Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Benim Hala Umudum Var (Fox TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-03-13, 13:25   #1
mxrxt
Oyuncu

mxrxt kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.04.2007
mxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond reputemxrxt has a reputation beyond repute
Varsayılan Benim Hala Umudum Var (Fox TV)

Benim Hâlâ Umudum Var
Gold Film - Faruk Turgut’un Show TV’ye çekeceği dizinin türü dram... “Benim Hâlâ Umudum Var”ın konusuna gelince:

Umut, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba, gaddar üvey abi ve kıskanç üvey kardeşlere rağmen hayata tutunmaya ve güçlü olmaya çalışan güzel bir genç kızdır.
Karşısına önce sürpriz bir aşk çıkar, ardından da hayatının fırsatı... Umut artık hızla tırmanmaya başlar şan ve şöhret basamaklarını...

Dizifilm Anasayfa

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 12-01-14 tarihinde saat 01:19
mxrxt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-03-13, 21:41   #2
beyazmavi
Asistan

beyazmavi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.12.2012
beyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond repute

bir aralar ahu turkpencenin 'Şöhret'' diye bir dizisi vardi sanki tam seyretmemistim ama konusu ayni gibi. Sanki buna biraz daha dram eklemisler uvey baba uvey kardesler gibi. Oyuncular hakinda hic bir bilgi yokmu?
ahh Sohret dizisinin yapimcisida Faruk Turgut'mus
Eski 26-03-13, 20:26   #3
nil perisi
Oyuncu

nil perisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.02.2012
nil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond reputenil perisi has a reputation beyond repute

evet bana da şöhret dizisini hatırlattı
oyuncuları merak ettim
başrol bayan oyuncusu önemli bence
Eski 06-04-13, 14:44   #4
nutaBella
Oyuncu

Giriş Tarihi: 30.08.2012
nutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond reputenutaBella has a reputation beyond repute

Vee Umudumuz Gizem Karaca.
Zaten eklemistim haberi ama silinmis sanirim.
Cok sevindim gercektende kaliteli isim ve yapim ile calisacak artik.
nutaBella Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-04-13, 23:34   #5
0607100
Oyuncu

0607100 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.06.2008
0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute0607100 has a reputation beyond repute

Alıntı:
nutaBella tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Vee Umudumuz Gizem Karaca.
Zaten eklemistim haberi ama silinmis sanirim.
Cok sevindim gercektende kaliteli isim ve yapim ile calisacak artik.
hehe Umudumuz GizemSevdim bunu..tahmin ediyorduk Gizemin bu işte olucağını, konusu bilindik ama güzel. şimdiden acıdım Umudumuza..zaten Gizemi izlerken insanın sarıp sarası geliyor..çok üzülecez kıza çok
erkek oyuncu çok önemli. Gizem bebek gibi kız,yanına yakışmalı seçilecek kişi de..Engin Öztürk olsun çok isterim, yanyana çok güzel dururlar gibi geliyor. (shoplar ellerinden öper Denizim)..sağlam bir kadro kurulursa çok güzel bi iş olur. bu işler ekip işi ve cast işi çok önemli. yabana atılmamalı, dikkat edilmeli..edy gibi cast faciası olmaz umarım. beklemedeyiz, çok mutluysam demek ki

Son Güncelleme ; 0607100 : 07-04-13 tarihinde saat 14:49
0607100 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-13, 01:58   #6
suzican
Yardımcı Yönetmen

suzican kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.02.2012
suzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond repute

Alıntı:
mxrxt tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Benim Hâlâ Umudum Var
Gold Film - Faruk Turgut’un Show TV’ye çekeceği dizinin türü dram... “Benim Hâlâ Umudum Var”ın konusuna gelince:

Umut, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba, gaddar üvey abi ve kıskanç üvey kardeşlere rağmen hayata tutunmaya ve güçlü olmaya çalışan güzel bir genç kızdır.
Karşısına önce sürpriz bir aşk çıkar, ardından da hayatının fırsatı... Umut artık hızla tırmanmaya başlar şan ve şöhret basamaklarını...
Güzel bir dizi güzel bir konu güzel bir kız hadi hayırlısı.....
Keşke show tv olmasydı geçen dizi 8 bölümde bitmesi birazda kanal ve yapımın oyuncuların paralarını alamaması üzerine dizi bitirildi.

Gizem için hayırlısı olsun yeni güzel başlangıçlar olsun
Gizem şeytan tüyü olan allahın sevgili kullarından özenmişte yaratmış.
Gizem de cevher görülmüşkü yapımlar iş veriyor başrole yakıştırılıyor demek ki oyunculuğu beğenilmiş.Bu piyasada kimse babasının hayrı için kimse kimseye rol vermez demekki Gizemin bir izleyici kitlesi mevcut.Ben keşke Engin Akyürekle Gizemi bir arada izlesem yakışırlar diyorum.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 07-04-13 tarihinde saat 02:57 Neden: konu ile alakasız mesaj yazmak
suzican Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-13, 03:19   #7
melisinem
Yönetmen

melisinem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2008
melisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond repute

Merhabalar

Alıntı:
mxrxt tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Benim Hâlâ Umudum Var

Yapımcı GOLD olunca şüphesiz kaliteli projelere imza atmış biri..Her n'kadar GOLD yapımın kaliteli,adından söz ettiren yapımlara imza atmış olması kadar şüphesiz En beğenilenler arasında yer alması sağlayan en büyük etkenlerden biri de anlaşma sağlanan KANAL'ın misyon&mizyonu bütünüyle güzel olan projenin zeminini zenginleştiren ast olan şey kanalın dizisine vereceği değer önemli.. Bunu neden yazdığıma gelince ; Sadece Show için geçerli değil diğer kanallar içinde geçerli bu durum yeni projelerin ekranlarda beğenilmesine rağmen yine de apar topar bitirilen hatta FİNAL'i bile çekilemeyen yapımlara gereken ilgi,özen sıfır (0)!

Ama ,ama'sı şu ; Dizinin castı,konusu yapımcının güvenirliliği,kalitesini b'yana bırakıyorum şimdiden direkt aklıma gelen gel-git kanalın Show'un Eylül ayında start vereceği yeni dizisine ne derece önem ve ilgiliyi göstereceğini merak ettiğim.Kanal Show olunca açıkçası pekte ileriye dönük pekte güzel şeyler düşünemiyor(um) haliyle

Dizinin Eylül'ün ayında yayına girecek olması hem avantaj hem de dezavantaj b'bakıma.Henüz diziyle ilgili geniş bilgiler paylaşılmamasına rağmen Show'un tutumunu merak ediyorum..Merak ettiğim şeye bakar mısınız?

Alıntı:
0607100 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

hehe Umudumuz GizemSevdim bunu..tahmin ediyorduk Gizemin bu işte olucağını, konusu bilindik ama güzel. şimdiden acıdım Umudumuza..zaten Gizemi izlerken insanın sarıp sarası geliyor..çok üzülecez kıza çok
erkek oyuncu çok önemli. Gizem bebek gibi kız,yanına yakışmalı seçilecek kişi de..Engin Öztürk olsun çok isterim, yanyana çok güzel dururlar gibi geliyor. (shoplar ellerinden öper Denizim)..sağlam bir kadro kurulursa çok güzel bi iş olur. bu işler ekip işi ve cast işi çok önemli. yabana atılmamalı, dikkat edilmeli..edy gibi cast faciası olmaz umarım. beklemedeyiz, çok mutluysam demek ki
Pınar'ım

Biliyorduk ama kesinleşen bir haber olmadı..Neyseki çok beklemeden güzel haberi aldık.

Hayatındaki kırgınlıklara,kaybetmişliklere,acılara rağmen karanlığın içinde umudunu arayan ,hayatını aydınlatacak IŞIĞINI yakalamaya çalışan Umut'u /Gizem'i izlemek için Eylül'ü bekliyoruz.

Shoplar için Deniz bekliyorum deme sakın! Valla Deniz'den çok ben ,senin shoplarından istiyorum/zamanı gelince tabi

Alıntı:
suzican tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Güzel bir dizi güzel bir konu güzel bir kız hadi hayırlısı.....Keşke show tv olmasydı geçen dizi 8 bölümde bitmesi birazda kanal ve yapımın oyuncuların paralarını alamaması üzerine dizi bitirildi.

Gizem için hayırlısı olsun yeni güzel başlangıçlar olsun
Gizem şeytan tüyü olan allahın sevgili kullarından özenmişte yaratmış.Maşallah şansıda iyi Türkiye güzeli olduktan sonra hep iyi kanallarda adından söz ettiren işlerle şimdi bazıları eve düşen yıldırımı beğenmiyorda kaç kişi bugün star olan ilk dizisinde usta oyuncularla başrol oynadı dizisi 1 yıl devam etti.Neyse haksız eleştirilere rağmen Gizem de cevher görülmüşkü yapımlar iş veriyor başrole yakıştırılıyor demmekki oyunculuğu beğenilmiş.Bu piyasada kimse babasının hayrı için kimse kimseye rol vermez demekki Gizemin bir izleyici kitlesi mevcut.Ben keşke Engin Akyürekle Gizemi bir arada izlesem yakışırlar diyorum.
Ah! Suzim Ah!!

Sen de benim gibi direkt kanalın Show'un sergileyeceği tutumu merak ediyorsun dimi? Ki böyle düşünmemizde de haksız sayılmayız..Kimbilir belki de böyle düşünmekte erken davranıyor olabiliriz inşallah Kanal Show bizleri şaşırtır.

Gizem'in ilk başrol dizisi Edy ile birlikte başladı ardından Ey şimdi de aynı kanalda yeniden 3.Proje ile ekranlarda olacak.Bakalım bizleri özellikle de yapım&castı ne gibi sürprizler bekliyor

Deniz,Pınar,Suzi,Ayşe selamlar-sevgiler
Eski 07-04-13, 03:36   #8
beyazmavi
Asistan

beyazmavi kullanıcısının avatarı

beyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond reputebeyazmavi has a reputation beyond repute

Bence guzel olmus Gizem bu diziye ben rolu ona yakistirdim umarim geri kalan cast iyi secilir baba,anne,abi. Partneri kim onuda ogrenseydik merak etim simdiden. Ben daha oncede yorum yapmistim ve 'Şöhret'dizisiyle ayni olur diye dunmustum ama soylede birsey var yapimcisida ayni oldugu icin konuya 'Şöhret' dizisinde oldugu gibi yapmaz diye dusunuyorum. Adam iki kere ayni diziyi-konuyu yapicak hali yokya? bir farkli olaylar yapar artik
beyazmavi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-13, 03:46   #9
melisinem
Yönetmen

melisinem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2008
melisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond repute

Alıntı:
beyazmavi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bence guzel olmus Gizem bu diziye ben rolu ona yakistirdim umarim geri kalan cast iyi secilir baba,anne,abi. Partneri kim onuda ogrenseydik merak etim simdiden. Ben daha oncede yorum yapmistim ve 'Şöhret'dizisiyle ayni olur diye dunmustum ama soylede birsey var yapimcisida ayni oldugu icin konuyu 'Şöhret' dizisinde oldugu gibi olmaz diye dusunuyorum. Adam iki kere ayni diziyi-konuyu yapicak hali yokya? baya bir farkliliklar yapar diye dusunuyorum

Sinem seni tekrar basliklarda gormek ne guzel
Sadece Gizem için ,kendisini sevenler içinde güzel bir haber.

Şöhret dizisiyle bağdaştırmana gelince haklısın aynısı gibi hemen hemen.Ama dediğin gibi aynı şeyleri tekrarlayıp temcit pilavı gibi önümüze sürmez

Bir önceki mesajımda da yazdığım gibi şimdiden Show'un sergileyeceği davranışı-tutumu merak ediyorum

Ay şimdi Üvey Baba ve kardeşlerinde sahneleri hiç çekilmezUmut'un vereceği mücadele de başarılar arka arkaya gelince hiçbirşey olmamış gibi iyi kardeş olurlar..Bak şimdi bunları yazarken de Umud'un hayatında üvey kardeşlerinin olması demek illa hepsininde kötü olduğu anlamına gelmez.Hoş!Üvey Kardeşler ama KAÇ KARDEŞ olacaklar ?

Üvey kardeşler arasından Umut'u sevecek,anlayacak bir kardeşi olacağını düşünüyorum..Kardeşlerin sinir hoplatacak sahnelerin dışında senarstimizde yine Umut'u üzecekler listesine yenisini ekler şüphesiz

Aynı kadına aşık 2 adam ve aralarında kalan Umut ?
melisinem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-13, 04:00   #10
efsaay
Asistan

efsaay kullanıcısının avatarı

efsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond reputeefsaay has a reputation beyond repute

Alıntı:
Sen de benim gibi direkt kanalın Show'un sergileyeceği tutumu merak ediyorsun dimi? Ki böyle düşünmemizde de haksız sayılmayız..Kimbilir belki de böyle düşünmekte erken davranıyor olabiliriz inşallah Kanal Show bizleri şaşırtır.

Gizem'in ilk başrol dizisi Edy ile birlikte başladı ardından Ey şimdi de aynı kanalda yeniden 3.Proje ile ekranlarda olacak.Bakalım bizleri özellikle de yapım&castı ne gibi sürprizler bekliyor

Deniz,Pınar,Suzi,Ayşe selamlar-sevgiler
Kadro ve partner çok önemli,bu sayfaların yorumlarla dolması dileğiyle,merakla bekliyoruz efendim.
Sana da selamlar sevgiler Sinem

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş