Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Adını Kalbime Yazdım (Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-12-13, 03:13   #191
yag_mur
Asistan

yag_mur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.11.2007
yag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond repute

İyi Geceler Herkese,

Ne kadar sinir olduğumu yazmayacağım diyeceğim ama şimdi buraya da yazmazsam nereye yazayım ki ama...

Nereyi tutsak elimizde kalır bu bölüm her karakter saçmaladı gerçekten hangi sahneye baksam hepsi kopuktu ben yine Leyla Ömerden başlayayım yine;

Ah Ömer ömrümü yedin yahu ömrümü izlerken çıldırmama az kalmıştı artık adam dedik sana anlatır dedik tam fırsatını bulmuşsun ama yok ıyyyy mıyyy Leyla seni seviyorum Leyla sen bilmiyorsun Leyla töre şöyle böyle ya anlatsana anlat belki anlayacak anlamaya çalışacak en azından belki de ama yok olmaz Leyla anlamaz çünkü sen de çok iyi anlamamışsın bence kendi Töreni ki bu kadar rahatsın Leyla gider diye önce nikah dedin sonra Leylayı hallederim tutar kolundan getiririm diyerek daha da sığ bir düşünceyle beni mahvettin Offffd bunaldım

Leylaya da kızdım sende mi hiç anlamıyorsun Leylam birde tam çözmüştün olayı sonra yine Ömer seni seviyorum deyince Aşık Leyla ona da birşey diyemiyorum ki

Ama Ömer yine Leylayı ortada tek başına yalnız bıraktı tabi ki kardeşi için ama yine de haber verebilirdi sonrasında yine 2-3 gün Ömer Leylayı aramaz ki zaten buna gerek de kalmaz Kureyşa geldi herşeyi anlatır 1 e 1000 katar da anlatır hemde zaten daha Leylayı görmeden hemen yaftayı yapıştırdı hamuru bozukmuş ta yok utanmazmışta hey Allahım aman sen çok muhteşemsin ya neyse devamı yarın hala sinirimle cebelleşiyorum....

Yorumlarınızı okuyup rahatlamak en güzeli

İyi geceler
yag_mur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 03:19   #192
^^^BELİT^^^
Asistan

^^^BELİT^^^ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute^^^BELİT^^^ has a reputation beyond repute

Bu evliliğin olmayacağı Leyla'nın giydiği gelinlikten belliydi o nası bir gelinliktir ya biraz özen tamam düğün olmayacakta güzel bir gelinlik giyme hakkıdır Leyla'nın saçı falanda aynı şekilde çok özensizdi çoook

Veeee asıl kızdığım kişi Ömer nasıl olurda söylemez!!! Leyla'ya kızıyordum bu kadar çabuk mu kabul etti evlenmeyi diye ama napsın bilmiyor ki gerçeği Ömer çok yanılttı beni çok bencil bir karar karşındakini düşünmeden verilmiş sonuçları daha kötü olacak bir karardı ne oldu şimdi iyi mi oldu Ömer ağa Leyla gerçekleri en acı şekilde Kureyşa' dan öğrenecek en büyük yıkılmayı yaşayacak

BU bölümün yıldızı Halil ağa idi gönül Ömer'den böyle şeyleri duymak isterken Halil ağa bütün içtenliğiyle ve aşkı kendince çok güzel tarif ederek anlattı Halil ağaya aşk çok yakışıyor ama kötü biri olduğu gerçeğini kapatmıyor hele ki bu bölüm Kadir'e yaptıkları

Leyla artık bu kızgınlıkla Halil'e doğru gidecek gibime geliyor benimde bakalım yalnız Leyla'nın anneside gelsin artık olsun kızının yanında Leyla gerçekleri öğrenince bir süre uzak dursun Ömer'den süründürsün hak etti Ömer ağa
^^^BELİT^^^ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 03:26   #193
yag_mur
Asistan

yag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond reputeyag_mur has a reputation beyond repute

Alıntı:
İFAKAT tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ömerin leyla ile evlenmesine karşı değilim fakat yinede ömer dürüst olmalı ve yaşananlar anlatmalıydı evlendikten sonra yüzleşmenin alemi ne neticede evlilik bir bayan için önemli bir duygu tabiki resmi nikah leylanın hakkı ama yine ömer nikaha yetişemeyecek ve leylaya olan yalan borcu daha da kabaracak.

Asıl kızgınlığım senaristlerin ömeri yerlere düşürmesi. Adamında bir duruşu olsun özü sözü bir olduğunu bir kere leyla görsün adam dizinin başından beri gizemli birşekilde olaylara dahil olup duruyor üstelik adam birde katil damgası yedi böyle bir senaryo daha fazla mantıksızlıklar eklenerek devam etmemeli...

ÖFKEM SADECE SENARİSTLERİN ÖMERİ YERLE BİR ETMESİNE ŞİKAYETİM İKİLİ İLİŞKİDE TAMAM DİYELİM HADİ KABULLENELİM AMA FAZLASIDA İSTENMESİN ARTIK.

İfakat canım öyle güzel anlatmışsın ki eklenecek birşey yok sadece izleyici olarak istediğimiz bir karakteri izleyiciye nasıl tanıttıysanız öyle devam etmesi başka birşey değil ki Ömer o kadar aşağılandı ki gerçekten Leyla artık nasıl inansın ki biz nasıl arkasında duralım Ömer'in bişiy bırakmadı ki elimizde 2.ci kez ve yine Kadir yüzünden Leylayı ortada bırakıp gitti geri döndüğünde de Leylayı bulamayacak tabi ki Kureyşa eminim herşeyi anlatmıştır çoktan

Zaten daha görmeden Leylanın notunu vermedi mi araya giren yuva yıkan kadın muamelesi yaptı

Gelinliğini beğenmediğimi daha önce yazmıştım birşey demeyeceğim bu sefer Selin yanında bari en azindan oda duyacak neler denileceğini...

Tek suçlu senaristler tutarlı hiçbir sahne yoktu her cümle her sahne kopuktu herkes tam konuşacak diye bekliyorsun nerdeeee ıyyuuu mıyyy larla doluydu

Leyla Halile cevap vermedi ilerisi içindi yoksa ya Halil vazgeçerdi ya da kim sevdiği diye araştırırdı yoksa başka bir nedeni olamaz bunu hepimiz biliyoruz

Kısacası senaristler el birliği ile mahvettiler diziyi kendi elleriyle reytinglerini de çok düşürdüler anlık reytingler de hiç iyo değildi reytingler inşallah yarın daha iyi gelir ne diyeyim

Senaristlerin biran önce senaryoda düzeltme yapmaları lazım yoksa sonu iyi olmayacak hem sinir olup hem de bitmesini asla istemiyorum lütfen biraz özen biraz itina...

Ne senaristler ne yapımcı ne kanal diziyi önemsemiyor gibi hissediyorum el birliği ile ellerinden geleni yapıp herşeyi mahvediyorlar umarım biran önce herşey yoluna girer yoksaki herşey yeniden tekrar ediyor gerçekten
Eski 08-12-13, 03:31   #194
afk2005
Yönetmen

afk2005 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2012
afk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond repute

Leyla eğerki gene ters köşe olmazsak bir sorun çıkmazsa gerçekleri öğrenirse Ömerin genede peşini bırakmıyacağını hepimiz biliyoruz tabiki.
Ama Ömer anlatmayarak kendi güvenini yerle bir ediyor.Şuanda Leyla Kureyşadan öğrenirse herşeyi düşünebiliyormusunuz Ömerin Leylanın gözünteki durumu.

Evet biz dışarıdan Ömerin neden söyleyemediğini görüyoruz ama bunların hepi bir bahane.Her nekadar evlenince yanında tutabileceğini sanıyorsada yanılıyor aslında.Hangi Bayan kabul edebilirki bunu?Kendini kandırılmış hisseder bir kere.Gerçi evlilikte suya düştü.

Asıl Kadir oradan nasıl kurtulacak?
Zilan hamileyim diye yalan attı nasıl çıkacak işin içinden ben yanlış anlamışım diyecek gerçi büyük ihtimallede yanılmışım der sıyrılır.Ama Kadire yazık beee..

Kadir ve Ceylan arasındada bir ilişki yaanacak mutlaka.

Aslında olayların içine dalsalar iyi olur artık.Sürekli Leylanın gerçekleri öğrenip öğrenmemesine takıldık kaldık.Öğrensin olaylar gelişmeye başlasın..
afk2005 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 03:38   #195
yag_mur
Asistan

En sevdiğim sahnelerin fotoları bir tek bu sahneler güzeldi Ömer'in konuşmadığı her sahne kendini küçülttüğü her sahne üzücüydü....
Ekli Dosya
IMG_424159867275477.jpg   IMG_424152101287515.jpg  
Eski 08-12-13, 12:52   #196
İFAKAT
Yönetmen

İFAKAT kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.03.2006
İFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond repute

Alıntı:
yag_mur tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
İfakat canım öyle güzel anlatmışsın ki eklenecek birşey yok sadece izleyici olarak istediğimiz bir karakteri izleyiciye nasıl tanıttıysanız öyle devam etmesi başka birşey değil ki Ömer o kadar aşağılandı ki gerçekten Leyla artık nasıl inansın ki biz nasıl arkasında duralım Ömer'in bişiy bırakmadı ki elimizde 2.ci kez ve yine Kadir yüzünden Leylayı ortada bırakıp gitti geri döndüğünde de Leylayı bulamayacak tabi ki Kureyşa eminim herşeyi anlatmıştır çoktan

Zaten daha görmeden Leylanın notunu vermedi mi araya giren yuva yıkan kadın muamelesi yaptı

Gelinliğini beğenmediğimi daha önce yazmıştım birşey demeyeceğim bu sefer Selin yanında bari en azindan oda duyacak neler denileceğini...

Tek suçlu senaristler tutarlı hiçbir sahne yoktu her cümle her sahne kopuktu herkes tam konuşacak diye bekliyorsun nerdeeee ıyyuuu mıyyy larla doluydu

Leyla Halile cevap vermedi ilerisi içindi yoksa ya Halil vazgeçerdi ya da kim sevdiği diye araştırırdı yoksa başka bir nedeni olamaz bunu hepimiz biliyoruz

Kısacası senaristler el birliği ile mahvettiler diziyi kendi elleriyle reytinglerini de çok düşürdüler anlık reytingler de hiç iyo değildi reytingler inşallah yarın daha iyi gelir ne diyeyim

Senaristlerin biran önce senaryoda düzeltme yapmaları lazım yoksa sonu iyi olmayacak hem sinir olup hem de bitmesini asla istemiyorum lütfen biraz özen biraz itina...

Ne senaristler ne yapımcı ne kanal diziyi önemsemiyor gibi hissediyorum el birliği ile ellerinden geleni yapıp herşeyi mahvediyorlar umarım biran önce herşey yoluna girer yoksaki herşey yeniden tekrar ediyor gerçekten
TEŞEKKÜR EDERİM CANIM.

DİZİNİN BAŞINDAN BERİ sahnelerde bir bütünlük yok zaten. Dicle bağ evine gidiyordu birden eve gelmek zorunda kaldılar ve sahnenin devamı gelmedi.

Kadir evli barklı bir adam her gece yarısı niye dışarıya çıkmak zorunda kalıyor. Halilin adamları kadirin gece dışarıya çıkacaklarını nerden anladı. Bir sürü bilmece var dizi içerisinde.

Zilan yine doğum günü partisine gitmemişti.
Doğum günü kızı iki sıradan paketle eve geldi o kadar masraf onun içinmiydi. Kureyşa hanımda ayrı hava zaten insan kızına hediye almazmı buda ekrana yansımazmı.

Leyla da sanki beşinci evliliğini yapıyor kızda hiçbir heyecan yok. Kıfayet ayrı havadan, çiçek ayrı havadan ayakkabı ayrı hava, saçlar ayrı havadan, duvak hepten ayrı bir hava vallahi hiç yakıştıramadım.

Ömer leylaya istersen konak alayım diyor ama bence önce bir gelinlik alsaydı.

HEM ÖMER KOSKOCA AĞA NEDEN LEYLA HALİLİN ARACINDA YOLCULUK YAPMAK ZORUNDA KALIYOR. AYNI ZAMANDA ÖMERİNDEN BUNDAN HALA HABERİ YOK. BİRDE ÖMER MARDİNİN SAHİBİ OLACAK.

KESİN kadir yüzünden celil yada kureyşa hanımın telefonu çalacak son sahne bir şekilde leylanın dicleyi bilmemesiyle devam edecek gibi geliyor.

Önemli olan ömerin nikaha nasıl geleceği yada yine neden gelemeyeceği.

SENARİSTLERDE BAĞLANTI SIFIR ZATEN BAŞTAN BERİ KOPUKLUK VAR
Eski 08-12-13, 13:00   #197
İFAKAT
Yönetmen

İFAKAT kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.03.2006
İFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond reputeİFAKAT has a reputation beyond repute
Varsayılan BU hafta sıralama baya düşük

Total 07 aralık 2013 cumartesı tıtle channel start tıme end tıme rtg%(net) share%(net) tvr%
1 sefkat tepe samanyolu tv 20:57:50 23:07:13 8,99 20,22 44,45
2 yetenek sızsınız turkıye star tv 20:58:32 23:40:37 8,77 20,04 43,78
3 arka sokaklar kanal d 20:52:13 23:15:31 6,37 14,43 44,15
4 yetenek sızsınız turkıye ozet star tv 19:43:46 20:58:32 6,12 15,04 40,70
5 sefkat tepe (ozet) samanyolu tv 19:02:49 20:57:41 6,02 15,17 39,68
6 fatıh harbıye fox tv 20:54:36 23:17:00 5,54 12,49 44,33
7 arka sokaklar (ozet) kanal d 20:00:28 20:52:02 4,77 11,63 41,04
8 bugunun saraylısı atv 20:15:14 22:57:39 4,33 9,89 43,75
9 kım mılyoner olmak ıster atv 22:58:31 00:20:24 4,33 11,03 39,22
10 kanal d haber kanal d 18:59:45 20:00:15 4,15 11,10 37,35
11 star ana haber star tv 18:25:11 19:21:24 4,13 11,69 35,37
12 3 adam star tv 23:41:00 01:40:02 4,00 15,81 25,31
13 fatıh harbıye (ozet) fox tv 19:29:57 20:54:36 3,93 9,71 40,41
14 guler mısın aglar mısın (t.s) show tv 16:56:33 18:53:43 3,89 12,21 31,90
15 ben bılmem esım bılır kanal d 15:53:37 18:51:32 3,83 12,79 29,96
16 adını kalbıme yazdım show tv 21:58:17 00:34:44 3,83 9,45 40,54

ab 07 aralık 2013 cumartesı tıtle channel start tıme end tıme rtg%(net) share%(net) tvr%
1 yetenek sızsınız turkıye star tv 20:58:32 23:40:37 9,11 23,21 39,23
2 yetenek sızsınız turkıye ozet star tv 19:43:46 20:58:32 5,97 17,32 34,45
3 bugunun saraylısı atv 20:15:14 22:57:39 5,52 14,22 38,83
4 fatıh harbıye fox tv 20:54:36 23:17:00 5,09 12,82 39,69
5 kanal d haber kanal d 18:59:45 20:00:15 4,50 15,40 29,22
6 3 adam star tv 23:41:00 01:40:02 4,37 18,64 23,45
7 sefkat tepe samanyolu tv 20:57:50 23:07:13 4,22 10,59 39,81
8 kım mılyoner olmak ıster atv 22:58:31 00:20:24 4,09 11,46 35,68
9 arka sokaklar kanal d 20:52:13 23:15:31 4,05 10,27 39,41
10 galıp dervıs kanal d 23:15:54 00:36:33 3,90 12,18 32,06
11 ben bılmem esım bılır kanal d 15:53:37 18:51:32 3,64 16,29 22,37
12 adını kalbıme yazdım show tv 21:58:17 00:34:44 3,57 9,77 36,60
İFAKAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 13:08   #198
yag_mur
Asistan

Alıntı:
İFAKAT tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
TEŞEKKÜR EDERİM CANIM.

DİZİNİN BAŞINDAN BERİ sahnelerde bir bütünlük yok zaten. Dicle bağ evine gidiyordu birden eve gelmek zorunda kaldılar ve sahnenin devamı gelmedi.

Kadir evli barklı bir adam her gece yarısı niye dışarıya çıkmak zorunda kalıyor. Halilin adamları kadirin gece dışarıya çıkacaklarını nerden anladı. Bir sürü bilmece var dizi içerisinde.

Zilan yine doğum günü partisine gitmemişti.
Doğum günü kızı iki sıradan paketle eve geldi o kadar masraf onun içinmiydi. Kureyşa hanımda ayrı hava zaten insan kızına hediye almazmı buda ekrana yansımazmı.

Leyla da sanki beşinci evliliğini yapıyor kızda hiçbir heyecan yok. Kıfayet ayrı havadan, çiçek ayrı havadan ayakkabı ayrı hava, saçlar ayrı havadan, duvak hepten ayrı bir hava vallahi hiç yakıştıramadım.

Ömer leylaya istersen konak alayım diyor ama bence önce bir gelinlik alsaydı.

HEM ÖMER KOSKOCA AĞA NEDEN LEYLA HALİLİN ARACINDA YOLCULUK YAPMAK ZORUNDA KALIYOR. AYNI ZAMANDA ÖMERİNDEN BUNDAN HALA HABERİ YOK. BİRDE ÖMER MARDİNİN SAHİBİ OLACAK.

KESİN kadir yüzünden celil yada kureyşa hanımın telefonu çalacak son sahne bir şekilde leylanın dicleyi bilmemesiyle devam edecek gibi geliyor.

Önemli olan ömerin nikaha nasıl geleceği yada yine neden gelemeyeceği.

SENARİSTLERDE BAĞLANTI SIFIR ZATEN BAŞTAN BERİ KOPUKLUK VAR

Günaydın,

Dizinin başından beri replik ve sahnelerde kopukluk aldı başını gidiyor zaten tamam bu ilk bölüm dersin bu ikinci bölüm dersin geçiş bölümü dersin ama yok biz 7 . bölüme geldik hala Leylayı salak yerine koyuyorlar tamam niz Ömer'in suçsuz olduğunu neler yaşadığını biliyoruz da eee ama Leyla bilmiyor ki bilemez ki sen anlatmazsan Ömer nasıl bilsin hep kem küm yapıp duruyorsun bizde sana ne kadar inanmış güvenmiştik halbuki karakter resmen alaşağı ediliyor o zaman Ömeri baştan bize böyle tanıtsaydınız

Reytingler berbat ilk bölümde aldığı reytingleri almış çünkü kendini tekrar etti artık herşeyi Leyla'nın öğrenmesi lazım yoksa yakında bu birbirinden saçma ve kopuk sahneler yazan senaristler sayesinde yayından kalkacak...

Leylanın Gelinliğine ne diyelim ki herşey ofsayttı bi kendi güzelliği vardı İpeğin o kadar işte ama ona da birşey demiyorum diyemiyorum ki kostüm sorumlusu bunu münasip görmüş demekki Leyla 5.kez evleniyor ya hey Allahım

Uyudum uyandım hala sinirim yatışmadı öyle saçma sapan bir bölüm izledik ki etkileri devam ediyor hala

El birliği ile izlenmesin diye ellerinden geleni yapıyorlar başarıyorlarda napalım biz uyardık söyledik facede de yazdım cevap aynı kanalın insiyatifi yapımcı birşey yapamıyor o zaman bize de söyleyecek söz kalmıyor...

Yine de devam etmesini dilerim...
Eski 08-12-13, 15:53   #199
juni
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 22.12.2011
juni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond repute

herkese merhabalar,
kendince haklı olsa bile ömerin bu şekilde leyla ile evlenmeye kalkışması bence yanlış.umuyorum ki kureyşa konuşamadan ordan ayrılmak zorunda kalırda leyla ve ömer evlenir.evlendikten sonra leyla gerçeği öğrensin ve ömeri bir güzel süründürsün
juni Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-13, 16:02   #200
juni
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 22.12.2011
juni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond reputejuni has a reputation beyond repute

Alıntı:
afk2005 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Leyla eğerki gene ters köşe olmazsak bir sorun çıkmazsa gerçekleri öğrenirse Ömerin genede peşini bırakmıyacağını hepimiz biliyoruz tabiki.
Ama Ömer anlatmayarak kendi güvenini yerle bir ediyor.Şuanda Leyla Kureyşadan öğrenirse herşeyi düşünebiliyormusunuz Ömerin Leylanın gözünteki durumu.

Evet biz dışarıdan Ömerin neden söyleyemediğini görüyoruz ama bunların hepi bir bahane.Her nekadar evlenince yanında tutabileceğini sanıyorsada yanılıyor aslında.Hangi Bayan kabul edebilirki bunu?Kendini kandırılmış hisseder bir kere.Gerçi evlilikte suya düştü.

Asıl Kadir oradan nasıl kurtulacak?
Zilan hamileyim diye yalan attı nasıl çıkacak işin içinden ben yanlış anlamışım diyecek gerçi büyük ihtimallede yanılmışım der sıyrılır.Ama Kadire yazık beee..

Kadir ve Ceylan arasındada bir ilişki yaanacak mutlaka.

Aslında olayların içine dalsalar iyi olur artık.Sürekli Leylanın gerçekleri öğrenip öğrenmemesine takıldık kaldık.Öğrensin olaylar gelişmeye başlasın..
bence zilan gerçekten hamile olacak diçlede daha fazla kuduracak. zilanın hamile olduğunu duyar duymaz nasılda bağ evinin yolunu tutu
juni Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş