Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Vicdan (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-12-13, 17:42   #311
yaso26
Oyuncu

yaso26 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.10.2007
yaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond repute

Alıntı:
kartopu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
İnşallah ölmemiştir ben sevdiği çocuğu Ati'yi patakladı ya ısındım desem ayrıca kızları korumaya çalışıyordu.

Set resimlerinde herkes hastanede ve ağlayanlar var ölebilir de ölmeye bilirde

Adı neydi unuttum Muhsin'in erkek kardeşi ile olmuş bişeyler zaten, Esma birlikte büyüdünüz niye geçinemiyorsunuz gibi konuşmuştu..

Katılıyorum sadece bizim dizi için özel bişey beklemiştim
Evet evet pataklarken bende sevdim onu iyi benzetti çocuğu ama hakettide

Karakoldaki süt muhabbetide güzeldi

Esma karakterinide sevdim konuşması falan çok hoşuma gitti ama Keriman ve Esma ile ilgilide bişeyle rçıkıcak bence yoksa bi insan kardeşine karşı niye böyle tavırlar içinde olsun ki
Eski 05-12-13, 18:15   #312
hürriyetim
Asistan

hürriyetim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.09.2006
hürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond reputehürriyetim has a reputation beyond repute

Çok çok uzun bir aradan sonra foruma yazmayı özlemişim.Herkese iyi seyirler dilerim.

Umarım dizi uzun soluklu olur da Timuçin'in aşk sahnelerini uzun uzun uzunnnn izleriz

Başlangıç sahnelerinin bana yavan geldiğini söylemeden edemiycem.Özellikle de Yunus'un ofis ortamındaki halleri,nişanlısıyla olan muhabbetleri,nişan meselesinin geçtiği yemek sahneleri vs.

Yunusun yeğenini fırçaladığı sahneler çok güzeldi.Nasılda battaniyeyi çekiştiriyodu

İlk bölümün en büyük talihsizliği bence Timuçinin Çınar komiserimle karşılaştırılması.Buradan tüm Hırsız Polis canlarına selamım olsun eminim hepsi Çınarı gördü,onu aradı hatta buldu.Çınar mı Yunus mu karmaşası yaşandı.

Yan karakterler çok iyi olmuş.Daha çok iş çıkar oradan.

Haftaya daha güzel şeyler izleyeceğiz şimdiden yolları açık olsun
Eski 05-12-13, 18:55   #313
erten07
Yönetmen

erten07 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.07.2006
erten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond repute

Eski 05-12-13, 21:14   #314
erten07
Yönetmen

erten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond reputeerten07 has a reputation beyond repute

erten07 Çevrimdışı  
Eski 05-12-13, 21:23   #315
erten07
Yönetmen

erten07 Çevrimdışı  
Eski 05-12-13, 21:43   #316
sevim1967
Asistan

sevim1967 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
sevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond reputesevim1967 has a reputation beyond repute

Uzun bir aradan sonra özellikle HP`daslarima merhaba.Timucin Eseni ekranlarda görmeyi gercekten cok özlemisim.Bunun yani sira oyunculugunu begendigim Ahu Türkpenceyi de bu dizide izleyebildigim icin cok sansliyim.Umarim dizi uzun soluklu olurda bizlerde bu zevkten mahrum kalmayiz.
ilk bölüme gelirsek ben begendim.Temponun oldukca düsdügü yerler oldu.Özellikle genclerin oldugu yerlerde ama ben sikilmadim.Cast bana oldukca iyi geldi.Yunus ve Keriman uyumunu henuz göremedik ama oyuncular oldukca basariydilar.
Bence o cocuk (adini hatirlayamadim)Keriman ve yine adini hatirlayamadigim enistesinin kardesinin cocugu.Keriman bu yüzden ayrilmak zorunda kaldi Istanbuldan.Simdi de arkadasinin kocasindan kacmak icin mahallesine geri döndü.Ama Yunusdan ne zamana kadar kacabilecek bakalim.Bence Keriman kendini kolay kolay Yunusa teslim etmeyecek.Aradaki duvarlari yikmakda Cinar komserime pardon Yunusa düsüyor.Bizede seyretmek zevki kaliyor.
Sevgiler...
Eski 05-12-13, 21:46   #317
kınalı
Oyuncu

kınalı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2006
kınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond repute

Diziyi izlerken fark ettiğim bir şey var acaba diğer izleyicilerin de dikkatini çektimi bilmiyorum.. Oyuncular uykusuz kaldığı için mi.. yoksa aşırı yorgunluktan mı bilmiyorum.. Gözlerin altı torba torba olmuş.. Timuçin Esen özellikle onun kiler.. Uzun zamandır görmüyorum özlemle izledim..ancak oyuncuların rol kabiliyeti ile beraber fiziksel ve ruhsal olarakta role hazır olmaları gerekiyor diye düşünüyorum.. Set başlayınca kim bilir kaç gün aralıksız belki 3 yada 4 saatlik uyku ile çalıştılar.. bu koşullarda bu görsellik bile mucize aslında

Konu beni sıkmadı çünkü internetten izledim.. reklam olmayınca dizi çabuk ve akıcı izleniyor..

Yunusun Kerimanın geleceğini öğrendiği andan sonraki ruh hali.. Gece uyuyamaması.. taksinini duruş sesinde pencereye fırlaması.. o anlar çok güzel yansıtılmış oyuncu tarafından

Kerimanın geldiğinde direk olarak Yunusun camına bakması.. çok güzeldi

Umuyorum ki dizi uzun soluklu olsun.. tadı damağımızda kalsın..
Eski 05-12-13, 21:47   #318
1POYRAZ
Asistan

1POYRAZ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.10.2005
1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute1POYRAZ has a reputation beyond repute

Alıntı:
dilekce tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

En güzel sahne, Yunusun ofisinde uyuduğu sahneydi. Öyle uyusa biz hep ona baksak.
aynen katılıyorum dilekcem yunus,çınar,tim dikilsin yatsın uyusun ben razıyım.özlemişim çok çok .boyunu endamını sesini...... senaryo güzel gider,sonra tıkanır,lasitkleşir,saçmalar hiç ilgilenmiyorum. o bunalıma giremem bi daha
Eski 05-12-13, 22:23   #319
Lucyka
Yardımcı Yönetmen

Lucyka kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.02.2008
Lucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond reputeLucyka has a reputation beyond repute

Alıntı:
kınalı tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Diziyi izlerken fark ettiğim bir şey var acaba diğer izleyicilerin de dikkatini çektimi bilmiyorum.. Oyuncular uykusuz kaldığı için mi.. yoksa aşırı yorgunluktan mı bilmiyorum.. Gözlerin altı torba torba olmuş.. Timuçin Esen özellikle onun kiler.. Uzun zamandır görmüyorum özlemle izledim..ancak oyuncuların rol kabiliyeti ile beraber fiziksel ve ruhsal olarakta role hazır olmaları gerekiyor diye düşünüyorum.. Set başlayınca kim bilir kaç gün aralıksız belki 3 yada 4 saatlik uyku ile çalıştılar.. bu koşullarda bu görsellik bile mucize aslında

Konu beni sıkmadı çünkü internetten izledim.. reklam olmayınca dizi çabuk ve akıcı izleniyor..

Yunusun Kerimanın geleceğini öğrendiği andan sonraki ruh hali.. Gece uyuyamaması.. taksinini duruş sesinde pencereye fırlaması.. o anlar çok güzel yansıtılmış oyuncu tarafından

Kerimanın geldiğinde direk olarak Yunusun camına bakması.. çok güzeldi

Umuyorum ki dizi uzun soluklu olsun.. tadı damağımızda kalsın..
Timucin'in goz alti torbalari herzaman vardi az ama cok.ama bundan sonra surekli sekilde bizimle olacaklari cok acik evet yorgun gorunecek artik cunku buyuk ihtimalle besik salladigi gecelerin ertesi is basinda olacak.biz de o yorgun yuzunu ve goz alti torbalarini gormek zorunda kalacaz.performans dusuklugunu de elbette.bundn boyle bu var maalesef.gormek istemeyen gormesin.yoksa bu dizide cok uzun calisma saatlerinin olacagini dusunmuyorum.ozellikle basrol oyuncularinin.o kadar az gorunuyorlar ki.Timucin'in istegi de bu zaten.tum vaktini sette gecirmeyecek seklide calismak.dizide oynuyor mu, oynuyor havasi.
Eski 05-12-13, 22:38   #320
trueblue
Yönetmen

trueblue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2005
trueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond repute

Vicdan güzel başladı, iyi devam etti ama kötü bitti. Atilla'nın İbo'yu öldürmesi cinayet, psiko katil konuları benim beklediğim mahalle dizisi havasını hak ile yeksan etti.

Ati'nin haline bakan psiko olduğunu hissediyordu ama diziyi bu yola sürüklemek iyi bir fikir olmamış. Entrika, gizem, intikam konularından içime daral geldi.

Halbuki gençleri basan Yunus'un halleri çok hoştu. Ergenler her şeyi bildiklerini herkesi idare edeceklerin sanırlar. Halbuki onların gördüğü yetişkin ve yaşlılarda aynı çocukları, torunları , yeğenleri gibi ergenlik yollarından geçmişlerdir. O ben bilirim, ben her şeyi hallederim hallerini, sonsuz kendine güveni, hata yapmam diyerek yapılan hatalmarı ve onların bedellerin ödeyerek olgunlaşmışlardır. Yunus karakterinin yetişkinlerin gençlere "Vah Vah bizde geçtik bu yollardan" diyen hali çok güzel yansıtılmıştı.

Bu arada Timuçin Esen'in yaşının 40 olduğu artık yüzünde yazıyor. Yaşlanma belirtileri fazlası ile belli olmuş.Göz torbaları bayağı çıkmış. Buna karşın Ahu Türkpençe çok daha genç durmuş Timuçin Esen'in yanında.

Bookmarks

Etiketler
ahu türkpençe, timucin esen

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş