Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Her Şey Yolunda (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-05-13, 17:25   #21
NATY&FACU
Bölüm Sorumlusu

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

Her Şey Yolunda Merkez 5. Bölüm

Eğlence mekanında çıkan kavga, polis okulu öğrencilerimizin tahmin ettiklerinden büyük bir olaya dönüşür. Piknikteki Sami Yavuz ve Serap müdürleri tatsız bir sürpriz beklemektedir. Sami Yavuz'un kızı kaçılır. Ancak kızı kaçıranlar kime çattıklarından haberleri yoktur. Sami ve Serap kaybolan kızı ormanda aramaya başlarlar. Partide Efe Selim'in, ikinci sınıflardan Melek'i koruması ikisi arasında beklenmeyen bir yakınlaşmaya sebep olur. Melek, Efe'nin jestine karşılık vermek için ona sınav sorularını verir. Ancak birinci sınıflar bu soruların yeni bir tuzak olduğu konusunda hem fikirdir. Vakıf müdür Yasemin'i okuldan attırma konusunda kararlıdır ve babası ile bu konuyu konuşmak üzere buluşur. Tetik Tekin’in dersinde ise elektrikli şok aletlerinin kullanımı ders konusudur. 7 Mayıs Salı Günü Saat 20:00'de Show TV'de
Eski 04-05-13, 14:47   #22
MuRat_KoLik
Asistan

MuRat_KoLik kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.04.2009
MuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond reputeMuRat_KoLik has a reputation beyond repute

Gülüşü
Eski 05-05-13, 14:40   #23
uraskolik
Guest

dizi süper yasemin favori karekterim.ilk bölümün sonunda rehin alınmıştı ,karate dersinde süperdi.yasemin zengin bir kişi ama polis olmak istiyor örnek davranış.

bayada güçlü .5 bölüme gireceğiz her bölüm iyiydi reytinglerde ilk 10'da salı günü çok zor bir günde büyük başarı
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-05-13, 02:07   #24
Blue Butterfly
Yönetmen

Blue Butterfly kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2011
Blue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond repute
Blue Butterfly kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla Blue Butterfly kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla Blue Butterfly kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla

Bir sürü psd denedim ama hiçbiri içime sinmedi. Dayamadım, böyle ekledim. :/
Bu sahne çok güzeldi. Selçuk'un Yasemin'in canı yandı diye endişelenmesi,
Nermin'in bu iki yaban çakalına -tek kaş havada- bakışı falan. (:

Eski 14-05-13, 18:59   #25
Blue Butterfly
Yönetmen

Blue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond reputeBlue Butterfly has a reputation beyond repute
Blue Butterfly kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla Blue Butterfly kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla Blue Butterfly kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla

Sen kimsin bana atar yapıyorsun oğlum?!

Dışarı çıkalım istersen, yeniden tanışalım!

Blue Butterfly Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-05-13, 19:45   #26
ugurcu-gamzeci
Yönetmen

ugurcu-gamzeci kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2008
ugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond repute

Bu hafta neden yeni bölüm yayınlanmadı acaba
Çoook sinir oldum o kadarda bekledim haberimde olmadı
Yeni bölüm zamanı biran önce gelse .. Reytinglerde gayet süper..
Umarım show elinde tutabilir.. Çünkü bu dizide kendinden bişeyler buluyor insan
Blue Butterfly
son aklediğim yasemin selçuk sahnesi hangidi o dışarı olan ben mi kaçırdım o sahneyi hatırlayamadımda ama eline sağlık giflerde çalışmanda harikaaa
Eski 16-05-13, 23:03   #27
Blue Butterfly
Yönetmen

Değer kardeşim, değer. Gerçekten aşıksa, gerçekten
seviyorsa ve iyi bir arkadaş içinse hayli hayli değer.

ugurcu-gamzeci, Salı akşamı yeni bölüm yayınlanmadı çünkü dizinin günü değişmiş. Show TV yine ani bir değişiklik yapmazsa bundan böyle Cumartesi akşamları yayınlanacakmış. (Salı iyiydi ya.) Bu ani gün değişikliğini oyuncular bile son dakika öğrenmiş. Aybike Esin Tumluer (Diyet Hanife) Twitter'da paylaşmış gün değişikliğini. Reytingleri takip etmiyorum ama yükseklerde gözümüz yok, yayında kalacak kadar reytingimiz olsun yeter.

Son eklediğim gifler yani sorduğun sahne yeni bölüm fragmanıydı, Salı akşamı yayınlaması planlanan ama Cumartesi2ye kalan bölüm. O sahneyi çok merak ediyordum. Bu bölüm Yasemin ve Selçuk birlikte nöbet tutacakmış, sabırsızlıkla bekliyorum.
Blue Butterfly Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-05-13, 23:52   #28
antivirüs
Yönetmen

antivirüs kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2010
antivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond reputeantivirüs has a reputation beyond repute

Çok güzel bir dizi yayın gününün değişmesi iyi olmuş bence Salı günü reyting listesinden zor çıkardı yukarı gerçi o kadar da kötü reyting almıyodu ilk 10'na giriyoduNeyse böylesi daha iyi olmuşş artık kanal atlamadan izlerimm

Yasemin ve Selçuk'un arasındaki kıvılcımlar ne zaman aşk'a dönüşecek bilmiyorum ama ikiliyi böyle izlemek çok keyif veriyo bana
Eski 17-05-13, 00:58   #29
justinhenin
Yönetmen

justinhenin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.02.2010
justinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond reputejustinhenin has a reputation beyond repute

dizi cumartesi olmuş bende bekliyorum açtım tv yi dizi çok hoşuma gidiyor tüm karekterler tam yerinde olmuş

icon
Eski 19-05-13, 17:21   #30
ugurcu-gamzeci
Yönetmen

ugurcu-gamzeci kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2008
ugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond reputeugurcu-gamzeci has a reputation beyond repute

“Her Şey Yolunda Merkez”in Yayın Günü Değişti
Show TV'nin yeni dizisi “Her Şey Yolunda Merkez”in yayın günü değişti.
Show TV'de 5 hafta boyunca Salı akşamları yayınlanan dizinin yayın günü Cumartesi oldu. Polis okulunda okuyan öğrencilerin maceralarını anlatan dizinin kadrosunda İpek Tuzcuoğlu, Aslıhan Güner, Berk Atan, Cem Avnayim, Bora Akkaş ve Hakan Bilgin gibi isimler bulunuyor. “Her Şey Yolunda Merkez” yeni bölümüyle 25 Mayıs Cumartesi 20.00'da Show TV'de!

ohhh bee !! demek istiyorum sonunda bir bilgi geçti elimize
Bu arada sabah magazinde burçin abdullah vardı (2. sınıfta olan kız ) dizinin yaz boyunca devam ediceğini felan söyledi arada bodruma kaçıcağız artık felan dedi bu demek oluyor ki sezon finali yok
ugurcu-gamzeci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş