Sayfa 18/100 İlkİlk ... 81415161718192021222868 ... SonSon
997 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Sana Bir Sır Vereceğim (Arşiv 1)

Yönetmen lala habib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Gence
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Deryani canlandiran cocugu Kanal d yeni dizisinin tanitim resimlerinde gorunce bende sasirdim.Belkide 2 dizide rol alacak.Zaten SNBSV rolu az

Dizinin orjinalini pek izlemek gelmiyor icimden gelmiyor nedense.Turk versiyonunda Aylin bir kac kez Tilkiye dokundu ve ya aksine fakat ispanyol versiyonunda Aylin ile Tilki birbirlerine dokunamiyorlar

bir bolumde komsu kadin esiyle sevgililer gununu kutlamak icin bir yere gidecek ve oglunu Aylinlerde koyacak.O gun Mehmet ile Sevgi mecburen bir odada kalmali olacaklar

Yönetmen kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karadayi
    Ettiği Teşekkür
    2
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Fragman cikmis.Karmakarisik fragman olmus

Savas ben abimin intikamini alacam diyor.Bir adam bunlarin hic birisi 20 yasi gormeyecek dedi.Galiba kalp cerrahiydi.Aylin Tilki yerde

dun ozel bolumu izlemekte keyfliydi

Asistan sakowcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Fragmani simdi izledim. Gercekten cok karmakarisik bi fragman olmus.
    Sonunda kalp cerrahimiz (galiba adi Nihat) ortaya cikmis. Once Tilki "Aylin yok." diyo fragmanin sonunda da Tilki ve Aylin bayilmis halde uzaniyolar. Galiba Tilki Aylin'i kurtarmaya gidiyor ve ikisini de kaciriyor adam.
    Bu adam ne istiyo gercekten merak etmeye basladim.
    Ozet bi an once ciksa da bir az aydinlansak.
    Bi de Su Savasla Meltem fazla kotu adam bakisi atiyolar bence. Diziyi izlemeyenler bile "Sunlar kotu adam mi?" diyolar. Ve nasil oluyo da Zeynep ogretmenin dusuncelerini okuyamiyo? sofa

Yönetmen 1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

fragmandaki adam çocuklar 20 yaşına gelmeden ölücek diyolar ya
    zaten tilkiyle aylin savaş meltem felan 20 li yaşlarında sayılır
    ölmesinler ya aylinle tilki aşk yaşayacaklar daha
    fragmanda aylin adamın kolundan bişey çıkartıyo kan mı alıyo acaba
    o kaçıran adamlar çocuklara yardım mı ediyo kafam çok karıştı ya
    savaş çok vaktim kalmadı diyo demekki 20 yaşına gelmeden öleceğini biliyo

Yardımcı Yönetmen MENEKŞE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    1881 - 193∞
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Fragmanı anlayanlar
    şimdi ben bu fragmanla bir tahminimi doğrulamış oluyorum Öğretmenler kesinlikle kötü niyetli değil! Fragmandan anladığıma göre büyük abi dedikleri kişi de kötü biri değil, çocukların öleceğini söylerken gayet üzüntülüydü yani, öğretmenler de

Çağla'nın aklına uyup tanımadıkları, bilmedikleri köşke girmeleri 10 numara 5 yıldız bir davranış gerçekten Aylincim o küçücük odada kaybolmayı nasıl becerdin acaba Tut Tilki'nin elinden öyle hareket et değil mi ama cık cık cık

şu Firdevs Hanım köşküne bol aydınlatmalı araç-gereçlerle girseler GÜNDOĞDU Ailesi de biz de ne var ne yok bi görsek zaten gizli geçidi bulsa bulsa Gürcan bulur herhalde, O'nda bu ışığı görüyorum

bi ormanlık alanda, kimsenin olmadığı bir yerde çocuklar güçlerinin sınırını bulmaya çalışsalar mesela, geliştirilebilir yetenekler mi görsek mesela, Tilki'nin görünmezliğinin süresi uzatılabilir mi,
    Zeynep okuduğu düşüncelerden önemli-önemsizleri ayırt edebilir mi,
    Aylin elektrik geçirmeyen maddelerle neler yapabilir,

kısacası özel güçlere dayalı aksiyon görmek istiyorum
    Action Action Action!
    Sadece Sevgi'nin sırları çözmeye çalışması, diğerlerinin gayet NORMAL bir şekilde hayatlarını devam ettirmesi garip geliyor bana

Esra Öğretmen, Mehmet aracılığıyla eve sızıp da ne yapacak ki
    gayet normal bir ev yani, öyle kostümler, antrenman odaları falan yok

Neyse izledikçe ben saçma tahminlerime devam ederim, sizden de aynısı beklerim, tek başıma sıkılıyorum
    Esen Kalın...

Asistan Guly28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Paris
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    12369513

Selaam arkadaslar Ben yeniyim, yani aslinda yorumlari takip ediyordum ama daha once hic yazmamistim.

Bir insan kiskandirilir taman okey, ama Tilki biraz abartmiyor mu sizcede ? Bence birazcik abartiyor.. Aylininin onu sevdigi cok iyi biliyor ama yinede kiskandiyor.. Kiskandirinca nolucaksa sanki? Abartmasin bence!

Tikli hakkinda az bucuk birseyler biliyoruz ama Aylinin hakkinda nerdeyse hicbirsey bilmiyoruz. Benim en merak ettigim Aylinin hikayesi, annesi , babasi felan filan cunku simdiye kadar onunla ilgili birsey gostermediler

Yönetmen lala habib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Gence
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Aylin galiba kiz kardesini istemeden elektrikiyle carpmis.Bu yuzden ailesi onu yatili okula gondermis

Spoiler İçermektedir

Yardımcı Yönetmen sorry_a.u - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ES.
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Tanıtımları ve ismi sebebiyle SBSV başlarda ilgimi pek çekmedi, keza özel güçler filan söz konusu olunca herkes gibi sihirli annem vari daha çok çocuklara hitap edecek bir dizi sandım ama fox tv ve dizi beni şaşırtmayı başardı.

İlk kez buraya yazıyor olduğumdan genel ve kişi kişi giden bir yorum yapmak istiyorum

Mehmet'ten başlayalım. Açıkçası başta her şeye karşı gelip tehlikeden uzaklaşma çabası insanı kendinden soğutsa da sonradan alışıyor insan kişilik özelliklerine. Güven problemi olduğunu düşünüyorum insanlara karşı, onu bir aşabilse.

Sevgi'yi mücadeleci ruhu ve pes etmemesi sebebiyle çok seviyorum. Gerçekten de sonradan oluşan o ailenin annesi olmayı çok iyi başarıyor. Bütün çocuklarla ayrı ayrı güzel ilişkileri var.

Tilkinin ilk bölümlerdeki o asi ve bağımsız hali biraz törpülendi gibi ama şu gözlükleri çıkarmasaydı keşke Öhöm, neyse. Zamanında savaşı babasının yanında bırakıp görünmez olup gitmesi bir nevi aşırı bencilliğinin göstergesi olabilir ama sevdiği insanları korumak için şimdi elinden geleni yapıyor. Çocukken yaptığının sonuçlarını düşünememiş olma ihtimali var gibi. Aylin'e sataşmasını çok beğeniyorum. Daha fazla kıskandırmaya çalışmasın şu kızı çünkü yeri gelir seni de kıskandırırlar koçum

Aylin'in tilkiden etkilenmesi tamam da kızımız sinirlenince elektrik saçtığından etrafa tehlikeli olabiliyor Onun dışında tavırlarını filan seviyorum Aylin'in. Umarım tilkiyi kıskandırmak için Savaş'la fazla yakınlaşmaz.

Burak'ın başta aileyi kötü duruma düşürecek gibi olması ama sonradan aileden biri olması iyiydi. Ama fazla konuşmuyor sanki. Gerçi ufaklıklar için öğretmenlerin kılığına girmesi, ayrı konu.

Gürcan ve Zeynep çok tatlılar. Ve evet, Zeynep'in düşünce okuma olayının ya tam olarak neye dayandığı ya da niye umursanmadığını açıklamaları lazım. Diğer özel güçler için de öyle fikirlerim var ama yorum destan olacak gibi, sonraya saklıyorum.sofa

Çağla'yı çözemiyorum a dostlar. Kız ortama yeni giren erkek peşinde mi yoksa ayran gönüllülükte bir numara mı bilmiyorum da tilkiden uzak durursa yeterli olur bence.

Savaş'ın kötü karakter olduğunu sadece fragmanı izleyip diziyle hiç alakası olmayanlar dahi anlar. Biraz abarttığını düşünüyorum bakışları filan. Sakal gidince de karizma biraz gitmiş gibi. Neyse. Savaş'ın tilkiyi tanıması ama tilkinin tanıyamaması? So what? Bunu bir açıklığa kavuştursanız.

Meltem'in ismi daha farklı olabilirmiş sanki. Her şey bitti ismine takıldım çünkü Koşması mı yani özelliği? Peki.

Öğretmenler de baştan beri kötü mü iyi mi anlaşılmadı ama şu son fragmanla kötü değillermiş gibi bir izlenim oluştu bende. 20 yaşına gelince ölüyorlar ne demek yahu? Doğuştan kalp hastası olmaları ne alaka, o da bir açıklık kazansa.
    Fazla soru var herkesin kafasında, yavaştan açıklığa kavuşturmalılar. Bir de aşırı ağır çekim sahne var, onları azaltsalar çok daha hoş olacak.

Saygılar, sevgiler. Ben yorumlarımla burada olacağım. Tüm yorumlarım bu kadar uzun olmayacak, vurmayın

Asistan elanur_67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı Guly28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selaam arkadaslar Ben yeniyim, yani aslinda yorumlari takip ediyordum ama daha once hic yazmamistim.

Bir insan kiskandirilir taman okey, ama Tilki biraz abartmiyor mu sizcede ? Bence birazcik abartiyor.. Aylininin onu sevdigi cok iyi biliyor ama yinede kiskandiyor.. Kiskandirinca nolucaksa sanki? Abartmasin bence!

Tikli hakkinda az bucuk birseyler biliyoruz ama Aylinin hakkinda nerdeyse hicbirsey bilmiyoruz. Benim en merak ettigim Aylinin hikayesi, annesi , babasi felan filan cunku simdiye kadar onunla ilgili birsey gostermediler
    Merhaba...
    Aylinin ailesi hakkinda hic bir bilgi verilmemesi benimde dikkatimi cekti. Ben Aylinin hikayesinin de bu yüzden cok derin ve üzücü bi hikaye oldugunu düsünüyorum. Ortaya ciktiginda hem cok üzülücez hemde cok sasiricaz gibi geliyor bana. Bomba etkisi yaratacak bir hikaye olabilir. Ilk bölümde sadece aile fotografi disinda baska brsey görmedik, yani ben görmedim birsey kacirdiysam düzeltin arkadaslar.

Tilkinin kiskandirma konusuna gelirsek, bence Tilki Aylinle aralarinda olan yakinligin farkinda. O yüzden aslinda Aylini kendinden uzak tutmak icin yapiyor bu kiskandirmayi cogu zaman. Simdiye kadar belki de hic hissetmedigi duygulari ayline karsi hissediyor. Tilki gibi biri de kolay kolay birine baglanmayi isteyecek bir karakter degil gibi?! Sonucta yalniz büyümüs hayatta kimsesi olmamis ve cok zorluk cekmis. Belki de böyle davranarak Ayline hissettilerine karsi koymaya calisiyordur?! kendi duygularindan kacma yöntemidir?!
    Tilki bircok yeni duyguyu birden tatti. Hayatinda ilk defa insanin ailesinin olmasi nasil birsey bunu anladi, ilk defa birisi onu ölümü bile göze alacak kdr cok seviyor. Aylinin de dedigi gibi kendine bile itiraf edemiyor ama o evde onlarla olmaktan cok mutlu. Ama itiraf edemiyor iste...belki de korkuyor. bir yandan da Aylinin onu kiskanmasi ve kizmasi hosuna gidiyor oda var tabi.

Fragmana geleyim. dün cikti ama site o kdr yavas ki yazasim gelmedi. Ne zaman düzelicek artik?! Neyse..
    Fragmani bile cook heyecanli. Cuma ya kdr nasil dayanicaz bilemiyorum. her hafta dizide merak artiyor.
    Tilkinin Aylin yok diyip panik yapisina bit ya ordaki o korkulu,telasli bakis nedir öyle?!
    Cocuklarin hic biri 20li yaslari göremeyecekler de ne demek?! savas ta bu durumu biliyor galiba ki intikamimi almadan ölmeyecegim diyor.
    Ve sonunda Tilki Aylinini bulmus ama ikisi de baygin yanyana yatiyorlar. Onlarin pesinde olan Köskteki adamin ve ögretmenlerin kötü olduguna bende inanmiyorum. Firdevs hanim köskünde onlara kötülük yapacak biri olsa Kemal neden onlari oraya yönlendirsin ki? Bence tam tersine onlara yardim edebilecek kisi o adam. Bu yüzden de Kemalin defterinde "Firdevs hanm köskünü bul" yaziyor.
    Bu arada Sevgi ve Mehmet iyice kari kocaya baglamislar. Mehmetin o trip neydi öyle? sen etmesende yaptiklarimi takdir edenler var fln. Tam evli ciftlerin kavgalari gibi

Dizi öyle bir ilerliyor ki hic bir fikir üretemiyorum ilerki bölümlerle ilgili. Diziyi Aylin ve Tilki disinda birde bunun icin bu kdr seviyorum galiba. Diger diziler gibi klasik,sonunu tahmin edebildigimiz diziler gibi degil. Olacak seyleri kestiremiyoruz önceden.

Bu arada Özet cikmadi daha degil mi?

Yönetmen _sıla_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ölümüne CanSu Dere
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

sakowcik yorumun için teşekkür ederim beğenmene sevindim

Fragmanı anlamayanlardan biride benim
    20 yaş olayına ben pek kafamı takmadım çünkü yaşayacaklarını biliyorum ama ne istiyorlart onlardan onu anlamadım
    dayanamadım orjinalinin final sahnesini izledim çook pişmanım
    biran önce cuma günü gelsede izlesek dizimizi

Sayfa 18/100 İlkİlk ... 81415161718192021222868 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri