Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Aramızda Kalsın (Star Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-11-13, 11:14   #151
nur33
Yönetmen

nur33 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2004
nur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond repute

Alıntı:
forgetmenot tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
.......... her hafta yaptığı patavatsızlıklar,emrivakiler,herkese mavi boncuk dağıtmalar,tutamayacağı sözler vermelerle iyice sinir katsayımı oynatıyor.Hele çocukları nasıl bir insan 'olmamaları' gerektiğini annelerinin tersi şeklinde davranırlarsa kolayca öğrenebilirler....
Sadece sizi değil, kardeşini bile sinir ediyor ki zaten Civan’da çareyi kaçmakta bulmuş… Kalırsa hayatına sürekli müdahil olacağını bildiğinden yani, bunu 8. bölüm fragmanında da görüyoruz… Bu kez de Civan’a süprüz olsun diye Yelda’yı isteyecekmiş… Ama öncesinde de Yelda’ya “adetim değildir, insanların özel hayatlarına asla burnumu sokmam” diyor… Tabii canıııım, Hüsne hiç öyle şeyler yapar mı?

Evet; bu dizideki konuların açılımı Hüsne’nin densizlikleri üzerinden oluyor ama inan Hüsne’nin toplumda karşılığı var, hatta benimde yakınen tanıdığım biri… Yemek yemesinin çirkinliğine kadar neredeyse aynı, karışmadığı hiçbir şey yok gibi, her şeyin en doğrusunu o düşünür, her şeyi o bilir vs. vs… Çocuklarına “ben ne dersem ‘tamam ana, olur ana, sen ne dersen o olur ana’ diyeceksiniz” dediği için 2 oğlu da başka şehirlerde yaşıyor… Kocasının hem yetim hem öksüz 3 yeğeninin hakkını gasp etmiş ama ona sorsanız onları çook düşünür ve sever! Ve daha neleer neler...

Hadi burada Bahattin yine esiyor gürlüyor ama bu yazdığım kişinin eşi sessiz, her şeyi tamamen eşinin kararlarına bırakmış biri… Gerçi Bahattin ne derse desin Hüsne yine bildiğini okuyor, orası ayrı… Yani Hüsne böylesi egosu şişkin, patavatsız, hadsiz, baskın vs. tiplerin ekrandaki aynası… Bu yüzden bana hiç abartı gelmiyor…

-----------

Fragmanda Mahir Arife’ye kalpli terlik verdiği için dertleniyor, boşanma kağıtları Yadigar’ın eline geçmiş; o boşanmak üzere, Civan’da Arife’ye evli olduğunu itiraf ediyor… Kardeşini Yelda’yla evlendirmek isteyen Hüsne Civan'ın aslında ondan boşanmak istediğini duyduğunda neler yapacağını şimdiden merak etmeye başladım…
.
Eski 12-11-13, 18:25   #152
NATY&FACU
Bölüm Sorumlusu

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

Aramızda Kalsın 8. Bölüm

Bahattin’in evinde sevinç ve üzüntü bir arada.... Yadigar’ın boşanma kararı ile burkulan aile, bir yanda genç kadını teselli ederken bir yandan da Civan’ı, Yelda ile baş göz etme telaşındadır. Kalbi Yadigar için atmaya başlayan ve bunun sinyallerini veren Civan, Yelda ile arasındaki problemi halletmeye çalışır. Geçmişte yaşananlardan habersiz olan Hüsne ise kendince harika bir plan kurmuştur: Yelda’yı ailesinden isteyecek ve kardeşiyle evlendirecek… Ama evdeki hesap çarşıya uymaz! Ceylan’a hediye gelen köpek ailenin hem yeni neşesi hem de belasıdır. Hüsne köpeği gezdirmeye çıkarınca olanlar olur. Arife, Mahir’e maç bileti hediye etmek isterken hiç beklemediği bir cevap ile karşılaşır. Mahir Arife’nin hediyesini geri çevirir. İkili arasındaki komik yanlış anlaşma giderek büyür. 14 Kasım Perşembe Günü Saat 20:00'de Star'da...
Eski 12-11-13, 18:37   #153
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar merhaba, özet için teşekkürler şimdi okudum. Hadi bakalım hayırlısı Hüsne Ceylanın köpeğini gezdirmeye çıkaracakmış bakalım başını nasıl bir derde sokacakArife ve Mahir arasındaki yanlış anlaşmalar büyüyormuş artık şu Mahir Arifeye birşeyler hissetmeye başlasa da bizlerde rahatlasak Arife kıyafetleriyle,hareketleriyle ne kadar erkeksi gibi gözükse de son derece hoş bir kız umarım Mahir gerçek Arifeyi sonunda görür.
mehgüm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-11-13, 19:51   #154
kamakam
Yönetmen

kamakam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2011
kamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond repute

Sezonun en keyifli dizisi.Cok sevdim ben bu diziyi! Ekib zaten muhtesem.Replikler super.Uzun omurlu olsun!
kamakam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-11-13, 12:58   #155
nur33
Yönetmen

nur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond reputenur33 has a reputation beyond repute
Varsayılan 8. Bölüm

nur33 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-11-13, 14:01   #156
mehgüm
Oyuncu

mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar merhaba, nihayet dizimizin günü geldi.Bir de yayın saati gelse süper olacak.Bu akşam keyifli bir bölüm bizi bekliyor.Arifenin fragmanda annesinin dediği cümleyi(suprüs olur) söyleyişi süperdi.
Eski 14-11-13, 23:55   #157
aglamakelebek
Yönetmen

aglamakelebek kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.10.2011
aglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond reputeaglamakelebek has a reputation beyond repute

Sikayetciyim arkadaslar bu dizi neden bu kadar cabuk bitiyor.. Ya daha az once baslamadi mi? Bu dizide daliyoruz yemeklere, konusmalara bir de bakmisiz bitmis..

Dizinin en cok ise yarayan kisisi yunustur.. Her istedigi, her yaptigi Civan ile Yadigari yaklastiriyor.. Husne bosa cop catmayla ugrasmasin, beceremiyor.. Bi de isterse budist olsun diyor ya..

Civan ne guzel dedin senden hatira olsun istedim diye..

Adaya yemege gidipte yanlarina gene yiyecek alan Husneye ne demeli.. Mahir olayininda kapanmasina sevindim.. Sanirim oyuncunun o projesi rafa kalkti, diziden ayrilma unsurunu da boylelikle ortadan kaldirdilar.. Gerci yemin etmese iyiydi.. Neyse Arife biraz daha bekliycek..

Yelda cadisi son anda gicik etti.. Yadigarin kocasi bosanmaz derken, bu basa dert olacak.. Yadigar elbisesinin hem gogus hem sirt dekoltesi abarti degil mi? Ustelik sonbahardayiz,

Adaya giderken Yunusu ve hatciki araba icinde goremedigim halde adada olmalari da ilgincti.. Bagaja mi oturmuslardi acaba..

Boyle dizilere ihtiyaci var bu dizi piyasasinin.. emegi gecenlerin ellerine saglik..
Herkese iyi yorumlar
Eski 15-11-13, 01:26   #158
LANTERNE
Banned

Giriş Tarihi: 16.10.2010
LANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond reputeLANTERNE has a reputation beyond repute

- Gercekten bu Yadigar'in gogus dekoltesine bir care bulsunlar! Bu bolum iyiden iyiye acildi.

- Husne'nin yemek yemek sahneleri ne yazik ki bana komik gelmiyor artik; dogruyu isterseniz midemi bulandirmaya basladi bu kadar yemek yeme abartisi.

- Dizi ya bu, duyduklarindan sonra evden ayrilan Yelda'yi birileri takip etsin ve imzalayipta sonra taksinin penceresinden attigi bosanma kagidini ele gecirsin. Dedim ya dizi bu iste!! Olur mu, olur?

- Mahir ile Arife olmuyor, olmuyor, olduramiyorum.

- O kaplan musveddesi olan sican suratli kopekte geldi, kaldi ve gitti. SUKUR!
LANTERNE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-11-13, 17:33   #159
mehgüm
Oyuncu

Arkadaşlar herkese merhaba, bölüm güzeldi çok güldüm.Özellikle Hatçik ve Hüsnenin günübirliğine adaya giderken yanlarına bir sürü yemek almaları onun üzerine bir de ayran almaları süperdi.Yadigarın kıyafetindeki dekolte gerçekten de biraz abartılı arkadaşlarıma katılıyorum.Ben Mahir olayının tam olarak kapandığını sanmıyorum keşke böyle bir durum hiç yaratılmasaydı daha iyi olurdu.Dünkü bölümde Arifeye çok üzüldüm,Mahire maç biletini hediye etmek isterken Mahirin Arifeye karşı davranışı üzücüydü.Arife çok üzüldü.Yeldanın iyi mi kötü mü olduğunu çözemedim.Gider ayak yaptı yapacağını bu arada taksinin camından fırlattığı kağıtlar boşanma kağıdımıydı anlayamadım.Gelecek haftayı iple bekliyorum.
Eski 15-11-13, 18:04   #160
nur33
Yönetmen

Hüsne’nin 2 çocuk büyütmesiyle övünüp bi eniğe mi bakamayacağına söylenerek köpeği gezdirmeye çıkardığındaki halleri neydi öyle... Bahattin’le kaybolan köpeği ararken Ceylan aradığında Kaplan yanındaymış gibi konuşması, ardından köpeğin sesini duyduktan sonraki tepkilerinde gülmekten gözlerimden yaş geldi...
- Kız kim o havlayan?

Hele Arife’nin annesiyle takışmaları beni benden alıyor…

- Anne köpek mi seviyorsun, koyun mu belli değil ya…

- Köpek dediğin evden kaçar, bizimki annemden kaçıp eve sığınıyor...

- Annem var ya batmaktan değil, aç kalmaktan korkuyor…

Arife’nin kalpli/ışıklı terliğiyse ayrı bir olaydı…

- Pilini bitirme terliklerin… Gardorabın üstüne bırak o terlikleri…

Hüsne Adaya Yelda’yla Civan’ı başbaşa göndermek isterken Bahattin’in topluca gitmeyi istemesi karşısında Hüsne’nin sorusu da çok iyiydi…

- Civar mahallelerden de boğaz havası almak isteyen var mı Bahattin’im… Varsa onları da çağır…

--------------

Gülünen unsurlar bir yana; Civan iki açıdan zora girdi... İlk olarak; Bahattin'in eski patronundan sözde satış avansı alması ve aldığı parayı ödeyecek durumunun olmaması... Diğer yandan; Yelda’dan Civan’a son dakika golüyle bu defa da Civan kıvranmaya başlayacak… Bakalım ablası bu defa da onları bir araya getirmek için yeni planlar yapacak mı?

Yalnız Hüsne’nin ‘süprüz kız isteme’ faslına gidemediklerine, kardeşine istediği kızın hali hazırda zaten gelini olduğunu öğrendiğindeki şaşkınlığını/tepkilerini göremediğimize üzüldüm...

Ratingler geçen haftaki sonuçların üzerinde gelmiş, Totalde 3. AB’de 2. Oranlar her hafta giderek artıyor, başarıları daim olsun…
.
nur33 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş