Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Fatih Harbiye (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 04-11-13, 21:36   #71
*sma*
Yönetmen

*sma* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.04.2008
*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute*sma* has a reputation beyond repute

Asici arkadaşlar sizlerle aynı fikirdeyim Kadir Doğulu bu dizide çok güzel oynuyor.Neriman'a bakışları sözlere gerek bırakmıyor aynı Demir Doğan gibi diziyi ilk bölümünden bu yana kaçırmadan izliyorum bu sene sürekli takip ettiiğim ender işlerden sıcak samimi bir havası var oyunculuklar güzel her ne kadar Neslihan Atagül'ü fazla beğenmesem de genel olarak fazla göze batmıyor.Neriman&Macit çiftini destekliyorum bakalım Macit'in aşk itirafından sonra Neriman'ın tepkisi ne olacak
Eski 05-11-13, 00:23   #72
Cansu*
Yönetmen

Cansu* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.12.2007
Cansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond repute

Eski 05-11-13, 01:58   #73
tly34
Yönetmen

tly34 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.04.2010
tly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond repute

merhabalar

başladığından beri takip ettiğim diziye ilk yorumum olacak uzun sürede yorum yazmayınca nereden başlayacağımı bilemiyorum

deren1970 arkadaşımın yorumlarını okumayı seviyorum böyle sevdiğim birdizide yorumlarını okumak büyük keyif verdi ve ayrıca fatma-1721 arkadaşımda burdaymış onunda yorumunu bekliyorum bölüm yorumunu nerden başlayacam derken şu macitin mahalleye gelmesi ve ve cihanla kavga edecekken nerimanın koluna dokunması adam bildiğin mest oluyor bu sahne gerçekten devamlı izlenecek bir sahne birde macitin nerimanı ne zaman görse başka bir boyuta taşınıp orda uzun bir süre kalması sevdim ben bu çifti neriman ve maciti kimya farklı bakışlar farklı ve buna dayanarakta çok güzel bir aşkın başlamasını bekliyorum inşallah şöyle içimize işleyecek ve seneler geçsede unutulmayacak bir çift ve aşk yaratırlar

bu bölüme gelince bana neriman ve macitin sahneleri çok az geldi kısa sahne ve o sahnelerde dikkat ettinizmi bilmiyorum bölündü böyle oluncada tam elektirik alırken elektriğin yarıda kesilip tekrar gelmesigibi oluyor en baştaki sahne macitin nerimanın elini omzuna koyup neriman diyen sıcak ve yumuşak sesi çok hoşuma gitti sonra neriman giderken davetten arkasından gelip nerimanı durdurup yalvaran gözlerle bakması sonrasında resim yapmaları macit nerimanın gözlerinde kayboluyor

artık şöyle macitle nerimanın daha çok sahnesi olsun ama şöyle içimize işleyen sahnelerinden

inşallah tüm fatih harbiye izleyen ve burda yorum yapan diğer arkadaşlarlada karşılıklı çok güzel yorumlaşırız
Eski 05-11-13, 02:45   #74
Cansu*
Yönetmen

Cansu* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.12.2007
Cansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond repute

Evet bahsedilen bu sahne Umut fakirin ekmeği, refleksif bir dokunuş bile adamı mest etmeye yetti

Cansu* Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-13, 12:14   #75
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben Geldimmmmm

Günaydın FATİH-HARBİYE Ailesi, günaydın sevgili arkadaşlarım sayfaya girdiğimde Asi başlığından çok sevdiğim Cansu*, *sma*, datakan ve diğer dizi başlıklarından tly34 ü bu sayfada görmek, güzel yorumlarını okuyabilmek arkadaşlar hoş geldiniz, ne iyi ettiniz. Güzel yorumlarınızı bol bol okuyabilmek dileğiyle

Sevgili datakan yorumunda;

...Hayranlık bakışları, sevgi bakışları, şaşkın ve mutlu, ayrılırken hüzünlü bakışlar, kaçamak bakışlar, dili söyleyemezken gözlerin saklayamadığı aşık bakışlar, dalgın bakışlar...

diyerek ne güzel anlatmışın Macit'i. İşte Macit'i anlatan harika sözler bu diyorum müsadenle

Sevgili Cansu* eklediğin güzel çalışmalar için teşekkürler 6. bölümde Neriman'ın özür dilemek adı altında Macit'in işyerine gittiği o sahneyi sanırım en az bir 15-20 kere izlemişimdir ki;

Sekreter: Macit bey telefonu kapattı, Macit bey sizinle görüşmek istemiyor Neriman hanım

cevabından sonra Neriman'ın yaşadığı hayal kırıklığı ve merdivenlerden inerken hiç beklemediği anda karşısında Macit'i görmesi, Macit'in sevinç içinde , gülerek onu aşağıda beklemesi, Neriman yavaşça aşağıya indiğinde karşılıklı durdurduklarında derin nefes alıp Neriman'ın kendisine bakmasını sağlayıp, gözleriyle HADİ NERİMAN diye CESARET vermesi

Kısaca bölümün sonundaki şu 5 dakikada izlediğim Neriman-Macit'in bu sahnesi için aslında yorum yazmıştım daha önce tekrar gibi birşey olacak ama o nefes alıp verme, gözleriyle cesaret vermek MÜTHİŞ gerçekten Kadir Doğulu'yu izleyebilmek, Macit ve aşkını izleyebilmek harika

Geçen hafta mahallede bir KOLA DOKUNMA ile adamın o sevinci, mutluluğu Kadir Doğulu sen nasıl oyuncusun, ya da nasıl bir oyunculuktur bu diyor insanVallahi ne olmuşsa kendisine çok iyi olmuş. Macit ve aşkını onunla hissedip, bir dokunma hareketiyle bize geçirdiği duygu için kendisine gelsin alkışlar

Gelicem yine, görüşmek üzere arkadaşlar
Eski 05-11-13, 17:13   #76
omayra73
Bölüm Sorumlusu

omayra73 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.12.2004
omayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond reputeomayra73 has a reputation beyond repute

10. Bölüm Özeti

Macit’in beklenmeyen itirafı karşısında sessiz kalan Neriman, Macit’in duygularına karşılık verecek mi? Duydukları ile sarsılan Pelin yine entrikalar peşindedir. Onur, Pelin’e olan duygularına her ne kadar hakim olmaya çalışsa da bu sefer yenik düşüp kendisini Pelin’in planının bir parçası olarak bulur. Şinasi yaşananlardan habersiz Neriman ile aralarını düzeltme çabasındayken, kader bir kez daha Neriman, Macit ve Şinasi’yi bir araya getirecek gibi gözüküyor.
omayra73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-13, 19:55   #77
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Yine Ben, Yine Ben.

Her ne kadar 10. bölüm özeti gelmiş olsa da daha 9. bölümü, o çok güzel bölümü hala konuşamadık farkında mısınız arkadaşlar bu çok çok güzel bölüm için ilk yorum benden olsun ne dersiniz

Vallahi bu bölüme bayıldım ben, o kadar güzeldi ki, her Neriman-Macit sahneleri ANLATILMAZ, YAŞANIR denir ya hah işte öyleydi

Sevgili datakan'ın Macit ve bakışları ile ilgili sözlerini tekrar masadenize sığınıp, kullanacağım bu yorumda ama, bu bölümde Macit;

...Hayranlık bakışları, sevgi bakışları, şaşkın ve mutlu, ayrılırken hüzünlü bakışlar, kaçamak bakışlar, dili söyleyemezken gözlerin saklayamadığı aşık bakışlar, dalgın bakışlar...

tüm bu bakışların hakkını verdi bana göre Bölümün ilk başında Neriman'ın SÖZLÜ olmadığını öğrenince nasıl sevindi, mutlu oldu. Neriman'ın Şinasi ve tavırlarına sinirlenip, üzülüp, gitmek istediğinde onu kolundan tutup durdurduğunda bakışlarıyla resmen yalvarıyordu Neriman'a ve o bakışlarıyla Neriman'ı sakinleştirip, davetten beraber çıkmalarını sağladı ki, MİHRİMAH sahnesi çok çok güzeldi

Ama sanırım bu bölüme beni en çok en çok etkileyen beraber TABLO yaptıkları sahneydi ki Macit'in bu sahnedeki her bakışını anlatmaya çalışsak ooooo 6. bölüm sonrasındaki Macit-Neriman'ın karşılıklı gelip, Macit'în derin nefes alıp Neriman'a bakışlarıyla CESARET verip, HADİ NERİMAN bakışı ile Neriman'ın konuşmasını sağlayan Macit sahnesini nasıl çok sevdim, 8. bölümdeki mahallede Cihan ile karşılaşıp BU DEFA SEN BANA BAK diyen Macit'in koluna dokunup;

Neriman: Macit lütfen

sözlerinden sonra o dokunuş üzerine bir koluna bir Neriman'a bakan Macit'i nasıl çok sevdim, bu bölümde de beraber TABLO yapan Macit-Neriman sahnsi harikaydı.

Özellikle ama özellikle Neriman saçındaki kalemi alıp, saçlarını dağıtırken Macit'in o bakışlarını nasıl ifade edebilirim inanın bilmiyorumGaliba o KALEMİN yerinde olmak isteyen bir Macit vardı değil mi

Keşke TABLO sahnesini tekrar izleyebilsek ama nasıl;

Neriman: Macit peki düşündün mü, nasıl bir TABLO çizmek istediğini

Macit: Bilmem düşünmedim

Neriman: Konusu nasıl olsun

Macit: Galiba buldum

diyerek o tabloya KONU olan AĞAÇ+GÜNEŞ+AY lı TABLO mu çıktı acaba. Macit eskilere dönüyor ya, flashback olarak keşke o sahnenin SÖZLÜ sünü duyup, izleyebilsek

Bu arada değinmeden geçemeyeceğim

Macit: Neriman Fahriye'ye selam söyle

dediğinde eve giren Neriman Fahriye'ye;

Neriman: Fahriye Macit'in selamı var

dediği o sahneler bayıldım Fahriye'nin söylediği gibi KİBAR ÇOCUK MACİT yahu

ertesi sabah Neriman'lara geldiğinde evin boş olduğunu öğrenen

Fahriye: Macit Macit Macit

demesine de bayıldım

Hatta hatta

Fahriye: Bu ne hal Neriman, Macit ile MAVİ PANJURLU EVİNİZİ Mİ BOYADINIZ

sahnesine bayıldığım gibi

Kısaca bölüme bayılmışım ben. Tekrar konuşmak üzere, şimdilik benden bu kadar.

Söz sırası sizde sevgili arkadaşlarım, umarım güzel yorumlarınız okuyabilirim
deren1970 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-13, 00:36   #78
tly34
Yönetmen

tly34 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.04.2010
tly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond reputetly34 has a reputation beyond repute

merhabalar

deren1970 canım hoşbulduk

10. bölüm özeti gelmiş ne çabuk demekten kendimi tutamıyorum.neyse biz daha 9. bölümü daha konuşmadık değilmi ben birde macitin arabanın kapısını açarkan nerimana hafiften kızgınlığı vardı oda nerimanın ilk bölümden macite güvenmeyip kendini boğazın derin sularına atmasıydı galiba macit bu sefer korkudan diyeyim nerimana eğer bana güvenmiyorsan şimdi bu arabadan inip gidebilirsin gibi bir şey söyledi ee adam haklı bu seferde nerimanın kendini tepeden atmasından korktu işini sağlama alıyor

macit galiba ilk defa aşık oluyor çünkü nerimana ne hissettiğinden daha yeni emin oldu bu zamana kadar her istediğni almış olan macitin nerimanın yani aşkın karşısında ne gibi zorluklar yaşayacağını biliyoruz biz ne demek istediğimden bahsedeyim bir adet kafayı sıyırmış şımarık pelinimiz var pelinin maciti elde etmek için herkesi ve herşeyi harcayacaktır bilmiyorum ama pelin kardeşini bile tehdit eden ve hayatında olan kötü şeyleri kardeşine maledecek kadar manyak birisi pelinin ruhsal dengesizliği bayağı herkesi zorlayacak

sonrasında macitin önündeki engellerinden biriside ailesi bu hafta tek ümidim olan macitin anneside pelinin tarafına geçerek hayallerimi yerle bir etti neyse daha devam edecem biraz sonra görüşmek üzere
tly34 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-13, 01:50   #79
Muratci
Oyuncu

Giriş Tarihi: 06.04.2010
Muratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond repute

9. bölümü bende cok begendim.. özellikle bu kadar zaman macit-neriman sahnelerini beklemisken nihayet dedim icimden.. k.dogulunun o muhtesem bakislarini ben eski dizisinde farketmistim. zaten o oyunculugu yüzünden izlemeye baslamistim diziyi, bu karakteri kaldiracakmi diye merak ediyordum. ama cokda iyi oynuyor. genel anlamda dizinin tüm oyunculari iyi.. kötü oyuncu olan yok bence!
10. bölümden 2. fragman bekliyorum aslinda ama gelmeemsinide istiyorum, cünkü 1. fragmanda bize baya bir malzeme verdiler
Muratci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-13, 01:51   #80
datakan
Set Görevlisi

datakan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.01.2008
datakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond repute

Sevgili deren1970 güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Foruma pek yazamıyorum ama başta sizin yorumlarınız olmak üzere çok keyifle okuyorum.

Sahiden de 9.bölüm üzerine ne çok konuşulabilecek bir bölüm değil mi? Resim yaptıkları kısımda Neriman Macit'in yüzünü boyadıktan sonra Macitin öyle bakışları vardı ki sanki nefes aldıkça batan tokatın acısı simdi geçti der gibi...Neriman her gitmek istediğinde Macit gönülsüzce kabul edip Neriman'ı tekrar ürkütmemek, katettiği yolu dönmemek ve Neriman'ı 'zorba' olmadığına ikna etmek ister gibiydi. Neriman Macit'e her güldüğünde Macit'in yüzüne güneş doğuyor.Çok mu anlam yüklüyorum nedir?

Bu arada Duygu’yu da çok beğeniyorum. Karakterli bir kız, sağduyulu ve içi de dışı gibi güzel. Dramalar kraliçesinin kardeşi olduğuna inanmak zor. Bence Pelin'i annesi yetiştirmiş Duygu'yu ise tabiat ana. Umarım Duygu'yu Onur'un saçma Pelin aşkı nedeniyle harcamazlar.

İnci hanım için de birkaç kelam..İnci hanım kibar bir kadın ama güçlü değil. Çok sevdiği oğlunun mutluluğunun arkasında çok fazla direnemeyecek gibi. Ayrıca hiç tanımadan Neriman'ın basit bir kız olduğuna nasıl karar verdi acaba? Oğlunu tanımadığı belli, oğluna güvenmediği de . Belki de içten içe babasının oğlu diye düşünüyordur. Kendi gelin adayının sığlığının farkında bile değil.

Aslı'nın durumu içler acısı. Gerçek hayatta ne çok olduğunu bilmek insanı bir kere daha umutsuzluğa sürüklüyor. Ama annesi için birkaç şey söylemeden edemeyeceğim ki bundan çok doğrucu Şinasi'de payını alabilir. Millet ne der diye kızını bile bile,döve döve ateşe attı. 'Namuslarını' kurtardılar ya gerisi boş. Şimdi göz yaşı döküyor. Belki bir anneye acımasız olacak ama kendisine hiç acıyamıyorum. Olan Aslı'ya oldu. Aslında hala Aslı için çıkış yolu var ama arkasında duracak güçlü bir anne ve abi lazım tabii. Kız hala annesi, ailesi üzülmesin diye sineye çekiyor herşeyi.
Şimdilik bu kadar. Herkese iyi geceler...

Bookmarks

Etiketler
kadir doğulu

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş