Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Aramızda Kalsın (Star Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-02-14, 11:38   #681
mehgüm
Oyuncu

mehgüm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.02.2007
mehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond reputemehgüm has a reputation beyond repute

Arkadaşlar günaydın, fragman çıkmış çok komikti.Dizimiz bu hafta yok 27 şubatta özetsiz yeni bölüm diye yazıyordu.Fragmanda Hüsnelere kurşun dökmeye gelen yaşlı teyzeyi Hüsne Halalar ve Hatçik öldü sanıp taşıyorlardı sanırım evde saklamaya çalışıyorlardı.Yeni bir maceraraya başlıyor evin hanımlarıArifenin Mahire kıskançlığını belli ettiği sahne vardı.Civan ve Yadigar konuşuyorlardı.Civan Yadigara o adamla görüşmeni istemiyorum gibi şeyler söylüyordu.
mehgüm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-02-14, 15:11   #682
nehirgözlü
Asistan

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Evet bu hafta bölüm yok ama fragman erkenden çıkıvermiş. Demek ki çekimler hızla elirliyor. Bu hafta da bölüm stoklarlar diye düşünüyorum.

Fragman gerçekten çok komik. Kurşun döktürmeye gelen kadını öldü sanıyorlar ve hepsinin o telaş içinde halleri bomba
Battal bile gözüme komik göründü yani o derece

Arife'nin kıskançlık krizleri yine boy gösteriyor Face arkadaşlarıyla ünlü Mahir'imizin epey çekeceği var Arife'mizden

Civan, Şahin bey'le bi daha görüşmeni istemiyorum diyor. Yadigar da tamam diyor. Civan'ın böyle kıskanmaları, Yadigar'a net bir tavır koyması hoş oluyor da şu evlilik meselesi ortaya çıkınca ne olacak acaba? Civan'ın hiç aklına gelmiyor bu konu. Ne zaman halletmeyi düşünüyor acaba?

nehirgözlü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-02-14, 23:47   #683
narima
Yönetmen

narima kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2006
narima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond reputenarima has a reputation beyond repute
narima kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla narima kullanıcısına Yahoo aracılığı ile mesaj yolla Send a message via Skype™ to narima

CIVAN.ın kıskanclıkları gercekten cok hos.tam bır tavır koyuyor ama yadıgar bır sey dedıgınde hemen yelkenlerı ındırıyor.cok hoslar.ama cıvan bu sefer gercekten cok kızdı.cunku adamın fıkrını ve zıkrını bılıyor.megerse adamın tek derdı restaurant degıl de yadıgar.Bunuda Turkan soylemeseydı hıc anlamayacaktı bızım saskın asık.eVLILIK OLAYINA DAHA VAR.Oncelıkle yadıgar ıle cıvanın kardes kardes dolamadıklarını maaılenın anlaması lazım.Arıfe ıle Mahır bırseyler yapmazlarsa bu aıle yadıgarı.cıvana kardessınız sız dıye evermeyecek.
Eski 23-02-14, 00:41   #684
rüya-kabus
Yardımcı Yönetmen

rüya-kabus kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2007
rüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond reputerüya-kabus has a reputation beyond repute

Eski 25-02-14, 19:48   #685
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Aramızda Kalsın 21. Özeti

Hüsne’nin Hafıza Sınavı

Yadigar annesinden emanet kalan dükkanı araştırırken, kaderini değiştirecek bir yolculuğa çıktığından habersizdir. Celepoğlu ailesi ise Şahin Altındağ’ın dükkanı neden bu kadar çok istediğinin sebebini nihayet öğrenecektir.

“Zehir gibi” hafızasını toplamayı başaran Hüsne, nihayet emanet ile ilgili ipuçlarını bir araya getirir. Artık geçmişin kördüğüm olmuş sırrı ortaya çıkarmak üzeredir. Ancak bu durum, zannettiğinden çok daha büyük başka olaylara neden olacaktır.

Hatçik ise evdekilerden habersiz Battal ile barışmış, eski mutlu günlerine dönmüştür. Ama bu sır evdeki diğer sırlar gibi çok fazla gizli kalmaz.

Civan ve Yadigar'ı ise Şahin Altındağ yüzünden zor günler beklemektedir. Şahin Altındağ'dan rahatsız olan Civan Yadigar'dan bir söz vermesini ister. Bu söz Yadigar için tutması çok zor bir sır olacaktır.

Yayın Günü: 27 Şubat Perşembe
Yayın Saati: 20.00
Eski 25-02-14, 22:58   #686
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Bu arada haber vereyim dedim, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk Cuma gecesi Beyaz Show'dalar İşte dizi başladığından beri duymak istediğim tek haber,ikisini yan yana izlemek çok güzel olacak
arzu_serhat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-14, 00:03   #687
kamakam
Yönetmen

kamakam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2011
kamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond repute

Haber icin tesekkurler bu hafta Beyaz kacmaz

bu hafta KVP yok dizi umarim iyi reyting alir
kamakam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-14, 23:23   #688
CresCent*
Asistan

CresCent* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.10.2010
CresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond repute

Hastayim ya bu diziye ya gulmekten karnima ağrılar girdi.Battal bu bölüm kopardi beni hele ki hatcike syledikleri bombaydi.
Civan bakalim evlilik meselesini nasıl aciklayacak cok merak ediyorum herseye kızmayı biliyor.
Şahin beyde birseyler olduğu belliydi merakla bekliyorum harika keyifli bol kahkahali bir bölümdü.

Siz evde dolma yapan kadınlar ay unuttum devamını ya
Eski 27-02-14, 23:31   #689
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

Alıntı:
CresCent* tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hastayim ya bu diziye ya gulmekten karnima ağrılar girdi.Battal bu bölüm kopardi beni hele ki hatcike syledikleri bombaydi.
Civan bakalim evlilik meselesini nasıl aciklayacak cok merak ediyorum herseye kızmayı biliyor.
Şahin beyde birseyler olduğu belliydi merakla bekliyorum harika keyifli bol kahkahali bir bölümdü.

Siz evde dolma yapan kadınlar ay unuttum devamını ya
Burada da buluştuk

''Siz evde dolma yapan kadınlarsınız,nasıl öldürdünüz bu kadıncağızı yav?'' gibi bir cümleydi sanırım. Evet Battal iyi ben de gülüyorum ama güldüğüm yerler o kadar kısıtlı ki. Dizinin çoğunu o kaplıyor nerdeyse. Ve sıkıyor da çoğu zaman

Şahin Bey'in sırrı çıkıyor yavaş yavaş.O Gülseren miydi neydi annesi galiba ben öyle tahmin ediyorum yani.Bakalım

Bu arada bir ''Döner takalım mı?'' cümlesi, ne kadar can alıcı söylenebilir, ne kadar can yakabilir ki ya? Ahh Mahir ahh Arife, öyle tatlısınız ki
arzu_serhat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-14, 23:40   #690
CresCent*
Asistan

CresCent* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.10.2010
CresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond reputeCresCent* has a reputation beyond repute

Alıntı:
arzu_serhat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Burada da buluştuk

''Siz evde dolma yapan kadınlarsınız,nasıl öldürdünüz bu kadıncağızı yav?'' gibi bir cümleydi sanırım. Evet Battal iyi ben de gülüyorum ama güldüğüm yerler o kadar kısıtlı ki. Dizinin çoğunu o kaplıyor nerdeyse. Ve sıkıyor da çoğu zaman

Şahin Bey'in sırrı çıkıyor yavaş yavaş.O Gülseren miydi neydi annesi galiba ben öyle tahmin ediyorum yani.Bakalım

Bu arada bir ''Döner takalım mı?'' cümlesi, ne kadar can alıcı söylenebilir, ne kadar can yakabilir ki ya? Ahh Mahir ahh Arife, öyle tatlısınız ki

Bende annesi diye tahmin ediyorum ki öyledir birde kendimi hic iyi hissetmedigim bir gün de keyifle izledim vallahi evet artik ikisi sevgili olsunlar bencede birde bisiklet sahnesi ve dart sahnesi iyiydi nasil atti koluna cocugun ohh iyi oldu
CresCent* Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (0 üye ve 3 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş