Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Adını Kalbime Yazdım (Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-12-13, 01:24   #181
kardelen2086
Oyuncu

kardelen2086 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.06.2006
kardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond reputekardelen2086 has a reputation beyond repute

Ömer'in Leyla'dan vazgeçmeyeceğini öğrenen Kureyşa, Leyla'nın karşısına dikilir.

Kureyşa hanım Leyla ya " Evli bir adamla birlikte olmaya utanmıyor musun" demez değil mi arkadaşlar

Umarım leyla ömer in evliliğini bir an önce ömer den öğrenir..Yoksa olacakları tahmin edemiyorum
Eski 06-12-13, 11:19   #182
yag_mur
Asistan

yag_mur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.11.2007
yag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond repute

Alıntı:
^^^BELİT^^^ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Leyla gelinlik giymiş iyi hoşta ne evliliği hemen leylacım hani senin biricik annen tamam annesi Ömer'e karşı ama bu şekilde evlilikte istemem ben en azından Leyla'nın annesinin gönlü olsa gizli saklı evlilik olmasın sonuçta tek varı yoğu annesi

Muhtemelen de olmayacak o Kureyşa ne bakmadır o sen git asıl hak edene Dicle'ye bak öyle bir de Zilan'a tokat atıyor Zilan konusunda çok dertliyim ama sizde yeterince yazmışsınız kesinlikle hak etmiyor hiç birini

Leyla Ömer'in evli olduğunu öğrenirse evlenmez bence de EVLENMEMELİ de bu kadar çabuk değil bu kadar kolay kabullenmemeli Leyla ki bize öyle yansıttılar karakteri kabul etmez.

Halil ağam da itiraf edermiş bence Tolga Güleç bu karakteri oynarken çok eğleniyor bende seviyorum onun sayesinde ama kötü biri Halil her şeyi yapar geçen bölümde de gördük Kadir'i de kaçırmış Leyla ve Ömer'e kim bilir neler yapar özette de yazıyor karşı karşıya gelecekler ilerde ama Ömer adil oynarken Halil kim bilir neler yapacak

Ne olursa olsun AŞK kazansında Leyla ve Ömer sadık kalsınlar engeller aşılır elbet

Belit ben Leyla’nın annesi olmadan evleneceğine ihtimal vermem ama sanırım Ömer’le konuştular ve Ömer evlendikten sonra ailelerimizin karşısına çıkalım dedi sonuçta ne Leyla’nın annesi ne de Ömer’in annesi istemiyor evlenmelerini Leyla’yı ancak bu şekilde ikna edebilirdi zaten nikaha öyle de yapmıştır diye düşünüyorum… Ama dediğin gibi ne olursa olsun iki tarafında ailelerin bilmesi gerekiyordu hele ki Leyla’nın annesi tek başına tek çocuğu ama bir yandan da zaten olmayan bir nikah içinde iyi ki haberi olmamış diye de seviniyorum sonrasında ilerleyen zamanlar da hiç izin vermez Leyla’nın Ömer ile evlenmesine bir nebze bu durumu iyiye yormak en güzeli…

Hep yazdım yine yazacağım Kureyşa kendini adaletli görüyor ama maalesef Ömer’e bıraksa her şeyi halledecek ama bu Hanımağa karakterleri hep aynı olacak sanırım sürekli karışma ve hep sanki evlatlarını düşünüyormuş gibi halleri halbuki evlatlarının hayatlarını mahvediyor haberi yok Hanımağanın…

Leyla’yı bize o kadar güzel anlattılar ki şuan için bu kadar erken affetmesini bile kabullenemiyorken ben birde “Nikah” şaşırdım keza olmuyor da zaten o Kureyşa varken Leyla ile Ömerimin kavuşması çok zor bu Hanımağa olan anneler neden çocuklarının mutsuz olması için ellerinden geleni yapıyorlar anlamıyorum
Halil’e de kızgınım kusura bakmasın öyle Leyla aşkıyla bizi kandırmaya çalıştı ama yemezler kötü her zaman kötü işte değişmez…

AŞK Leyla ve Ömer için birbirlerine kavuşmak iken başkaları için neden dert oluyor ahhh bir anlasalar…
“Sevince durma durma koş ardından
Zaman yoktur git aşkı iste ondan
Sevince tüm günlerim bir başka
Haydi durma sende yer ver Aşka”

Leyla ve Ömer zamanla bütün engelleri aşacaklar inanıyorum inanmak istiyorum

Alıntı:
kardelen2086 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ömer'in Leyla'dan vazgeçmeyeceğini öğrenen Kureyşa, Leyla'nın karşısına dikilir.

Kureyşa hanım Leyla ya " Evli bir adamla birlikte olmaya utanmıyor musun" demez değil mi arkadaşlar

Umarım leyla ömer in evliliğini bir an önce ömer den öğrenir..Yoksa olacakları tahmin edemiyorum

Kardelen sence demez mi ??? öyle bir der ki hem de üstüne eklerde ekler neler söyler düşünmek is-te-mi-yo-rum… Kureyşa’nın tek gelini varmış o Dicle yaaa Allahım ne olur şu Dicle’nin bütün younları ortaya çıksın böyle herkese tüm Mardin’e REZİL olsun lütfen lütfen lütfen…

Ömer anlatmayacak anlatmasını isterdim ama bilmiyorum kararsızım Kureyşa her şeyi anlatacak diye düşünüyorum…

“ Zor zor kadere emanet ettim seni
Sen benim kördüğümüm
Tutamadığım gözyaşım
Zor zor bir daha daha da güvenmek
Bana düşen kabullenmek
Zor da olsa dönüp gitmek” der Leyla’m ama gitmez gitmesin de mücadele etsin sevdiği adam için Ömer de onun için mücadele etsin bizde bu engelleri bir bir aşan bu güzel çiftin Aşkını izleyelim…

Cumartesi gelse de izlesek heyecan hat safhada…

yag_mur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-13, 17:55   #183
CALIO
Asistan

CALIO kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.04.2011
CALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond repute

yeni fragman çıkmış arkadaşlar ama uzun 3 dakika falan Leyla ve Halil konuşması var tek restoran gibi bir yerdeler.
Eski 07-12-13, 13:04   #184
yag_mur
Asistan

yag_mur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.11.2007
yag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond repute

Merhaba,

Sonunda dizi gününe geldik… Heyecanla akşam izlemeyi bekliyorum…

Alıntı:
CALIO tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yeni fragman çıkmış arkadaşlar ama uzun 3 dakika falan Leyla ve Halil konuşması var tek restoran gibi bir yerdeler.

Halil’in Leyla Aşkı” adı altındaki videoyu izledim iyi hoş güzel de Leyla’ya aşık olan onu çok seven ve ömrünün sonuna kadar da sevecek olan Ömer değil mi ???? Halil’in söylediği sözleri söylemesi gereken de Ömer olmalıydı bu konuda çok üzüldüm açıkçası Öyle güzel cümleler kurmuşlar ki Halil Leyla’ya aşkını anlatırken çok güzel ifade etmiş kendini gerçekten bu güzel cümleleri Ömer bile söylemedi Leyla’ya sadece “seni seviyorum seni asla bırakmayacağım “ gibi sözler verdirdiler onları da tutmasın diye türlü oyunlar oynadılar…

Ben anlamıyorum bu senaristleri amaçları ne yani Halil’i sevmemizi mi istiyorlar ya da bundan sonra Halil Leyla aşkı mı olacak? Yapmayın ya lütfen yapmayın bunu, bi defa seyirci Aşkı ilk kimde gördüyse onları destekler ve sever bu 1.kuraldır ama hala anlamadılar maalesef…
Halil istediği kadar sevsin Leyla’yı onun yanında istediği kadar iyi olsun ona iyi davransın el üstünde tutsun ama Halil’in kötü biri olduğu gerçeği değişir mi? Köylülerine yaptıklarını onun yüzünden yitip giden bir canı geri getirebilir mi? Ama işte yazarken olabiliyor demek ki…

Üzüldüm Ömer’den duymak istediklerimi hatta Leyla’nın da duymak istediklerini Halil’den duyduğum için
Ömer’den de atak bekliyorum ama Leyla ile baş başa bağ evinde oldukları sahnelerde güzel cümleler bekliyorum ondanda zaten her ne olursa olsun birbirimizden ayrılmayalım her şeye göğüs gerelim gibi iddialı cümleleri kurmuş bile Ömer ağam sonrasında Halil ile Leyla için ne mücadeleler verecekler offff diyorummm şimdiden neler olacak bekleyip göreceğiz…

Yine yazıyorum her ne olursa olsun Ömer de Leyla da birbirlerine sadık kalsınlar ve her zaman birbirlerini sevsinler

Leyla & Ömer sahnesinde Erkan Oğur’dan;

Kerpiç kerpiç üstüne kurdum binayı
Binayı kurar iken gördüm Leyla’yı
Leyla başıma açtı türlü belayı
Ah Leyla Leyla Leyla etme bu nazı
Gel barışalım baban kıysın nikahı duyarsak nasıl şahane olur

Akşam keyifli izlemeler…
yag_mur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 01:09   #185
SuDev
Yardımcı Yönetmen

SuDev kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.03.2011
SuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond reputeSuDev has a reputation beyond repute

Ah Tolga Güleç! Sen nasil bir adamsin.
O nasil bir oyunculuktur ya rabbim.
Ahmet Taser oldun, iliklerime kadar hissettim seni. Halil aga oldun, gözlerimi senden alamaz oldum, yine inandirdin beni rolüne. Su dizide sahici olan tek karakterdir benim için Halil aga. Diziyi tek basina sürükleyecek kadar keyifli ve saglam bir karakter, kaliteli bir oyunculuk.
Sirf senin için, hiç tahammül edemedigim su diziye bile arada bir katlanir oldum.
Dizinin sevenleri oldugu gibi, sevmeyenleri de vardir elbet, tipki benim gibi. Ben tüm karakterlere az çok gicik oluyorum, tahammül sinirlarimi zorluyorlar. Sanirim bunun en büyük nedeni yapmacik ve abartili olmalari. Hele ki o vicik vicik yapmacik ''ask'' sahneleri yok mu.

Halil agayi bu karakterlerin çoguna alayli bir tavri oldugundan dolayi daha da bir seviyorum ben ya. Ama tabi en büyük nedeni Tolga Güleç!
Eski 08-12-13, 01:49   #186
İFAKAT
Yönetmen

İFAKAT kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.03.2006
İFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond repute

Güzel bir bölümdü fakat dizi kendisini tekrar etmeye şimdiden başladı.

ÖMER SÜREKLİ YALAN KONUŞAN BİR KARAKTER HALİNE GELDİ. HAZIR LEYLA GELİNLİK GİYMİŞKEN HALİLE EVET DEMESİN.

Kureyşa hanımda sıktı iyice.
Zilana yazık yalan konuşmaya mahkum ediliyor evde.
Binnaz da iyice abarttı ama.
emin ali de akıllıca bir plan yapacak derken o da boşa çıktı.
Ömerin şirketinden arkadaşından haber yok.
Leylanın annesi dizide etkisiz eleman haline geldi.
Evdeki hizmetlilerin çekişmesi başrol oyuncularını bile gölgede bıraktı.

HANİ KAN DAVASI BİTMİŞTİ. HALİLİN ABİSİNİ ÖLDÜREN MAHMUT KAN DAVASI YAŞAYAN ÖMERLERİN AİLESİ NE MANTIK BEN HALA ANLAYAMADIM. HALİLDE ŞIMARIK ÇOCUKLAR GİBİ KADİRLE UĞRAŞMAYA DEVAM EDİYOR AMAN NE KADAR HEYECANLI MAYINLI TARLAYA ADAMI AT SONRADA SABAH OLUNCA HABER VER AİLEYE ERKEKSEN ÖLDÜRSEYDİN ÖMERİDE NİKAHINDAN ETTİ ÜÇ BAŞ ÇAPULCU.... HALİLİN kadirden ne alıp veremediği var neden ömerle kimse uğraşmıyorda kadirle uğraşıyor kadir sessiz sakin yerinde duruyor millet yinede adama sarıyor.

Sarı yılan halil artık sıktı.
Eski 08-12-13, 01:53   #187
afk2005
Yönetmen

afk2005 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2012
afk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond repute

Ömere kıza sinirlenen varmı aranızda?

Nasıl Leyla'ya evli olduğunu söylemeden onunla evlenmeye kalkar?

Bu nasıl bir iştir.İmam nikahlı olması evli olmadığı anlamınamı geliyor..

Bir kadının duygularıyla nasıl oynar?Çok kızdım sana Ömer çok.

Tanıtım çıktığındada burada yazdığım gibi hiç söylemiyeceği aklıma gelmezdi.
Leyla gider diye olayı bağladılar ama olucak iş değil.

Şimdi leyla öğrenecek gitmiyecekmi peki gene .Gidecek olan zaten gidecek.
Sen evlensende evlenmesende.Evli olupta kolundan tutup çekip getirsen neye yarar.Daha çok pişman olucağın şeylere sebep olursun.

Yazık oldu kıza ya birde Kureyşa ne gözle bakıyor kıza.Sağlam pabuç değil .Oh ne ala Birde Ömer getirdi oldu Leylayı oraya..Ah Leyla sen daha ok ağlıyacaksın çok.

Halil ne güzel aşkını ilan etti öyle Leyla'ya.Çok sevdi bu adam bu leylayı ama Ömer işi duyulursa işte ozaman işler değişecektir.

İleride nedense Halil ve Leyla olucak gibi geliyor.

Gece Gece bu kadar sinirin üstüne ancak bukadar yazılır. İyi Geceler.
afk2005 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 02:05   #188
İFAKAT
Yönetmen

İFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond repute

ÖMERİN SIFATLARI: katil, yalancı, numaracı, bu gidişle daha yenileride eklenir gibi geliyor...... Senaristleri tebrik ediyorum bir insan ancak bu kadar aşşalanırdı.

Son sahnede umarım ömer annesini yada celili arar kadir mayınlı tarlada diye haber verir böylece telaşla kureyşa hanım oradan uzaklaşır ve leyla ömeri beklemeye devam eder akşamınada biraz sitem eder diye düşünüyorum yoksa zaten ömerin başka şansı kalmıyor malum her seferinde ağamız yalancı durumuna düşürüldüğü için.

LEYLADA AYRI BİR TUHAF GİYİNDİĞİ KIYAFETTE NEYİN NESİ. Halil ilanı aşk ediyor leylanında dili tutuluyor desene benim sevdiğim var sana umut vermek istemem diye... kibar dille insan biraz birşeyler anlatır neden bu kadar dili tutuldu anlayamadım. senaristler evlilik için yer yapıyorda olabilir.
İFAKAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 02:06   #189
bymp
Asistan

Giriş Tarihi: 14.12.2005
bymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond reputebymp has a reputation beyond repute

ben kizmadim omere.. hatta senaryonun bu sekilde devam etmesinden yanayim.. o nikah kiyilsin ondan sonra leyla diledigi kadar trip atsin hakki.. o cekismeleri izlemek guzel olur.. gitse de halili falan duyan omer ceker alir, sila da oldugu gibi bir sure zorla tutulan bi leyla izleyebiliriz.. yani ben bu tarz didismeleri izlemeyi, omer'in evli oldugunu bilen -ki sartlar ortada omer asla dicleyi bosayamayacak uzun sure- ve ona yanasamayan, zamanla halille yakinlasan, 3.sahislarin girdigi bi iliski izlemeye tercih ederim...

yalniz kureysa nin ziyaret bu evlilik mevzuunu kapatacak gibi duruyor.. bakalim nasil gelisecek?
bymp Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 02:11   #190
İFAKAT
Yönetmen

Ömerin leyla ile evlenmesine karşı değilim fakat yinede ömer dürüst olmalı ve yaşananlar anlatmalıydı evlendikten sonra yüzleşmenin alemi ne neticede evlilik bir bayan için önemli bir duygu tabiki resmi nikah leylanın hakkı ama yine ömer nikaha yetişemeyecek ve leylaya olan yalan borcu daha da kabaracak.

Asıl kızgınlığım senaristlerin ömeri yerlere düşürmesi. Adamında bir duruşu olsun özü sözü bir olduğunu bir kere leyla görsün adam dizinin başından beri gizemli birşekilde olaylara dahil olup duruyor üstelik adam birde katil damgası yedi böyle bir senaryo daha fazla mantıksızlıklar eklenerek devam etmemeli...

ÖFKEM SADECE SENARİSTLERİN ÖMERİ YERLE BİR ETMESİNE ŞİKAYETİM İKİLİ İLİŞKİDE TAMAM DİYELİM HADİ KABULLENELİM AMA FAZLASIDA İSTENMESİN ARTIK.
İFAKAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş