Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Güneşi Beklerken

Kapalı Konu

Güneşi Beklerken kategorisinde Güneşi Beklerken (Arşiv 32) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-01-14, 10:08   #181
pense
Yardımcı Yönetmen

Giriş Tarihi: 28.04.2007
pense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond repute

Günaydınlar
Bölümü çok beğendim.Toplasan 10 dk.yı anca bulan Zeynep Kerem sahnelerine bayıldım.Özellikle kafamda ki Zeyker'in özünden sapmaması beni acayip mutlu etti.Heleki gizli görüşme kararı almamaları,Zeynep'in vurdumduymaz olmayıp Melis'i hiçe saymaması çok güzeldi.Bundan sonra böyle dayanamayıp kendilerini birbirlerinin yanında bulan bir Zeyker izleyecek olmamız beni baya heyecanlandırıyor.İşleri zor iki tane piskopatla uğraşacaklar nasıl olacak sa bu asıl önemlisi ikisinin de piskopat olduğunu ne zaman anlayacaklar. Rahat davranabilmeleri için bütün bunların açığa çıkması gerekir.İşte o zaman dahada güzel sahneler izleyeceğimizden eminim.Geceden beri o 10dk.lık sahneleri belkide yüzlerce kez izledim.Böyle uyum böyle rol yok ikisine de teşekkürler.
Bölümü beğenme mim diğer bir nedeni ise İ.E.'nin çok az görünmesiydi.Sanırım dört beş oyuncu koçu ile beraber İ.E.'yi kampa almışlar.
Baştan beri söylediğimin arkasında olarak Barış ikisinin arasındakileri biliyor kendi anladı veya dağda gördü.Önceleri Aksel söyledi diye düşünüyordum.Dağ evindeki resimlerden dolayı ama Aksel Barış'ın yanına gelince öyle düşünmekten vazgeçtim.Melis'te küpeyi görünce anladı gibi.Belki de resmide gördü.Ama ikisi de salağa yatıyorlar.Bi de üstüne üstlük Aksel'in kasetini Barış'a buldurdular ya tamam dedim Kerem vicdanın dibine vuracak artık.Bu bölüm baya ilerde geri dönüşüm olacak sahneler vardı ara ara gösterirler herhalde.Aksel güzel rol yapıyor ama resmen bir pislik ve kafasız asla Kerem böyle olmadı benim gözümde.
Demet Cihan'a karşı durmak la ne kadar iyi yaptı öyle.Cihan evde aile resimlerine baktı bayada mutlularmış hiç mi o zaman aklına gelmedi Demet.Umarım yelkenleri suya indirmez ve Cihan'a umut vermez.İllaki birisiyle olunacak diye şart yok bu zamana kadar kendi ayakları üzerinde durmuş ve Zeynep gibi bir kız yetiştirmiş insanlar kendi başına yetebilmeliler.Demet'e Zeynep'e söylemediği için önceliği kendi kızı değilde başkaları olduğu için zaman zaman kızmışlığım var evet ama akşam birkez daha anladım ki Melis gerçekten de hasta öyle böyle değil kendini öldürecek kadar hasta.Kız Kerem'in peşini bırakmıyor geçen bölüm Dilan'a dediği ne idi öyle Aksel geldi birlikte güzel bir yılbaşı kutlayamadık Keremle gibi birşey di herhalde.Kız gerçeklere gözünü kulağını kapatmış hiç bir şekilde görmüyor duymuyor.Bir Zeynep'e bak bir Melis'e güya kardeşler.
Can,Yağmur ve Hafize anne sahnelerine bayıldım arabadaki hallerine bayıldım.Bol bol Yağcan izlemek istiyorum.Daha doğrusu Zeyker ve Yağcan.
Sanırım bu bölümde ayrılamıyacak Kerem Melisten bir bölüm de Zeynep'in vicdanını izleyeceğiz.Bulimiası nüksedecek kızın.Ah ah çok çekecekleri var daha bizimkilerinAma Kerem Zeynep'e Aksel'i söylemedği için kızacak belkide bu konuyu konuşup Zeyker Power olocaklar 28 de.Bu sahneleri sabırsızlıkla bekliyorum.Bari bu nedenden dolayı yanyana gelmek zorunda kalsınlar yoksa vicdan micdan derken ikisini yanyana izlemek zor olacak.
pense Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 10:32   #182
pink cat
Oyuncu

pink cat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.02.2012
pink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond repute
Varsayılan Günaydın

Sizden nifrit idiyirim arkadaşlar.. Bu ne hız geçmiş yorumları okuyamıyorum bile yahu..

32. Güneşi Beklerken Bölüm Yorumları Başlığımız Hayırlı Uğurlu olsun

Artık her gün sadece hayırlı olsun bölüm başlığımız diyebiliyorum sadece bide bikaç yorum.. Maşallah nazar değmesin .. Yeni başlığımız bol Zeyker li olsun aşk koksun ..

Bölümü beğendim ben.. Kızmayın bana ama gerçekten iyiydi .. ZeyKer mükemmeldi.. Geçiş dönemi aşamasında gayet seviyesinde hızı ve konuları yerinde ve sancılı olması normaldi.. Ayrıca bizi takip eden fikirlerimize ve isteklerimize karşılık olarak bölüm içerisinde zaman zaman bize selam çakan GB senaristlerine çok tişikkirlir ediyorum ...

Alıntı:
tex.. tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Güneş, Sayer kolejinin yasaklı philadelphia deneyini gerçekleştirirken (lost sağolsun) plazma olmuş bir öğrenci. Bu durumdan yırtmak için Jale Cihan’dan yardım ister ve çocuğu duvardan kazırlar ve hayata dödürürler ama bir sorun vardır çocuk bir daha güneşe çıkamayacaktır. Mecburen onu bir evde saklamak zorunda kalırlar, yalnız tam o esnada Koray da (rahmet olsun ruhuna) terki dünya eyleyince, paralel evrende ruhlar karışır ve o öğrenci ile Koray aynı kişi haline gelir yani ferrari görünümlü şahin gibi birşey.

Ahh....atmayın be ...ben sadece milletin kafası karışık bari yardım edeyim dedim......çokmu uçtum.....
Yok uçmadın Koray ve Güneş paralellikten öte aynı bence..

Güneş konusunda daha önce yazmıştım gezegen Güneş in tenine zarar verdiği bir çocukmu acaba diye.. Gerçekten öyle sanırım.. Merdivenlerinde bile mum ışığı yanıyor gün ortasında aydınlıkta bile.. Pencereleri sıkı sıkıya kapalı siyah perdeler ile.. Ve bedeni tamamen kapalı parmak uçlarına kadar.. Yangın da hasar görmüş hassas bir teni de olabilir.. Bu da Koray olabileceği gerçeğini güçlendiriyor ..

Jale Koray okulda iken orada görevde olabilir ve Koray sırlarını derdini paylaşmış olabilir Jale ile ve babasının kötü bir olayına şahit olupta öfke ile gerçekleştirdiği kazada Jale yardım etmiş ve saklamıştır onu Cihan ında yardımı ile....

Bir diğer olasılık;

Güneşin kaldığı o evi biliyorum sanırım orası iyi bir semt nezih bir yerde.. Daha önce hatırlarsanız izleyenler bilirler belki Küçük Sırlar da Ali nin kaldığı ev değilmiydi orası..

Bu derece Nezih muhitte çalışmadan yaşayabilen biri olduğun göre para sorunu olmayan çok zengin biri diye düşünüyorum ve Ahmet Sayer bile bu işin içinde olabilir.. Oğlunu gizliyor başına gelenlerden dolayı kendini suçlu hissetmesi bu yüzdendir.. O kaza da yanmış insan içine ve gün ışığına çıkamaz durumda olan oğlunu Cihan ve Jale yardımı ile gizlemiş olabilir..

Başka açıklama gelmiyor aklıma..
Eski 06-01-14, 10:51   #183
ayka
Yönetmen

ayka kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.06.2010
ayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond reputeayka has a reputation beyond repute

32. GÜNEŞİ BEKLERKEN başlığımız hayırlı olsun.
Ben de artik maviyle yazicam. Ne maviyse geceden beri takildim kaldim.
Yine mutlu mutlu musmutlu uyandim pazartesine. Gece de tekrar tekrar izledim ve yine tekrar tekrar izlicem.Kendimi toparladigimda da yorumumu yapcam. Yani diyor ki;mavinin etkisinden cika bilirse.
Dun imdb'de reytigimize baktim da.41 kere masallah 8.2 reytinge sahibiz. Gercekten bir kez daha gurur duydum.Ordaki reytingi bu kadar yuksekse fazla soze gerek yok bile.

ayka Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 11:01   #184
berdem
Yardımcı Yönetmen

berdem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.05.2011
berdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond reputeberdem has a reputation beyond repute

Günaydınlar
Dün akşam siz Güneş Koray Sayer dedikçe bütün gece rüyamda Koray Sayer 'le uğraştım tabi..Koray ve Kerem rüyamda yanyanaydı Birde kapişonlu olunca yüzü yaralı falan diye düşündüm akşam siz dedikçe ama maşallah rüyamda baby face bir yüzü vardı

Bölümü bugün fırsat bulursam tekrar izleyecem ama genel anlamda sıkılmadığım bir bölümdü...Kar sahnesindeki öpüşmemizin kesilmesini esefle kınasamda ZeyKer sahnelerini çok beğendim...
Sanırım bu hafta burayı çok okuyamadım ve beklentim normal düzeyde olduğundan bölüm bende çakılma etkisi ya da beğenmemezlik yaratmadı...Ayrıntıları gün içerisinde yazacam inşallah çünkü çok güzel ayrıntılar vardı..
Şimdi söylemek istediğim tek şey şu Melis olayının artık çivisi çıkmadı mı?Yeter daa
berdem Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 11:04   #185
vandettaaa
Banned

Giriş Tarihi: 15.12.2011
vandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond reputevandettaaa has a reputation beyond repute

Alıntı:
CICEKCI KIZ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
32. GÜNEŞİ BEKLERKEN başlığımız hayırlı olsun.
Ben de artik maviyle yazicam. Ne maviyse geceden beri takildim kaldim.
Yine mutlu mutlu musmutlu uyandim pazartesine. Gece de tekrar tekrar izledim ve yine tekrar tekrar izlicem.Kendimi toparladigimda da yorumumu yapcam. Yani diyor ki;mavinin etkisinden cika bilirse.
Dun imdb'de reytigimize baktim da.41 kere masallah 8.2 reytinge sahib. Gercekten bir kez daha gurur duydum.Ordaki reytingi bu kadar yuksekse fazla soze gerek yok bile.

aykam günaydınnnnnnnnnnnn

sen imdb den söz acınıca bende
gb nin başka bi başarısını söylimm..

gb internet ortamıda en cok izlenen dizilerden biri
en cogu da olabilir hatta
kanal d nin sitesingirerseniz bunu görürsünüz
kanal d nin en cok izlenen dizisi zaten şuan tv de de internette de
26. fragman 3. bucuk milyon izlenmiş
25. bölüm 4 milyona koşuyo
diger bölümler hep 2 nin üstünde..
zeyker ateşinin yükseldigi bölümler farkını hemen belli ediyo zaten
diyosunun aaa bu bölüm bol zeyker var diye
diger dizilerle de karşılaştırdımm...
sevilen cogu diziden önde internette izlenme oranlarımız
bu konuda baya öndeyizz

başlıgımız şahane zaten
özgeye söyleyelim nazar boncugu taksın bi dahaki başlıgımıza
inşallah hep böyle devam eder gb..
yolundan güzelliginden hic sarkmaz
vandettaaa Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 11:13   #186
qsawe
Yönetmen

qsawe kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.12.2006
qsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond reputeqsawe has a reputation beyond repute
Send a message via Skype™ to qsawe

Alıntı:
BC.Cansu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Önemsiz bir karakter olsa diziye adını vermezlerdi diye düşünüyorum. Ve önemsiz bir karaktere verilecek başka bir isim mi yok neden Güneş ? (Ben hala burada kaldım sanırım : D )

Birde niye bu kadar gizemli tutuluyor. Hayır yani bu kadar sırlarla dolu Güneş&Jale konuşmasından gizli tutulan Güneşin arkasından "aman tırt" bumuydu diyeceğimiz birşey çıkarmış bide ne gülerim. Ne gerek var böyle saklamaya falan en azından kapşonlulara saklanılmasaydı saçını falan göreydik
Bi ucundan bakamıyo muyuz ? Hiç mi ? Peki tmm
Benim sabah sabah Yağmur Zamanı aşkım mı depreşti ne...

Orada esas kızın adı Eylül idi... ama yurtta verilmiş ve Eylül de doğduğu için o adı almıştı... Dizinin son bölümlerine doğru aslında adının Yağmur olduğu çıkmıştı ortaya...

Aynı isim oyunu olur mu? Yoksa zaten biz bu Güneş'i mi bekliyorduk bilemeyeceğim.

Daha komik bir şey söyleyeyim mi?

Ben hala bu Güneş'i merak etmiyorum... Aslında büyük bir gizem yaratıldı. Şubat çakması gibi bir tiple karşılaştık... (Hande hiç yadırgamaz ) Jale pek bi gizemli konuştu... hatta hemen kötüye yoruldu.. ne hikmetse ben yine tam tersi orada Jale'nin kendisine tanınmış ikinci şansı iyi değerlendirmek istediği için Güneş'i kurtarmak istediğini düşündüm... senin için bir ay daha kaldım ve hazırlıklar yaptım gibi bir cümle kullandı. Tedaviye başlamak olarak algılamak çok kolay... ve demet ile karşılaşan Jale... ölümden dönen biri neyin intikamını alacak? Hastalığı Demet mi Cihan mı verdi ona? Mutsuz hayatının nedeni Demet mi? Madem ayırdın o zaman elde etseydin! Yani verilmek istendiği hali ile Jale-Güneş sahneleri almıyorum ben... BAŞKA şeyler olacağı için, şu an gördüğümü merak unsuru ile süslemiyor, izleyip geçiyorum.
Eski 06-01-14, 11:15   #187
minyonn
Oyuncu

minyonn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.01.2012
minyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond reputeminyonn has a reputation beyond repute

Alıntı:
berdem tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Günaydınlar
Dün akşam siz Güneş Koray Sayer dedikçe bütün gece rüyamda Koray Sayer 'le uğraştım tabi..Koray ve Kerem rüyamda yanyanaydı Birde kapişonlu olunca yüzü yaralı falan diye düşündüm akşam siz dedikçe ama maşallah rüyamda baby face bir yüzü vardı

Bölümü bugün fırsat bulursam tekrar izleyecem ama genel anlamda sıkılmadığım bir bölümdü...Kar sahnesindeki öpüşmemizin kesilmesini esefle kınasamda ZeyKer sahnelerini çok beğendim...
Sanırım bu hafta burayı çok okuyamadım ve beklentim normal düzeyde olduğundan bölüm bende çakılma etkisi ya da beğenmemezlik yaratmadı...Ayrıntıları gün içerisinde yazacam inşallah çünkü çok güzel ayrıntılar vardı..
Şimdi söylemek istediğim tek şey şu Melis olayının artık çivisi çıkmadı mı?Yeter daa
Kinamaz olurmuyuz hemde nasil kiniyoruz hele battaniye sahnesindeki opusmenin kesilmesinden konusmuyorum bile. Hos duzenli olarak bir opusme hayatlai var ama olsun yine de kesmemeliler. Yoksa tayfun sahnelerine bayilmiyorduk
Melis olayinin da su barisa dadilik konularinin da suyu cikti haklisin. Fazla vicdan yaptiracaklar diye keremin bir tuvalete goturmedigi kaldi barisi. Bitsin bu sacmalik yeer yahuu
Eski 06-01-14, 11:23   #188
volki1
Asistan

Giriş Tarihi: 15.04.2006
volki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond reputevolki1 has a reputation beyond repute

Barış acaba ne planlıyor? Kerem için birşey planlıyor gibi bir hali var. Hiç beklemediği bir anda Kerem'i sırtından vuracak gibi. Git gide imalı konuşmaları artıyor. Yılbaşını Zeynep ve Kerem'in birlikte geçirdiğinden de emin.
Eski 06-01-14, 11:24   #189
eflarlı
Oyuncu

eflarlı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.12.2009
eflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond repute

Günaydınlar ..
Zeyker sahneleri kısa ve güzeldi gerisi melisin dramı?

Kız nerdeyse kundağa bağlayacaktı kerem bu senin ilk emziğin sonra öhömmm sünnetinden kalanlar töbeee çok abartılı bir hediyeydi melisi koruma ve kalkındırma bölümü haydi tüm eller mendillere gücük Melis amaa anneee benim hiç keremim olmadıki.. melisin saçları düzmüş hem uyanınca yüzü hortlak gibiymiş kolları zayıf göbeğide varmış yok yaaa ne zeykeri kerem melisin hakkı hem kız çiğnediği sakızın kabını saklamış dışı güzel kitap kızımız içi evlerden ırak vicdana bağlatacaklar güya senaristler ama yedikmi yemedim her şey melisin olmalı Zeynep babasız büyümüş çokta tın yani Melis güzel kaplı kitap kızımız üzülmesin herkes onun üzülmemesi için pervane etrafında melisin dramı tavan ..neyse Melis olayı barış fasulyesinden bile çok sıktı biran önce bitirilmeli yoksa o sahnelerde elim sürekli kumandadaki heran gidip başka kanala takılabilirim kerem olmasa çoktan gitmiştim ama neyse..

Güneş Koray olabilirmi mantıklı geldi yorumlarınızdan dolayı ama jalenin demete aşık kardeşide olabilir ..demetin erkek kardeşide olabilir ..cihanın erkek kardeşide olabilir yani herkes olabilir ..iyi gizem yaratmışlar acaba güneşi oynayacak oyuncuyumu bulamadılar bile dedim has yüzüne hasretizya tübee takke gelecek bölüm düşermi bilmem ama nasılsa kel gözükecek ..

Can yağmur sahneleri güzel oluyor ama kısa işte ..kısa ve güzel olan sahneler zeyker sahnesiydi dizinin başını izle gerisini salla sahi kerem zeynebin sütyenini naptıki aklıma geldikçe gülüyorum keremin o hallerine a. Fentezilerinde kullanıyor..b.dolabında saklıyor.c.kasada saklıyor.d.güneşin evinde..

Keyifli yorumlar..
eflarlı Çevrimdışı  
Eski 06-01-14, 11:28   #190
cimbomgirl
Set Görevlisi

cimbomgirl kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.09.2006
cimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond reputecimbomgirl has a reputation beyond repute

ne yalan söyleyimm ilk güneş sinyalleri verildiğinde ben güneşi bayan olabilecegini düşünmüştüm öyle şartlamışımki kendimi dün erkek oldugunu görünce ters köşe gibi oldum
bu kadar gizemli olduguna bakılırsa güneşin jaleyle cihanın oğlu olabilirmi diyede düşünmüyor degilim

cimbomgirl Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
efecan şenolsun, emre kınay, gökçe yanardağ, gökhan horzum, hande doğandemir, ismail ege şaşmaz, kerem bürsin, merve hazer, yağmur tanrısevsin

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş