Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Aramızda Kalsın (Star Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 01-11-13, 18:36   #101
0zqE
Oyuncu

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Merhabalar Aramızda Kalsın ailesi

Nasıl başlayayım bilmiyorum ama tek kelime ile mükemmel bir aile dizisi.
Hatta açıkça söylemeliyim ki, son zamanlarda izlediğim en iyi aile dizisi.

Öyküsü, insanları, mekanları, oyuncuları bütünüyle sımsıcak, samimi, doğal... Entrikalardan, içten pazarlıklı, sinsi, o kötülükten bu kötülüğe kendini atan karakterlerin yer aldığı dizilerden artık o denli bir gına gelmiş ki, bu dizi ilaç gibi geldi.

Reytinglerimizdende belli olduğu üzere, insanlar artık nefret dolu intikam alınan diziler değil böyle sıcak aile dizileri izlemek istiyor!

Herşey tam tıkırında gidiyor derken Mahir 'in Ceylan 'a yanık yanık bakışlar atması falan olmadı, hiç olmadı! Bu olaya diziyi izleyen insanların hepsi gibi bende karşıyım. Tamam aşk bu, ferman dinlemez ama bir kez göz göze geldiler ve Mahir aşık oldu, öyle mi? Zevk alarak izliyoruz sayın senarist şaşırma, sabrımızı taşırma. O Mahir hemen, Arife yönüne döndürülsün. Yoksa çok kötü olur.

Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk 'un uyumu Yaprak Dökümü 'nün sadece 3-4 bölümünde yer almasıyla sınırlı kalmamalıydı. Çok güzel oldu, tekrar karşılıklı gelmeleri.

Ve son olarak;
UĞUR YÜCEL gerçek bir ustasın!
BİNNUR KAYA gerçek bir ustasın!

Ha-ri-ka-sı-nız!

Edit: Yelda 'ya pis kıl oldum bilinsin

Eski 01-11-13, 18:52   #102
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2011
nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Öncelikle başlıkta başka tanıdığım varsa onlara selam olsun ama Özgem hemen benden önce yorum yaptığı için gördüm bi başlıkta daha buluştuk kuzum
Dizimiz çok güzel sıcak samimi bi aile dizisi.çok klişe başladım ama böyle tatlı bi dizi başka nasıl ifade edilir ki
Neyse çok sevdim diziyi ve tüm karakterleri
Aslında baştan beri izledim ama kesik kesik eksik sahnelerim var yani...
Bu yüzden bişeyi anlamadım en son izlediğimde bu Mahirdi sanırım o eşomanlı kızdan hoşlanıyodu sanki.Yani aralarında bi kıvılcım vardı en azından ama bu bölüm eşofmanlının ablasına bakışları çok garipti.Umarım saçma bi aşk üçgeni yaşanmaz
Eşofmanlı kızı ve başrollerideki 4 yıldızımızın karakterini çok sevdim.Ne diyeyim yolu açık olsun bu güzel dizimizin
Eski 01-11-13, 20:23   #103
0zqE
Oyuncu

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Alıntı:
nisanur123 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Öncelikle başlıkta başka tanıdığım varsa onlara selam olsun ama Özgem hemen benden önce yorum yaptığı için gördüm bi başlıkta daha buluştuk kuzum
Dizimiz çok güzel sıcak samimi bi aile dizisi.çok klişe başladım ama böyle tatlı bi dizi başka nasıl ifade edilir ki
Neyse çok sevdim diziyi ve tüm karakterleri
Aslında baştan beri izledim ama kesik kesik eksik sahnelerim var yani...
Bu yüzden bişeyi anlamadım en son izlediğimde bu Mahirdi sanırım o eşomanlı kızdan hoşlanıyodu sanki.Yani aralarında bi kıvılcım vardı en azından ama bu bölüm eşofmanlının ablasına bakışları çok garipti.Umarım saçma bi aşk üçgeni yaşanmaz
Eşofmanlı kızı ve başrollerideki 4 yıldızımızın karakterini çok sevdim.Ne diyeyim yolu açık olsun bu güzel dizimizin

Nisam buluştuk ya

Eşofmanlı kız deyip durma kuzum, Arife adı. Diğeride eşofmanlının ablası değil Ceylan. Ayrıca ablasıda değil kardeşi, aa kızıyorum ama

Ya kuzum klasik senarist saçmalığını yapalım dediler heralde. Yorumları okudum sosyal medyada bu konuda herkesten tepki almışlar. Heralde U dönüşü yapılır, zira bu tarz aşk çokgenleri yakışmıyor bu tarz dizilere.
0zqE Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-13, 20:31   #104
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2011
nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Alıntı:
0zqE tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Nisam buluştuk ya

Eşofmanlı kız deyip durma kuzum, Arife adı. Diğeride eşofmanlının ablası değil Ceylan. Ayrıca ablasıda değil kardeşi, aa kızıyorum ama

Ya kuzum klasik senarist saçmalığını yapalım dediler heralde. Yorumları okudum sosyal medyada bu konuda herkesten tepki almışlar. Heralde U dönüşü yapılır, zira bu tarz aşk çokgenleri yakışmıyor bu tarz dizilere.
kuzum diziyi izlerken isimler hemen aklma geliyo ama yazarken unutmuşum kardeşimi ya ablası gibi duruyo hem abla demiyomuydu o kıza
Buluştuk buluşmasına kuzumda bu dizinin sonunda öteki gibi ayrılmayalım ne diyim
Neyse yani cidden böyle bi üçgen olmuş mu ben yanlış anladığımı sanıyodum ya bu çocuk ilk bölümlerde aliyle(bunuda yanlış söylediysem yandım ben ) Ceylanın kapısında bekliyodu nası aşık oldu lütfen yapsınlar o u dönüşünü çünkü çok saçma ve gereksiz bi şey katar senaryoya katmaz demek daha doğru
nisanur123 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-13, 20:34   #105
nuro
Yardımcı Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

Diziyi sevmek istiyorum ama olmuyor.Çok kopukluk,biraz olmamışlık,zorlama sahneler fazlasıyla yer ediyor.Canım Ailem'i yazan senarist yazıyor,buna rağmen beğenemiyorum.Aynı kişi mi yazıyor inanamıyorum.

Dükkan anladığım kadarıyla Yadigar'ın.Ama bunu nedense söylemiyorlar kendisine.Kocasından da boşanıyor,paraya işe eve ihtiyacı var.Ama Bahaddin yardım etmek istemedi.Civan'ın bulduğu iş de geçici,şimdilik.

Civan-Yadigar arasında bir şeyler var,hissediyoruz.Çocukluktan beri didişiyorlar ama birbirlerini gizli gizli de seviyorlar.Yelda geldi şimdi,Civan hoşlanıyor belli kızdan.Yadigar'a da bahsetti,demek ki istemiyor Yadigar'ı,görünen o.

Arife'yi seviyorum.Mahir'den hoşlanıyor,artık farkına vardı duygularının.Başlarda o da hoşlanıyor sanmıştım ama bu son bölüm hiç takmadı kızı.Maçı birlikte izleriz,yalnızız dedi kıza.Akşam bir de baktık Ali de gelmiş.Burda senaryoda ciddi saçmalık vardı.Ali Ceylan'la buluşup ona aşık olduğunu itiraf edicekti.Ama Mahir'le maç izledi.Ertesi gün Ali buluştu kıza anlatıcak her şeyi.Bahaddin bir saçmalık daha yaptı ve dükkanı sattı.Hani Yadigar'ındı orası,kıza iş bile vermedi dükkanda.Şimdi satıyor.

Nişan neden ısrarla pahalı bir yerde yapılmak isteniyor orasını da anlamış değilim.Senaryo nerden baksan elinde kalıyor.İzlemeyelim diye türlü saçmalıklara,yanlışlara imza atıyor senarist.Uğur Yücel'e,Binnur Kaya'ya rağmen olmuyor.Hüsne karakteri de yer yer abartılı bir de.Habire yiyor,kocasından habersiz iş çeviriyor.Nerde Canım Ailem,nerde Aramızda Kalsın..
Eski 02-11-13, 02:52   #106
nur33
Yönetmen

nur33 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2004
nur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond repute

Alıntı:
arzu_serhat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yalnız tek eksi noktası;her bölümde dolmadır,pişidir yok lahmacundur falan filan...Olmuyo ama..
Hakikaten bu dizideki en önemli sorun karın tokken bile birbirinden güzel yiyeceklerle/yemeklerle iştah açıyor olması...
Bir de sürekli mutfakta olduğundan Yunus obez olacak diye, Hüsne'de bi şeyler yerken boğulacak diye endişeleniyorum... Maşallah ikisini de bi şeyler yemeden görmek
neredeyse imkansız gibi...
Alıntı:
arzu_serhat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
...... Bundan sonra olacaklar ne bilmem.Yadigar kıskanacak o belli.Civan'ın tavrı ne olacak acaba? Civan Yadigar'a ''benim arkamda da biri durdu o destek verdi'' gibi bi şey söyledi Yelda için,bu söylenecek şey miydi şimdi Civan? Off of. .......
Civan Yadigar'a Yelda için "O olmasaydı İtalya'da kalamazdım" dedi ama öncesinde de Yelda aradığında hiçte hoşnut olmadı, telefonu açmadı bile... Telefonu açmamasından benim anladığım; Yelda'ya minnettarlığından dolayı sürdürdüğü bir ilişki... Ayrıca; Yelda'yı oynayan Didem Soydan konuk oyuncu olarak yazıldığı için uzun süreli kalıcı olmayacaktır ama onun kaldığı sürede Yadigar'la Civan'ın epeyce kıvranacağı kesin...

- Lokantanın arsası Yadigar'ın annesine ait olduğu için Bahattin satışını yapamaz... ee o zaman lokantayı almak isteyen kişiyle nasıl bir anlaşma yaptı?

- Bahattin Yadigar'ın halini gördüğü halde onun kendine ait işyerinde çalışmasına razı olmaması sinir bir durum... Yadigar gerçekleri öğrendikten sonra herkese karşı güven sorunu yaşarsa hiçte haksız olmayacak...

- Arife Mahir'e farklı şeyler hissetse de, Mahir "Ali'den sonra en iyi arkadaşım" diyerek Arife'nin gözündeki yerini belirtti ama kız anlamak istemiyor... Süslenmeler, doreli abiye eşofmanla salınmalar tam gaz...

Ne yazık ki bi hayal kırıklığı da Arife'yi bekliyor...
Eski 03-11-13, 09:41   #107
aynurhay
Oyuncu

aynurhay kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.11.2007
aynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond reputeaynurhay has a reputation beyond repute
Cool

Ceylan'nın mızmız bir hali var ,sanırım Taylan'dan kaynaklanıyor.İtici yapıyor bu durum onu.Ali'ye aşık olduğunu fark ettiği an güzelleşecek sanki.

Evede ki yemeklerden ziyade halalar ,Hatcik ve Hüsne'nin çay eşliğinde ki kısırlar ,börekler ,kurabiyeler kısmı çok can alıcı oluyor benim açımdan.
aynurhay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-11-13, 14:36   #108
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Alıntı:
nur33 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hakikaten bu dizideki en önemli sorun karın tokken bile birbirinden güzel yiyeceklerle/yemeklerle iştah açıyor olması...
Bir de sürekli mutfakta olduğundan Yunus obez olacak diye, Hüsne'de bi şeyler yerken boğulacak diye endişeleniyorum... Maşallah ikisini de bi şeyler yemeden görmek
neredeyse imkansız gibi...
Civan Yadigar'a Yelda için "O olmasaydı İtalya'da kalamazdım" dedi ama öncesinde de Yelda aradığında hiçte hoşnut olmadı, telefonu açmadı bile... Telefonu açmamasından benim anladığım; Yelda'ya minnettarlığından dolayı sürdürdüğü bir ilişki... Ayrıca; Yelda'yı oynayan Didem Soydan konuk oyuncu olarak yazıldığı için uzun süreli kalıcı olmayacaktır ama onun kaldığı sürede Yadigar'la Civan'ın epeyce kıvranacağı kesin...

- Lokantanın arsası Yadigar'ın annesine ait olduğu için Bahattin satışını yapamaz... ee o zaman lokantayı almak isteyen kişiyle nasıl bir anlaşma yaptı?

- Bahattin Yadigar'ın halini gördüğü halde onun kendine ait işyerinde çalışmasına razı olmaması sinir bir durum... Yadigar gerçekleri öğrendikten sonra herkese karşı güven sorunu yaşarsa hiçte haksız olmayacak...

- Arife Mahir'e farklı şeyler hissetse de, Mahir "Ali'den sonra en iyi arkadaşım" diyerek Arife'nin gözündeki yerini belirtti ama kız anlamak istemiyor... Süslenmeler, doreli abiye eşofmanla salınmalar tam gaz...

Ne yazık ki bi hayal kırıklığı da Arife'yi bekliyor...
Hani Hüsne sıkıştığı zaman,yalan söyleyince,bi zor durumda kaldığında falan eline bi şey alıp ağzının sağ tarafına yerleştiriyor orda bi toparlaklık oluşuyor falan ya...işte o zaman çok tatlı oluyor Çok doğal bi kadın Binnur Kaya. Oynadığı rolde de bunun çok büyük bi etkisi var diye düşünüyorum. Aile yapıları falan da tam bizden biri gibi,bizden bi hikaye. Görümceleriyle beraber yaşaması;hani her gelinde vardır ya içinde bi görümceden nefret etme hissi ayrıyeten kendisine sahip çıktıkları için minnettarlık.Bunu kendisinde çok iyi görüyoruz.
Bu dizide şaşalı bir hayat yok.Baştan aşağı ''bizden'' onlar. Villalar yok,öyle lüsk arabalar yok.Zengin hayatı yok.Lahmacun var,dolma var,pişi var;daha nolsun

O konu da bende Civan'n içinde bi zorunluluk hissetiği için Yelda'yla beraber olduğunu düşünüyorum. Evet Didem Soydan konuk oyuncuymuş ben de şimdi öğrendim.Ama ne kadar konuk o önemli tabii

Bahattin'in dükkanı hala Yadigar'a vermemesini ben de yanlış buluyorum.Ama kendi içinde de haklı bi sebebi var: Dükkanı borçlarından kurtarıp temiz bi şekilde Yadigar'a vermek. Zaten hemen verse ne anlamı kalacak ki?

Mahir olayı kocaman bi MUAMMA. Arife'ye beraber olacaklarını umuyorum,en azından çok istiyorum, bi şekilde o tarafa yönlendirecekler.
Ceylan konusunu niye açtıkları da bilinmiyor. Acaba Mahir'in sevse bile kardeşi için uzak kalacağını anlatmak için mi yaptılar? Yani Mahir'in iyi bir kardeş olduklarını göstermek için...Olabilir
Eski 05-11-13, 14:51   #109
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Herkese Merhabalar

Bu bölüm yine güzeldi, en azından uyuz Mahir efendi beni çok sinir etmedi. Her ne kadar bakışları yine bakış değil, Ceylan'a ilgisi devam ediyor ama olsun, geçen haftaki o EROS OK'unu yemiş Mahir kadar sinir etmedi beni kendileri bu arada Arife'ye Ali'den sonra HARBİ arkadaşım diyerek, Arife'ye bakış açısını gösterdi. Bu cevaba bozulan ama yine ve hala Mahir'i seven Arife'yi anlıyorum desem size Mahir efendi Arife'yi 7/24 eşofmanla görüyor, Arife'nin hal ve hareketlerini ERKEK FATMA diye tabir edilen şekilde görüyor diye mi HARBİ arkadaş sınıfına koymuş bilemiyorum. Arife'yi şöyle elbiseler içinde daha naif hareketler yaparken görse yine aynı mı düşünür acabaAma onun Ceylan'a bakış-ilgisi beni değil hepimizi çok rahatsız ediyor, varsa bir etkilenme bunu ilerletmeden içinde bitirsin

Sevgili nuro çok haklısınNİŞAN'ın illa ki o dile getirilen konakta olması şart mı allah aşkına erkek tarafı orada nişan olmazsa kızınızı almıyoruz mu diyecekler, zaten o görüşte olan aile hiç olmaısn Ceylan'ın hayatında ki Ceylan da hoş Taylan efendiye körkütük aşık değil. Nişanı evet kız tarafı yapar ve kız tarafını zorlamamak için ortak bir yol bulunması gerekirken, kızına illa o konakta nişan yapmak için kimbilir nasıl anlaşma yapan Bahattin ahhh ahhh diyorum ben

Hüsne anacığım o nasıl yemek yemektir. Bahattin'in ailesi 7/24 yemek yiyor yahu hayır yemekleri bilmem kaç çeşit, çay saati denilen saatteki çeşitler kaç çeşit. Anacığım o kadar çeşit yapmaya para yetmez, ne yapıyorsunuz siz

Yadigar-Civan'a gelince, çok NAİF ikilinin her sahnesi. Civan sen nasıl bir adamsın diyorum ben bir de geçen haftaki bölümde KIRMIZI ŞEMSİYE ve şemsiye altındaki Yadigar-Civan'ı çok sevdim desem. Görsellik çok çok güzeldi

Neyse Aramızda Kalsın dizisi yine de diğer dizilere şöyle bakınca AİLE SICAKLIĞI veren tek dizi sayırlır nazarımda (Beni Böyle Sev de de o tarz sıcaklık var da) bunu da söylemek isterim

Görüşmek üzere arkadaşlar
Eski 05-11-13, 17:21   #110
nur33
Yönetmen

nur33 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2004
nur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond repute

7. Bölüm Özeti

Civan'ın Sırrı

Hüsne’nin İtalya’dan davet ettiği Yelda sırları ile birlikte gelir. Hüsne sırları çözmeyi kendine iş edinse de çözmeye kalktığında işler yine karışır, Civan ile arasındaki ipler bir kez daha gerilir.

Yelda'nın gelişi Civan ile Yadigar arasındaki dengeleri de değiştirmiştir.

Diğer yandan nişana hazırlanan Ceylan Taylan'dan büyük bir hediye alacağını öğrenir. Taylan yıldönümünü kutlayacakları akşama, hediye olarak Ceylan'ın çok sevdiği, hep istediğini söylediği "beyaz" bir sürpriz ile geleceğini müjdeler. Hüsne ve ailenin kadınları bu beyaz şeyin ne olduğunu çözmeye çalışır. Beyaz büyük sürprizin altında kalmamak için kollar sıvanır, Bahattin ile kavga etmek pahasına büyük bir hediye alınır.

Mahir ise yağmurdan kaçarken yine doluya tutulmuştur. Ceylan'ın ışığını izlemeye gelen Ali'yi kurtaracağım derken öyle bir hata yapar ki, işler büsbütün karışır. Bu hata Arife ile arasında komik bir dizi yanlış anlaşmanın da başlamasına sebep olur.

Evdeki hesap çarşıya uymaz. Hem yıldönümü yemeğine hazırlanan Celepoğlu ailesini, hem de Yelda'nın gelişiyle kafası karışan Yadigar'ı büyük bir sürpriz beklemektedir.
.
nur33 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş