Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Vicdan (Arşiv 3) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-01-14, 09:02   #251
LAZCAKIR-KIZ
Asistan

LAZCAKIR-KIZ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2005
LAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond repute

Keriman tepeden tirnaga kadinca bir yapiyle olaylara yaklasiyor.
Yunusun elife yok oyle birsey demesinden sonra keriman ataga gecti ve dogal olarak bu sozlerle yaralandi. Yazicak o kadar cok sey var ki. Dizimiz umarim devam eder. Keriman yunus sahneleri cok dogal ve dusunelerek yaziliyor. Kimseyi germeden surundurmeden. Set ekibinde ki herkese sonsuz sevgiler. Hak yenmesin
LAZCAKIR-KIZ Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 10:20   #252
nacyy
Asistan

Giriş Tarihi: 30.08.2010
nacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond repute

Umarım dizimiz devam eder.Gece dizimiz bitene kadar izledim.uykusuz kaldım.Bugün işteyim hem de zombi gibi
biraz sarılsaydık..
eve gidip üzerimi değiştireyim ve
son sahne kermanın sifonu çektiği sahne süperdi.
Bakalım neler olacak demek istiyorum ama kanal dizinin akıbeti hakkında bilgi vermiyor.keşke diğer kanallara geçse ama bu belirsizlik beni üzüyor.
birde gece dikkatimi çekti bu yunusun sekreteri ing bank reklamında da oynuyormuş. akşam farkettim.
hıı unutmadan CIA ajanı gibi elifin babasının yatındaki işlemler neydi öyle o adamın yanındakide atinin babasının sekreteri çıktı iyi mi?
nacyy Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 10:50   #253
YONCA_ÇINAR
Yönetmen

YONCA_ÇINAR kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.03.2007
YONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond repute
Talking

Günaydın herkese. feci uykum var. gözlerimi açamıyorum resmen

Şimdi akşamki bölümden açıkçası ben pek bir şey anlamadım. Ve birazda üstün körü bir bölüm olmuş gibiydi. Bazı yerleri çok saçmaydı bana göre. Saçmalıktan kasıt sanki diziyi toparlamaya çalışıyorlarda onun için çekilen bir bölümdü sanki...

Atinin babasıyla olmayan konuşma sahnesi gösterilmedi. Arabada Müge söyledi söylemesine ama ne bilim ufak bir sanhe olabilirdi Sonradan babasıyla konuşurken öğrenebilirdik.

Şiledeki evin içerisine paldır kültür girilmesi. Sonuçta görevli var orada kapatması gereken kapılar. Ati eve geldiğinde kapının dibinde bitmesi bilindi.

Atinin babasından yediği dayak... Çocuğun neden böyle olduğu belli.

Haa güzel değilmiydi güzeldi. Hele Esmanın hastanedeki sözü tam bombaydı

Yalnız bölümü tekrardan izlemek şart.

Alıntı:
dizi teyzee tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kanal D tepkiyi azaltmak için belli ki "Final" yazısını "Yeni Bölüm" ile değiştirdi ama bu akşam ekrana gelecek bölüm son bölüm arkadaşlar. Eğer başka kanala geçecek olsaydı çoktan haberleri yapılırdı. Yani şu ana kadar yapılan haberler fan desteğiyle oldu, yapımcı bitirmemek için fanlar kadar istekte bulunmuyor açıkçası. Çok sinir bozucu bir durum bu da. Bari 13. bölüme kadar gitseydi...
Valla ne yalan akşam twitterda da yazdım toparlamaya çalışıyorlar o yüzden de final gibi.

Alıntı:
Kader(ZELAL) tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu arada o kadar sarılma dedik, resmen istediğimiz oldu. Yunus bizim isteğimizi gerçekleştirdi, çok da güzel oldu. Son sahne ise; Keriman korkulur senden valla. Ama iyi yaptı.

BİR DE O KADAR ISRARLARIMIZ SONUCU GELEN SARILMA BANA TAMAMİYLE FİNALİ HATIRLATTI

Haa uzun yorum yazıcam yalnız şunu da söylim.

Cesur bir Keriman görülecek denilmişti.
Sifonu çeken ve ortalığa çıkan Keriman mı şimdi cesur Keriman.

Madem öyle o cesur Keriman neden Yusunun yakınlaşmasından sonra devamını getiremedi
Eski 20-01-14, 10:51   #254
timim
Yönetmen

timim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.07.2008
timim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond repute

Muhteşem bir bölümdü yaa.Yunus ve Keriman öyle tatlılardı kiBir yandan anlamlı bakışmalar bir yandan tatlı tatlı didişmeler.İzlerken yerimde duramadım valla.Özellikle o sarılması sahnesine bayıldım.Yıllar sonra ilk defa sarıldıklarını ne de güzel hissettirdiler bize.Yemek sahnesini de çok iyiydi.Kerimanın bizi düşünüyorum demesiyle Yunusun bakışlar hemen değişti.Sonra kötü haberleri alınca ikinci bir sarılma daha gerçekleşti.Elini tuttu.Yunus işini iyi biliyor

Mügeye her ne kadar kızsamda sakin sakin davranması işe yaradı.Yani Atiye ters davransa olaylar daha da karışırdı.O yüzden ses çıkarmadan zamana ihtiyacım var demesi iyi oldu.Gerçi bir yandan da umut vermiş oldu ama..

En son sahne şaşırttı beni.Kerimandan beklemiyordum açıkçası.Yunus da hem Elifle konuşcam diyor.Sonra Elife yok öyle bir şey.Alsana yook Ama o da Elifi üzmek istemiyor bi yandan da Kerimanı seviyorum dese nasıl bağırır biliyor.Bilemedim şimdi.Bu dizinin devamı mutlaka olmalı hele ki bu bölümden sonra.Meraktan çatlarım.
Eski 20-01-14, 10:52   #255
yaso26
Oyuncu

yaso26 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.10.2007
yaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond reputeyaso26 has a reputation beyond repute

Biraz sarılsaydıkk

Ne güzel sahneydi beee hastanede sarılma sarılma dedik alın bize sarılma sonrasıda araba ve cam sahnesi liseli aşıklar gibiydiler

Tabi ben salak yemek sahnesinden sonra uyuyakaldığım için tv karşısında gerisi hakkında yorum yapamıyorum bunlarda bana gelsin

Ve şimdi yürekler ağızda gelicek haberi bekliyoruz Allahım nolur bu kadar ilgi gözden gelinemez tt listesine girdik akşam o saate göre izlenme çok iyiydi lütfen iyi haber gelsin lütfen

AB 19 OCAK 2014 PAZAR
9 VICDAN KANAL D 23:41:15 26:00:00 3,42 18,53 18,43

TOTAL 19 OCAK 2014 PAZAR
28 VICDAN KANAL D 23:41:15 26:00:00 2,02 11,28 17,88

Buda sana gelsin kanald o saatte yayınlamana rağmen buyur
Eski 20-01-14, 11:29   #256
nacyy
Asistan

nacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond repute

Bu yorum sayfasında da sorun var galiba demin 54 yorumdu ben yazarke şimdi 51 e düşmüş. silinenlerde oldu mu bilemiyorum.Ama ben izlenme oranlarını çok merak ediyorum.
kerimanın son sahnedeki sifon sahnesi şahaneydi.
inşallah devam ede dizimiz.
VİCDANLI kanal arıyoruz !!!!
nacyy Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 11:39   #257
YONCA_ÇINAR
Yönetmen

YONCA_ÇINAR kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.03.2007
YONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond reputeYONCA_ÇINAR has a reputation beyond repute

Alıntı:
yaso26 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

AB 19 OCAK 2014 PAZAR
9 VICDAN KANAL D 23:41:15 26:00:00 3,42 18,53 18,43

TOTAL 19 OCAK 2014 PAZAR
28 VICDAN KANAL D 23:41:15 26:00:00 2,02 11,28 17,88

Buda sana gelsin kanald o saatte yayınlamana rağmen buyur
23:41 de başladı güya reyting vermiyordu araya 3-4 adet reklam koymayı bildiler ve diziyi 02:02 de bitirdiler.

Ve buna rağmen Abde ilk ona girdi

Eee şimdi bu kanal d küfürü hak etmedi de ne etti
YONCA_ÇINAR Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 11:47   #258
timim
Yönetmen

timim kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.07.2008
timim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond reputetimim has a reputation beyond repute

Geçen haftaya göre ABde yükselmiş bile.O saate rağmen çok iyi izlendi bence.Kanal D baktı izleniyor reklamından da geri kalmadı zaten.23.41de kim dizi izler ki ama işte biz vicdanseverler izledik yine olsa yine izlerim gerçekten Ama umarım bu reytinglerle başka kanala geçebiliriz.Çünkü biraz daha reklamla daha iyi reytingler alabiliriz.Başka kanala geçmeli bu dizi bitmemeli
timim Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 11:50   #259
nacyy
Asistan

izlenme oranları süper.bakalım kanal bu durumda ne yapacak.
dizimize destek vermek için gece 2 ye kadar ayaktaydım.ama sonucunu iyi şekilde alırız inşallah.
bol bol yunus-keriman izlemek dileğiyle
nacyy Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 11:50   #260
kartopu
Yönetmen

kartopu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2006
kartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond reputekartopu has a reputation beyond repute

Uykuluyum kafam sersem ama yüzümde bi gülümseme ne bölümdü ya
Aklımı toparlarsam yorumlarıma başlıycam..Oranlar kapak olsun kanalD ye iyice geç başlatmak için herşeyi yaptılar saygızlar Pazar gecesi bölüm olduğunu bile sıradan vicdan izleyicisi bilmiyordu bu kadar tanıtımsızlıkla

Umutluyum bugün bitmeden güzell haber almak istiyorum.Aklı başında bir kanal şu ilgiyi görüp değerlendirsin pişman olmaz

Bana normal bölüm gibi geldi özellikle çekilmiş toparlama sahnesi yoktu sarılma artık olmalıydı naber'le bi yere kadar Yunus dahaa ilk yemekte sarılacaktı

Alıntı:
YONCA_ÇINAR tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Cesur bir Keriman görülecek denilmişti.
Sifonu çeken ve ortalığa çıkan Keriman mı şimdi cesur Keriman.

Madem öyle o cesur Keriman neden Yusunun yakınlaşmasından sonra devamını getiremedi
Sifondan önce sifondan sonra şimdi denesin Yunus bakalım Keriman ne yapacak

Desteğe devam

#vicdan #vicdanlıbirkanalarıyoruz

Bookmarks

Etiketler
ahu türkpençe, timucin esen

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş