Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Aramızda Kalsın (Star Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-11-13, 17:33   #151
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar herkese merhaba, bölüm güzeldi çok güldüm.Özellikle Hatçik ve Hüsnenin günübirliğine adaya giderken yanlarına bir sürü yemek almaları onun üzerine bir de ayran almaları süperdi.Yadigarın kıyafetindeki dekolte gerçekten de biraz abartılı arkadaşlarıma katılıyorum.Ben Mahir olayının tam olarak kapandığını sanmıyorum keşke böyle bir durum hiç yaratılmasaydı daha iyi olurdu.Dünkü bölümde Arifeye çok üzüldüm,Mahire maç biletini hediye etmek isterken Mahirin Arifeye karşı davranışı üzücüydü.Arife çok üzüldü.Yeldanın iyi mi kötü mü olduğunu çözemedim.Gider ayak yaptı yapacağını bu arada taksinin camından fırlattığı kağıtlar boşanma kağıdımıydı anlayamadım.Gelecek haftayı iple bekliyorum.
mehgüm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-11-13, 18:04   #152
nur33
Yönetmen

nur33 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2004
nur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond repute

Hüsne’nin 2 çocuk büyütmesiyle övünüp bi eniğe mi bakamayacağına söylenerek köpeği gezdirmeye çıkardığındaki halleri neydi öyle... Bahattin’le kaybolan köpeği ararken Ceylan aradığında Kaplan yanındaymış gibi konuşması, ardından köpeğin sesini duyduktan sonraki tepkilerinde gülmekten gözlerimden yaş geldi...
- Kız kim o havlayan?

Hele Arife’nin annesiyle takışmaları beni benden alıyor…

- Anne köpek mi seviyorsun, koyun mu belli değil ya…

- Köpek dediğin evden kaçar, bizimki annemden kaçıp eve sığınıyor...

- Annem var ya batmaktan değil, aç kalmaktan korkuyor…

Arife’nin kalpli/ışıklı terliğiyse ayrı bir olaydı…

- Pilini bitirme terliklerin… Gardorabın üstüne bırak o terlikleri…

Hüsne Adaya Yelda’yla Civan’ı başbaşa göndermek isterken Bahattin’in topluca gitmeyi istemesi karşısında Hüsne’nin sorusu da çok iyiydi…

- Civar mahallelerden de boğaz havası almak isteyen var mı Bahattin’im… Varsa onları da çağır…

--------------

Gülünen unsurlar bir yana; Civan iki açıdan zora girdi... İlk olarak; Bahattin'in eski patronundan sözde satış avansı alması ve aldığı parayı ödeyecek durumunun olmaması... Diğer yandan; Yelda’dan Civan’a son dakika golüyle bu defa da Civan kıvranmaya başlayacak… Bakalım ablası bu defa da onları bir araya getirmek için yeni planlar yapacak mı?

Yalnız Hüsne’nin ‘süprüz kız isteme’ faslına gidemediklerine, kardeşine istediği kızın hali hazırda zaten gelini olduğunu öğrendiğindeki şaşkınlığını/tepkilerini göremediğimize üzüldüm...

Ratingler geçen haftaki sonuçların üzerinde gelmiş, Totalde 3. AB’de 2. Oranlar her hafta giderek artıyor, başarıları daim olsun…
.
Eski 15-11-13, 21:52   #153
0zqE
Yardımcı Yönetmen

0zqE kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.09.2012
0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute0zqE has a reputation beyond repute

Merhabalar
Yine çok eğlenceli bir bölümdü. Ben Binnur Kaya 'nın abartıldığı gibi ''iğrenç''lik boyutunda bir karakteri canlandırdığını düşünmüyorum. Bana çok sempatik geliyor. Hiç durmadan yemek yemesi falan elbette abartı, ama o da işin ufak bir esprisi. Bir insanın durmadan yemek yemesi, adaya yemek yemeye giderken bile sepetlerce yemek götürmesinin anormal olduğunu bende kabul ediyorum ama gözüme çok fazla batmıyor.

Benim daha ziyade gözüme batan; Yadigar 'ın bu denli dekolteli elbiseleri. İtalya 'dan gelen hatun bile göğsünü açmadı o kadar. Sanırsın Antep 'ten değil, Paris 'ten gelmiş Lütfen bir el at sayın kostümcü!

Adaya Hatçik olmadan gittiler, bir bakmışsın kendisi ada vapurundan iniyor Dikkatlerden kaçmadı yani.

Yadigar 'ın boşandığı için gerektiğinden fazla üzüldüğünü düşünüyorum. Çünkü anlaşılmış ve istenilen bir boşanmaydı, zaten ortada ne sevgi var ne de saygı. Gereksiz bir üzüntüydü. Civan, resmen Yadigar 'a aşkını ilan etti tokayı kendisinin aldığını söyleyerek. Çokta güzel oldu. Bide fırsat bulduğu her dakika soluğu Yadi 'nin yanında alması da ayrı güzel tabi

Eski 15-11-13, 23:43   #154
asimelek93
Asistan

Giriş Tarihi: 28.08.2011
asimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond reputeasimelek93 has a reputation beyond repute

merhaba, bende bu diziyi severek izliyorum
persembe gunlerinin vazgecilmezi oldu evde. ayni halde devam etmesini istiyorum.
oranlarda cok guzel

ah bide anasayfaya alinsa dizi
ayri bir multimedya basligida olsa fena olmaz boylelikle calismalari takip ederken zorlanmayiz
asimelek93 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-11-13, 02:42   #155
mrsbag
Yönetmen

mrsbag kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.06.2006
mrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond reputemrsbag has a reputation beyond repute

+++

Eski 16-11-13, 12:10   #156
kamakam
Yönetmen

kamakam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2011
kamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond repute

Yine keyifli bolum izledik.Emegi gecenlere tesekkurler

Caner Cindoruku daha once o kadarda begenmiyordum bu dizide bambaska pekte yakisikliymis.

bu sezonun en eglenceli ve keyifli dizisi!
kamakam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-11-13, 15:33   #157
qsawe
Yönetmen

qsawe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.12.2006
qsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond repute

Bölümü şimdi izliyorum.

Her mankenden oyuncu olmazı gözümüze sokmalarından gına geldi. Zayıflık itici oluyorsa canlı örneğini dizide izliyoruz.

Yadigar'ın elbiseler bluzlar aynı model gibi gelmeye başladı bana. Renk değişiyor ama gerdan aynı, sırt aynı...

Caner'in sade oyunculuğu Gökçe ile çok uyumlu. ikisini bir arada izlemek büyük keyif. Ama senaryonun bazı sahnelerindeki abartı, adı üstünde abartı yani... birazcık daha sade, birazcık daha samimi ve doğal demektir.

Evin prensesinin kaşlarını kim boyuyorsa abartmasın o da... Kız güzel ama kaşların fazlasına ne gerek var ki?

Halalar... üzüyor güldürüyor ikisi bir arada.

Uğur Yücel ile Binnur Kaya'ya tek laf yok... müthişlerrrrrrrr
Eski 16-11-13, 15:47   #158
rhett-butler8/1
Yönetmen

rhett-butler8/1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2007
rhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond reputerhett-butler8/1 has a reputation beyond repute

hüsneye bayılıyorumm..şeker komasına sokar adamı..bence çok tatlı..mimikleri yaptıkları abartı gibi görünebilir ama karakteriyle çok oyumlu hareketler onlar..onunda susturulacak zamanları gelecektir diye düşünüyorum hikayenin dramatik yönlerine kayacağı zamanlar hüsnede kişiliğinin farklı yönlerini gösterecektir sanıyorum..ali ile ceylan konusu..mahir ile arife konusu ve tabi yadigar ile civan konusu..onunda farklı düşünüp farklı dillendireceği durumlar olacaktır..taki o güne kadar hüsneyi böyle izlemekten çok hoşnutum..halalar hatçik..zaten bomba..bahattinse ayrı bi olay..sıkışmışlığında bile umutlu..çok güçlü bi adam.onuda seviyorum..

civansa su gibi bi adam..duyguları o kadar çıplak ki..güneş gibi parıldıyor hikayenin içinde..kol kanat germe sevdasına çokca düşecek ve yadigara olan aşkının derinliğinde çok güzel şeyler yapacak gibi geliyor bana..hala küçük bi çocuk gibi..anıları taze kalmış bi çocuk..
Eski 17-11-13, 19:37   #159
asslli
Asistan

asslli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.11.2013
asslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond repute

Caner Cindoruk eskiden de bu kadar yakışıklı mıydı ben mi fark etmedim yoksa sadece bir imaj değişikliğinden mi ben bu moda girdim ..Ama adamın gülüşü bakışı bir farklı..Böyle gözleri parlıyor ya Yadigar'a baktıkça o gülümsemesi bir değişik hal alıyor ya ben benden geçiyorum resmen..Role acayip girmiş,yalnız şöyle düşünüyorum,bir göz atmışlığım vardı Hanımın Çiftliği'ne Özgü'yle olan sahnelerinde ben bu elektriği hiç alamamışım,alsam kesin izlerdim çünkü,burada çok farklı bir Caner var

Neyse,öncelikle merhabalar..Canım Ailem'in bir türevi,ne gerek var aynı şeyi izlemeye izlemem demiştim ilk fragmanları görünce,ahh büyük lokma ye büyük söz söyleme demişler..Can sıkıntısından,zorunlu izlediğim ilk bölümde dedim Aslı yeni dizini de buldun,gerçekten hoş bir iş yapmışlar Ne kadar da özlemişiz böyle samimi,bizden olan işleri..Perşembeleri oturuyorum,suratımda koskocaman bir sırıtmayla,büyük bir keyifle izliyorum..Arife bir kere idolüm,her ortamda her şekilde o eşofmanlarından vazgeçmeyişine bitiyorum..Hüsne desen,onlar o lahmacunları yedikçe eve sipariş veresim geliyor,her perşembe. Cenapoğulları ve akrabalarının müdavimi oldum sayelerinde,perşembe günlerini iple çeker oldum..

Görüşmek üzre,herkese iyi yorumlar..

ÇOCUKLAR UYURKEN SESSİZ OLUNUR ÖLÜRKEN DEĞİL!!.
asslli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-11-13, 20:56   #160
nisanur123
Oyuncu

nisanur123 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.07.2011
nisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond reputenisanur123 has a reputation beyond repute

Bu sezonun keyfile izlediğim en sıcak aile dizilerinden biri
Tüm karakterleri çok sevdim.Bu bölümüde çok beğendim.Hüsne karakteri bana hiç abartı gelmiyo izlerken çok eğleniyorum gülüyorum.Ben bitek Ceylan'ın kibar olmak için çok kastığını düşünüyorum ama yinede onuda çok seviyorum her güzelin bi kusuru olurmuş
Bi de Mahirin bu bölüm Ceylan'a olan ilgisinin bitmesine sevidndim ayrıca dua ederken teyzenin garip garip bakışlarına da çok güldüm
Ama Arife'ye çok kaba davrandı kız çok üzüldü
Bi de tamam erkeksi tavırları ve tarzı olur insanın da hiçmi normal kıyafet giymez gidip süslü püslü elbiseler giysin demiyoruz ama ara da bi pantolon bluz gömlek falan giydirin şu kıza sürekli eşofmanla dolaşılmaz.Yani mahir'e kendini belli etmek için alışkanlıklarını biraz değiştirebilir bence Arife de.
Yelda son dakika golünü attı ve gitti ben sessiz sedasız biter bu hikaye diyodum ama pek öyle olmayacak gibi. Yunusa bayılıyorum yaptığı her hareket Civanla Yadigarı yakınlaştırıyor çok sevimli bi çocuk bide maşallah
Bide onun Hatçikle olan sahnelerini ayrı bi seviyorum.Eksik olan bölümlerimi tamamladım dün.O kadar iyi bi ikili olmuşlar ki bol bol görünsünler lütfen
Bide eksik bölümlerimi tamalayınca Hüsneye sinirlendiğim yerler oldu.Sürekli Arifeyi küçümsemesi,ona benzetilince yok Ceylan bana benziyo demesi,kız ona takılınca hemen herkesin için söylenmeye başlaması kıza üvey evlat muamelesi yapması sinirimi bozdu ya bi anne olarak biraz tuhaf kaçmış bu tavırlar ben böyle bi durumda olsam içten içe çok bozulur kırılırdım yani.
Neyse bi kaç eksik olsa da dizi kendini izletiyor.
Yadigar'ın abrtı dekolteleri,ceylan'ın kibar olucam diye kasması,Arifenin sürekli giydiği eşofmanı ve Hüsne'nin Arife'yi dışlayıp durması meseleleri çözülürse çok iyi olur.
Bol reytingli olsun da uzun zamndır göremediğimiz samimiyeti bulmuşken tadını çıkaralım
Edit:Ne kadar çok bide kelimesi kullanmışım yahu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş