Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Güneşi Beklerken

Kapalı Konu

Güneşi Beklerken kategorisinde Güneşi Beklerken (Arşiv 22) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 14-12-13, 23:18   #701
lovegs
Oyuncu

lovegs kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.04.2008
lovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond repute

Alıntı:
aşka_aşık_11 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Size iki sorum var.

1. Yarın akşamki bölümün tagi ne olacak acaba? Bu hafta hiç konuşulmadı sanırım bu. Vakit yaklaştıkça beni heyecan basmaya başladı..

2. Sizce ZeyKer ilk dansını ne zaman ve hangi şarkıda yapacak? Daha ZeyKer olmadı ama illa ki official olmalarına gerek yok. Bu kaçma kovalama döneminde bir dans olsa diyorum mesela?
1. #zeynepinduyguları #zeynepneyinkafasında olabilir

2. Kerem Zeynep'in duygularını daha öğrenmemiş olsun. Bir gece Zeynep sahilde denizi seyrederken Kerem arabasıyla geçsin ve Zeynep'i görsün arabayı çeksin kenara, arabada Gece Yolcularından Meyhaneler Sen... çalıyor olsun. Kerem insin arabadan Zeynep'in omzuna dokunsun. Zeynep gözleri dolu dolu dönüpte karşısında ki Keremi görünce birden ağlamaya başlasın ve Kereme sımsıkı sarılsın. yağmur başlasın o arada ve onlar dans etsinler yağmur altında sonunda da en tutkulusundan bir öpücük olsun tabi
Eski 14-12-13, 23:20   #702
efsaneask
Yönetmen

efsaneask kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.10.2007
efsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond repute

Alıntı:
elitay88 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Bugün gelen tüyoları toparlarsak:
Spoiler İçermektedir
Bütün Tüyolar icin herkese tesekkürler

Spoiler İçermektedir

Yarinki bölümden beklentilerim

1.Bir daha KerMel olmiyacagini acik acik hem kendilerine hemde bize dile getirmeleri...
2.Zeynepin Barisa kesiin bir dile kendisini istemedigini ve sevmedigini söylemesi baska Baristan birseye sinirlerim dayanmaz artik
3.Tülin-Cihan-Demet üclüsünde herseyi arap sacina döndürmesinler lütfen onlar dizimizin büyükleri ona göre bir davranis istiyorum
4.MelAk sahneleri cok olsun ve saglam olsun
5.Melis artik biraz gururlu olsun... (tamam bu fazla oldu farkindayim)

Aklimda aslinda daha cok vardi uctu gitti resmen

ZeyKer ile ilgili birsey yazmiyorum cünkü cok fazla üst düzeyde seyler istiyorum bunun farkindayim
efsaneask Çevrimdışı  
Eski 14-12-13, 23:20   #703
kasinan
Asistan

kasinan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2013
kasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond reputekasinan has a reputation beyond repute

Alıntı:
Size iki sorum var.

1. Yarın akşamki bölümün tagi ne olacak acaba? Bu hafta hiç konuşulmadı sanırım bu. Vakit yaklaştıkça beni heyecan basmaya başladı..

2. Sizce ZeyKer ilk dansını ne zaman ve hangi şarkıda yapacak? Daha ZeyKer olmadı ama illa ki official olmalarına gerek yok. Bu kaçma kovalama döneminde bir dans olsa diyorum mesela?
1)Ben tagin #zeynepinuyanışı olmasını istiyorum
2) Dans içinse böyle kavgalı filanken olsun. Zeynep Kerem'e trip atıyor olsun. Kerem kapı pervazına dayanmış gülümseyerek onu izliyor. Zeynep hırsla yerinden kalkıyor mutfağa filan gitmek için. Kerem'in yanından geçmesi gerek ama. O sırada Thank You çalmakta ( LED ZEPPELIN). ( Şarkıyı bilmeyenler için söylüyorum sözlerine bi bakın ) Kerem, Zeynep'i kolundan çekiyorr "Gel buraya!" diyor fısıldayarak. Zeynep önce itiraz eder. "Bırak" filan der ama Kerem ona sımsıkı sarılır ve alınlar birbirine dayalı, gözler kapalı dans başlar...
kasinan Çevrimdışı  
Eski 14-12-13, 23:26   #704
efsaneask
Yönetmen

efsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond repute

Alıntı:
Size iki sorum var.

Sorular icin canim

1. Fragmanlara özete bakarak unut veya anlasma olabilir...
Benim istedigim Zeynepinaski

2. Sarki hic aklima gelmiyor su anda yeter ki dans etsinler hersey uyar
SAhil kenarinda yada Keremin odasinda ilk danslarini etsinler
Hatta en iyisi keremin odasi bir sekilde zeynpe oraya gitmis olsun morali bozuk olsun Kerem ne yapacagini sasirsin o sirada bir müzik calsin ve Kerem Zeynepi kaldirip dans etsin

Aklima diskoda danslari geldi
efsaneask Çevrimdışı  
Eski 14-12-13, 23:26   #705
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

AkMel ile ilgili çoook ilerisi ile ilgili bir tahmin yapmak istiyorum açıkçası

Eğer ileride Cihan ve Tülin ayrılırsa ve Akselin babası ve Tülin arasında bir ilişki başlarsa AkMel ileride istemeyerek üvey kardeş olmak zorunda kalabilir.
Melis annesinin mutluluğu için Akselden vazgeçebilir aynı evde kalabilirler o sırada hayatlarında başka birileri olur

daha Akmelin birlikte ilk sahnesi vs.. gelmeden doğmamış çocuğa tahmin yazdım
Eski 14-12-13, 23:30   #706
efsaneask
Yönetmen

Alıntı:
kalemera tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
AkMel ile ilgili çoook ilerisi ile ilgili bir tahmin yapmak istiyorum açıkçası

Eğer ileride Cihan ve Tülin ayrılırsa ve Akselin babası ve Tülin arasında bir ilişki başlarsa AkMel ileride istemeyerek üvey kardeş olmak zorunda kalabilir.
Melis annesinin mutluluğu için Akselden vazgeçebilir aynı evde kalabilirler o sırada hayatlarında başka birileri olur

daha Akmelin birlikte ilk sahnesi vs.. gelmeden doğmamış çocuğa tahmin yazdım

Bu baya ilginc bir analiz olmus ve isin icinde Tülin olunca bana nedense hic ollmiyacakmis gibi gelmedi
Cihan ile Demeti beraber sandigi icin Tülinin ne yaptigini gördük simdi yine öyle birsey sanederse Akselin babasi ile tanisma olabilir

Ama Melis kendi mutlulugu icin annesini bile ezer gecer o konuda baskalarini düsünen bir kiz degil daha cok egosunu düsünüyor
efsaneask Çevrimdışı  
Eski 14-12-13, 23:32   #707
afk2005
Yönetmen

afk2005 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2012
afk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond repute

12 .bölüme bakıyorum gene.Ay ben bu bölüme bakmaktan bıkmadım.Nasıl bir oyunculuktur bu Hande'yi tekrar tekrar tebrik ediyorum.O duyguları sanki ben yaşıyorum

Şimdi Cihan gerçekleri öğrendi.Bir gün eğer Sevgili Senaristlerimiz yazarsa,Bir Cihan ve Zeynep dertleşmesi işte burada Zeynep'in Cihan'a biliyor musunuz Hocam Babam beni hiç istememiş,Terk etmiş gitmiş demesini çok isterim..Zeynep'in duygularını belki çok iyi anlarlar.

Yazık be kıza..Kendisi hariç yakında dizideki herkes öğrenecek..

Birde bugün aklıma gelen birşey oldu ama Melis'in acaba Zeynep'e gerçekleri söylemesi mümkünmüdür.Evet çok erken ama Melis Zeynep'in kendisi için çabaladığını görürse ve bu bölümde Bizim akıllı kızımız aralarını bulmak istediği için belki yapabilir.Zeynep süpriz hazılıyor bunlar için asıl süprizlede kendi karşılaşıyor aman ne bilim saçmaladım işte

Birde Sevim ve Kerem arasında sizce Zeynep hakkında konuşmalar geçebilme olasılığı 1000'de kaçtır.E malum Sevim Hanım işlerden fırsat bulursa Oğlunada sıra gelir mi dersiniz.
afk2005 Çevrimdışı  
Eski 14-12-13, 23:43   #708
sebebin
Oyuncu

sebebin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.04.2009
sebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond repute

Alıntı:
Size iki sorum var.

Teşekkürler canım

1.Yarın akşamın tagı benim için çok önemli açıkçası, geçen hafta pek dikkate almadın, inanmadım, önemsemedim; boyumun ölçüsünü aldım. Bu hafta ne derlerse inanacağım, söz
Baba kalsa ben #ahşuzeynepinbilinçaltı yaparım Büyük ihtimal de Zeynep'in duygularını kabullenemeyişi ile ilgili bir şey olur.#zeynepinduyguları #zeynepinkaçısı hatta belki #zeynepinaşkı

2. Bunlar ilk dansını da kesin bir didişmenin peşinden yaparlar, yılbaşından umutluyum aslında; ahh müziksiz bile olsa karların üstünde iki dönseler ne olu yani
Ama Kerem'in odası da kabülüm, malum hemen ortalığa dökülemezler,şu birbirlerinden kaçma anlarında, kaçamadıklarından bir gün onun odasında dans etsinler. Kerem iyice çeksin Zeynep'i kendine, tek vücut gibi dans etsinler ama çok yavaş yavaş olsun, biz her anı hissedelim. O yüzden biraz yavaşça bir larkıd a lazım bence.
Ben Emre Aydın Kağıt Evler'i çok isterim; Kerem özellikle bunu açsın. Zeynep'e kendini, duygularını bir kez daha anlatmış olur.

Şarkının bazı yerlerini alta düşüyorum.
Sana gelmek böyle işte
Parçalanmak milyon kere
Ve sen en yanlış kadın
Sende kalmak bile bile
Yüzünü çizmek gibi su üstüne
Adını anmak gizlice.
Kağıt evler içinde
Yanmış her şey düşler bile
Peki sen en yanlış kadın
Nasıl en çok sen acıttın?
Eski 14-12-13, 23:50   #709
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Alıntı:
efsaneask tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yarinki bölümden beklentilerim

1.Bir daha KerMel olmiyacagini acik acik hem kendilerine hemde bize dile getirmeleri...
2.Zeynepin Barisa kesiin bir dile kendisini istemedigini ve sevmedigini söylemesi baska Baristan birseye sinirlerim dayanmaz artik
3.Tülin-Cihan-Demet üclüsünde herseyi arap sacina döndürmesinler lütfen onlar dizimizin büyükleri ona göre bir davranis istiyorum
4.MelAk sahneleri cok olsun ve saglam olsun
5.Melis artik biraz gururlu olsun... (tamam bu fazla oldu farkindayim)

Aklimda aslinda daha cok vardi uctu gitti resmen

ZeyKer ile ilgili birsey yazmiyorum cünkü cok fazla üst düzeyde seyler istiyorum bunun farkindayim
Açıkçası bunları ben de izlemek istiyorum. Özellikle Kerem-Melis akıbeti ve Aksel'in nerede duracağı. Tülin-Demet-Cihan üçlüsüne bence de ilerde Mehmet Varol eklenecektir. Tülin-Mehmet çifti Tülin'in skandalı ortaya çıktıktan sonra olabilir.Aksel-Melis olacaksa onlara bir engel de bu olur. Olmayacaksa zaten sorun da olmaz.

Alıntı:
afk2005 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
12 .bölüme bakıyorum gene.Ay ben bu bölüme bakmaktan bıkmadım.Nasıl bir oyunculuktur bu Hande'yi tekrar tekrar tebrik ediyorum.O duyguları sanki ben yaşıyorum

Şimdi Cihan gerçekleri öğrendi.Bir gün eğer Sevgili Senaristlerimiz yazarsa,Bir Cihan ve Zeynep dertleşmesi işte burada Zeynep'in Cihan'a biliyor musunuz Hocam Babam beni hiç istememiş,Terk etmiş gitmiş demesini çok isterim..Zeynep'in duygularını belki çok iyi anlarlar.

Yazık be kıza..Kendisi hariç yakında dizideki herkes öğrenecek..

Birde bugün aklıma gelen birşey oldu ama Melis'in acaba Zeynep'e gerçekleri söylemesi mümkünmüdür.Evet çok erken ama Melis Zeynep'in kendisi için çabaladığını görürse ve bu bölümde Bizim akıllı kızımız aralarını bulmak istediği için belki yapabilir.Zeynep süpriz hazılıyor bunlar için asıl süprizlede kendi karşılaşıyor aman ne bilim saçmaladım işte

Birde Sevim ve Kerem arasında sizce Zeynep hakkında konuşmalar geçebilme olasılığı 1000 kaçtır.E malum Sevim Hanım işlerden fırsat bulursa Oğlunada sıra gelir mi dersiniz.
Mümkün değildir. Belki ilerde söyler ama Zeynep'in iyiliği için değil sırf Zeykerin arasını bozmak için. Kerem de biliyordu demek için ama bunun için bile göze almaz babasını paylaşmayı bence o nedenle Aksel ortaya çıkaracak gerçekleri. Zeynep'in doğum gününde (18) olabilir.

Zeynep ne derse desin kimse söylemeyecek Melis yüzünden aslında şu anda söylense sorun olmaz ama Melis ve Zeynep'in araları bozulacaktır. O yüzden de sezon finaline dek uzar Zeynep'in öğrenmesi. Zeynep öğrenince dediini yapacak çünkü evi terk edecek belki de Yağmurla ayrı eve çıkarlar. Kerem ve Can da peşlerinden karşı dairelerini tutarlar kızları yalnız bırakmamak adına yani.
Eski 14-12-13, 23:54   #710
ayka
Yönetmen

ayka kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.06.2010
ayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond repute

Alıntı:
Size iki sorum var.

1-Ben olsam bu bolume #beklenenflashback yapardim. Opusmeyi hatirlayacak ya kizimiz. Buyuk ihtimal #zeynepinduygulari olur.
2-Aslinda Barisin dogun gununde dans etmislerdir.Ama onun dansa benzer bir tarafi yoktu. Ama diskodaki dans harikaydi mesala.Benim isteklerden biri de tango yani.Cok isterim.Allah'im Bursin seksilikden yikilir var ya. Nerde olursa olsun yine ZeyKer farkini ortaya koyar.Ay bir de karsilikli askla yapilan dans da bir baska olur.Yeni yilda bekliyorum dans.Boyle alinlar birbirine degecek,gizler kapanacak. Ay SG"de cok sevdiyimi bir sahne vardi.Yilbasinda bir partide ciftler dans ediyorlardi sonra da opusuyolardi.Kimseye aldiris etmeden.Bizimkiler de arsiz olsun ya.Takmasinlar kimseyi.

ayka Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
emre kınay, gökçe yanardağ, hande doğandemir, ismail ege şaşmaz, kerem bürsin, yağmur tanrısevsin

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş