Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde O Hayat Benim (FOX TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-03-14, 19:31   #61
kelebek99
Yönetmen

kelebek99 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2008
kelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond repute

Bu hafta izleyemedim ama en kısa zamanda izleyeceğim.

Reytingler daha da yükselmiş çok sevindim.Reyting korkusu olmadan izlemek ne güzel )

İzleyenler bu hafta Ateş neler yaptı? Umarım fazlaca görünmüştür bu bölüm.
Eski 11-03-14, 12:28   #62
kelebek99
Yönetmen

kelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond repute

İzledim ve geldim.Güzel bir bölümdü her bölüm daha da güzelleşiyor bu reytinglere de yansımış çok sevindim

Keremcem bu bölüm daha fazlaydı o yüzden daha da bir sevindim.Ateş&Bahar daha sık karşılaşırlar artık çünkü Bahar Mehmet Emin beyin şirketinde stajer olarak çalışmaya başlamış.

Ama son sahnede Efsun ve Ateş'i yakın bir şekilde gördü.Ateş intikam alıcam diye Bahar'ın duygularıyla da oynuyor haberinde değil.Efsun'un duyguları yok o Bahar gibi değil dedi ama Bahar'ın onları yakın gördüğünde neler hissedeceğini unutuyor.Bahar yavaş yavaş Ateş'ten hoşlanmaya başladı bence.Çay içmeye gittiklerinde bakışları belli ediyordu.

fragmanda çıkmış gazetede Bahar'ın fotosu basılmış Mehmet Emin bey'in bir kızı varmış haberi olarak?

Haftaya reytinglerin daha da artması dileğiyle
kelebek99 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-03-14, 13:56   #63
haruneda1
Asistan

haruneda1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.01.2010
haruneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond reputeharuneda1 has a reputation beyond repute

Güzel bir dizi begenerek izliyorum
Keremcem ve ezgi cok ama cok yakismislar
Ikilinin sahnelerini izlerken ayri bir keyf aliyorum
Ama o efsun cadisina ve o annesine hic ve hic katlanamiyorum
Eski 11-03-14, 20:21   #64
ecrin şahin
Oyuncu

ecrin şahin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.05.2010
ecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond reputeecrin şahin has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntı değildir..

Eski 12-03-14, 00:22   #65
kamakam
Yönetmen

kamakam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2011
kamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond reputekamakam has a reputation beyond repute

Dizinin tekrarlarini bile izlemek keyifli

reytinglern iyi olmasina sevindim eminim haftaya artacaklar
kamakam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-14, 12:15   #66
BÜŞRA KESER
Asistan

BÜŞRA KESER kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.08.2008
BÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond reputeBÜŞRA KESER has a reputation beyond repute

5. Bölüm Özeti
Bölüm Tarihi: 16/03/2014
Önceki Bölüm
Ateş’le Efsun’u sarmaş dolaş gören Bahar, Ateş’e soğuk davranmaya başlar. Hiçbir suçu olmasa da Ateş’in durumu izah etmesi güçtür. Osman amcası Yusuf’un öldürüldüğünden emindir. İlyas vicdan azabıyla teslim olmak ister. Bahar’ın hakkı olan hayatı artık ona vermenin zamanı gelmiştir. Nuran ise kocasının çenesini kapatmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Başlarda umursamasa da Bahar’ın şirkette çalışması Efsun’un canını sıkmaya başlar. Ateş ve Bahar’ın her dakika birlikte olmaları onu iyice kıskandırır. İkisinin arasına birini sokmalıdır mutlaka. Ateş intikam planları yaparken Efsun da boş durmaz. Ne ‘hayat’ını ne de Ateş’i Bahar’a kaptırmayacaktır.
Eski 17-03-14, 12:57   #67
NATY&FACU
DiziFilm Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : TOTAL ( Tarih :16.03.2014 )
1) SURVIVOR STAR TV 10,45 24,48
2) KUCUK GELIN SAMANYOLU TV 9,08 19,85
3) SURVIVOR OZET STAR TV 6,81 16,21
4) O HAYAT BENIM FOX TV 5,36 12,07
--
21) GALIP DERVIS KANAL D 2,48 8,65

İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB ( Tarih :16.03.2014 )
1) SURVIVOR STAR TV 10,96 26,97
7) O HAYAT BENIM FOX TV 4,04 9,81
9) GALIP DERVIS KANAL D 3,34 11,78
11) KUCUK GELIN SAMANYOLU TV 3,13 7,28
Eski 17-03-14, 20:54   #68
dilara-1905
Yönetmen

dilara-1905 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2006
dilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond reputedilara-1905 has a reputation beyond repute

Dizi gittikçe sarıyor sanki başlarda Ezgi için bakıp dram sevmediğim için ne kadar daha izlerim kestiremediğim bir diziydi ama izlerken bi şekilde sürüklüyor Bahar'ın gerçekleri öğrendiği zamanı ve o zaman olacakları merak ediyorum gerçekten.Bahar asıl o zaman nasıl bir karakter olacak? Oyuncuların çok iyi olması da diziye çeken ikinci bi faktör.Efsun çekilmez biri ama oynayan Ceren Moray olunca izlettiriyor kendini Yani Ezgi'nin olmadığı sahnelerde sıkılmıyorum bu sayede.Ateş de kesin kararını verdi intikamını başka yollarla alacak artık Baharla bi engel kalmadı aralarında Bahar'ın Efsun konusundaki saflığı dışında. Ateş'in ailesini öldürenin Mehmet Emir olduğuna ihtimal vermiyorum.Hatta Ateş Mehmet Emir'in yanında çalışıp onun nasıl birini olduğunu görünce bu işte bi hata mı var sdiye şüphelenmesi bile gerekebilirdi o derece saf birine benziyor.Ya istemeden olan şeyler var ya da birileri suçu üstlerine attı ve haberleri yok bi yanlış anlaşılma var.İkinci ihtimal yai suçsuz olmaları daha mantıklı geliyor ilersi için Bahar&Ateş ilişkisini düşündüğümüzde.
Eski 18-03-14, 12:11   #69
kelebek99
Yönetmen

Ateş'in intikam için evlenmekten vazgeçmesine çok sevindim.

Alp'te şirkette çalışmaya başladı.Bahar ile Alp ikisi eskilerden bahsederken Bahar gülüyordu.Ateş nasıl kıskandı onları öyle görünce.)

Bahar öğrensin artık Efsun'un ne haltlar yediğini.Alp ile arkasından işler çevirdiğini.

Son sahnede heyecanlı bitti.Ateş Bahar'a durumu nasıl toparlayacak merak ediyorum.
kelebek99 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-03-14, 18:03   #70
makedonya1988
Asistan

Giriş Tarihi: 12.07.2010
makedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond reputemakedonya1988 has a reputation beyond repute

Nihayet uzun zaman sonra bana hitap eden bir dizi izliyorum....Bahar hakikatten çok temiz...bence onun genlerinde temizlik ve saflık var...Mehmet emir'de öyle adam hırsız kılıklı Alp'i sorgusuz sualsiz işe aldı..Efsun çok berbat Bahar hala nasıl ona inanıyor hayret ve isyan ediyorum..Nuran karakterini oynayan yeşim ceren'in performansına hayran kaldım...Sıfır makyaj ile oynamış helal olsun...yüzünün ifadesi mimikleri işte suratı ile oynamayan sanatçı... herşeyi doğal..çok kızmama rağmen zevk ile seyrediyorum...Efsuna hiç tahammülüm yok...nasıl dayanıcam bilmiyorum..
makedonya1988 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
ahu sungur, ezgi arasoğlu, keremcem

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş