...
En büyük dileğim de Erdem'in bir bölümcük de olsa konuk olması
Çok özledim la Hüs'ü.
Bende ona ısınamadım, nedense.
İlerleyen zamanlarda alışırız belki ona da. :)

Onur Buldu ya bayılıyorum geçen hafta komik olmayacak skeçleri bile güzelleştirmeyi bildi kendisi.
Hüseyin'i çok özledim bende bu bölüm daha bi anladım. Erdem nerelerdeysen gel bir an önce. Hemen. Çok yakın zamanda. Lütfen.

Geçen hafta ki ve 2. bölüm çok güzeldi eğlenceliydi. Güldürüklüydü çokça.
Mutlaka izlenilmesi gerek bence.
Aylin ve Alper'in oyunculuğuna diyecek bir şeyim yok zaten onları bilen biliyor, harikalar.

2. bölümde ki "ben korsan değilim nişanlıma sor" skeci Kaç kez tekrar tekrar izledim. Musiki.
Eski 21-03-13, 01:01   #8
özge-melike
Yönetmen

özge-melike kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.05.2007
özge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond reputeözge-melike has a reputation beyond repute

İnsanlar Alemine bayilan biri olarak Guldur Guldur icin ne desem bilemiyorum.Kadrodan ayrilanlarin yerinin belli olacagi belliydi zaten ama bu kadar da tahmin etmiyordum.Her skeci izlemedim ama su ana kadar izledigim skeclerin hicbirine gulmedim diyebilirim.Aylin ve Alper olmasa hic izlemezdim.Zaten actigimda da onlara cok az rast geliyorum ya da benim izledigim skeclerde cok az sahneleri oluyor.Kisacasi Guldur Gulduru hic begenmiyorum, nasil sıkılıyorum anlatamam.İnsanlar Alemi nerde Guldur Guldur nerde.Bunun tek nedeni giden oyuncular degil skeclerde de sorun var.Bir de hep İnsanlar Aleminden alintilar goruyorum.Burcuyu cok seviyorum ama dedigim gibi izledigim zamanlar pek denk gelmedim ona.Bi de Aziz İnsanlar Alemindeki kadar da konusturmuyor Burcuyu herhalde.Artik internetten onun sahnelerini izlerim cunku gercekten cok iyi oluyor.İnsanlar Alemi kadrosunu ozledim.Simdi hem kadro cok kalabalik hem de bana gore yeni gelenler cok iyi oyuncular degil.En azindan ben begenmiyorum.Dedigim gibi simdiye kadar da sirf Aylin ve Alperi izlemek icin actim.
Eski 25-03-13, 19:36   #9
Zeynep_Ali
Asistan

Zeynep_Ali kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.12.2006
Zeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond reputeZeynep_Ali has a reputation beyond repute
Zeynep_Ali kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Merhaba arkadaslar
2. ve 3.bölümüde izledim,bitirdim ve geldim. 1 bölüm daha var stoklu izliyorum ^^
Iki bölümüde cok sevdim,ve cok güldüm. Öteki oyuncularada gittikce daha cok alisiyor ve seviyorum,özellikle sizlerinde belirttigi gibi Caglar Corumlu ve Onur Buldu'ya bayildim.Aylin Alperli skeclerden ne yalan söylim daha cok zevk alsamda onlarda yardiriyorlar kannimca .
Elbetteki Insanlar Alemi gibi degil ama yinede kesinlikle kötü oldugunu düsünmüyorum.Oyuncularin gitmesine bende cok üzüldüm ama zaten bence biryerde amac taninmak ve bu islerde ilerlemek. Gidenlerin hepsi suan daha basarili ve taninmis insanlar oldu.
Ama tabii herkes farkli seylere güler,sever birsey diyemem ama bana o kadarda basarisiz gelmiyor Güldür Güldür . Bazi oyunculara bende pek isinamadim özellikle bayanlardan ama yeni kadroda son derece basarili oyuncularda var,haklarini yememek gerek.

Dedigim gibi gittikce daha cok alisiyorum hele 3.bölümde Alperle Aylinin skecine cok güldüm,sahneye aldiklari adam cok iyiydi. Hatta bi ara ekstra ve önceden ayarlandimi acaba diye düsündürttü . Hele Aylin ona sarildiginda "yapma hatun burda" demesi Aylin'inde ona Alper'i göstererek " Abi buda buda benim bey ya " demesi . Sonraki skeclerde cokca iyiydi ama Müteffik skeci ve ünlü olma skeci favorilerm oldu 3.bölümde.
2.bölümdede Aylin ve Alper'in skeclerindeki sarilmalari fln hatirliyorum tam aklimda degil suan bölüm 1 hafta gecikmeli yorum yaptigim icin

Uzun lafin kisasi ben gittikce daha cok benimsiyorum bu ekibi ama bende cok cok isterim Erdem'in konuk gelmesini,umarim cok beklemeyiz ve görürüz yakinda
Zeynep_Ali Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-03-13, 02:22   #10
qizemmm
Yönetmen

Bir kaç gündür arkadaşlarımı iğrenç espirilerle soğutuyordum ki bugün ki İsmail'in iğrenç espirileriyle dolu skeç çok iyi denk geldi. Çok komikti ki Şevket bayılıyorum o adama. Çağlar çok fena bir oyuncusun. Ama o tatlı tatlı gülmeleri olmasa bu kadar sever miydim bilmiyorum, çok doğal.
Aziz'e takıldılar bol bol. Ama Alper'in de bu bölüm dalağı pek gevşekti hep gülüp durdu. Tam prova alamamışlar demek ki içindeki o kahkaha hissini atamamış.

Gerçekten neşeli bölümdü. İki Onur'da danslarıyla gönlümü feth ettiler. İbrahim ve Bilal ikilisi hep komikler.
"Halay met your mother" Aylin keşke o skeçte oynasaydı da kendi şakasını kendi yapsaydı. Ne kadar güzel skeçti zaten Aylin'de olsaymış dadından yinmezmiş.

Cici Burcu. Tiplemelerine hayranım.

Şevket: hem eğlenceli(1), hem şakacı(2), hem komik(3), hem şakacı(4), hem eğlenceli(5)
İsmail: sana çok kanım kaynadı, altımı kısıyımda taşmıyım

Neyse uzattım galiba ya. Birde Erdem'den haber var, hissetti herhalde, tıvıtırından aynen alıyorum yazdıklarını ;
"soranlara; ekibe dahil değilim ama bir bölümlüğüne "güldür güldür"e konuk olcam.
hüseyin-burcu ilişkisini hepinizden daha çok özledim ama bu seneki takvimim bir tv işi yapmaya el verişli değil. uyumak benim de hakkım"

Büyük merakla bekliyorum Erdem bir an önce geliver, özledim Hüseyin'i.

Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
ali sunal, bkm güldür güldür, bkm güldür güldürr, bkm mutfak, doğa rutkay, güldür güldür, güldür güldür dizifilm, güldür güldür fox tv, insanlar alemi yeni

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş