Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Güneşi Beklerken

Kapalı Konu

Güneşi Beklerken kategorisinde Güneşi Beklerken (Arşiv 33) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-01-14, 01:38   #11
sebebin
Oyuncu

sebebin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.04.2009
sebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond repute

33. GÜNEŞİ BEKLERKEN başlığımız hayırlı olsun.. Gelecek yepyeni fragmanla ve fotolarla bol coşmalı bir başlık olsun, ZeyKere doyalım

Forumca derim bir nefes alabilirsiniz avatarımı değiştirdim

Bu arada benim aklım Ufuk da kaldı yahu, bu şimdi sattı mı Kerem'i. Hala inanmak istemiyorum ve işin içinden aşka bir şey çıkacak diyorum.
Eski 08-01-14, 01:40   #12
pink cat
Oyuncu

pink cat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.02.2012
pink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond reputepink cat has a reputation beyond repute

Oyy kızlar naptınız siz yaa... Buralar yanıyoya hemde ne yanma .. Alevi mavi renk dumanı yeşil...

33.Güneşi Beklerken Bölüm Yorumları Başlığımız hayırlı uğurlu olsun..

Bol Zeyker li aşk dolu olsun..

Mobilden yazmak zor ama takipteyiz bizim içinde döktürün ..

Zeyker aşkına herşey mübahtır..

Sizden nifrit idiyirim çok çok..

İyi geceler...
Eski 08-01-14, 01:45   #13
özge_letyy
Yönetmen

özge_letyy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.07.2006
özge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond reputeözge_letyy has a reputation beyond repute

Alıntı:
sebebin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
33. GÜNEŞİ BEKLERKEN başlığımız hayırlı olsun.. Gelecek yepyeni fragmanla ve fotolarla bol coşmalı bir başlık olsun, ZeyKere doyalım

Bu arada benim aklım Ufuk da kaldı yahu, bu şimdi sattı mı Kerem'i. Hala inanmak istemiyorum ve işin içinden aşka bir şey çıkacak diyorum.
Satmadı Derya'm satmadı. Ufuk Barış'ın Aksel'in açığını bulduğunu bildiği halde bunu Aksel'e söylemedi. Aksel'in hiçbir şeyden haberi yoktu. Sabah da konuşulmuştu bu konu, büyük ihtimalle Ufuk en başta Ahmet'e anlattı durumu ve Ahmet de Ufuk'a bu yönde talimatlar veriyor. Oğlunu beladan uzak tutmaya çalışıyordur.

Daha Keremle Zeynep Ufuk'un düğününe gidecek hem. Evleneceğini o kadar gözümüze soktular boşa olmasın o. Bunu hayal ederken ZeyKer'in arasında bir şey yoktu bir şekilde beraber gitseler falan demiştik ama şimdi sevgili olduklarına göre zaten her halukarda beraber giderler.
Eski 08-01-14, 01:47   #14
Mr Darcy
Asistan

Mr Darcy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.11.2013
Mr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond reputeMr Darcy has a reputation beyond repute

Alıntı:

Ya neden değiştirdin o avatar bizim simgemizdi.Görünce tüm sıkıntıları unutuyor, gözümüz gönlümüz açılıyordu.. Mavi zaten insan ruhuna iyi gelen bir renkmiş..Gitti ruhumuzu okşuyan mavi avatar
Ufuk bence kesinlikle Kerem'i satmadı. Şuan öyle algılamamızı istiyorlar ama ben eminim Ufuk Kerem'i satmaz..
Mr Darcy Çevrimdışı  
Eski 08-01-14, 01:49   #15
asir5
Oyuncu

asir5 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2007
asir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond repute

Alıntı:

Tam gidecekken gördüm mesajini balimmm

87438962462 kere yazdim okumadin mi?? Ufuk Keremi Satmadi-Satmazzz
Akselin ne mal oldugunu anlamis Ahmet amcaya demistir oda Kereme anlatmamasini tembihlemistir. Aksele dediklerinide Ahmet amca ögretiyordur.
Keremi koruyorlar yani anlayacagin. Aksi halde Ufuk bunca zaman hicbirsey bulamamis olmazdi. aksine satsaydi Keremi baska yere yönlendirirdi.
Baska türlü olsa o seti basar cingar cikaririm
asir5 Çevrimdışı  
Eski 08-01-14, 01:50   #16
esra2
Yönetmen

esra2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.12.2006
esra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond repute

33.boluum basligi hayirli ugurlu olsun.. tez vakitte kapansin!!!

Alıntı:
asi guzel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
33.GÜNEŞİ BEKLERKEN Başlığımız hayırlı olsun.
Bölüme kadar kapanacağı için sadece bizi kalpten götürecek resimler bekliyorum,istiyorum.
Ve Kerem o odadan hemen çıkmasın.Dolu dolu replikler görelim ve en azından sarılma görelim
Bugün yazacaktım ama aklımdan uçup gitmiş.Güneş ve Koray konusu.
Ben Güneş'in Koray olmasını çok istiyorum.Şimdi en başta Kerem öğrendiğinde tabi ki çok büyük tepki verecek doğal olarak.Bu kadar yıl ortaya çıkmayışının,yalnız bırakılmasının nedeni soracak.Ama elbette geçecek bu kızgınlığı.Çünkü Kerem en sevdiklerinden uzak duramıyor.Zeynep'ten uzak durucam dedi dayanamadı 2 bölüm sonra hooop Zeynep'in yanında.Koray da Zeynep gibi Kerem için.En sevdiği iki insan bile diyebiliriz.Şimdi Kerem de en başta öfkelense de sonradan geçecek yine yakın olacaklar.Koray olmasını sırf Kerem için istiyorum.Göremediği sevdiği artık görsün diye.Hem Zeynep hem de Koray onu sevgiye boğsun diye.Gözleri hüzünden yaşarmasın,mutluluktan yaşarsın diye.Çocukken yapamadıklarını abisiyle yapsın diye.Mesela;
Sahada basket oynarken abisi gelip ona takılsın,maç teklif etsin.
Beraber futbol oynasınlar.
Zeynep'i anlatsın,fikrini alsın diye.
Beraber yemek yapsınlar diye.
Zeynep'e sürpriz için abisinden akıl alsın diye.
Ortadan kaybolduğunda onu arıyacak,onun için endişelenecek bi abisi olsun diye.

bende sana katiliyorum.. hatta gecenlerde foruma bende yazmistim..

gunesin koray cikmasini okadar cok istiyorumki..
sirf yazdiklarin icin..
sirf kerem koray kardesligini izlemek icin..
kerem derdini koraya doksun, koray dinlesin..
beraber aktivitelerde bulunsunlar..
kerem zeynepi anlatsin..
aski zeynepte nasil tanidigini - anladigini anlatsin
aslinda ASkin ne demek oldugunu anladigini anlatsin.
zeynepin onu nasil bir adama cevirdigini..

kisacasi zeynep hayatina girdiginde nasil degistigini anlatsin
.. cok istiyorum boyle sahneleri izlemek ama...
Eski 08-01-14, 01:51   #17
afk2005
Yönetmen

afk2005 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2012
afk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond repute

Alıntı:

Deryam satmadı canım sattığını hiç düşünmüyorum..Ufuk büyük ihtimalle Ahmetle bağlantı kurdu.Aksel'in nasıl biri olduğunu Ufuk çok iyi anladı.Kerem'e herhangi bir zarar gelmesini Ufuk asla istemez.O yüzdende Ahmet ile işbirliğinde düşüncesindeyim ben ...
afk2005 Çevrimiçi  
Eski 08-01-14, 01:52   #18
asi guzel
Yardımcı Yönetmen

asi guzel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2008
asi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond reputeasi guzel has a reputation beyond repute

Alıntı:
afk2005 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Of içimi bir acı kapladı resmen...
Bu sahneleri yazarken hiç mi düşünmedin bizi

Koray olmasını Kerem için işte bu sahneler için çok istiyorum..

Bir yanım Yansada Kerem için,Diğer yanımda bir okadar mutlu oluyor güzel sahnelerini görürüz diye.

Belli bir süre abiki tepki verecektir.Ama Abisine'mi verir o tepkiyi sanmıyorum .En büyük tepki Anne ve Babasına mı gider.İşte durum karışık biraz.Çünkü belkide kimsenin haberi yok bu durumdan Jale'den başka.Eğerki bu işte Ailesininde bir parmağı varsa işte ozaman asıl tepki vermesi gereken kişiler bunlar olucak...

Sevim Koray'ın ölümünden sonra çok çabuk toparlanmış...İşleri için en azından biz böyle biliyoruz Peki Jale ve onun bir parmağı olabilir miki..Belkide Koray'ı korumak için böyle bir işe kalkıştı.Yoksa Sevim Ahmet'ten daha iyi.Ben işe yormuştum ama Sevim ve Jale'nin arasında ki bağdan dolayı şimdi böyle düşünür oldum..

Edit: Yani Güneş=Koray yazıyoruz ama boşa mı yazıyoruz bende bilmiyorum bu yazdıklarımız heba olmasada bari hayaller kurarken o hayallerimizde gerçek olsa.

Ben de slow bi müzik dinlerken yazdım gözlerim doldu engel olamadım

En başta dediğim gibi tepki verecek,yine üzülecek ama sonrasını düşününce güneşi doğacak Kerem'in.Üzülecek,Zeynep'e sığınacak ama sonradan Koray onu bırakmayacağı için Koray için ne demek olduğunu anlayacak bence.

En başta vermesi gereken en büyük tepkiyi Ahmet ve Sevim'e vermeli.Ama eğer Ahmet'in büyük hataları yüzündense Koray'ın başına gelen-ki öyle bence-o zaman başı Ahmet çekecektir.Koray'ın bi suçu olmasa bile neden bu kadar sene bekledi diye hesap sorabilir.

Sadece olasılık olarak düşünüyoruz Güneş=Koray bağını.Ama bu bölümde ortaya çıkarsa ya da bi kaç bilgi daha edinirsek ben hemen Kerem&Koray hayalleri kurarım.
Eski 08-01-14, 01:53   #19
ekin-sarp
Yönetmen

ekin-sarp kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.09.2005
ekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond reputeekin-sarp has a reputation beyond repute

33. Başlığımız hayırlı olsun.

Fragmanda Zeynep günlüğüne yazarken yatağında sindin nifrit idiyirim Kirim, kas hayvanı ve öküz diyen Zeynep bebeği göremedim ben, nerede acaba? Hemen telaşlanmıyım ama yani yatağının baş ucunda olmasını beklerdim ki Kerem odaya girdiğinde gördüğü ilk şey kendi elleriyle yaptığı bebek olsun. Fragmanı acaba bebek bir yerlerden gözüküyor mu diye incelemek için defalarca izledim ama kesinlikle yatakta değil. Umarım Kerem odadayken o bebeği de görür ve hatta yine gülerek ve birbirlerine bakarak konuştururlar bebeği.

ekin-sarp Çevrimdışı  
Eski 08-01-14, 01:59   #20
esra2
Yönetmen

esra2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.12.2006
esra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond repute

Alıntı:
afk2005 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Deryam satmadı canım sattığını hiç düşünmüyorum..Ufuk büyük ihtimalle Ahmetle bağlantı kurdu.Aksel'in nasıl biri olduğunu Ufuk çok iyi anladı.Kerem'e herhangi bir zarar gelmesini Ufuk asla istemez.O yüzdende Ahmet ile işbirliğinde düşüncesindeyim ben ...
peki ahmet sayerin ''aksel" den haberi varmi?
eger yoksa ufuk nediye gidip anlatsinki ahmet beye..

sonucta sadece ufuk biliyor akseli..
yada bolumde oyle bir konu gectide benmi atladim..
esra2 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
efecan şenolsun, emre kınay, gökçe yanardağ, gökhan horzum, hande doğandemir, ismail ege şaşmaz, kerem bürsin, merve hazer, yağmur tanrısevsin

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş