Sayfa 39/101 İlkİlk ... 293536373839404142434989 ... SonSon
1001 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: Karadayı (Arşiv 13)

Oyuncu Zor Aga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent'i sevmiyorum evet ama o katil olamaz.Yeğeninin babasını da katil yapacaktın ya,peees...Yani İpek ile anneannesini orda bulsaydın nasıl öldürecektin be Orhan?
    Turgutun evinde Orhan , dışarda Mahir...!

Talimat kesin.. gelenler indirilecek...!

Yılanın tek gözüne girmek için Mahiri kurşunlamasın Orhan..?

Ya da Orhanı görünce savunma gereğini hissetmeyen Mahiri Orhanın yanındaki arkadaş vurmasın..?

Yönetmen alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Alıntı kardelen2086 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsen ben bir de; feride ye olan aşkını haykırmasını bekledim son darbe olarak ama Turgut vicdana gelip giderayak daha fazla üzmek istemedi herhalde çok sevgili karısını
    Ben de bir an dediğiniz gibi,sana bakarken hep Feride'yi hayal ediyordum diyecek sandım ciddi ciddi...

Turgut'un zekayı kimden aldığını da gördük.Yalnız bakıma muhtaç birisi değil ki İskender Akın..Maddi durumunda da bir sıkıntı yok gibi gayet güzel evi var maaşı da vardır. Kendini çevresinden soyutlamış gibi...Mahir geldiğinde ziyaretçisi yok,çok sevinir geldiğinize demişti görevli..Turgut'un babasının Darülacazede kalmasının nedenleri üzerine de durulacak galiba...Böylece Turgut'un geçmişi hakkında bir şeyler öğreneceğiz.Yalnız adam harbi askermiş zeytinleri bile hizaya getirdi.

Turgut kaynanasının ağzına o ekmeği nasıl tıktı yahu?

Yurdaer Okur ve Erkan Avcı mükemmel oynuyorlar,bravo..Dizinin sonuna kadar görmek isterim ikisini de...

Yönetmen kardelen2086 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İZMİR
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı Paradise Bird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahir l o nasıl bakıştı .Feride uyurken onu öpmemek için kendini zor tuttu.Bu bölümde bana göre en güzel sahneydi
    zaten başka da sahneleri yoktu ki

Alıntı iklil1972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feride ile mahirin sahnesinde,ferride dönüp mahirle yüz yüze geldiğinde,keşke mahirin eli kaysaydı da ferideyi öpseydi hayat öpücüğü canım
    Öpseydi ve feride görseydi ödeşmiş olurdular canım..yoksa bizene Hem mahir bey borçlu feride nin alacağı var.Feride hanım tez zamanda tahsil eder inşallah

Alıntı iklil1972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay mahiiiir taş kalplisin dememe az kalmıştı

Sinan manyağı alenen konuştu bakalım Necdet le bu da güzel..tez zamanda defolup gidersin inşallah...
    Necdet ve sinanın sahnelerinde Erkan Avcı süperdi..Ayteni ne kadar güzel seviyor... katilde olsa,ipsiz sapsız hırsızda olsa onunkide kalp işte..
    Mahir karakterinden şüphe ettim zaten izlerkenHalbuki neler düşünmüştüm fragmanı izleyince Mahir in inadı kırılacak ve feride nin kıymetini anlayacaktı bana göreama bu yaralanma mahir bey de ters etki yaptı zannımca

Erkan avcı ya gelince..Son haftalarda bir başka oynuyor sanki...Oynamıyor yaşıyor derler ya aynen öyle bence

Oyuncu fschk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Turgut elbette arabadan atladı,olan Serra'ya oldu.Her ne kadar akılsızlık yapsa da ölmeseydi keşke diyorum geride evladı ve annesi var. Bir de kadına,tiksindiğini söylemez mi ? Sen önce ağzının içine giren bıyıklarına bak Turgut efendi...
    turgutçuğum kuyruğu kıstırınca Mehmet saime de serrayada içindekileri döküldü valla açığa çıkınca iyice pisikopatlaştı artık yakalanana kadar mahirinde dedği gibi yaralı aslan gibi nereye saldıracağı belli değil

Yönetmen *serap* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azize❤Cevdet=BH
    Ettiği Teşekkür
    8
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Mahir Feride sahneleri daha çok olur diyordum ben bu bölüm, geçen bölüme oranla daha azdı, hemde Feride tam istediğim gibi hastanede 1 gece kaldı dedim tamam ama bu defada Mahir kalamadı ben böyle kaderin Serra'nın peşinde koşmaktan hastaneye gelemedi geldiğinde Feride uyumuştu, halbuki Mahir hastanede kalsaydı Feride hemen uyumazdı gerek atışmalı gerek romantik daha fazla sahne izlerdik, oldumu şimdi böyle gümemi gitti bizim yaralanma sahnesi...

En azından korktuğum olmadı, Mahir Feride hanım falan demedi Feride uyurken ki onu izlemesi, kokusunu içine çekmesi ve söylediği sözler çok güzeldi zaten öpmesini hiç beklemiyordum ne de olsa nişanlı kadın Mahir öpmez, ama o sahnede Feride uyansaydı belki daha farklı olurdu neyse Sinan gelince Mahir yine başa döndü yani eski moduna yapma artık Mahir ya hemde Feride'nin sözleri rain'in dediği gibi durumu açıkça ortaya koyuyordu, artık Mahir şu nişan olayını anlasın nolur hep başa dönüyor...

Bu arada Turgut'a küreği indiren Mahir'miş halbuki hiç öyle tahmin etmediydik...

Asistan İnci Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı rain 1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

biz düğmeyi ne yapacaklar derken meğer küçücük düğmenin üstünde kocaman parmak izini arıyormuşuz
    hani ben dna falan arıyoruzdur demiştim,daha mantıklı sanki

parmak izinin tamamı bir düğmeye çıkmaz ki,neyi kanıtlayacak ?
    Minicik kol düğmesine çıkması imkansız parmak izine bel bağlamalarından daha da vahim mantıksızlık var sevgili rain...

O düğmede Turgut'un (katilin) parmak izi olması imkansız bana göre...

-Maktül ile katil mücadele sırasında, katil neden ve nasıl kendi ceket kolunun düğmesini tutsun ki? Ancak maktül katilin düğmesini çekip koparabilir!

-Yere düştüğü ve bunu katilin fark edip aldığında parmak izi bıraktığı düşünülse bile, o düğmeden Turgut'un haberi yoktu ki! Bunu uzun araştırmaları sonucu Serra vasıtasıyla öğrendi. Boğuşma sırasında kaybolduğundan haberi bile olmadığı düğmeye nasıl parmak izi bırakacak?

-Diyelim ki; düğme boğuşma sırasında düşmüş ve Turgut düşen düğmeyi fark etmiş olsaydı, düğmeyi yutan(tutan) Süleyman bey olduğuna göre düğmede yine en son Süleyman bey'in parmak izi olması gerekmiyor mu?

Üst üste parmak izini ayırabiliyorlar mı teknik bilgim yok bu konuda ama olası parmak izinin ancak dörtte birini kapsayacak büyüklükteki düğme üzerinde üst üste iki kişinin parmak izini ayırabiliyorlarsa bravo valla...

O düğmenin bulunması Turgut'un katil olduğunu değil, sadece Nazif Kara'nın katil olmadığını kanıtlar...

Yönetmen kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Karadayi
    Ettiği Teşekkür
    2
    14 mesaja 16 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949679

Alıntı İnci Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minicik kol düğmesine çıkması imkansız parmak izine bel bağlamalarından daha da vahim mantıksızlık var sevgili rain...

O düğmede Turgut'un (katilin) parmak izi olması imkansız bana göre...

-Maktül ile katil mücadele sırasında, katil neden ve nasıl kendi ceket kolunun düğmesini tutsun ki? Ancak maktül katilin düğmesini çekip koparabilir!

-Yere düştüğü ve bunu katilin fark edip aldığında parmak izi bıraktığı düşünülse bile, o düğmeden Turgut'un haberi yoktu ki! Bunu uzun araştırmaları sonucu Serra vasıtasıyla öğrendi. Boğuşma sırasında kaybolduğundan haberi bile olmadığı düğmeye nasıl parmak izi bırakacak?

-Diyelim ki; düğme boğuşma sırasında düşmüş ve Turgut düşen düğmeyi fark etmiş olsaydı, düğmeyi yutan(tutan) Süleyman bey olduğuna göre düğmede yine en son Süleyman bey'in parmak izi olması gerekmiyor mu?

Üst üste parmak izini ayırabiliyorlar mı teknik bilgim yok bu konuda ama olası parmak izinin ancak dörtte birini kapsayacak büyüklükteki düğme üzerinde üst üste iki kişinin parmak izini ayırabiliyorlarsa bravo valla...

O düğmenin bulunması Turgut'un katil olduğunu değil, sadece Nazif Kara'nın katil olmadığını kanıtlar...
    Haklisin.Dugme bence hicbirsey cozmesede en azindan Nazif Karanin katil olmadigini kanitlar

Feride iyiki Sinana Turgut konusunda hic bir sey soylemedi.Sinan merakta kaldi

Yönetmen nikotrisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bergüzar Korel !
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Günaydın

Bu bölümde heyecanlıydı fakat Mahir ile Feride sahneleri az olunca keyif aldığım bir bölüm oldu diyemeyeceğim.Hastane sahneleri bana az geldi.Mahiri anlıyorum,Ferideye kızgın.Feride uyurken onu nasıl aşk dolu bakışlarla seyrediyordu.Kenanın bakışlarlı güzel.Senaristler biraz daha duygu dolu sahneler yazmalıydı .Birde hastanede Sinanın yanında Feridenin Mahirin elini tutması hoşuma gitti.Mahir nasıl çaresiz görünüyordu onları yalnız bırakırken

Oyuncu iklil1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    karadayı
    Ettiği Teşekkür
    4
    2 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Koptuğum sahnelerden biriydi. Zeka dağılımı çok adaletsiz olmuş gerçekten... Yalnız Orhan'ın böyle bir şeyi Bülent'e teklif etmesi çok saçmaydı.Be çocuk kendin karanlık tarafa geçtin (Her ne kadar amacını tam olarak anlayamasam da belki içlerine sızıp içten çökertmek istiyorsun,sen de gerçeğin peşindesin belki de abinden gerçekten de çok nefret ettiğin için ondan intikam almak adına yapıyorsun,bilmiyorum.) de Bülent ne alaka oğlum??Bülent zaten ödleğin teki ama bir insan öldürecek kadar vicdansız,taş kalpli olduğunu düşünmüyorum.Bülent'i sevmiyorum evet ama o katil olamaz.Yeğeninin babasını da katil yapacaktın ya,peees...Yani İpek ile anneannesini orda bulsaydın nasıl öldürecektin be Orhan?
    Orhan Mahirden nefret ettiği için intikam almak istiyorsa eğer,Bülentte Abimden nefret ediyordu o da gelsin intikamını alsın demiş olabilir
    Hakkaten geri zekalı bunlar ya..Birde ekmek parası diyor ya pes..Öldürerek kazandığın para nasıl boğazdan geçecekse..

Güzel bir bölümdü,ama Mahir ve Feridenin az olduğu bölümler nedense biraz tatsız oluyor Bu bölüm feridenin yaralanmasından dolayıda beklentilerim az değil di hani..

Sinan dan nefret ediyorum..çok tehlikeli geliyor..Kesin Feridenin yaralandığı haberini ilk bu duymuştur,ve diğer gazetelerede haber vermiştir..Arkadaş iyi niyetli yardım sever ya..Mahir Sinanın bu tutmundan bile anlamalıydı..Feridenin yanında başka,Yalnızlarken başka davranıyor diye..
    Feridem canım,mahirin gece boyunca yanında kaldığını duyunca bi sevindi,birde seni öpmemek için ne kadar kendini zor tuttuğunu göreydin Hiç kalkmazdın o hasta yatağından herhalde

Feridenin Hastanede mahirin kolundan tutarak,sinan ile ilgili yaptığı açıklama hoştu,gayet açık söyledi,nişanın düzmece olduğunu..Ama mahir taktı ya bir kere..Hiç bir şey düşünemiyor..
    Zaten bu sinanın saçma sapan oyunları yüzünden feride evlenecek gibi duruyor aman allah korusun da..
    Feride Katili bulduklarını söylediğindeki memnuniyetsiz ifade de kötü günlerin habercisi..Bende sabahın felaket tellalcısı

Turgut ta hepimizin tahmin ettiği gibi kurtulmuştur..Kim bilir bu kaza olayını nasıl lehine çevirecek bu şanslı manyak..Kendini öldü mü gösterecek ne yapacak..vardır planı

Banned RAWAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Cennet İle Cehennem Arası
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

Savcı Turgut bir başka... Efsane olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor karakterin kendisi. Nedense kötü karakterler hemen bu kadar fenomen oluyorlar ilginçTabi karakteri oynayan oyuncunun başarısını da unutmamak gerek.

Sayfa 39/101 İlkİlk ... 293536373839404142434989 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri