Sayfa 21/91 İlkİlk ... 111718192021222324253171 ... SonSon
904 sonuçtan 201 ile 210 arası

Konu: Aramızda Kalsın (Star Tv)

Süper Moderatör NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    GS
    Ettiği Teşekkür
    17
    8 mesaja 10 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

10. Bölüm

“Bu kağıt yüzünden hayatım değişti…”
    Yadigar'ın süprizi, Civan’ın yıllar önce yurt dışına gitmesine sebep olan sırrın ortaya çıkmasına sebep olur. Böylece Celepoğlu ailesinde ipler bir kez daha gerilir, kopma noktasına gelir.

Yadigar evdeki tatsızlıkla ilgili kendini suçlarken, Hüsne kardeşi Civan’ı korumak için ortalığı birbirine katar…
    Herkes birbirine aynı soruyu sorar:
    Civan'ın gitmesine kim sebep olmuştur?

Hüsne emanet sırrını ağzından kaçırıyor!
    Bahattin Hüsne'den, Hüsne Bahattin'den, Yadigar ve Arife halalardan şüphelenir. Evdekiler birbirinin ağzını aramaya başlar. Sonunda sorumlu bulununca sinirler çözülür. Evdeki kadınlar bir kutlama yapmaya karar verir. Hüsne ve halalar Yelda'nın İtalya'dan getirdiği limoncello'yu içince olanlar olur. Limon şerbeti içtiğini sanan kadınlar içkinin etkisiyle neşelenir. Ve Hüsne'nin en korktuğu şey başına gelir: Hüsne Lingo Lingo Şişeler şarkısıyla göbek atarken emanet sırrını en tehlikeli kişiye söyleyecektir!
    Yayın Günü: 28 Kasım Perşembe
    Yayın Saati: 20.00

Oyuncu mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Arkadaşlar merhaba,fragmanda özette gelmiş süper olmuş vallahi bu arada Hüsnenin göbek atma olayını ve şarkı söylemesini merakla bekliyorum.Emanet sırrını sanırım Alinin annesine söyleyecek bence en tehlikeli o bayan Hüsnenin Bahattinden çekeceği var. Perşembeeeeee gelsiinnn

Yönetmen narima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Est sularus oth mithas...
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Ozet ile fragman yine birbirinden apayri....
    Ama o kadar icten ve sevimlilerki.ne olursa seyredilir.
    Herkesi kutluyorum.caner bey.cok guzel anlasiyor belliki ustalarla.oda ustalasmaya basladi
    [COLOR=#000000RICORDATE SEMPRE QUESTA]'[/NOTTE COME L'INIZIO DELL'ETERNITA]

Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Arkadaşlar merhaba ikinci fragman kanalın sitesine eklenmiş.Hüsnenin göbek atışını,Hatçik ve halalar döktürüyor izleyin kopacaksınız.Bu arada Bahattin geliyor onları göbek atarken görüyor ne yapıyorsunuz diyor Hüsne stres atıyoz diyor

Oyuncu ban68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı NATY&FACU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10. Bölüm
    Hüsne ve halalar Yelda'nın İtalya'dan getirdiği limoncello'yu içince olanlar olur. Limon şerbeti içtiğini sanan kadınlar içkinin etkisiyle neşelenir. Ve Hüsne'nin en korktuğu şey başına gelir: Hüsne Lingo Lingo Şişeler şarkısıyla göbek atarken emanet sırrını en tehlikeli kişiye söyleyecektir!
    2. fragman ve ben kaç kez izledim... Allah'ım Allah'ımmm... Hüsne'nin 'şerbet iyi geldi" halleri, Haççik'le çıkardığı muhteşem performans... Allah'ım sana geliyorum, yok böyle bir kopma...

Hüsne'nin esas duruşta, Baattin'nin n'oliiiyy burda sorusuna verdiği cevap da güzel, Baattini'm stres atiiiydik.

Emanet sırrını da herhalde en tehlikeli kişi olaraktan Ali'nin annesine söyler Hüsne ... deeeeee, o laf oraya o sırada nasıl gelir, Hüsne nasıl becerir getirmeyi bilemedim.
    Hayat bir gündür. O da bugündür.

Banned LANTERNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Sen kanunsan, ben belayım
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

OH BE!!! Ikisinin de gonulden bildigini en sonunda Civan dudaklarindan doktu Yadigar'a. Yakisiyorlar.

- Yadigar'in elbiselerinin gogus dekoltesi artik oyle abartildi ki ic camasirini rahatlik gorebiliyoruz. Topuklar yukseliyor, etek boyu kisaliyor. Gercekten bu hatun tam Gaziantep'ten ilk kez cikmis ve yeni bosanmis iki cocuk anasina ne guzel uyuyor. Hele de calistigi is icinde ne uygun o kiyafetler!! Birlikte buyudugu ve yillar once Istanbul'a gelmis evin ahalisinin giyim kusamina bak, bir de Yadigar'in
    - Husne'nin yemesini icmesini izlemeyi sevmiyorum hatta midem bulaniyor, yalan dolanlarini, herseye burnunu sokmasini hic sevmiyorum, ic donu ile diz alti coraplarini da sevmiyorum. Kaba sabaligindan da biktim. Kisacasi ben Husne karakterini sevmedim.

- Halalar iyi costu, helal!! Hatcik nefisti!

- Mahir ve yeni kankasi hayirli olsun; bir de buradan yurusunler bakalim. Bu yol nereye goturecek onlari.

- KBK kurali niye hep isler?

- Yunus ve Bahattin siz dede-torun musunuz gercekten?

Cello sen nelere kadirsin?

Yardımcı Yönetmen 0zqE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    uyumunasabitonu*
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Çok güzel bir bölümdü ya, hala son sahnenin etkisindeyim. Ay Civan bildiğin ilan-ı aşklar falan ediyor, koçum benim

İşte şimdi daha da hareketlenmeye başladı dizimiz, hele de karşılıklı tam manasıyla açılsınlar, bunlar garanti gizli kapaklı yaşamaya çalışacaklar ilk başlarda. Ama tabi malum bu evde hiçbir sır gizli kalamaz, kesin basılacaklardır
    • Civan: Sen olmasan bu küslük bitmezdi biliyorsun değil mi?
    • Yadigar: Sen gelmesende bitmezdi, eniştemle ablamı affettin ki geldin.
    • Civan: Evet affettim ama onlar için gelmiyorum.
    • Yadigar: - -
    • Civan: Ben eve onlar için değil, senin için dönüyorum. . .

Bu sahnede Civan 'ın gözleriyle ve tebessümüyle söylediklerini desteklemesi ve Yadigar 'ın o sözü duyduğunda ki heyecandan dudağını bükmesi, başını öne eğmesi, kaldırmakla kaldırmamak arasında ki o hızlı hızlı nefes alıp vermeler falan o kadar doğal ki... Sahneyi izlemelere doyamadım Zaten bu ikisinin sahneleri çok naif yazılıyor ve bu durum çok hoşuma gidiyor. Abartısız, gerçek, içten. .

• Yanmışım ben canım, yanmışım gözlerinde.
      Ellerim değmese bile kalbimi vermişim sana.
      Bin kerede değişsen, bir ömür böyle geçse de...
      Kalbim senin elinde, sana benden yadigar

Yonca Lodi 'nin güzeeel sesiyle söylediği ''Yadigar'' şarkısı da sahneye cukkanak oturmuş, tebrik üzerine tebrik ediyorum Ve 11. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
    Konu NATY&FACU tarafından (01-12-13 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.

Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Arkadaşlar hepinize günaydın dün akşamki bölüm muh-teşemmmmm-diiiiii.Allahım Hüsne,Hatçik ve halanın göbek atmaları,ve kafa bulmaları çok komikti artık gülmekten katıldım.Arifenin durumuna çok üzüldüm ve çok güzel rol yapıyor Mahirle konuştuktan sonra et keserken ağlama sahnesi çok gerçekçiydi benim gözlerim doldu.Mahir sanırım biraz biraz Arifeye hisler duymaya başlayacak Arifenin ölümüne kankayız sözü sanırım onu kendine getirecek gibi gözüküyor.Son sahnede Yonca Lodinin seslendirdiği Yadigar şarkısı çok güzeldi.Haftayı iple çekiyorum.

Yardımcı Yönetmen 0zqE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    uyumunasabitonu*
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Standart alıntı değildir.

Bu arada reytingimiz süper gelmiş.
    Total 'de 1.
    AB 'de 3. KVP 'nin özel bölüm yayınlanmasının meyvelerini yemişiz Show 'da Firuze başlayacak, ama onun bizi zorlayacağını zannetmiyorum da şu İnadına Yaşamak 'ın da reytingleri oldukça iyi. Günün 2. dizisi olmak için sanırım bu diziyle yarışacağız.

Bu da benden ufak birşey

Oyuncu SuDev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    anılar düştü peşime
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Sayfa 21/91 İlkİlk ... 111718192021222324253171 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri