Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Beni Böyle Sev

Kapalı Konu

Beni Böyle Sev kategorisinde Beni Böyle Sev (Arşiv 4) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 14-11-13, 23:33   #681
~~winds~~
Yönetmen

~~winds~~ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute~~winds~~ has a reputation beyond repute

Alıntı:
omer yasir tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben daha en başlardan beri Ayşem ve Nezih arkadaş olsun, Zeynep ve Mert birlikte döktürür diyordum ama tam tersi olmaya başladı. Özellikle Ayşem ve Ömer için arkadaşlık olayını bitirdiler neredeyse. Kızlar Sedayla yakınlaştılar, Ayşemle uzaklaştılar. Ben çok isterdim Seda gitsin Ayşeme kuzeniyle evleneceğini söylesin ve sarılsınlar, veya Reyhanın kolpa da olsa nikahını önce Ayşeme söylemesini ve onun arkadaşı için heyecanlanması. Ayşemi sürekli nadideyle uğraştırırlarken arkadaşlarından gittikçe uzaklaştırıyorlar. Bunu yapan Ayşem değil üstelik, her ne hikmetse kızlar Ayşeme sevilen ama uzaktan bir akraba muamelesi yapmaya başladı. Ben ilk sezondaki arkadaşlığı geri istiyorum. Fahriye ve Reyhan hariç dost kalmadı dizide. Acilen Ayşemin Reyhan ve Fahriyeyle, Sedayla, haluk abiyle ve Nezihle dostça sahneleri olmalı. Ama birlikte oldukları sahnelerde bile genelde hepsi kendi içinde kendi derdiyle uğraşıyor oluyor ve çok sinir bozucu bir durum.
Yorumunun tamamına eksiksiz katılıyorum ama şu koyulaştırdığım yere ayrıca katılıyorum. Uzun zamandır bundan dolayı muzdaripim ve daha evvel de yazmıştım aynı konuyu. Ayşem ve Ömer diziden, diğer karakterlerden tamamiyle soyutlandı neredeyse. Tamam evli bir çift olabilirler ama bu uzayda yaşar gibi sadece kendileriyle ilgilenecekleri anlamına gelmiyor. Nerede dostluk, arkadaşlık? Nezih ve Ayşem'le ilgili ben de ne hayaller kurmuştum ama hepsi hayal olarak kaldı. Neredeyse gördükleri yerde selam vermeyecekler birbirlerine. Furkan ve Ayşem sözde kuzen ama doğru düzgün diyalogları yok. Ömer ve Nezih muhteşem arkadaşlar ama Ömer'in aklına bile gelmiyor Nezih. Seda ve Ömer ne zaman oturup sohbet ettiler? Sadece aşk yazarak yürümez dizi, o da burun buruna sahnelerde aşk yarattıklarını sandıkları anlar. Geçen sezon ne kadar güzeldi. Nezih'in evinde toplanıyorlardı hep beraber, dans ediyorlardı, sohbet ediyorlardı. Şimdi bir araya bile gelmiyorlar. Varsa yoksa Reha ve Nadide.
Eski 15-11-13, 00:07   #682
Balca
Yönetmen

Balca kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.08.2006
Balca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond repute

Yazmak hayat benim için. Onun için bir blogum,şiir kitaplarım, yazdığım romanlar var. Çok dizi izledim ömrüm boyunca ama eğlendiğim kendimden anlar bulduğum nadir dizilerden biri olduğu için Beni Böyle Sev'i sevdim.

TRT nin kült dizilerindendi Şaşıfelek Çıkmazı. Bilen bilir,ordan ne cevherler çıktı Fikret Kuşkan gibi. Aysun Metiner gibi. Hele Derya Alabora inanılmazdı...İroniler içinde gülerdim,ironiler içinde hayatı görürdüm.

Şaşıfelek Çıkmazı gibi masumdu Beni Böyle Sev. TRT'de ne yoğun diziler kanımsanamadı,duramadı,tutunamadı lütfen bilin. Ama bu hafta 34 diyecek BBS. Neden mi? Şaşıfelek Çıkmazı havası estiği için, aile özlemini verdiği için,Türk halkının yaşamını gösterdiği için. Kolay değil bu kadar reyting için şarlatana dönen ekranda tutunmak. Ne devler tutunamadı.

Zeynep Çamcı'ya sarmadılar mı daha önceden? Emir'in Yolu'nda ne işi var dediler, küllerden doğmaya gerek mi var olmaz mıydı başka hikayenin kahramanı dediler. Ona kızgınlığım, masumiyet yerine yapmacıklığa gidişat var diye.

Yoksa kimse kolay kolay birisine Altın Portakal filan vermez, alan isimlere muhakkak bakın. Hülya Koçyiğit 1963 deniliyor mesela. Düşünün artık.

Ben ilk bölümleri geri istiyorum, Ömer yeniden aşık olsun Ayşem'e, yeniden Karadenizli olsun Ayşem. Yeniden dönülsün masumiyete,yeniden Şaşıfelek Çıkmazı kadar gerçek olsun.

Yoksa kahramanına hayran olduğum dizi gibi bırakıvericem.Çünkü ben beni bulmak istiyorum.

Çevreyle aşka inat eden biri Ayşem. Bu hayatı bilen Karadenizli bir kız.

İstanbul sosyetesi görmek istesem bunu komşu kanaldaki versiyon diziden ben bulurdum ki?

Dönün gittiğiniz yoldan!

TRT'nin kült dizileri içinde yer alabilirsiniz, neden bir Yeditepe İstanbul kadar sevilmesin ki? Olamaz mı?

Olur...

Yani amacım karalama değil...

Özlem...

Hepsi bu...
Eski 15-11-13, 00:31   #683
ecemsuyum
Asistan

ecemsuyum kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.10.2006
ecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond repute

Herkese Merhabalar
Bir çok dizi izlemişimdir yada mutlaka bakmışımdır ve izlememişimdir . Çok fazla dizilere bağlı kalan biri değilim devamlı takip edemem .
Beni Böyle Sev ' ide arkadaşım tavisye etti ama bir türlü bakamamışımdır. Bayram gecesi kuzenimde izliyormuş dziyi bizde olunca izledi ve bende bakmak zorunda kaldım öle düşünyodum ama sevdim anlamaya çalıştım falan derken beni hem eğlendirdi hemde gerçekten çokda beğendim
Tabi sonra hemen bütün bölümlerini netten izledim Şimdide sürekli takip ediyorum.
Tabi herkes dizilerde kendini bir karaktere daha yakın hisseder mutlaka. Bende Seda karakterini çok sevdim ailesiz olması ilk bölümlerdeki o ablasıyla ilişkisi
falan ablasının gitmesiyle kendini yalnız hisseden Seda beni çok etkiledi

Ve Furkan karakteri Yusuf Akgünü zaten çok beğenirim Adını Feriha Koydumda çok severek izliyodum . Burdada çok sevdim ve Sedayla gerçekten çok yakıştırdım
Şuan diziyi aslında bu çok severek izliyosam Seda ve Furkan için
Eski 15-11-13, 03:21   #684
asslli
Asistan

asslli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.11.2013
asslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond reputeasslli has a reputation beyond repute

Alıntı:
Balca tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yazmak hayat benim için. Onun için bir blogum,şiir kitaplarım, yazdığım romanlar var. Çok dizi izledim ömrüm boyunca ama eğlendiğim kendimden anlar bulduğum nadir dizilerden biri olduğu için Beni Böyle Sev'i sevdim.

TRT nin kült dizilerindendi Şaşıfelek Çıkmazı. Bilen bilir,ordan ne cevherler çıktı Fikret Kuşkan gibi. Aysun Metiner gibi. Hele Derya Alabora inanılmazdı...İroniler içinde gülerdim,ironiler içinde hayatı görürdüm.

Şaşıfelek Çıkmazı gibi masumdu Beni Böyle Sev. TRT'de ne yoğun diziler kanımsanamadı,duramadı,tutunamadı lütfen bilin. Ama bu hafta 34 diyecek BBS. Neden mi? Şaşıfelek Çıkmazı havası estiği için, aile özlemini verdiği için,Türk halkının yaşamını gösterdiği için. Kolay değil bu kadar reyting için şarlatana dönen ekranda tutunmak. Ne devler tutunamadı.

Zeynep Çamcı'ya sarmadılar mı daha önceden? Emir'in Yolu'nda ne işi var dediler, küllerden doğmaya gerek mi var olmaz mıydı başka hikayenin kahramanı dediler. Ona kızgınlığım, masumiyet yerine yapmacıklığa gidişat var diye.

Yoksa kimse kolay kolay birisine Altın Portakal filan vermez, alan isimlere muhakkak bakın. Hülya Koçyiğit 1963 deniliyor mesela. Düşünün artık.

Ben ilk bölümleri geri istiyorum, Ömer yeniden aşık olsun Ayşem'e, yeniden Karadenizli olsun Ayşem. Yeniden dönülsün masumiyete,yeniden Şaşıfelek Çıkmazı kadar gerçek olsun.

Yoksa kahramanına hayran olduğum dizi gibi bırakıvericem.Çünkü ben beni bulmak istiyorum.

Çevreyle aşka inat eden biri Ayşem. Bu hayatı bilen Karadenizli bir kız.

İstanbul sosyetesi görmek istesem bunu komşu kanaldaki versiyon diziden ben bulurdum ki?

Dönün gittiğiniz yoldan!

TRT'nin kült dizileri içinde yer alabilirsiniz, neden bir Yeditepe İstanbul kadar sevilmesin ki? Olamaz mı?

Olur...

Yani amacım karalama değil...

Özlem...

Hepsi bu...
O kadar doğru ve güzel şeyler yazmışsınız ki,ellerinize,yüreğinize sağlık..

Fragmanlarını gördüğüm an vurulmuştum bu diziye,başlasa da izlesek diye,kaç pazartesi boşu boşuna TRT ekranında bekleyişlerim olmuştu sonu hüsranla biten..Ama beklediğime de değmişti açıkcası..Çok güzel,samimi,cana yakın,güler yüzlü bir iş olmuştu...Hiç de kaçırmadan,tekrarlar yaparak izlerdim,ancak ters giden bir şeyler oldu ve ben sezon finalinden beri izlemiyorum desem yeridir diziyi..O sezon finali içimi şişirmişti mesela,acayip bir dramdı,samimi gelmemişti en önemlisi de..Şimdi ne durumda bilemiyorum ama geçenlerde şöyle bir baktım da,ne Nezih eski Nezih ne Reyhan eski Reyhan..Eee onlar renkleriydi bu dizinin.Klişelerle klişelerden uzaklaşan bir diziydi Beni Böyle Sev,şimdiyse farklı..Fark direkt şu diyemiyorum belki ama eskisi gibi değil..

Ben de özledim sizin gibi..O eski ruhu,o eski rengi..Umarım geri gelir..

ÇOCUKLAR UYURKEN SESSİZ OLUNUR ÖLÜRKEN DEĞİL!!.
asslli Çevrimdışı  
Eski 15-11-13, 06:38   #685
Alminerva
Asistan

Alminerva kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.02.2012
Alminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond reputeAlminerva has a reputation beyond repute

İngiltere prensi,ileride Kral olacak gözüyle bakılan kişi bile kendisine eş olarak asil bir aileden gelen bir kızı seçmek yerine halktan birini (Evet Kate'in ailesi zengin biliyorum) tercih ederken,dünyada sınıf kavramı ve sınıf farkları etkisini kaybederken bu bizim Karatepe'lere ne'oluyor yahu.Sosyeteye takdim edilmek için zerafet dersi aldırılan gelin;bu kız dağbaşında mı geçirmiş ömrünü.90'lı yıllardan itibaren özel Tv'lerin de yaygınlaşmasıyla her kültür herkesin evine girmeye başladı.Ayşem kızımız dağın doruğunda yetişmiş olsa bile bunca zaman oturmayı kalkmayı öğrenirdi :bu ne saçmalıktır.İlla diziyi eski Türk filmi havasına sokacaklar.
Alminerva Çevrimdışı  
Eski 15-11-13, 14:12   #686
Balca
Yönetmen

Balca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond repute

Ben galiba aşkı başka bişey sanıyorum. Ya da gözümde aşk çok değerli bir kelime. Onun için Seda'ya inanasım gelmiyor. Reyhan'a da keza.

Ömer için göz yaşı döken birisi bir anda Furkan diyebiliyor,evliliğine sıcak bakabiliyor. O zaman bende sıkıntı var zira ilk aşkımı 8 sene unutamadım. Unutmaya gücüm yetmedi,zorladım çabaladım olmadı.

Seda'nın Ömer'i unuttuğunu varsaymak bana acayip geliyor,Ayşem'i de sevmesi onunla mutluluğunu paylaşması...Bilemiyorum ben yapamazdım.

Furkan'la mutlu olamaz. Bu benim görüşüm. Ömer gibi değil Seda. Ömer Ayşem'i gerçekten seviyor ama Seda'nın şu bölümlere gelene kadar Furkan için bir fedakarlık yaptığını görmedim. Hani ne oldu da fedakarlık yapabilirdi diyeceksiniz. Ayrıca fragmanı bir daha izleyelim Seda elindeki yüzükten memnun mu?

Davul bile dengi dengine demiş atalarımız. Herkes kendi yaşamına göre.

Kimseyi küçümsemek derdinde değilim ama bir oyunda bile üniversiteli liseli olayı ortaya çıkabiliyor.

Hani yine denilebilir ne liseliler üniversiteliyi cebinden çıkarır.

Ama gençler çok da anlayışlı olamayabilir.

Seda gerçekten Furkan için uygun mu? Ailesi az haklı değil mi? Ömer Ayşem'in memleketinde düğün yaptı,Seda yapar mı?

Az realite olsun bence.

Seda aramaz mı lüks içindeki salonları.

Nikahı bile otelde isteyebilir.

Amacım Seda'yı karalamak değil ancak olmayacak duaya da amin denilmesi bence anlamsız.

Annesinin bile elini öpmedi ki anne eli öpülür kanımca çizgi filmlerde bile gösteriliyor bence Seda'da bunu biliyordur.

Farklı ortamlar,farklı aileler.

Ayrıca Ömer'i bir şekilde ailesi geri kabul etti Ayşem'le ayrılsa da ailesinden vazgeçse de yine ister.

Seda Furkan'dan ayrılsa Reha onu kabul eder mi?

Çok yazdım yine

Affola
Balca Çevrimdışı  
Eski 15-11-13, 17:21   #687
ecemsuyum
Asistan

ecemsuyum kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.10.2006
ecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond reputeecemsuyum has a reputation beyond repute

Alıntı:
Ben galiba aşkı başka bişey sanıyorum. Ya da gözümde aşk çok değerli bir kelime. Onun için Seda'ya inanasım gelmiyor. Reyhan'a da keza.

Ömer için göz yaşı döken birisi bir anda Furkan diyebiliyor,evliliğine sıcak bakabiliyor. O zaman bende sıkıntı var zira ilk aşkımı 8 sene unutamadım. Unutmaya gücüm yetmedi,zorladım çabaladım olmadı.

Seda'nın Ömer'i unuttuğunu varsaymak bana acayip geliyor,Ayşem'i de sevmesi onunla mutluluğunu paylaşması...Bilemiyorum ben yapamazdım.

Furkan'la mutlu olamaz. Bu benim görüşüm. Ömer gibi değil Seda. Ömer Ayşem'i gerçekten seviyor ama Seda'nın şu bölümlere gelene kadar Furkan için bir fedakarlık yaptığını görmedim. Hani ne oldu da fedakarlık yapabilirdi diyeceksiniz. Ayrıca fragmanı bir daha izleyelim Seda elindeki yüzükten memnun mu?

Seda gerçekten Furkan için uygun mu? Ailesi az haklı değil mi? Ömer Ayşem'in memleketinde düğün yaptı,Seda yapar mı?

Az realite olsun bence.

Amacım Seda'yı karalamak değil ancak olmayacak duaya da amin denilmesi bence anlamsız.

Annesinin bile elini öpmedi ki anne eli öpülür kanımca çizgi filmlerde bile gösteriliyor bence Seda'da bunu biliyordur.

Ayrıca Ömer'i bir şekilde ailesi geri kabul etti Ayşem'le ayrılsa da ailesinden vazgeçse de yine ister.

Çok yazdım yine

Affola
Aynen bende ilk böle düşünüyodum ama şimdi öle değil bilmem farkındamısınız ama Sedanın Furkanın yanında yüzü gülüyor. Seda Furkanla gerçekten mutlu bunu zaten bir çok kez söledi de. Bence Sedanın Ömere aşkı yoktu bence Seda kendini Ömere aşık sanıyodu . Çünkü Sedanın tüm ömrü nerdeyse Ömerle geçmiş onun ailesi büyütmüş Sedayı

Ayrıca herşey para değil yada öle bir hayat yaşamak değil Seda şuan bunları hiç düşünmüyo bile umrunda bile değil ablası gittikten sonra aslında Seda çok büyük boşluğa düştü kolayda değil tek ablası vardı hayatında annesi babası yok Furkana çok bağlandı bence çünkü Furkan hayatına tamamen girdi yürümesinde bile çok büyük etkisi var Seda bunların hepsini düşünüyor .
O yüzden bence Seda Furkanı gerçekten seviyor ve mutluda olabilirler.
ecemsuyum Çevrimdışı  
Eski 15-11-13, 17:59   #688
qizemmm
Yönetmen

qizemmm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.08.2010
qizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond repute

Alıntı:

Davul bile dengi dengine demiş atalarımız. Herkes kendi yaşamına göre.

Kimseyi küçümsemek derdinde değilim ama bir oyunda bile üniversiteli liseli olayı ortaya çıkabiliyor.

Hani yine denilebilir ne liseliler üniversiteliyi cebinden çıkarır.

Ama gençler çok da anlayışlı olamayabilir.

Az realite olsun bence.

Çok yazdım yine

Affola
Merhabalar, böyle karşı görüş bir insanı başlıkta gördüğüme sevindim birden nedense. Fikir paylaşmak hoşuma gidiyor.

Ben Ömer'in Seda'nın ilk aşkı olduğuna inanmıyorum. İlk aşkı değil, ilk takıntısıydı bence. Kimi zaman bizlerinde başına gelmiştir, yakın arkadaş olduğunuz kişiyi, tek o kişiyi bildiğinizden hoşlanır sanırsınız. Ki sanırım birazda senaristin senaryoyu döndürmesi de var bu durumda.

Seda'nın Furkan için yaptığı fedakarlık göremedim yazmışsınız ya, onu okuyunca direk aklıma, Furkan'ın "Benim için hiç bir şey yapmıyorsun." demesinin aynı günü, ayağını acıta acıta yürümeye başlaması geldi. Onu kendisi için değil, Furkan için yapmıştı.

Seda Furkan için uygundur bence. Şu görüşe karşıyımdır hep. Neden maddi imkanı farklı olan insanlar birbirleriyle mutlu olamasınlar ki?
Seda kağıt helva yiyince mutlu oluyor. Sahilde yürüyüş yapınca mutlu oluyor. Simitleri Furkan'la paylaşırken mutlu oluyor. Ona bakarsak kanepede yatacak kız mıydı Seda? Eh artık kabullendi bazı şeyleri. Eskisi gibi değil.

El öpmeyi çizgi filmlerde bile gösteriyorlar, internet ve televizyonlarda ise şık yerde insanların nasıl davranacağı gösterilir, suflenin yada muffinin ne olduğu gösterilir, Ayşem bunları görmüyor mu, pekala görmüş olmalı. Ama sanırım bizim senaristimizin espri anlayışı bu konularda kıt.

Ben de uzattıysam affola.

qizemmm Çevrimdışı  
Eski 15-11-13, 19:51   #689
Balca
Yönetmen

Nasıl güzel yorumlarla bana cevap vermişsiniz çok teşekkür ederim...Gerçekten başlıkta olmaktan mennunum,ellerinize sağlık.

Seda'nın ablasından sonraki boşluğu bence Furkan'la doldurması...Simitle mutlu olması da bu yüzden.

Ne bileyim ailesinden hiç kimse yok, Reha gibi biri oğluna bile sevgisini gösteremezken Seda'ya mı gösterecek? Onun için Furkan Seda için bir baba,bir abi,bir kuzen.

Yine de aşkına çok inanamıyorum,bağlılık benim için başka bişey.

"Furkan doğru insan,Furkan'la evlilik olabilir" düşüncesi görünüyor sanki.

Bir de düşünün Furkan'ın işleri iyi gitmedi ne olacak? Ömer Ayşem'le küçücük bir evde yaşıyor,onunla mutlu. Seda Furkan'la Furkan'larda yaşayabilir mi mesela? Dünyanın dört bir hali var malum.

Bilemiyorum. Seda kötü bir kız değil ama yine de bendeki açıklar çok çok fazla. Umarım ben yanılırım.

Bu arada Yusuf Akgün'ün oyunculuğunu pek sevmem çok tekdüze gelir ama BBS de çok şirin buluyorum kendisini

Hakan Haksun ah buraları okusan ah bir okusan...

Bu arada senarist bey vallahi seni hep belleğimde Bizimkiler'deki yandan çarklının oğlu olarak anımsamışım hey gidinin...yaşlanıyoruz
Balca Çevrimdışı  
Eski 15-11-13, 20:16   #690
qizemmm
Yönetmen

qizemmm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.08.2010
qizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond reputeqizemmm has a reputation beyond repute

Alıntı:
Nasıl güzel yorumlarla bana cevap vermişsiniz çok teşekkür ederim...Gerçekten başlıkta olmaktan mennunum,ellerinize sağlık.

Seda'nın ablasından sonraki boşluğu bence Furkan'la doldurması...Simitle mutlu olması da bu yüzden.

Ne bileyim ailesinden hiç kimse yok, Reha gibi biri oğluna bile sevgisini gösteremezken Seda'ya mı gösterecek? Onun için Furkan Seda için bir baba,bir abi,bir kuzen.

Yine de aşkına çok inanamıyorum,bağlılık benim için başka bişey.

"Furkan doğru insan,Furkan'la evlilik olabilir" düşüncesi görünüyor sanki.

Bir de düşünün Furkan'ın işleri iyi gitmedi ne olacak? Ömer Ayşem'le küçücük bir evde yaşıyor,onunla mutlu. Seda Furkan'la Furkan'larda yaşayabilir mi mesela? Dünyanın dört bir hali var malum.

Bilemiyorum. Seda kötü bir kız değil ama yine de bendeki açıklar çok çok fazla. Umarım ben yanılırım.

Bu arada Yusuf Akgün'ün oyunculuğunu pek sevmem çok tekdüze gelir ama BBS de çok şirin buluyorum kendisini

Hakan Haksun ah buraları okusan ah bir okusan...

Bu arada senarist bey vallahi seni hep belleğimde Bizimkiler'deki yandan çarklının oğlu olarak anımsamışım hey gidinin...yaşlanıyoruz
Sizin düşüncenizle şöyle bir şey oluşturalım o zaman, "hayatımın aşkı" yerine "hayatımın arkadaşı" olsa ya Furkan Seda için, daha anlamlı sanki. Zaten aşk konusunda katılmıyorum size ama olsun, aşık gibi hissetmiyorsanız da, hissedebileceğiniz bu çifte dair güzel şeyler var. Gerçekten var.
Seda Furkanlarda pekala yaşayabilir. Furkan hep bundan korktu, teklifi geciktirdi o yüzden. Seda Furkan'la tartışmaya girmişti bilmem hatırlar mısınız, pek kısa sahnedir kendisi.
Yemeğe çıkmaya karar vermişlerdi de, Furkan Seda'ya sen seç demişti. Kaliteli, güzel bir yer bilmiyorum o yüzden demişti. Seda'da sen seç, küçük salaş bir yer olsun demişti. Çünkü ödenecek paranın miktarını tahmin edebiliyordu kendi seçseydi. Düşüncesizlik yapıp büyük otellerin restorantına götürmedi ez cümle. Simitle mutlu olması, parasını sakınması, kağıttan yüzükle mutlu olması yeterli bence Furkanlarda yaşamasına. Yeter ki Safiye Hanım sıkboğaz etmesin kızı.
Bunları yazdığımın 3 bölümü sonrası Seda orada yaşamaya karşı çıkarsa, vallahi bu zamana kadar izlediklerime göre hiç inandırıcı olmaz. Senaristbeyabiye pek güvenim kalmadı da benim.

Ah Hakan Haksun ah!
qizemmm Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş