Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Bugünün Saraylısı (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-11-13, 14:45   #161
aglamakelebek
Yönetmen

aglamakelebek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.10.2011
aglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond repute

Alıntı:
LANTERNE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili aglamakelebek ve ask-I memnun,,

Son yorumumda yazdigimin kirici oldugunu sizin yorumlarinizdan sonra anladim ve cok uzuldum. Amacim bu olmasa da yazim seklimde bu anlamin cikacagini da bilmeliydim.... OZUR DILERIM ve AFFINIZI ISTERIM.... Bildigin anlayissiz, duyarsiz bir okuzluk bu yaptigim..... Pardonez-moi s.v.p.????

Bu sitede iki erkek arasinda kalan kiz ve iki kiz arasinda kalan erkek hikayelerinin verdigi gerilimden oylesine bunalmistim ki..... Birbirine tanidik olan forumdaslarla saka ile baslayan muhabbetlerin sonraki katilimlarla ne hale getirildigini gordum.... Savas alanina dondu guzelim huzurlu basliklar, ki bazi hali hazirda yorum yaptigim basliklarda yorum arasi kisisel hakaretlere bile maruz kaliyorum ya da kaliniyor....

En iyisi ben daha da agiz tadi kacirici yorumlar yapmadan size au dieu diyeyim....
Hayır canım kırıcı demeyelim de o an görünce şok oldum diyeyim.. Zaten altına editlemişsin neden şikayetçi olduğunu, ben sadece senin yazını alıntılayarak olur ki öyle düşünenler olursa onlar adına açıklama yapmak istedim.. Bir de o laflar ne öyle duymamış olalım.. Ve bu konuda Ask-ı memnuncuma katılıyorum..

Dediğin gibi öyle başlıklar var ne yazık ki, ama emin olabilirsin ki kendim adıma hatta arkadaşlarım adına bile diyebilirim biz birbirimizi tanıyan bilen insanlarız, o tür durumlara sebebiyet vermeyiz.. Altı üstü bugün olup yarın hatırlanmayacak bir dizi için (sanal, yapay, hayal dimi sonuçta) gerçek olan bir insanın kalbini kırmak, üzmek, sinir etmek asla istemem.. (her ne kadar bu tür platformlar sanal olsa da, karşında bir insan var) Bu başlıkta daha nice durumları tartışacağız, her insanın fikri aynı olmak durumunda değil ama bu tartışmaların saygı çerçevesinde olacağına eminim..

Alıntı:
yani lanternecim karsitta olsa fikirler yorumlar buradaki dostlugun önüne gecmiyor ve gecemez de müsterih ol.
Aynen katılıyorum, müsterih ol..

Hem nereye kaçıyorsun bakalım, zaten OT başlığından kaçtın gittin engin bilgilerden mahrum kaldım.. Burdan gidemezsin!! Daha çok güzel günler olacak bu başlıkta hiç merak etme..

Notcuk: Pardonez-moi s.v.p.???? (bunun çevrisi alabilir miyim)
Eski 13-11-13, 15:20   #162
tokat biberi
Asistan

tokat biberi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.08.2012
tokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond reputetokat biberi has a reputation beyond repute
Cool

Alıntı:
aglamakelebek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Fatih Ayşen severler kalabalıklaşıyor git gide..
fatih ayşen kervanına dahil olabildim demek ne güzel

yaa aslında fatih ayşeni daha çok istememin sebebi bu kadar tutkulu ve aşk dolu adam izlerken onun aşk acısı çekmesi beni çok üzecek aşkını doyasıya yaşamasını mutlu olmasını gönülden istiyorum napıyım ayrıcada ona gülmek çok yakışıyo GAMZELERE FOR ...
bu arada resim çalışması yapan arkadaşlrın eline sağlık her zaman görmek isterim

savaş ve ayşencilere saygım sonsuz ayrıca her ne kadar fatih ayşen desemde o çiftinde etkileyici yanları yok diyemem fatihcim biliyorum sadakati elden bırakmamam gerekir amma velakin evrim değişikliği geçiren erkeklerde pek bi dikkat çekici etkileyici oluyo..bunları derken fatihi sırtından bıçaklarmışım gibi hissediyom ama sonuçta herkesin zamana ihtiyacı var izleyecez görecez sonuçta ortada folda yok yumurta da

bu arada çift çatışması umarım olmaz kendi açımdan söylemek gerekirse bu hikayede çift çatışmasına gircek bi durum yok ufak çaplı şakalar dışında sorun olcağını pek düşünmüyorum...

SON OLARAK GAMZELİ FATİH VE AYŞEN AŞKTIR
Eski 13-11-13, 15:54   #163
DILEK10
Yönetmen

DILEK10 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.05.2011
DILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond reputeDILEK10 has a reputation beyond repute

herkese bütün Bugünün Saraylilarina,eski dostlara yeni dostalara selamlar...

eski dostlar niye alindiniz yahuu..hic kötü manada seyettitirirmiyim ben..yani kac yildir burdayiz diye seyettimm bentekrar ayni basliktayiz bir aradaa..

Bu arada sevgili Lanterne biz yazisiyoruz ama inan hic kirici bir manada degil ..tipki arkadaslarin yazdigi gibi kendi adimada söyleyebilirim asla rekabet yada inatlasma söz konusu olamaz..hem Savas Fatih derken baslik senleniyorYoksa hepimizin gönlü Aysenin mutlulugunu ister..O yüzden yorumlari,yorumlarinizi okumak büyük zevk..

bide aklima geldi ilk sayfalardaki yorumlardami görmüstüm acaba ?Aysen ikisiyle de degilde bir baskasi ile mi evlenicekti..yani böyle birseyde olabilir..

dün gece dizi yine vardi..Aysenin Üftadelere (onlara yemege geldigi aksam yani)yemek servisi yapana kadar kismi izledimm..

Üftada kesinlikle cok sey biliyor Asuman Ata hakkinda..
Asumanin kaldigi barakayi,Orda neler oldugunu hepsini biliyor..ve kiziyla konusurken baban daha iyi bilir,daha iyi tanir diyor..Yani zamaninda olan biten herseyden haberi var..ve bile bile evlendigi cok asikar geldi bana..

acaba Aysen'in Ata'nin kizi oldugunu olma ihtimalinide biliyormudur Üftade hanim..belkide gercegi bilmeyen sadece Ata'ydi..

bölümde gecen replikler...

Fatih- merakli Kedi..

Savas-yaninda calistigin sahiplerin soyadlari ne??(aldigi cevap sonrasi mahcup bakislar)

Aysen-beni niye sevmiyorsun!!??

Feride-erteleyelim deme !!!bir daha erteleyelim lafi duymak istemiyorum (arabada atifa söylüyor evde kalmis sanki de)

Rezzan-Neslihandan SIKILDIGINI söyleme(ogluna söylüyor demekki oglu cok SIKILGAN)

Üftade-Bababa sor ,baban iyi bilir onlari..

Yasar- kizinida aldim gidiyorumm..Son nefesine kadar sayikladigin adamin yanina evine gidiyorumm..(sanirim böyleydi sasirmis olabilirim)

Ata-basit,herzamanki gibi ruhsuz!!!

simdilik akilda kalici ,carpici olanlardan aklima gelenler..

herkese bol keyifli yorumlar..
bu arada ben resimleri kaldirdim..bu basliga uygun degilmis..Cansunun basligina ekledimm
Eski 13-11-13, 15:55   #164
baranelif
Yardımcı Yönetmen

baranelif kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2009
baranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond repute

2 bölüm çok şiddetli bir bölüm olacak benden söylemesi 2 bölüm resimleri benden içimden 2 bölümden itibaren reytingler artacak atv hergün tekrarını yayınlıyor
2 bölüm fıragmanı 20 000 tıklanmış şimdiden
atv bu diziyi derhal çarşamba akşamı 20 00 özet 21 00 yeni bölüm
3 bölümden itibaren yapmalı iyi reyting almak istiyorsa tabi
Ekli Dosya
995874_564650180274521_2018944050_n.jpg   1460294_564650183607854_1966800975_n.jpg   1460965_564650190274520_478586108_n.jpg   1461230_564650220274517_1698095275_n.jpg   1471326_564650210274518_490633170_n.jpg  

Eski 13-11-13, 16:18   #165
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Alıntı:
DILEK10 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
herkese bütün Bugünün Saraylilarina,eski dostlara yeni dostalara selamlar...

Rezzan-Neslihandan SIKILDIGINI söyleme(ogluna söylüyor demekki oglu cok SIKILGAN)

Ben Geldimmmm

Tüm Bugünün Saraylısı ailemize sevgiler, saygılar ve de öpücükler (iğrenç espri olacak, acaba yazsam mı ama hadi yazayım Seda Sayan'ın şu meşhur kokulu öpücüğü değil yav doğal, normal, arkadaşça, dostça )

Dilek'ciğim çok teşekkürler eklediğin replikler için (ve asla ve katiyyen bizim NAZAR'ımız değmedi, demek resimler uygun değilmiş, eee yapılacak bir şey yok. Biz de gider Cansu'nun sayfasından şey ettiririz artık. Ama oraya eklersin değil mi bir kaç savaş resmi (unutmam-unutturmam modu)

Neyse tamam yahu azıcık kendi kendime moral vermek için esprik şey ettiriyordum ama hemen ciddileşip, CİDDİ Fatoş yorumu yapıyorum şimdi

Şu kendisini çok ama çok beğenmiş ATAMAN Ailesinin anası Rezzan'ın söylediği replik için bir şeyler yazacağım;

Savaş SIKILMIŞTIR Neslihan'dan niye biliyor musunuz gördük dizide hatunun aradın-aramadın-geldin-gelmedin-bekledim bilmem ne gibi konuşması, mesajları bizim İŞADAMI Savaş'ı SIKAN hareketler şekerciğim

Amam Savaş efendi (abla demeyin KIL davranışlarını izliyoruz, dah çok söylenirim ben bu Savaş'a yani hem söyleneceğim, hem yerden yere vuracağım, hem de seveceğim. Tıpkı ODUN ÖMER gibi) İçimdeki Ömer aşkı bitmez bilirsiniz

Neyse ne diyorduk hah Neslihan'dan sıkılsa bile Savaş ondan ayrılmamış neden çünkü bir şekilde onu tamamlayan, çevreye bir çift intibası veren, kültürlü, giyim-kuşamı, nerede nasıl davranacağını bilen bir hatun. Eee Savaş için bunlar olmazsa olmazı, onu tamamlayan, aşık olmasa da bir şekilde her yerde ona EŞLİK eden Neslihan canını sıksa da adam Neslihan'ı çözmüş. Vik vik konuşup, kavga etmeye başlayan Neslihan'a ver bir MÜCEVHER bak ne tartışma kalır ortada ne kavga

ÖKÜZ GÖZ TEK TAŞ nelere kadir ise, MÜCEVHER de böyle şeylere kadir işte

Edit: Lanet olsun içimdeki TEK TAŞ aşkına
Eski 13-11-13, 17:17   #166
aglamakelebek
Yönetmen

aglamakelebek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.10.2011
aglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond repute

Alıntı:
DILEK10 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Üftada kesinlikle cok sey biliyor Asuman Ata hakkinda..
Asumanin kaldigi barakayi,Orda neler oldugunu hepsini biliyor..ve kiziyla konusurken baban daha iyi bilir,daha iyi tanir diyor..Yani zamaninda olan biten herseyden haberi var..ve bile bile evlendigi cok asikar geldi bana..

acaba Aysen'in Ata'nin kizi oldugunu olma ihtimalinide biliyormudur Üftade hanim..belkide gercegi bilmeyen sadece Ata'ydi..
Dünkü bölüme bende yemek davetine kadar baktım.. Atv bu dizinin tekrarını iyi veriyor, bu da seyirci kazanmasına neden olacaktır..

Üftade Asuman'ı biliyor sonuçta o eve girip çıkan biri ve Ata'nın annesi tarafından da kesin gözüyle bakılan gelin adayı.. Akrabası bile olabilir Üftade.. Nasıl şimdi Savaş'ın sevgilisi o eve girip çıkıp, yemek yiyebiliyorsa (henüz nişan yok sevgililer) o da o zamanda öyleydi ama nişan falan varmıydı sanmıyorum.. Doğal olarakta Ata'nın Asuman'a ilgisini de biliyor haliyle, müştemilatta yardımcıların kaldığını, belki de Ata ile Asuman'ı bahçede ya da müştemilatın çevresinde de görmüş olabilir.. Bizim Meraklı Kedi'nin Savaş ile sevgilisini görmesi gibi bile olabilir.. Buna rağmen neden Ata ile evlendiğine gelince, kesinlikle gücü, parayı elde etmektir..

Ayşen konusunu bildiğini sanmıyorum.. Ata'nın annesi ne kadar yakın olursa olsun anlatmamıştır bu durumu..

Alıntı:
deren1970 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben Geldimmmm

Neyse ne diyorduk hah Neslihan'dan sıkılsa bile Savaş ondan ayrılmamış neden çünkü bir şekilde onu tamamlayan, çevreye bir çift intibası veren, kültürlü, giyim-kuşamı, nerede nasıl davranacağını bilen bir hatun. Eee Savaş için bunlar olmazsa olmazı, onu tamamlayan, aşık olmasa da bir şekilde her yerde ona EŞLİK eden Neslihan canını sıksa da adam Neslihan'ı çözmüş. Vik vik konuşup, kavga etmeye başlayan Neslihan'a ver bir MÜCEVHER bak ne tartışma kalır ortada ne kavga

ÖKÜZ GÖZ TEK TAŞ nelere kadir ise, MÜCEVHER de böyle şeylere kadir işte

Edit: Lanet olsun içimdeki TEK TAŞ aşkına
Neslihan'ı yanında bulunduğu çevresi için tutuyor diyorsun yani.. Haklısın, genç yakışıklı, gücün sahibi bir insanın yalnız olması dedikodulara yol açacaktır.. Hızlı playboy çapkınlık peşinde gibi manşetler iş dünyasını etkileyecektir.. Ee Savaş içinde öncelikli iş ve başarı olduğu için böyle bir riski göze alamaz..
İşte bulunduğu hayata esir olmuş, Bir de ayşen'i esir edecek.. ya da Ayşen'i tanımasıyla kendisinin özgürlüğüyle birlikte Ayşen'in tutsaklığı başlayacak... Kızın şu an dünya namına bir kaygısı yok.. onun evinde yarattığı dünyası var bir de katı bir babası.. Ama bundan sonra hayat ona acı tatlı süprizler hazırlayacak.. En başta üvey kardeşleri ve annesi tarafından.. Yani roller değişecek Savaş özgürleşecek, Ayşen bu hayata tutsak olacak..

Tek taşını cazibesi nelere kadir de, o ne kadar taştı öyle.. Hiç beğenmedim.. Ayşen'in incili bilekli daha güzel, üstelik Fatih'in eli değince daha anlamlı..

Çalışmalar birbirinden güzel elinize sağlık.. Setten fotolar gelse onlarla yapsanız..
aglamakelebek Çevrimdışı  
Eski 13-11-13, 18:03   #167
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Alıntı:
baranelif tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
2 bölüm çok şiddetli bir bölüm olacak benden söylemesi 2 bölüm resimleri benden içimden 2 bölümden itibaren reytingler artacak atv hergün tekrarını yayınlıyor
2 bölüm fıragmanı 20 000 tıklanmış şimdiden
atv bu diziyi derhal çarşamba akşamı 20 00 özet 21 00 yeni bölüm
3 bölümden itibaren yapmalı iyi reyting almak istiyorsa tabi
Evet ATV her gün her saat tekrarını koyuyor maşallah.
2.bölümde ratinglerin artacağını ben de düşünüyorum.
Zaten ilk günü,hem de zor bi gün o rating çok çok iyiydi ki artacaktır da.
Çarşamba olması bence imkansız zaten ilk başta öyle konuşuldu ama Atv'de Çarşamba günleri Doksanlar var,Doksanlar'ın başarısı da yadsınamaz durumda. Kanal da Birol Güven'de Doksanlar'ın ratinglerinin ne kadar iyi olduğunun farkındalardı Bugünün Saraylısı'nı Çarşamba başlatmadılar.En iyisini de yaptılar. Zaten hilaye farklı olaylar nereye gidecek merak konusu,biraz reklamla ratingler çok çok iyi yere gidecektir.

~~~

Başlıkta da Fatih mi Savaş mı diye tartışılmış,şimdi Savaş benim için farklı o oyuncuyu seviyorum aşık hallerini izlemek istiyorum.Ama Ayşen'in de kiminle olacağı kabak gibi ortada;Fatih.Ali Ersan Duru'yu da izlemek çok güzel çok keyifli bi karakter olmuş.
Ben şimdilik bunları değil de daha çok Ayşen'e kim yardım edecek,Ayşen o koskoca konakta ne yapacak,Ata'nın gerçeği öğrendikten sonra tepkisi ne olacak onu merak ediyorum.

arzu_serhat Çevrimdışı  
Eski 13-11-13, 18:43   #168
LANTERNE
Banned

Giriş Tarihi: 16.10.2010
LANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond repute

Cok sevgili ask-I memnun, aglamakelebek, DILEK10,

Benim icin yazdiginiz yorumlari okudum, yaptigim kabalik ve okuzlukten sonra boylesine anlayisli olmaniz ve beni anladiginiz icin hepten utandim... Cok tesekkur ederim, hem de en icten olan sekilde.

Gelelim Uftade'ye; ben bu oyuncuyu severim. Onun o cenesi hafif dik havasi hosuma gider. Uftade ya Asuman'in kizi Aysen'in Ata'nin kizi oldugunu biliyor ki sanmiyorum.... ya da tahmin ediyor. Yani o eve girip cikan bir kisi oldugu kesin, bu nedenle hamileligi ve o cocugun dogdugu gunu bir sekilde duymustur; hani su kulak misafiri olan turden duyus. Sonra da 9 ay 10 gun basina donunce BINGO! Ama bu oyle bir bilgi ve sirdir ki herkes bilir ama bilen bile diger bilenle konusmaz. Konusmak kabul etmektir bu da Ata ile evlenmeyi dusunen Uftade acisindan yakisi kalmaz.

Uftade'yi o gelinlik provasinda sevdim, kizina duvaga takilmamasi gereken taslar konusunda soyledigi sozler onun kaliteli bir hanim oldugunu belli ediyordu. Kustah mi? KUSTAH! Yilan dilli mi?? YILAN DILLI!! Ve kaliteden anliyor. Gelinligin onune kizinin israri ile koydurdugu taslar acikcasi duvaktan daha hos durdu ki ben yine de sadeligin en goz alici olan olduguna inanirim!!

O a biliyor salak ve ezik kizindan baska birsey olmaz. Ve o da gorucek ki Aysen'in ince ince dokunursa, hem kendisinin gurur duyacagi bir eser olur, hem de finansal olarak ileriye yatirim.... Aysen'in ozunun guzelligi ve sadakati ile ona yardim eden, yalanciktan da olsa ilgi, sevgi ve sefkat gosterenleri unutmayacagini. Uftade'nin elinde bir olanak var bakalim bu kaliteden anlayan kadin ne kadar akilli ve kurnaz?

Fatih, Aysen'in hayatina yurtdisinda bulundugu yerler acisindan farkli bir renk ve bakis acisi getirecektir. SINIRSIZ YASAMAYI ve OZGURLUGU getirecektir. Birey olmanin onemini ve gucunu getirecektir. Bununla birlikte Fatih uc noktada bir karakter oldugu icin yalnizligi seven biri, Aysen onsuz da yasayacagini bilmeli ve kabul etmelidir.

Savas, Aysen'in hayatina yuksek sosyetenin yuzeysel olan pariltisini getirecektir, zor ulasilan biri oldugu icin onun tarafindan kabul gorulmenin ayricaligini da getirecektir, aile olmanin gucunu ve onemini getirecektir. Bir de tabii ki o kendi ve sadece kendi gibilerini insan sayan anasini da getirecektir Aysen'in hayatina.

Sevgili ask-I memnun'un belirttigi gibi kiz babasi da Savas'tan hic hoslanmiyor, hatta kucumsuyor Eh o zaman OGLAN BIZIM KIZ BIZIM!!
LANTERNE Çevrimdışı  
Eski 13-11-13, 19:38   #169
ask-I memnun
Oyuncu

ask-I memnun kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.06.2006
ask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond reputeask-I memnun has a reputation beyond repute

Alıntı:
deren1970 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Şu kendisini çok ama çok beğenmiş ATAMAN Ailesinin anası Rezzan'ın söylediği replik için bir şeyler yazacağım;

Savaş SIKILMIŞTIR Neslihan'dan niye biliyor musunuz gördük dizide hatunun aradın-aramadın-geldin-gelmedin-bekledim bilmem ne gibi konuşması, mesajları bizim İŞADAMI Savaş'ı SIKAN hareketler şekerciğim

Amam Savaş efendi (abla demeyin KIL davranışlarını izliyoruz, dah çok söylenirim ben bu Savaş'a yani hem söyleneceğim, hem yerden yere vuracağım, hem de seveceğim. Tıpkı ODUN ÖMER gibi) İçimdeki Ömer aşkı bitmez bilirsiniz

yani biz ona kisaca halk dilinde söylendigi gibi süs biberi yada vitrin güzeli de diyebiliriz dimi fatoscum..

Alıntı:
aglamakelebek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Neslihan'ı yanında bulunduğu çevresi için tutuyor diyorsun yani.. Haklısın, genç yakışıklı, gücün sahibi bir insanın yalnız olması dedikodulara yol açacaktır.. Hızlı playboy çapkınlık peşinde gibi manşetler iş dünyasını etkileyecektir.. Ee Savaş içinde öncelikli iş ve başarı olduğu için böyle bir riski göze alamaz..
İşte bulunduğu hayata esir olmuş, Bir de ayşen'i esir edecek.. ya da Ayşen'i tanımasıyla kendisinin özgürlüğüyle birlikte Ayşen'in tutsaklığı başlayacak... Kızın şu an dünya namına bir kaygısı yok.. onun evinde yarattığı dünyası var bir de katı bir babası.. Ama bundan sonra hayat ona acı tatlı süprizler hazırlayacak.. En başta üvey kardeşleri ve annesi tarafından.. Yani roller değişecek Savaş özgürleşecek, Ayşen bu hayata tutsak olacak..
senaycim yorumunu begensemde ben özgür tutsak kiyaslamasini savas ile fatihten yana kullaniyorum..fatihin sarfettigi sözler icinde cok büyük bir anlam barindiriyor..bu sebeple herkesin bakis acisina görede anlam kazanabilir bu..bana görede savasin ilerde özgür olacagi asikar esarette olacak kiside fatih..
.
Alıntı:
LANTERNE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili ask-I memnun'un belirttigi gibi kiz babasi da Savas'tan hic hoslanmiyor, hatta kucumsuyor Eh o zaman OGLAN BIZIM KIZ BIZIM!!
lanternecim öyle yazdim ama sende hemen atlamissin canim ya..hem halay icin daha cok erken bekleyip görelim tamam ata sevmiyor savasi ama ona bakarsan damat atifida sevmiyor ki sevmedigi pekala belli...ama kalkip kizinin mutlulugu icin bu duruma saygi gösteriyor..simdi kiyaslama yaparsan eger savas gibi bir damadi mi yoksa atif gibi bir ic güveysi mi istersin kizina..ki bunun icinde bir de ask var, degisim var..hirs barindirmayan gercek duygular var..!!!ata anlayisli bir adam ilkeleri olsada is ask,mesk sevgi oldu mu yasadiklarindan yola cikarak buna saygi göstermesini bilir lanternecim..
ben kaldiriyorum elllerimi havaya
Eski 13-11-13, 20:06   #170
aliyeaynalar
Yönetmen

aliyeaynalar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2004
aliyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond reputealiyeaynalar has a reputation beyond repute

Ben ölseydim, O belki Ağlardı ama
O ağlasaydı Ben ölürdüm

Benim yaklaşımım böyle dizilerdeki AŞK'lara

Ben ne Savaş - Ayşenci
Nede Fatih - Ayşenci'yim.. sofa

Bana kalsa,
Süper yakışıklı bir oyuncu gelse (oral ne güzel olurdu)
Ayşen onla aşk yaşasa

Eğer karakter değişmesi olmazsa,

Fatih - Ayşen olur
Savaşda onları ayırmaya çalışan Kara çalı olur...

Yada karakter değişmesi olursa,

Savaş - Ayşen olur
Ayşeni çok üzer Fatih'e iter

Fatihle olunca'da Ayşenin Değerini anlar
Bu sefer onu kazanmaya çalışır
Bu sebeplede Bu sefer Fatihi kötü yaparlar...

Senaryonun ikisinden birisi olur diyorum
Hangisi işinize gelirse sofa

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş