Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Beni Böyle Sev

Kapalı Konu

Beni Böyle Sev kategorisinde Beni Böyle Sev (Arşiv 4) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-11-13, 20:17   #681
rozee_95
Yönetmen

rozee_95 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.10.2009
rozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond reputerozee_95 has a reputation beyond repute

Ailemin çok severek takip etigi bir dizi ben de vaktim oldukça izlemeye çalisiyorum.
son 2 bolumu izledim ve anlamadigim bir sey var furkanin babasi neden bu kadar tavir koyuyor? Seda ile furkanin evlenmesi bu kadar mi rahtsiz eder? bençe baska bir is var ama onu anliyamadim biri anlatirsa çok sevinirim
Eski 13-11-13, 21:08   #682
turkeyfan
Asistan

turkeyfan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.03.2010
turkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond reputeturkeyfan has a reputation beyond repute

Alıntı:
rozee_95 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ailemin çok severek takip etigi bir dizi ben de vaktim oldukça izlemeye çalisiyorum.
son 2 bolumu izledim ve anlamadigim bir sey var furkanin babasi neden bu kadar tavir koyuyor? Seda ile furkanin evlenmesi bu kadar mi rahtsiz eder? bençe baska bir is var ama onu anliyamadim biri anlatirsa çok sevinirim
Onlarin evlenmesine tavir koymuyor. Sedayi Rehanin evinden istemeleri gerekiyor ve Ilyas bunca Kavga ve hakaretten sonra o adamin evine gidip ondan kiz almak istemiyor. Bu yüzden Furkana tavir takiniyo, Furkan sedaya hayir diyemiyo falan diye.
turkeyfan Çevrimiçi  
Eski 13-11-13, 22:48   #683
Balca
Yönetmen

Balca kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.08.2006
Balca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond repute

Yemek masasındaki muhabbete yeniden bakasım geldi. Korkunç! Hakikaten korkunç!

Altan Gördüm yerinde olsam isyan ederim! Bir kişiyi bu kadar da çizgifilm karakterine benzetemezler!

Değiştirmedikleri bozmadkları karakter kalmadı maşallah,belkide en iyisi yine de Eda Hala. Keşke ona daha çok fırsat verseler.

Daha irdeledikçe kimbilir neler çıkarıcam!

Bir de az daha mimik ve jestlerle devam etse Zeynep Çamcı? Olmaz mı? İnanılmaz kasılıyor çünkü...

Ayşem'in bebek düşecek mi düşmeyecek mi? O düşüş sahnesi ne kadar basit,kendini yere atmış gibi...
Eski 13-11-13, 23:05   #684
lalalaylom
Asistan

lalalaylom kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2013
lalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond reputelalalaylom has a reputation beyond repute

Alıntı:
Balca tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Altan Gördüm yerinde olsam isyan ederim! Bir kişiyi bu kadar da çizgifilm karakterine benzetemezler!

Değiştirmedikleri bozmadkları karakter kalmadı maşallah,belkide en iyisi yine de Eda Hala. Keşke ona daha çok fırsat verseler.

Bir de az daha mimik ve jestlerle devam etse Zeynep Çamcı? Olmaz mı? İnanılmaz kasılıyor çünkü...

Ayşem'in bebek düşecek mi düşmeyecek mi? O düşüş sahnesi ne kadar basit,kendini yere atmış gibi...
mimiklerkonusundaçok halısın fazla kasılıyorçok abartıyorlar bencede..
düşüş sahnesi de mantıksız ayşemin düşerkenki ifadesi falan ne bileyim son zamanlarda bu kızıiyice saf, apta birie benzettiler ayşem gibi bebeğine kıyamayan birinin hem balkondan atlaması üstüne bi de merdivene çıkması
düşme olmasa bile buu için nadideden sıkı bir azar yiyeceği ve hiç ses çıkarmayıp pısacağı kesnömerden de bir beklentim yok artk
Eski 13-11-13, 23:17   #685
Balca
Yönetmen

Balca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond reputeBalca has a reputation beyond repute

Alıntı:
lalalaylom tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
mimiklerkonusundaçok halısın fazla kasılıyorçok abartıyorlar bencede..
düşüş sahnesi de mantıksız ayşemin düşerkenki ifadesi falan ne bileyim son zamanlarda bu kızıiyice saf, apta birie benzettiler ayşem gibi bebeğine kıyamayan birinin hem balkondan atlaması üstüne bi de merdivene çıkması
düşme olmasa bile buu için nadideden sıkı bir azar yiyeceği ve hiç ses çıkarmayıp pısacağı kesnömerden de bir beklentim yok artk
Amacım Zeynep Çamcı'yı küçümsemek filan değil asla, ama altın portakallı birinin bence artık daha çok dikkat etmesi gerekir. Masada Ayşem'e bir bakın, yüzü allak bullak oluyor mimik yapıcam diye.

Ne sevmişim eski bölümleri ya Ne özledim...

Ayşem'in sokakta kalışını,Ömer'le dışarda oturduklarını, evlenme teklifini, Nezih'le Ömer'in sohbetlerini...

Ayşem'le Ömer'in düğünü...Ömer'in yetişmesi...

Hey gidi sanki 500 bölüm geçti...
Balca Çevrimdışı  
Eski 13-11-13, 23:46   #686
karaşimşekkk
Yönetmen

Giriş Tarihi: 19.02.2008
karaşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond repute

Alıntı:

ben de dedim ya normalde öyle bir düşmeden hayatta bebek düşmez diye bildiğin hafiften yere bırakıyo kendini eğer bu sahne gerçekten bebeğin düşmesi için yazıldıysa saçma daha inandırıcı bişey yazılsaydı benim 2,5 aylık hamile arkadaşım daha sert biçimde 1. kattan düştüde düşürmedi bebeğini, yani bu düşüş onun yanında hiçbişey ayrıca ayşemin orada ağlaması acıdan değilde sinirden gibi ''bir işi beceremiyorum'' havası var ayrıca bu kız o evde niye temizlik yapıyo o zaten çok ayrı bir konu bununla ilgili nadideden iyi bir fırça bekliyo kendisini hatta ömerde kızacaktır ayşemi ezmeye devam yani

bölüm resimlerine bakarken seda furkanın gelinlikli damatlıklı resmini gördüm gerçek mi o resim photoshop mu?
karaşimşekkk Çevrimdışı  
Eski 14-11-13, 00:25   #687
Balca
Yönetmen

Alıntı:
karaşimşekkk tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben de dedim ya normalde öyle bir düşmeden hayatta bebek düşmez diye bildiğin hafiften yere bırakıyo kendini eğer bu sahne gerçekten bebeğin düşmesi için yazıldıysa saçma daha inandırıcı bişey yazılsaydı benim 2,5 aylık hamile arkadaşım daha sert biçimde 1. kattan düştüde düşürmedi bebeğini, yani bu düşüş onun yanında hiçbişey ayrıca ayşemin orada ağlaması acıdan değilde sinirden gibi ''bir işi beceremiyorum'' havası var ayrıca bu kız o evde niye temizlik yapıyo o zaten çok ayrı bir konu bununla ilgili nadideden iyi bir fırça bekliyo kendisini hatta ömerde kızacaktır ayşemi ezmeye devam yani

bölüm resimlerine bakarken seda furkanın gelinlikli damatlıklı resmini gördüm gerçek mi o resim photoshop mu?
Gerçekten inadından ağlıyor gibi. Ayrıca yan düşüyor karnının üstüne değil,böyle anlamsız şekilde giderse bebek vah Hakan Haksun'un kalemine vah kere vah! Çok kızılacak durum çok!

Bence sıkıldı temizlik yapıyor,ayrıca davet için iki çift lafım daha var benim! Yahu senarist panpa yana yakıla torrruuuuuun diyen görüntülerini ele geçiren Nadide nasıl oluyor ki Ayşem'e boyu kadar topuklu ayakkabı giydirip yürütmeye çalışıyor? Bu ne mantıksızlıktır senarist bey amca? Ne içip de yazıyosun bu anları valla çözemedim? Hamile kız,zayıf kız kafası kadar topukluyu giydiriyosun bir de kafasında kitap var. Yok ansiklopedi var şu 90ların kuponlarını biriktirip de aldırdıklarından...Anlamsızlık dizboyu dizzz...Kız asıl o topuklularla düşse bebek yerine ceset taşır....

Balca Balca'lıktan çıktı,çirkef gacı misaliyim izledikçe,düşündükçe zira bu gidişat gidişat hiç değil!
Balca Çevrimdışı  
Eski 14-11-13, 01:17   #688
gökadalı
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 30.09.2008
gökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond reputegökadalı has a reputation beyond repute

Herkese merhaba,
Ben de yorumların çoğunluğuna katılıyorum, beni böyle sev 1. sezon sıcaklığından gerçekten çok uzaak ve her geçen bölüm daha da saçma şeylerle geliyorlar önümüze,oyuncu kadrosu bu kadar iyi olmasa izlenecek pek bir şeyi kalmadı aslında benim için.

Sadece koyu bir zeynep çamcı ve altan gördüm sever olarak söylemek istediğim bir şey var..Oyuncular fazla mimiklerinden ötürü eleştiriliyorlar ama bu oyuncuların seçiminden çok yönetmenin seçimidir. Bakın reyhan, fahriye, reha, ayşem, eda hala ve hatta varlığında nezih..Bunların hepsi çok iyi oyuncular ve başka filmlerine dizilerine bakarsanız oyunculukları genelde sadedir. Ama yönetmenimiz özellikle bu sezon senaryoya paralel olarak sivri karakterleri daha da sivriltmeyi seçiyor. Senaryo gerçek hayattan uzaklaştıkça oyuncuların oyunculukları da daha tiyatral ve sivri olmaya başladı. Mesela beni de çok sevmeme rağmen reyhan ve fahriye aşırı rahatsız etmeye başladılar.. Hele reyhanın salaklıklarına ve yüzünün aldığı şekle resmen dayanamıyor hale geldim. Dizimiz bir komedi dizisi olma yönünde ilerliyor ama olamıyor da böyle arada tuhaf bişey oldu gitti.
Umarım yorumlarımızı dikkate alırlar da biraz olsun bişeylerin ters gittiğinin farkına varırlar. En basitinden herkes evlenmesin allah aşkına!!
Herkese iyi yorumlar
gökadalı Çevrimdışı  
Eski 14-11-13, 01:44   #689
mervefb
Asistan

mervefb kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.07.2013
mervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond reputemervefb has a reputation beyond repute

Bir arkadaş yazmıştı facede benimde aklıma geldi.İlk bölümlerde Ayşem topuklu giymiyo muydu hatta kaç bölüm hep topuklu bot giydi ne kadar zor oluyodur falan diye düşünüyoduk hatta,şimdi topuklu giyidirip zerafet dersi aldırmak nasıl saçmalık.Zerafet dersi mi kaldı bu devirde en cahil insan bile böyle yerlerde nasıl oturp kalkacağını bilir ama bizim senarist taş devrinde kalmış galibaYazdığı karakterleri bambaşka hale soktu.Ömer bi tuhaflaştı babasının Ayşem hakkında her dediğine inanmasada şüpheyle yaklaşıyo ne oldu ilk sezonki Ömer'e.Hele ki bu bölümün son sahnesi,yani balkaondan kaçtığını mı düşündüler hee Ayşem aslında uçuyoda sizi kandırdı bunca zaman.Yani dizi rayından çıktı tekrar girer mi bilmem ama böyle sürerse kiimse de izlemez.Eğer böyle devam edecekse bu sezon bitsin daha fazla saçmalamadan.Bi de Ayşem'in bazı sahnelerde konuşması çok sinir bozucu.Özellikle Nadide'ye karşı falan ses tonu bi değişik ve çirkin.Zeynep'in ses tonu öyle değil o sahnelerde niye böyle bir sesle oynuyo anlamadım ama güzel durmuyo bence.Karakteri zaten batırdılar Zeynepten soğutacaklar beni yaa nerede benim Sedef'im efsane karakterim müthiş insan(Araya Sedef özlemimide yazdım rahatladım)
Alıntı:
busra.çghb tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

teşekkür ederim canım sevindiiim : )
aynen hem de ne mağduruz var ya. Orası öyle ama ben Fahriye'den bir şeyler bekliyorum. yapacak bence o bir şeyler. o bakışmadan sonra yapmaması aşırı saçma olur yani durumu bilip de bile bile izin veremez Reyhan'ın böyle bir hata yapmasına..
Benim de çok sinirimi bozuyor bu durum. ikisi için hiçbir şey yapmıyor kimse. hadi onu geçtim Reyhan'ı engelleseydiniz bari!

Bende Fahriyeden atak bekliyorum.En iyi o tanıyo Reyhan'ı,Serhat ile evlenmesinden tek rahatsız olanda Fahriye,diğerleri kendi halinde, bi şekilde engel olur bu nikaha.Ama kına resmi geldi Reyhan kafasına koymuş Serhat ile evlenmeyi.Aiyy Reyhan inşallah imzayı atmaz ya
Alıntı:
~~winds~~ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hiç de sevmediğim şehri savunduruyorsunuz bana da benim sevmeme nedenim ayrı, özel mesele.

Merhaba diyerek giriş yapayım
Yorumunu çok sevdim ama alıntı yaptığım kısım hoşuma gitti.Trabzon'u sevmeme nedenimiz aynı galiba.Profiline de baktım aynı takımı tuttuğumuzdan mütevellit sevmiyoruz o şehride takımınıdaama dediğin gibi küçük düşürülmesi çok saçma senarist ne yazacağını şaşırmış öyle hayatlar sadece İstanbul da var sanıyor ya neyse.
müte mi vellit
Eski 14-11-13, 11:08   #690
karaşimşekkk
Yönetmen

Giriş Tarihi: 19.02.2008
karaşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gerçekten inadından ağlıyor gibi. Ayrıca yan düşüyor karnının üstüne değil,böyle anlamsız şekilde giderse bebek vah Hakan Haksun'un kalemine vah kere vah! Çok kızılacak durum çok!

Bence sıkıldı temizlik yapıyor,ayrıca davet için iki çift lafım daha var benim! Yahu senarist panpa yana yakıla torrruuuuuun diyen görüntülerini ele geçiren Nadide nasıl oluyor ki Ayşem'e boyu kadar topuklu ayakkabı giydirip yürütmeye çalışıyor? Bu ne mantıksızlıktır senarist bey amca? Ne içip de yazıyosun bu anları valla çözemedim? Hamile kız,zayıf kız kafası kadar topukluyu giydiriyosun bir de kafasında kitap var. Yok ansiklopedi var şu 90ların kuponlarını biriktirip de aldırdıklarından...Anlamsızlık dizboyu dizzz...Kız asıl o topuklularla düşse bebek yerine ceset taşır....

Balca Balca'lıktan çıktı,çirkef gacı misaliyim izledikçe,düşündükçe zira bu gidişat gidişat hiç değil!

ben zannetmiyorum düşeceğini o kadar drama bağlanmaz ki zaten özette de hemen kız isteme kısmına geçilmiş bebeğin düşmesi gibi bir olay olsa hemen ona bağlanmaz çünkü ne ömer ne ayşem kolay kolay toparlanamazlar action amaçlı yapılmış bir sahne kanımca ayrıca o kadar basit düşmeyle de imkansız zaten

nadide meselesinde topuklu ayakkabıları geçtim bir önceki bölümde kıza tepsiyi verip mutfağa götür dedi ömerin hastalığından sakınıyo ama yaptığına bak gerçekten çok garip ömer ne zaman ayşemi alıp kendi evlerine götürecek acaba
karaşimşekkk Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş