Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Güneşi Beklerken

Kapalı Konu

Güneşi Beklerken kategorisinde Güneşi Beklerken (Arşiv 32) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-01-14, 03:45   #151
minyonn
Oyuncu

minyonn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.01.2012
minyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond repute

Alıntı:
volkan_ebru tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu dizideki hediyeler o kadar anlamlı ki bu bölümden sonra kar küresi evren mesajıma daha çok inandım

Senaristler 25. bölümü yazmakla çok iyi bir iş yaptılar hemde kendi kalelerine gol attılar.O bölümde 30 dakikaya yakinen Zeyker sahnesi olmasına rağmen yine gereksizlerin!!! sahneleri çok eleştirilmişti.O bölümden sonra tabiki daha az olan Zeyker sahnelerinin daha fazla eleştirilmesi çok şaşırtıcı bir durum olmasa gerek..Senaristlere bir uyarıda bulunmak istiyorum bölüm sonlarına ufakta olsa bir sahne yazsınlar en azından benim için gereksiz olan yorumlara daha az rastlarsım

KerCan sahnesi yoktu ama görmeyi daha çok istememe rağmen Keremin Cana "seni seviyorum" demesine bayıldım (keşke görseydik ya)
Ayrıca Canın saçmalamaları harika ötesiydi çok güldüm..
Zeynepin en çok "Sindin nifrit edyrm Kirim"lerinden gerçek anlamda nefret eden biri olarak böyle güzel bağlanmasına bayıldım
Keremin hediyesi zaten on numara olmuş Ayrıca Zeynepin de Keremin kıyafet detayını hatırlaması hoştu...
Gelelim Sayer/Bürsine bu bölüm yine kendine hayran bıraktı
Nurgül ile olan sahnesi çok şirindi.Bu arada gözümden kaçmadı o tava ile yaptığı hareketler çok iyiydi .Bürsin baya baya tava tutmayı falan biliyor
Aksel ile olan yapmışmıyımdır yok yapmamışımdir sahnesine ve o sahnedeki hallerine bayıldım Aksel iyi tırstı ama
Paşamın mavi boxerı nıda gördük ama ben ona nazar boncuklu hediye edeceğim nazar değmesin diye...
İyi yorumlar
İyi geceler iyi sabahlar.... yorumun en son kısmından başlarsam kızmazsın değilmi veee sonunda ergen kitle dışına da çıkmış bulundu dizimiz hadi hayırlı uğurlu olsun.

Sayer/Bursin dehset bir oyunculuk sergiliyor. Melisle olan sahnesinde nasıl huzursuz olduğu o kadar çook iyi yansıtıldı ki ben bile dur git be adam dedim. Şimdi senin de keyfini kaçıracak bir konu buldum diyeceğim ama bunlar hep fasulyenin suçu. her yatağa ayakkabıyla yatma sahneleri gördükçe spagetinin şu keremin ayakları kokuyor muhabbetini hatırlıyorum. Güzelim sahnelerin tadı kaçıyor Ve sanırım sadece bu yüzden Barışı hayatta affitmiyiciğimmmm....

hediye çook güzeldi öküz kelimesi çok daha hoşuma gitti. bölüm güzeldi ya çok eleştirilecek bir şey yoktu sadece keremin ev telefonundan canı araması komik olmuş o kadar. malum tel o sırada melisteydi ve 1 ocakta Zeynepin telefonunda 2 ocak yazması da dikkatimden kaçmadı.

Güneşin koray olmasına gram şüphem yok hatta Kerem ve Korayın buluşma anlarını şimdiden hayal etmeye başaladım bile nasıl bir duygu patlaması yaşatacaktır bize Bursin kim bilir...
Eski 06-01-14, 03:49   #152
meltemeltem
Asistan

Giriş Tarihi: 14.08.2006
meltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond reputemeltemeltem has a reputation beyond repute

Alıntı:
vandettaaa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
teori

şimdi koray sa güneş şöyle olabilir..

koray kazadan önce babasıyla kavga etmiştir..
babasının bilmemesi gereken bi sırrını ögrenmiştir ona cok kızgındır..

arabaya biner ama yanlız degildir yanında bi arkadaşı da vardır
arkadaşı orada ölür
araba patladıgı icin
arkadaşının yüzünü teşhis edemezler
koray sanırlar..
koray da o kazada fena yaralanmıştır
yüzünde yakınlar vardır..
kendini kaza yerinin uzak bi kösesine atar
yıgılıp kalır
onu bulduklarında üstünde kimligi yoktur
isimsiz hasta olarak yatar hastanede aylarca

sayerler bu sırada ogullarını öldü biliyodur..

koray aylar sonra iyileşmeye başladıgı zaman
kestiremedigim bi sebepten dolayı tekrar geri dönmek istemez..

belki de hafızasını keybetmiştir..
tekrar hatırladıgında yıllar gecmiş olur
ve ailesinin hayatına tekrar girmek istemez..

ve bence özgenin de dedigi gibi
cihanın güneş in kim oldugundan haberi yok..
jale güneş ide cihana emanet etmiş olabilir
cihanda bi bakmak icin gitmiştir
o noktada kafamızı karıştırmış olabilirler

bi şekilde koray cok sevdigi jale hocasıyla itibata gecer
sonucta korayda liseli degil miydi
degilse özgecim beni aydınlat
jaleye ölmedigini ama geri de dönmek istemedigin söyler..
keremin haberlerini alıyodur jaleden
belki gizli gizli onu görmeye gidiyodur korayy

peki geri dönmesindeki sebep ne?
bunca yıllık suskunluk niye bozuluyor ki

jale hasta olasıyla
hayatındaki tğm hataları telafi etmeye mi calışıyo ?

bu konuda güneş i de ikna etmiş olabilir mi ?
geri dönmesi icin..

ve tam olarak başladıkları ne ?

koray babasının yani sayerler in karşısında bi tavır mı alıcak?
yoksa amacı kardeşine kavuşmak mı ?

yorumlarınız gercekten bekliyorum
bu konuda bi beyin jimnastigi yapalım
Yorumunun çoğuna katılıyorum. Beyin jimnastiği deyince dayanamadım aklımdakileri yazayım dedim.
Eğer Güneş gerçekten Koray ise (bir de Barış'ın babası falan da olabilir gibi geliyor başlıkta da söylendi sanırım; ama umarım öyle olmaz) onun kazasının hep Barış'ın ailesi ile ilgili olduğunu düşünmüştüm. Yani Ahmet'in Barış'ın ailesi ile ilgili sakladığı sırrı öğrenmiş olabilir. Ya da Ahmet başka birisine zarar vermek isterken kaza olmuş olabilir. Bu yüzden ailesine kızgın olabilir diye düşünüyorum.
Kurtulma kısmı karmaşık bir çok şekilde açıklayabilirler. Senin yazdıkların en olası hali gibi geliyor.
Cihan ve Jale ile olan tanışıklığına gelince bence ikisini de okuldan tanıyor olabilir; ama hayatının sırrını söyleyecek kadar nasıl güvendi orası meçhul.Jale'nin onu ikna etmesi de mantıklı ve başladıkları şey ise belki de bozmak istedikleri bir şey değildir belki de olması gereken haline getirmek istiyorlardır.

Bir de son olarak özellikle şunu söylemek istiyorum. Güneş şehirdışında yaşıyordu. Cihan onu görmeye gittiğinde dağevi gibi bir yerdeydi. Sonraki bölümde de Cihan Tülin ile konuşurken anca "geldik" dedi. Tülin de Cihan'ın okuldaki arkadaşıyla geldi sandı. Yani Güneş Cihan ile konuşunca İstanbul'a geldi. Yoksa daha tecrit bir hayat yaşıyordu sanki. Böyle yalnız yaşamasının nedeni ne? Yalnız olmaya alışık biri sanki bu Güneş. Ayrıca yaşadığı mekanda da bununla ilgili bir çok ipucu var. çok fazla aktivite aracı var. Çok fazla kitap var mesela kendini geliştirmiş biri, daktilo falan da var yazı da yazıyor ve bana göre yalnızlığını gidermeye çalışıyor gibi. Evinde dikkat çekilmesi gereken bir diğer özellik oramın çok loş olması ve Jale geldiğinde kapıyı açtı ama aydınlığa çıkmadı. Kapının arkasında kalmayı tercih etti. Aydınlığa çıkmak istemedi sanki. Bu durumlar da yara izi gibi bir şeyin olabileceğini düşündürüyor açıkçası.

Yazmaya karar verdiğimde aklımda bu kadar çok şey yoktu yazdıkça arttı sanki
meltemeltem Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 03:49   #153
efsaneask
Yönetmen

efsaneask kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.10.2007
efsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond repute

Alıntı:
asi guzel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aslında suç bizde.Biz fragmanda yeşil kazaklı Sayer'i görmedik mi?Gördük.Hatta ben özellikle gözleriyle uyumlu kazak diye yazmıştım.Ama Kerem'in yataktan birden ortaya çıkıp Aksel'i şaşırtmasında ve boxerında kaldığımız için erimemizi normal karşılamak gerek
Ahahah
Ben eğer öpüşmeden bile dediysem cidden önemlidir benim içinDaha başka hiç bi sahne için de bunu demem ama
Derya'm artık el ele okula giriş sahnesi senin içinde önemli olduysa biz her ihtimale karşı bi totem yapalım senle diyorumBeni bırakmaaa

Mavi Boxer diye mi seslenelim Sen iyi değilsin
Öpüşme konusu açılınca,öpüşme resmi gelince hemen başlığa damlayan birinden başka bi şey beklememek gerek aslında
Acaba belinde gamze var mıdır?Yanaklarında olduğu gibi?
Bu nerden aklıma geldi bilmiyorum ama ateşini yükseltmek için yaptım
Hemen bir dalis yapiyorum ben izninizle

Bu totemde ben varim en cok istedigim sahnelerin en üstünde geliyor ZeyKer icin hatta gercekdende benim icin öpüsme olmali oldu devam da etsinler hic sakincasi yok

Ama el ele herkesin gözleri önünde olan bir ZeyKer cok baska o iste zirve yapmis olur ve Keremdeki o gurur ile Zeynepteki mahcup ile mutluluk arasindaki ifadeyi izlemek istiyourm ben

Bide böyle birsey olsun mesela Melis ile Zeynep kavga etsinler Kerem gelsin ne oluyor burada diye atarlansin zeynepe dönüp güzelim hersey yolunda mi diye sorsun (Zaten ondan sonra ben bayilmis erimis olurum gerisini izlemeden ) Zeynep üzgün olsun Keremde ellerinden tuttugu gibi herkesin icinde cikartsin Zeynepi oradan

Cok sey mi istiyorum sanki
efsaneask Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 03:53   #154
BC.Cansu
* GOLD*

BC.Cansu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2008
BC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond repute

Alıntı:
efsaneask tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hadi Koray degil diyelim o zaman niye yakisikli direk Kerem ile Zeynep´e mi zarar gelecek sanki hic baslarinda dert yokmus gibi
Hemen bu kısmı alıntılıyorum )
Eğer Koray dışında çok yakışıklı biriyse ve Zeykere zarar gelirse çok kötü olur. Bu öpüşme sarılma sahneleriyle ağzımıza bir parmak bal çalıp sonra bir ayrılık söz konusu olursa seti basarım valla

Dediğin gibi başlarında yeterince şey var bir Güneşimiz eksik olsun. Vicdan azapları Barış ve Melis yeterli hemde fazlasıyla aman diyim bide araya Güneş falan sokmasınlar. Bizi düşünmüyosanız reytingleri düşünün dimi ama

Hem madem bu kadar yakışıklı Melise yapalım Güneşi kızımız yakışıklı popi erkeklere zaafı var zaten kaçırmasın Melis.
Eski 06-01-14, 03:56   #155
efsaneask
Yönetmen

efsaneask kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.10.2007
efsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond repute

Alıntı:
BC.Cansu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hemen bu kısmı alıntılıyorum )
Eğer Koray dışında çok yakışıklı biriyse ve Zeykere zarar gelirse çok kötü olur. Bu öpüşme sarılma sahneleriyle ağzımıza bir parmak bal çalıp sonra bir ayrılık söz konusu olursa seti basarım valla

Dediğin gibi başlarında yeterince şey var bir Güneşimiz eksik olsun. Vicdan azapları Barış ve Melis yeterli hemde fazlasıyla aman diyim bide araya Güneş falan sokmasınlar. Bizi düşünmüyosanız reytingleri düşünün dimi ama

Hem madem bu kadar yakışıklı Melise yapalım Güneşi kızımız yakışıklı popi erkeklere zaafı var zaten kaçırmasın Melis.
Aynen yani daha o kadar vicdan yapmak icin siraya girenler var hele bir ZeyKer duyulsun asil o zaman vicdani gör sen
Simdidien kendimi buna hazirliyorum yoksa sinirden direk setti basarim

Valla Melis icin mi diye düsünmedim degil O zaman Aksel ne olacak ?
Kim bu ya biran önce ciksin valla sinirlerimi simdiden bozdu ykainda bakirköylük olacagim

Koray Sayer ise Melis kimseye birakamz onun icin Sayer olmasi önemli
efsaneask Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 03:59   #156
vandettaaa
Banned

Giriş Tarihi: 15.12.2011
vandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond repute

Alıntı:
meltemeltem tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yorumunun çoğuna katılıyorum. Beyin jimnastiği deyince dayanamadım aklımdakileri yazayım dedim.
Eğer Güneş gerçekten Koray ise (bir de Barış'ın babası falan da olabilir gibi geliyor başlıkta da söylendi sanırım; ama umarım öyle olmaz) onun kazasının hep Barış'ın ailesi ile ilgili olduğunu düşünmüştüm. Yani Ahmet'in Barış'ın ailesi ile ilgili sakladığı sırrı öğrenmiş olabilir. Ya da Ahmet başka birisine zarar vermek isterken kaza olmuş olabilir. Bu yüzden ailesine kızgın olabilir diye düşünüyorum.
Kurtulma kısmı karmaşık bir çok şekilde açıklayabilirler. Senin yazdıkların en olası hali gibi geliyor.
Cihan ve Jale ile olan tanışıklığına gelince bence ikisini de okuldan tanıyor olabilir; ama hayatının sırrını söyleyecek kadar nasıl güvendi orası meçhul.Jale'nin onu ikna etmesi de mantıklı ve başladıkları şey ise belki de bozmak istedikleri bir şey değildir belki de olması gereken haline getirmek istiyorlardır.

Bir de son olarak özellikle şunu söylemek istiyorum. Güneş şehirdışında yaşıyordu. Cihan onu görmeye gittiğinde dağevi gibi bir yerdeydi. Sonraki bölümde de Cihan Tülin ile konuşurken anca "geldik" dedi. Tülin de Cihan'ın okuldaki arkadaşıyla geldi sandı. Yani Güneş Cihan ile konuşunca İstanbul'a geldi. Yoksa daha tecrit bir hayat yaşıyordu sanki. Böyle yalnız yaşamasının nedeni ne? Yalnız olmaya alışık biri sanki bu Güneş. Ayrıca yaşadığı mekanda da bununla ilgili bir çok ipucu var. çok fazla aktivite aracı var. Çok fazla kitap var mesela kendini geliştirmiş biri, daktilo falan da var yazı da yazıyor ve bana göre yalnızlığını gidermeye çalışıyor gibi. Evinde dikkat çekilmesi gereken bir diğer özellik oramın çok loş olması ve Jale geldiğinde kapıyı açtı ama aydınlığa çıkmadı. Kapının arkasında kalmayı tercih etti. Aydınlığa çıkmak istemedi sanki. Bu durumlar da yara izi gibi bir şeyin olabileceğini düşündürüyor açıkçası.

Yazmaya karar verdiğimde aklımda bu kadar çok şey yoktu yazdıkça arttı sanki
onu bende farkettim
hatta evde kızlar dalga gecti benle nelereye bakıyn sen diye
güneş ilk ortaya cıktıgında dag evi gibi bir yerdeydi
şehirden uzakta belli ki
ama bu sefer istanbul icinde bir yere taşınmış
dışarda arabalar vardı sokak kenarındaydı ev..
cihanın taşınmada yardım etmesi olası geliyo banada
cihanın da güneşin kim oldugun bilmiyo bencede
jale nin istegi üstüne yardım etmiş olabilir..

bi hastalıgı var bence güneş in
o hali normal degil
jaleyi özellikle kötü bi işler karıştırıyo gibi göstermişler
ama altından kötü bişey cıkmayacak bence
vandettaaa Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 04:00   #157
BC.Cansu
* GOLD*

BC.Cansu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2008
BC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond reputeBC.Cansu has a reputation beyond repute

Alıntı:
bide şey var hep düşünüyodum
korayın resmini niye hic görmedik ddiye
ne ahmet in
ne keremin
ne sevim in elinde
koray karakterini saklamak icin olabilme ihtimali daha büyüdü gözümde benim..
koray sadece sayer ailesinin neden bu hale geldigini anlamamız icin
bi sembol olsa sürekli fotosuna bakılması gerekmezmi ?
genelde öyle olur cünkü dizilerde..
özellikle gizemli tutuluyo
ya güneş olabilme ihtimalinden süphelenmemiz icin
ya da gercekten güneş oldugu icin
Canım kusura bakma adını bilmiyorum yazını görünce aklıma geldi.

Dizinin ilk bölümlerinde Ahmet amcamız videolar izliyodu Keremin küçüklüğü Koray falan vardı. Tavla oynuyolardı hatta Korayla.
Sonra kapıyı tıklatmıştı içeri Kerem gelmişti Ahmette hemen videoyu kapattı. Oğluyla her zaman ki gibi soğuk ve mesafeli bir şekilde konusmustu.
Yani orda ki Korayı hatırlarsak pekte yakışıklı değildi açıkcası Kerem on basar yani.
Tabi bu çok küçük bi ayrıntı ama GB izleyicisinden kaçmaz )
BC.Cansu Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 04:02   #158
mirank
Yönetmen

mirank kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.01.2007
mirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond reputemirank has a reputation beyond repute
Question ya tutarsa diyerekten.. :)

bölüm yorumum yarına ama gece uyumadan önce şu Güneş-Koray mevzusuna değinmek istedim.. Şimdi öncelikle Güneş karakteri dizide kilit bir karakter mi onu bilmiyoruz.. Yani bu Güneşi Beklerken ismi ondan dolayı mı geliyor yoksa arkadaş güneşi beklesin diye mi getirildi bilmiyoruz..

Ama ben bu Güneş'in, cidden güneşi beklediğini düşünüyorum..
Ev her tarafının karanlık olması, ışık ile ilgili hiçbir şeyin olmaması, yüzünü ve vücudunu kapatması, Jale'nin giderken "sen yorulma" demesi. (zahmet etme falan tamam da hiç rahatsız olma yada yorulma hastalara denir) Bu durumlar aklıma Güneş'in hasta olabileceğini getirdi.. Belki baya saçma ama böyle bi düşündüm yani ne yapayım..

B
u durum da ben açıkcası Güneş'in kseroderma pigmentozum yani güneşe çıkamama hastası olduğunu düşündüm..
bilemiyorum belki çok uçtum ama sabah akşam o kadar karanlıkta fazla yani..
Arkadaş vampir değilse tabi..

Güneş hakikaten güneşi bekliyor olabilir yani..
bu hastalar çok az görülürmüş ve güneş ışınlarının zararlı etkilerini ortadan kaldıran enzim eksikliği nedeniyle güneşe çıkamazlar çıktıklarında vücutlarında iyileşmeyen yaralar oluşurmuş.. Gerçi Güneş çok yakışıklı dendi ama..
Gecelerin insanı olabilir yani..

Jale'de böyle senin iç güç topladım, hazırlık yaptım falan diyince.. Jale çok seviyor belli bence kardeşi falan.. çocuğu olduğunu sanmıyorum. Hem Cihan'da tanıyor, bence Jale bu tek sırrını ona emanet etmiş giderken, gerçi Jale var mıydı yok muydu Cihan Güneş'e gittiğinde bilmiyorum ama.. Hem Güneş'in Jale'nin kardeşi ise Cihan'ın bu baba mevzularında kafası karıştığında ona gitmeside normal yani..

Güneş böyle herşeyi gören, herşeyi bilen bütün karakteri oturduğu köşeden izleyen Ramiz Dayımsı bir karakter olacak.. Başı sıkışanın dışardan bakan gözü olacak. özellikle Zeynep üzerinde baya etkisi olacağını düşünüyorum.

Bence Güneş ne kötü nede Koray..
Koray olmasına ihtimal bile vermiyorum ben..
Koray üniversite yıllarında ölmüş Kerem 8 yaşında postalanmış şimdi nerden baksan 30 yaşında falan olurdu ama Güneş bence daha genç. Ayrıca Güneş niye böyle birşey yapsın? Yapacak olsa 10 sene niye beklesin?

Ayrıca kos koca Koray Sayer Jale'ye mi kaldı?
Hem Jale neden yardım etsin ayrıca neden bu kadar sevsin..
Ayrıca Cihan son birkaç yıldır okulda o nasıl dahil olsun bu Güneş olayına..
Kaldı ki Koray trafik kazasında öldü bunun bir hastane süreci olmadı teşhis edilesi, yıkanması gönülmesi falan vardır.. Ahmet'te Sevim'de böyle delirmişken bunu kim yapsın ayrıca..

Güneş'ten Koray çıkmazda bu Güneş umarım Kerem ve Barış aralarında Zeynep'i paylaşamazken gelip kızı kapmaz.. Güneş katili etmeyin Kerem'i..

Ve son olarak bir Aksel edasıyla sormak istiyorum;
Doktorun nerede Jale?
Jale baya Murat'ı kullanıp atmış..

Fortes Fortuna Juvat ou Audaces Fortuna Adiuvat ...

mirank Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 04:05   #159
özge_letyy
Yönetmen

özge_letyy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2006
özge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond repute

Alıntı:
adaşımmm senin o pembiş gözlüklerini yerim ben
ben bi garip oldum niyeyse
hem cok sevindim
hem üzüldüm
hani biliyodum zeynep kereme hep bişeyler hissetti
hic bi zaman nötr olmadı
hissiz olmadı
nefret etmek bile cok güclü bi duyguydu
ama ne bilim yinede bi icim yandı benim ya

icindeki fırtınayı hic caktırmadı cakal kız
cok üzdü bizi
onuda anlıyorum da işte yinede bi sayerist damarım tutmuyo degil..

bunlar hic seni seviyorum demeyecek heralde
demesinler de
böylesi cok hoş
inşallah tüm izleyenler bu ince ayrıntıyı anlamıştır
yoksa"manyak mı bunlar be "diyebilirler

yanlız can ve yagmurdan cok fena papara yiyecek zeyker..
söylemedikleri icin
28 de okula dönüyoruz heralde cok mutluyum
yav bi oyun olsun tiyatro falan zeyker başrol olsun
buluşmak icin fırsat işte
prova yapsınlar birlikte
perdenin arkasında öpüşsünler falan..
kerem konsantre olamasın
zeynep sürekli keremin dudişlere baksın...

hamlet i oynasınlar mesela
sedat hamletin elindeki kafa olsun

Ben Zeyno'ya kızmayı bıraktım artık adaşım onun da haklı sebepleri vardı ve kız sürekli Kerem'i bilinçaltına itmekle meşguldü. Artık nasıl itmişse bir anda patlayıverdi şimdi elini kolunu Kerem'e koymadan duramıyor. Zeynep biliyordu demek pek doğru değil aslında. Belki hissediyordu ama anlamlandıramıyordu bunu. Kerem'e ne zaman yaklaşsa başına bir şeyler geldi, aralarının düzeldiğini sandığı anda tekrar ona zarar veren Kerem'i, kötü Kerem'i gördü karşısında. İçinde bulunduğu koşullarda ne "Ben Kerem'e aşığım." ne de "Kerem bana aşık." diyebilirdi. Kerem'in itirafından sonra o boşluklar doldu ve olan biteni tam olarak anlamlandırabildi. Kerem'in dengesiz hallerinin bir sebebe bağlanması onun bilinçaltını gün yüzüne çıkardı.

Seni seviyorum demesinler cidden. "Senden nefret ediyorum."a o kadar büyük bir anlam kazandırdılar ki seni seviyorum kesmez artık bizi. Onların birbirlerine hitap ve sevgilerini gösterme şekilleri hep orjinal, hep farklı olsun.

Ben YağCan'a söylerler diye tahmin ediyordum sakladı hınzırlar. Zeynep hemen koşup Yağmur'a nasıl anlatmadı hayret. Umarım YağCan ZeyKer'e küser de bizimkiler gönül alma işlerine girer.

Okulda tiyatro oyununu da bayadır istiyoruz bakarsın görürüz yakın zamanda. Ne istesek bir şekilde çıkıyor malum.

Alıntı:
sebebin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu hafta ne çok selam vardı gerçekten Özge'm, yok artık dedim sutyende mesela

Bize çok güzel bir şekilde ifade ettiler Zeynep'in Kerem'e tepkilerinin, çemkirmelerinin, bağırmalarının nedenini. Hepsi güçlü hislerin sonucuydu, Kerem'e değer vermesinin, onu hayatında bir yere koymaya çalışmasının sonucuydu.. Ona kalbinde yer açmasının sonucuydu

Bu cümle bizim için artık çok özel ve çok anlamlı. Zeynep'in Kerem'e bağırıp çağırmaları da.. Okulda sevgiil oldukları ortaya çıktıktan sonra bağıra çağıra kavga edip senden nefret ediyorum desinler; sonra sarılsınlar.. Herkes dumur olsun

Barış anlatırken senden nefret ediyorum dese dedi ya.. Ben bir köpürmüşüm, yürü git delinin zoruna bak, neden diyecekmiş diye... Gören de ne diyor bu kız der; çocuk sanki seni seviyorum desin demiş gibi çıldırdım
Zeynep'in Barış'a "Senden nefret ediyorum." demesini istemeyenler vardı burda kimlerdi hatırlamıyorum ama bu konu konuşulmuştu daha önce. Onları gözlerinden öpüyorum. O laf Barış'a söylenmeyecek kadar değerli ZeyKer için. Senaristler bunu çok güzel işlediler gerçekten, müteşekkiriz.

Derya'm ZeyKer öğrenildikten sonra da olur o sahne ama gizli saklı ilişki yaşarken de ayrı güzel olur. Kavga numarası falan yapsınlar okulda, senden nefret ediyorumlar havada uçuşurken birbirlerine gülümsesinler çaktırmadan. Millet bunları tekrar kanlı bıçaklı oldular sanırken onlar kuytu köşelerde......
Eski 06-01-14, 04:09   #160
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Alıntı:
efsaneask tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bilgi icin tesekkürler

Yanliz bu bilgiyi sevmedim ben ne Zeynepten nede Keremden süphe etmiyorum ama iste kim icin geldi ki bu günes ??

Simdi hic mantigima yatmayan Keremin abisi olmasini istiyorum sonucta hic sucu olmayan bir keremden intikam alacak degil herhalde....

Aaa bilgi de gelmiş Güneş çok yakışıklıymış. Erkek olduğunu anlamıştım zaten o boyda kadın olur mu hele ince düz bacaklar. Hatta yaşı da bence genç bu Güneş'in eğer büyük olsa Güneş Bey ya da Güneş abi derlerdi. Güneş kadın ismi olarak düşünmüştüm aslında.

Peki bu Güneş kim?

Esrarengiz havalar katmaya çalışmışlar bence biraz komik durmuş. Çünkü böyle bakınca büyücü,falcı biri sanırsın. Oysa sıradan bir insandır Güneş. Birileriyle bağlantısı var Cihan ve Jale tanıyor.

Şimdi eldeki verilere göre Güneş Cihan ve Jale'nin ortak tanıdığı. Ona yardım ediyorlar gibi bir hava var. Hatta Jale artk başlayabiliriz diyerek bence Demetle alakalı bir konuyu kast ediyor. Çünkü bunun için iyileşmeyi beklemiş hatta plan yapmak için de ayrıca beklemiş hemen gelmemiş istese daha önce gelirmiş. Benim tahminime göre Güneş Demet'in yıllardır görüşemediği erkek kardeşi. Jale de onları kavuşturmak adına plan yaptı, Cihan ondan Güneşle konuşmaya ihtiyaç duydu Tülin'e anlatmadı. Şu anda bana en mantıklı gelen bu.

Koray olursa saçma olur açıkçası da istemem. Çünkü böyle bir şey yapamazlar Ahmet ve Sevim herhalde ölen oğullarını görmüşlerdir mezara koymadan önce. Bir de Ahmet Bey den kaçmazdı her yerde adamı var kaldı ki Koray neden böyle bir şey yapıp da kardeşinin mutsuzluğuna göz yumsun sonuçta buralardaymış Kerem'in abisi olsa saklansa dayanamazdı dönerdi ya da sırf Kerem'e söylerdi yaşadığını diğerlerine anlatmazdı. Jale zaten bu işe karışmazdı ne ilgisi var yani Sayerlerle. Zaten daha fazla karakter gelirse dizi iyice arapsaçına döncek.

Demet yıllardır hiçbir akrabasıyla görüşmüyor ilerde tek tek gelirler. Güneş Jale ve Cihan'ın yardım ettiği genç bir çocuk da olabilir. Jale de Güneş'in eğitimine destek vermek istiyor olabilir onun için plan yapmıştır ve artık başlayabileceklerini söylemiştir.

Nereye bağlayacaklar bilinmez ama genç biri olduğunu düşünüyorum ve neden böyle bir karakter getirildi merak ediyorum. Kim olduğunu değil neden gerek duyulduğunu ve dizideki misyonunu merak ediyorum aslında. Önemli bir karakter mi yoksa önemsiz mi?

Bookmarks

Etiketler
efecan şenolsun, emre kınay, gökçe yanardağ, gökhan horzum, hande doğandemir, ismail ege şaşmaz, kerem bürsin, merve hazer, yağmur tanrısevsin

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş