Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Aramızda Kalsın (Star Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-02-14, 22:38   #681
Nefertarii
Asistan

Nefertarii kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.11.2013
Nefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond reputeNefertarii has a reputation beyond repute

Mahir ve Arife karaoke yapıyorlar. Birbirlerine bakarak söylüyorlar şarkıyı. Ay bayıldım
Artık açılın yavrucuklarım birbirinize ya. Birde ben bu Ali'yi hiç sevmiyorum.Bırak Ceylan'ın peşini.Sana mı kaldı o kız ! Fakat Hüsne'ye bayıldığımı söylemek istiyorum.Son bölümde yine beni çok güldürdü Her zaman olmasa da ara ara izleyebiliyorum ama izlerken çok eğleniyorum.Harikalar
Eski 10-02-14, 23:14   #682
lovelyday
Set Görevlisi

lovelyday kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.12.2013
lovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond repute

Ohh sonunda ArifeMahir bölümde iki dklık sahnelerini izlemekten bıkmıştım inşallah fragmandakinden uzun şeyler de görürüz. Çok tatlılardı. Arife'nin o doğal bakışlarına zaten alışkınız ama Mahir'i ilk defa böyle gördüm ben. Çok güzel bakıyordu. Geçen hafta yarım yamalak bakmıştım. Bu hafta izlerim heralde.

Battal'ı fragmanda görmesek olmazdı zaten. Çok lazım gibi gerçekten hiç ısınamadım şu karaktere ya.

YadigarCivan için de güzel gelişmeler olacak gibi duruyor. E olsun artık
Eski 11-02-14, 14:41   #683
nehirgözlü
Asistan

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Karaoke kısmından küçük bi parça eklemiş dizinin sayfası.
Valla bölüm için sabırsızlandım iyice.

Gittikleri yerde Ali-Ceylan ve Defne de var. Onlar da alkışla eşlik ediyor.

Gözlerinin içine bakarak söylüyorlar şarkıyı. Artık bu saatten sonra da aralarında bişey olmazsa yuh derim Başlar umarım bişeyler. Hele 'kıymetini bilelim' dedikleri yer fena Orda çarpılıyorlar bence Çok tatlısınız be

nehirgözlü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-02-14, 16:16   #684
arzu_serhat
Oyuncu

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Aramızda Kalsın 20. Bölüm Özeti

“Görmedik, duymadık, bilmiyoruz.”

Mahir ve Arife, Yadigar ve Civan arasındaki yakınlığı fark eder. Arife ise şaşkın haldeki Mahir'i tembihler: Görmedik, duymadık, bilmiyoruz…

Yadigar ve Civan'ın aşkı artık Arife ve Mahir'in sırrıdır. Bu sır aynı zamanda ikisini yakınlaştıracak, Arife ve Mahir aşkının da başlangıcı olacaktır.

Yadigar ve Civan'ın arası ise Şahin Altındağ'ın evinde vereceği davet yüzünden açılır. Altındağ, yemekleri bizimkilerin yapmasını istemektedir. Bahattin ve Yadigar isteği kıramazken, Civan kestirip atar.

Bu gerginlik, aşıklar arasında uzun süren bir kıskançlığın da başlangıcı olacaktır.

Bu arada emanetin annesine nereden kaldığını merak eden Yadigar'ın imdadına Hüsne yetişir. Hafızası konusunda iddiaya giren, herşeyi hatırladığını söyleyen Hüsne bir kez daha işleri karıştırmayı başarır.

Yayın Günü: 13 Şubat Perşembe
Yayın Saati: 20.00
~~
Arife&Mahir aşkı ve Civan kıskançlıkları
Özette Battal'la ilgili bi cümle de yok. Umarım bölümde de böyle olur
Eski 11-02-14, 21:52   #685
nehirgözlü
Asistan

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Alıntı:
Yadigar ve Civan'ın aşkı artık Arife ve Mahir'in sırrıdır. Bu sır aynı zamanda ikisini yakınlaştıracak, Arife ve Mahir aşkının da başlangıcı olacaktır.
Aşkları başlıyor yani ciddi ciddi. İşte bu güzel haber. Karaoke sahnesinden sonra mı yoksa önce mi tabi merak ediyorum.

Alıntı:
Yadigar ve Civan'ın arası ise Şahin Altındağ'ın evinde vereceği davet yüzünden açılır. Altındağ, yemekleri bizimkilerin yapmasını istemektedir. Bahattin ve Yadigar isteği kıramazken, Civan kestirip atar.
Bu gerginlik, aşıklar arasında uzun süren bir kıskançlığın da başlangıcı olacaktır.

Bol bol kıskanç Civan izleyeceğiz yani. İyi iyi Acaba fragmanın son sahnesi yine bölümün son sahnesi mi olacak? Yemek işi bittikten sonra sanırım oluyor o yakınlaşma.

Alıntı:
Bu arada emanetin annesine nereden kaldığını merak eden Yadigar'ın imdadına Hüsne yetişir. Hafızası konusunda iddiaya giren, herşeyi hatırladığını söyleyen Hüsne bir kez daha işleri karıştırmayı başarır.

Fragmandaki şu Malazgirt Savaşı falan muhabbeti bu konuyla alakalı sanırım Nerden kalmış bakalım dükkan. Nur topu gibi bi sırrımız daha oldu, hayırlı olsun

Alıntı:
Arife&Mahir aşkı ve Civan kıskançlıklarıÖzette Battal'la ilgili bi cümle de yok. Umarım bölümde de böyle olur

Özette yok da fotoğraflarda baygınlıklar geçiren Hatçik var

Canım Hatçik karakterini ne hale getirdiler yahu. Battal'ın yüzünden o da itici olmaya başladı.
nehirgözlü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-14, 00:14   #686
yeşim98
Oyuncu

yeşim98 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2007
yeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond repute

Sanırım dizi eskisi kadar güzel olmadığı için,kimse hemen yorum yapmıyor.Bende artık izlerken artık sıkılıyorum.Şahin Bey Yadigar dan ne istiyor anlamadık henüz.Ya bu diziyi neden bu hale soktular anlamış değilim.Hüsne çok tatlı ve bence akıllı bir kadındı.Şimdi görgüsüz ve abartılı biri olmuş.Hatçik ve onun Battalı ilgimi çekmiyor.Daha doğrusu Battal bana göre gereksiz bir karakter.Onun sahneleri de çok sıkıcı.Birde uzun uzun şarkı söyletmiyorlar mı o bet sesiyle tv sesini kısasım geliyor.Neyse,uyuz bir bölümdü.Ne izledim anlamadım doğrusu....
yeşim98 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-14, 00:23   #687
SuDev
Yardımcı Yönetmen

SuDev kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.03.2011
SuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond repute

Haftalar sonra ilk kez izledim diziyi. Hiç birsey kaçirmamisim sanirim. Arife ve Mahir de azicik bir ilerleme olmus. Tekrar izleme sebebim de onlardi zaten. Tüm bölüm sirita sirita izledim onlari. Fragmanda gördügüm sarki sahnesini bekledim hep en sona saklamislar, ama diger sahneleri de çok çok tatliydi yahuuu. Yalniz sarki sahnesini bölüp durmuslar, biraz daha uzatilsaydi keske. Yerim bunlari nasil bir tatliliktir, sicacik, dogal, saflarim benim, saskin asıklar.
Biraz daha ArifeMahire odaklansalar keske
Sahaneler ya
Eski 14-02-14, 01:15   #688
asslli
Asistan

asslli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.11.2013
asslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond repute

Biraz bölük börçük izledim aslında..Anlamıyorum ben noldu bu diziye,bir şeyler eksildi,tam net olarak söyleyemesem de o şeyi aynı tadı alamıyorum..

Mahir ve Arife'yi çok seviyorum..Arife'nin gamzelerinin ortaya çıktığı her anı çok seviyorum..Birbirlerine acayip yakışıyor bu ikili..Hele de öyle masum masum,utangaç utangaç birbirlerinin gözlerinin içine baka baka söyledikleri şarkı,cesaret işiydi valla..

Ceylan'ın Ali'yle ilgili duyguları da güzel..Defne dert olmadığı sürece bence bu üçlü şimdilik iyi..Ceylan'ın aklı başına geliyor..

Civan ve Yadigar ise nedendir bilmem onlardan da eskiden aldığım heyecanı alamıyorum..Civan'ın bakışları artık titretmiyor içimi..Şuanda evde yapıcak bir şey olmadığı için izliyorum,haftaya izler miyim hiç bilmiyorum mesela..Şahin bey bencu bu Suzan hanımın oğlu falan..Bana öyle geldi..Nereye bağlayacakları belli,Şahin Yadigar'a aşık olacak sonrası ayıkla pirincin taşını..

Haaa bir de Civan'ın haa deyişlerini çok seviyorum,haa bir de dayım demesine bayılıyorum..Haa bir de Battal ve Hatçik ıh ıh olmadı,olmuyor ve olmayacak..
Eski 14-02-14, 11:44   #689
dilekce
Yardımcı Yönetmen

dilekce kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.04.2006
dilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond reputedilekce has a reputation beyond repute

Aynı tat yok evet. Konuları mı çabuk tükettiler diyeceğim zaten hep aynı konulardan gidiyorlar. Emanetti, borçtu, Gizli aşk Civan Yadigardı derken evet farklı sahneleri ile aynı konuları devam editoruz.

Farklı karakter girmiyor bir Battal var o da strese sokuyor beni. Belki gerçekten tvıt hayranları vardır, Dizi de ille onun sahnesini bekleyenler ama ben beklemiyorum da e bu dizi bir tek bana ve benim gibi düşünenler için yazılmıyor.

Velhasıl Arife ve Mahir için ille izlemek gereği duyuyorum. Mahir in tuhaf şapşal halleri hoşuma gidiyor. Koskoca adam ama bu adını koymadığı hallerine kendide şaşırıyor. Arife nin gamzeleri. Mahir le telefonda konuşurken böyle sesi inceliyo mayışıyo falan çok hoş geliyo ay yazarkende gülüyorum.

Arife Mahir için geçen haftalarda bir parti yaş günü halay günü falan olsun bunlar Mahirle dans mans sahnesi olsun şapşallaşsınlar istemiştim de bu kadarını beklemiyordum.

Şimdi ne istesem bilemedim.Yine aynı isteğimde kararlıyom aslında böyle bir şey de çok yakışır bunlara ne yapacaklarını şaşırır ellerini dolaşır falan.

İlk başlarda Ceylan a olan gizli kapaklı Ali aşkı daha heyecan veriyordu ama ne olduysa oldu birden soğudum onlardan. İkisi de gerçekten aşık gibi değiller sanki.
Rol öyle gerektiği için biz öyle anlıyoruz.Ceylan biraz daha belli etti gibi kıskançlık falan ama bilemedim yine de daha farklı şeyler olmalı arada. Defne yle nereye bağlayacaklar.

Hüsne nin bu banyo sahnesi hoşuma gitti aslında. Böyle yabancı bir banyoya girildi mi böyle şeyler olmazmı ki gerçek hayatta. Oluyor. Gerçi biz bunu çocukken yapmıştık.PArfümler koklamak incelemek. Birde öyle suyun altında girince ne yalan söyliyim güldüm artık. Bu kadar şansız bir kadın olamaz.
Çekiyor böyle şeyleri de onun ne işi vardı o evde.

ŞAhin beyin Yadigar a aşkı- Civan ın yadigara aşkı. Bu kadın bu kadar kıymetliydi bu kadar özeldi. Kocası nasıl olduda başka biryle aldattı aklım almadı dün akşam. Hem de istanbul un en sosyetik en zengin iş adamı olacak gibi değil. Evler arabalar yatlar katlar. (vardır illa) ne o Yadigar bunlara kanar mı. Hayır. ama ne olabilir tabi ki Civan ın evlilik muhabbeti çıkabilir. Çift arasında gerginlik yalan söyleme muhabbeti derken Yadigar ile Civan arası açılabilir. Al başına 3 lü 5 li aşk üçbeşgeni.

Umarım seyircisini kaybetmez bu dizi. lütfen. Daha iyi olmalı. daha farklı konular başka şeyler gerekli.
dilekce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-02-14, 12:10   #690
LMsevgi
Set Görevlisi

LMsevgi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2013
LMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond reputeLMsevgi has a reputation beyond repute

Bir Gaziantepli olarak şivemizi sadece binnur kayanın doğru kullandığını söyleyebilirim.diziyi ayakta tutan bence kesinlikle onun oyunculuğudur.ee yabancı damattan kıdemlidir kendisi bi ara mahiri ceylana yazmaya başlanınca sinir olmuştum. hiç yere kankisinin sevdiği kıza aşık olan bir durum olacaktı.devam ettirilseydi dizi iyice gözümden düşerdi.Allahtan o hatayı devam ettirmediler.arife ve mahir birbirlerine daha uygun böyle devam hatcik ve battal binnur kayanın diziyi sırtlamasını azda olsa destek oluyor.dizinin finali belli bence.mahir ile arife,civan ile yadigar,ceylan ile ali,hatcik ile battal evlenecek senaryo basit olmasına rağmen binnur kayanın doğal oyunculuğunu seyretmek güzel yine de.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş