Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Aramızda Kalsın (Star Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-03-14, 15:04   #681
narima
Yönetmen

narima kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2006
narima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond repute
narima kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla narima kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla Send a message via Skype™ to narima

Alıntı:
narima tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhabalar
sureklı Şahin.ın yadıgara asık oldugu ızlenımı verılıyor.Ama bu adam kor degıl kı cıvan ıle yadıgar arasındakı cekımı.Evlenme teklıfı yapmayacaktır tabııkı.Fakat borcun sılınecegıne daır ıcımde bır hıs var
merhabalar.....
Boyle bır yorum yapmısım fragmanı ızledıkten sonra.Sahını ıyı tanımısım.Ask.mesk yok ama akrabalık ayagına borcu sılmeye calısıyor.Fakat bunu CELEBOGULLARININ kabul etmeyecegını ıyı bılmesı lazımdı.Yadıgar.cok sevındı borcun sılınecegıne daır.ama Cıvan.ortaya atılıverdı sınırle verılmıs bır karar....
Megerse dusundugu bır sey varmıs.Italyan lokanatasına sef olarak teklıf almıs.Ama benım aılenın bu durumu farklı algılamasına sasırıyorum.Aynı evde oturacaklar.Ama baska restaurantta calısacak ve cok para kazanacak.ve borcun odenmesıne yardım edecek...Ozellık yadıgarın.gıdersen senı kaybedecekmısım gıbı bır hıs var demesı bana sacma geldı
[COLOR=#000000RICORDATE SEMPRE QUESTA]'[/NOTTE COME L'INIZIO DELL'ETERNITA]
narima Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-03-14, 15:15   #682
yeşim98
Oyuncu

yeşim98 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2007
yeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond repute

Yadigar bana aklı başında birisi gibi gelmiyor.Çocukları için mücadele eden bir anne gibi de gelmiyor.Hatta bir anne gibi gelmiyor.Bu hafta ne yaptı çocukları için.Sadece Yaren in okuluna gitti o kadar.Onun dışında herkes çocuklarla daha ilgililer.Ben Yadigar ı çok sevemiyorum artık.Tabiri caizse liseli kızlar gibi süslenip püslenip sevgilisiyle buluşan birisi o kadar...
yeşim98 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-03-14, 19:00   #683
Massan
Yardımcı Yönetmen

Massan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.02.2011
Massan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond reputeMassan has a reputation beyond repute

Merhaba..intikam yayınlandığı dönemde diziyi netten takip ettim şimdi artık rahatca izleyebiliyorum..çok keyifli dizi..tüm oyuncular güzel..caner cindorukun bakışları o kadar güzel:img-in_l tmc dizileri her zaman kaliteli olmuş..özge keşke kalıcı olsa..çok beğeniyorim kendisini..
Massan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-03-14, 20:46   #684
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Selamlar...

Eski tat yok evet, ama izliyorum. İzlemeye de devam edeceğim. Zira kredisi ben de çok. Onu geçtim Uğur Yücel, Binnur Kaya ve diğer oyuncuları izlemek iyi geliyor.

Bölümü daha yeni izleyip geldim. Güzeldi yani sevdim ben. Ama dediğim gibi eski zevki alamıyorum.
Yadigar&Civan bile eskisi gibi sıcak gelmiyor bana. Eska sahneleri o kadar güzeldi ki Şimdi ne olduğunu anlamadan etmeden hemen sevgili oluverdiler...
Yadigar'ın ''anneliği'' de sorgulanmış bu bölüm. Ne yazık ki bu halleri bana da güzel gelmiyor hiç. Onun ilk sorumluluğu anne olması, anneliğinin her şeyden önce gelmesi gerek. Ve bunu bazen-çoğu zaman unutup Civan'a kayıveriyor aklı nedense..

Ahmet Özhan'ı görmek de güzeldi . Her ne kadar kanun olayı abartılmış olsa da. Perihan Savaş'ı izlemek de çok güzel,kadında kalite var belli. Umarım daha çok sahneleri olur.

Halaları da çok seviyorum. Keşke onlara daha fazla yoğunlaşsa hikaye... Mesela Ahmet Özhan geldiğinde süslenmeleri, Elmas halanın her lafa atlaması çok şekerdi :)

Arife ve Mahir'de hala aynı tatlılıkta Bozulmasınlar lütfen...

Battal bu bölüm daha çekilebilir bi hal almıştı sanki,en azından benim için..

Özge Özpirinçci'nin gelmesi de iyi olmuş..

Neyse efendim,görüşmek üzere...

arzu_serhat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-03-14, 20:57   #685
Fts88
Oyuncu

Fts88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2010
Fts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond reputeFts88 has a reputation beyond repute

Bu hafta izledim diziyi ama ancak yorum yapma fırsatı bulabildim bence dizi güzel ilerliyor aynı sıcaklıkta bir ara sanki eski samimiyetinden uzaklaştı gibiydi ama toparladı benim gözümde yalnız civanla yadigar için aynı şeyi söyleyemiyorum ilk başlarda halbuki ne kadar güzeldi bakışmaları olsun birbiriyle konuşurlarkenki o utangaç halleri keşke öyle kalsalarmış böyle gizli kapaklı liseli aşık durumları hiç hoşuma gitmiyor hele yadigar evlenip ayrılmış ve 2 çocuklu bie anne imajı hiç vermiyor çocuklarıyla ilgisi sıfır varsa yoksa civan tabiki aşkınıda yaşasın ama bu şekilde değil Arife mahir aşkı daha saf daha temiz geliyor bana bu hafta fazla sahneleri yoktu ama daha çok görmek istiyorum onları Bu hafta hüsneye çok güldüm kanun çalma çabaları çok komikti Ahmet Özhanda ayrı renk kattı diziye onun o güzel sesinden az da olsa şarkı dinleme imkanıda bulduk Bu arada reytingleri çok güzel dizinin Allah bozmasın diyelim
Eski 16-03-14, 18:18   #686
hatice452
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 01.09.2011
hatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond reputehatice452 has a reputation beyond repute

Bence dizi toparlandı biraz. Bir-iki bölümdür çok daha iyi buluyorum. Eski bölümleri aratmıyor pek. Özellikle bu haftaki bölümü çok beğendiğimi söyleyebilirim.
Gerek Civan-Yadigar sahneleri, Hüsne'nin kanun çalma maceraları, Ahmet Özhan'ın gelişi vs. çok hoştu bence. Battal'ın da daha az görünmesiyle bayağı bir güzel geldi bu bölüm.
Ben bu diziyi en çok Civan-Yadigar ikilisi için seviyorum. En büyük izleme sebebim onlar ve aşkları. Öyle tatlılar ki! Hele de Civan! Ve ikisinin sahnelerinden hala aynı zevki ve lezzeti alıyorum ben. Hiç bıkmadım ve soğumadım. Çok doğal ve sevimliler.
Ayrıca sevgili modlarında olmaları da hiç rahatsız etmiyor beni. Tamam ilk etaptaki uzaktan bakışmaları, gizli gizli sevmeleri de hoştu ama hep platonik kalacak değildi ya. Ayrıca düne kadar el ele tutuşmaya bile çekiniyorlardı. Daha yeni birbirlerinin elini tutmaya başladılar. Bir yanaktan öpme sahnesi bile yoktu aralarında. Bu bölümde ilk kez Yadigar yanağından öptü Civan'ı. O yüzden ben çabuk geliştiğini düşünmüyorum. Yavaş yavaş ilerliyor ilişkileri. Ki bence de böylesi daha güzel. Hem hep birbirlerini seviyorlar ama el ele bile tutuşmuyorlar demiyor muyduk zaten. Valla ben onların bu aşk dolu sahnelerini çok seviyorum. Mesela bu bölümdeki mutfakta sarılma sahneleri çok çok güzeldi bence.
Gizli gizli olması da bir yere kadar sonuçta. Elbet ortaya çıkacak. Ama daha onlar için bile çok yeni. O yüzden şimdilik gizli tutmalarını doğal karşılıyorum ben. Hem de gayet mesafeliler bence. En fazla aralarındaki şey el teması. O bile nadir. Bir de iki tane sarılma sahneleri geçti şimdiye dek.
Zaten kabullendirmeleri de zor olacak. Ağabey-kardeş gibi görüyorlar ikisini. Yadigar dul ve çocuklu olduğu için yakıştıramıyorlar, öyle ki akıllarına bile gelmiyor böyle bir ihtimal.
Özge Özpirinççi de konuk olarak gelmiş. İyi de olmuş bence. Renk katmış.
Velhasıl gayet iyi gidiyor dizi. İzlemeye devam!
Eski 17-03-14, 02:33   #687
scarface78
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 19.08.2009
scarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond reputescarface78 has a reputation beyond repute

Alıntı:
yeşim98 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yadigar bana aklı başında birisi gibi gelmiyor.Çocukları için mücadele eden bir anne gibi de gelmiyor.Hatta bir anne gibi gelmiyor.Bu hafta ne yaptı çocukları için.Sadece Yaren in okuluna gitti o kadar.Onun dışında herkes çocuklarla daha ilgililer.Ben Yadigar ı çok sevemiyorum artık.Tabiri caizse liseli kızlar gibi süslenip püslenip sevgilisiyle buluşan birisi o kadar...
Pardon ama 2 çocuklu ve ayaklarının üstünde durmak zorunda olan,Çalışıp para kazanmaya çalışan birisi nasıl vakit ayırsın ? kaldı ki çocuklarının geleceği için para kazanıyor.Herkes bir tutturmuş ilgilenmiyor vesaire.Bize sadece ilgilendiği bölümleri göstermiyorlar.O bölümleri bize bırakıyorlar.Çocuk oyuncular başrol değil çünkü bundan olabilir.
scarface78 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-03-14, 02:57   #688
asslli
Asistan

asslli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.11.2013
asslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond repute

Özgeciğim geliyormuş,çok sevindim bu habere doğrusu..Özge'nin hali tavrı bana çok pozitif gelir,şimdiye kadar oynadığı karakterleri de öyledir..Bence Yadigar'a asıl rakip Özge'dir..İyi oldu,heran Yadigar'ı satabilirim doğrusu ben,çünkü artık Yadigar ve Civan'ın arasındaki çekimi,elektriği hissedemiyorum..Neden böyle oldu onu da anlamıyorum aslında????

Yadigar'ın anneliği üzerine konuşmuşsunuz..Benim anneliğine diyecek bir sözüm yok açıkcası,yani ne yapabilir ki ekstradan annelik adı altında..Ama beni rahatsız eden şey,Civan'ın yanında ergenleşmesi..Tamam heyecanlanırsın,elin ayağın birbirine girer,bunlar güzel şeylerdir de..Şu kırıtma olayına tav oluyorum ben..

ÇOCUKLAR UYURKEN SESSİZ OLUNUR ÖLÜRKEN DEĞİL!!.
asslli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-03-14, 17:07   #689
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

24. Bölüm
Hüsne kendisini bakıma alıyor!

Civan’ı yeni işinde Görkem'le birlikte yeni bir sürpriz daha beklemektedir. Civan ve Görkem konuştukça, Görkem'in Civan'la ilgili bir çok şey bildiği ortaya çıkar. Ancak Civan genç kadının bunları nereden bildiğini bir türlü çözememektedir.

Bu sırada Gülseren hanımın gelişiyle birlikte Bahattin’in onu genç bulmadığını düşünen Hüsne, kendini bakıma almaya karar verir. Ancak kocasına güzel görünmek için uyguladığı yöntemle bakım yerine evde yeni bir krize neden olur.

Arife ve Mahir aşkının gizli tanığı kim?

Civan'ın yeni işe girdiğini bilmeyen Bahattin, Hüsne'nin peşine düşünce olanlar olur. Aynı sırada aşklarını gizli, saklı yaşadığını düşünen Arife ve Mahir'i meraklı bir çift göz görür. Genç aşıklar hesap verirken bu kez Mahir'le ilgili yeni bir sır açığa çıkar.

Yayın Günü: 20 Mart Perşembe
Yayın Saati: 20.00
Eski 18-03-14, 17:52   #690
n.e.h.i.r
Yönetmen

n.e.h.i.r kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.07.2008
n.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond reputen.e.h.i.r has a reputation beyond repute

Merhabalar

Uzun zamandır yazmıyordum yazmakta içimden gelmiyordu,kızgınlığımı buraya yazıp kimseyi rahatsız etmek istemedim.Diziyi artık eskisi gibi heyecanla beklemiyorum bi ara iyice koptum izlemedim bile.Nerden başlasam neyi eleştirsem bilemiyorum.

Dizi başlarken en başında senaryo tıkanıklığı olucağını demiştim oldu da malesef (benim için en azından) ama bu ara yine toparladı gibi duruyor,izlediğim kadarı ile.

Bu sefer ilk yadigardan bahsedeceğim.Tamam çocukluğunu yaşamayan ailesi tarafından zorla evlendiren genç yaşında anne olan bir insan yagidar. Birden hayatı değişiyor,çocukluk aşkı çıkıyor veee hoop yadigar lise hayatına dönüyor.Anlamıyorum açıkcası işe gittiğini de görmüyorum,çocuklarla alakası yok halalar daha iyi bakıyor yunusa,yaren desen büyüyen be bu değişimden en çok etkilenecek kişi hiç mi aklına gelmiyor bu konu da senaristlere çok sinirliyim açıkcası ha bire dışarda gezmelerde nasıl annelik anlamadım...

civan ve yadigar
ikisini görmek istemiyorum artık açıkcası o hareketlerinden hallerinden gına geldi açıkcası bunaldım izleyemiyorum

birde ali ve ceylan vakası var ki tam şenlik.Dizi de bir türlü ne yaptığını anlayamadığım kişidir ceylan ve alinin hemen ona yeşil ışık yaksın istemiyorum çocuktan kahve isterken,babası alyansları isterken o çocuk ne çekti anlasın ve nedense ali ve defneyi yakıştırdım onlar olsun daha iyi valla

Bu dizinin en iyi tarafı Arife & Mahir çok tatlılar o şaşkın aşık halleri yok mu umarım bu çifti bozmazlar.

Gelelim görkemdi sanırım özge diziye konuk oyuncu dediler ama dahil olmuş galiba,acaba italyanın arkadaşımı çünkü didem soydan setin fotosunu eklemiş 2 gün önce "#aramızdakalsın setine mini dönüş ...sürpriz " yazmış,hadi hayırlısı. Bu fotosu

elmas hala favorim hüsne,hatçik,battal aynılar zaten bişey dememe gerek yok...

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş