Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) > Eski Diziler (kapatilmis basliklar)

Kapalı Konu

Eski Diziler (kapatilmis basliklar) kategorisinde Vicdan (Arşiv 3) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-01-14, 04:33   #251
Royal50
Asistan

Giriş Tarihi: 16.04.2006
Royal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond reputeRoyal50 has a reputation beyond repute

cok güzel bölümdü yaaaaa..... bu yunus ne fena "biraz sarilsaydik" bunu haftanin cümlesi ilan ediyorum! son sahne süperdi! aferin sana keriman. hadi bakalim yunus bey cik isin icinden cikabilirsen. sen misin yok öyle birsey diyen! veee dizimiz final yapmadi. insallah fazla uzamadan yeni kanalimizda doya doya izleriz. mügeye sinir oldum, emre ve ati ye acidim. kusura bakmayin bu saate anca yarim yarim yorumlar yapabiliyorum. hadi bakalim yapimci herhalde bölüm yayinlandigina yarin bir aciklama yapar!!! herkese iyi geceler.
Royal50 Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 04:33   #252
melisinem
Yönetmen

melisinem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2008
melisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond repute

Alıntı:
Kader(ZELAL) tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aynen canım katılıyorum sana.

Bu arada yemek sahnesinde Keriman ağlarken ben onunda buna benzer birşeyler yaşadığını düşünmeye başladım. Çünkü sadece Müge için değil kendi için de ağlıyordu o sahnede.

Yunus'a son sahnede ol olsun diyorum ama şöyle de bir durum var; adam yaklaştıkça Keriman umut vermemeye çalışıyor. Tabi son yaptığının karşılığını Keriman çok güzel verdi o ayrı.
Yemek sahnesinde Keriman'ın neden ağladığını anlmaya çalışıyordum izlerken ne diye ağlıyorsun ki sen dememle ,neden ağladığını açıklamalarıyla öğrenmiş oldum/k..

Keriman'ın karşısında sessiz sakin,soğukkanlı olan Yunus'u bende anlayamıyorum.. Yemek sahnesiyle birlikte aslında Keriman'ın neden GİTTİĞİNİ öğrenmeye çalışırken bu gece azçok birşeyler öğrendik..

Keriman ; Yunus'a sen yürürken çözümler bulurken ben dalıp gidiyordum.. Bana güvenip birşeyler yapma bilirsin ben insanları yarı yolda bırakırım..

Keriman Müge'yle olan sahnesinde de İNSAN DEĞERİNDEN,DEĞER'den bahsetti ( replikler birebir aynı olmayabilir tekrar izlicem diziyi)

Yazılacak çok şey var... Detaylı yorumumla devam edecem bu kısıma
Eski 20-01-14, 04:37   #253
Kader(ZELAL)
Oyuncu

Kader(ZELAL) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.11.2004
Kader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond reputeKader(ZELAL) has a reputation beyond repute

Alıntı:
melisinem tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yemek sahnesinde Keriman'ın neden ağladığını anlmaya çalışıyordum izlerken ne diye ağlıyorsun ki sen dememle ,neden ağladığını açıklamalarıyla öğrenmiş oldum/k..

Keriman'ın karşısında sessiz sakin,soğukkanlı olan Yunus'u bende anlayamıyorum.. Yemek sahnesiyle birlikte aslında Keriman'ın neden GİTTİĞİNİ öğrenmeye çalışırken bu gece azçok birşeyler öğrendik..

Keriman ; Yunus'a sen yürürken çözümler bulurken ben dalıp gidiyordum.. Bana güvenip birşeyler yapma bilirsin ben insanları yarı yolda bırakırım..

Keriman Müge'yle olan sahnesinde de İNSAN DEĞERİNDEN,DEĞER'den bahsetti ( replikler birebir aynı olmayabilir tekrar izlicem diziyi)

Yazılacak çok şey var... Detaylı yorumumla devam edecem bu kısıma
Evet ben de senin gibi niye Yunus soğukkanlı, sessiz, sakin durdu anlayamadım. Ama düşününce şu geldi aklıma; şimdi Yunus Keriman'ın niye gittiğini bilmiyor ya, Keriman'a sorsa hiç birşey anlatmaz ama bu olaylar sayesinde anlatıyor yaşadıklarının küçük bir kısmını. Yunus da sanki parçaları birleştiriyor gibi geldi bana.

Royal50 evet haftanın cümlesi "Biraz sarılsaydık" oldu bence de.
Eski 20-01-14, 04:44   #254
el93
Asistan

el93 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.04.2009
el93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond repute

ayy acayip yorum yazasım var ama yarın erken kalkmam lazım yarın giflerimle ve yorumlarımla burda olurum yorum yazan herkesin ellerine sağlık... sifon bizden kanaldye kapak olsun bence! ayrıca Kerimancım çok güzel hareketti ya iyi geceler vicdandaşlar
Eski 20-01-14, 04:46   #255
melisinem
Yönetmen

melisinem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2008
melisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond reputemelisinem has a reputation beyond repute

Alıntı:
Kader(ZELAL) tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet ben de senin gibi niye Yunus soğukkanlı, sessiz, sakin durdu anlayamadım. Ama düşününce şu geldi aklıma; şimdi Yunus Keriman'ın niye gittiğini bilmiyor ya, Keriman'a sorsa hiç birşey anlatmaz ama bu olaylar sayesinde anlatıyor yaşadıklarının küçük bir kısmını. Yunus da sanki parçaları birleştiriyor gibi geldi bana.

Royal50 evet haftanın cümlesi "Biraz sarılsaydık" oldu bence de.

Keriman'ın anlatmamasıyla birlikte Yunus'ta kafasındaki ?'leri - acabaları ile savaşıyor?Neden gitti,sürekli kaçma eyleminde..Yunus karekteriyle biz izleyicilerde şuan için eşitiz..

Bir diğer güzel sahne ve replik : Müge'den haber geldikten sonra Yunus'un eve uğriyip kıyafetimi değiştiriyim dediğinde Keriman'ın kabul etmesiyle arbaya giderken gülümsemesi 'NE GÜLÜYOSUN'

Uyumak istiyorum,uykum var burayı da bırakmak istemiyorun
melisinem Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 04:49   #256
el93
Asistan

el93 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.04.2009
el93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond reputeel93 has a reputation beyond repute

Alıntı:
melisinem tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Keriman'ın anlatmamasıyla birlikte Yunus'ta kafasındaki ?'leri - acabaları ile savaşıyor?Neden gitti,sürekli kaçma eyleminde..Yunus karekteriyle biz izleyicilerde şuan için eşitiz..

Bir diğer güzel sahne ve replik : Müge'den haber geldikten sonra Yunus'un eve uğriyip kıyafetimi değiştiriyim dediğinde Keriman'ın kabul etmesiyle arbaya giderken gülümsemesi 'NE GÜLÜYOSUN'

Uyumak istiyorum,uykum var burayı da bırakmak istemiyorun
aynı durumdayız ya gözlerim küçüldü ama valla bırakamıyorum.
O yemek sahnesi çok ama çok manidardı...ama sanki yunusunda bişiler sölemesi lazım gibiydi yani susmasına ben pek mana veremedim bari gözyaşını silseydi keriman'ın ya da ne biliyim arkasından bişi konuşmuşlarda bize gösterilmemiş gibi hissettim ama gene de mükemmeldi!
el93 Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 04:54   #257
eda_07
Oyuncu

eda_07 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.07.2006
eda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond reputeeda_07 has a reputation beyond repute

keriman yuus sahnelrinin hepsi birbirinden güzeldi...
en çok ati y acıdım ya çocuk babasından neler çekiyomuş...
müge biraz yumuşak davranınca nasıl bıraktı kızı
ya annesi bende şaşırdım bu kadın neden hemen adamın ayaklarına sarıldı diye meğr dövmesin diye lanet ada...
ama kadının sanki keltoşla bi iişkisi var gibime geldi ....

emrenin dansöz kıyafeti olayını dayısına anlatması çok iyi oldu...
esma yine yaptı yapacağını eşeğin canı acıyınca atı geçermiş

yunusun kerimana biraz sarılsaydık bencede haftanın repliği ve orda yakalanacağı belidi ama son sahne can alıcı sahneydi..

bide samsundaki arkadaşları gelecek bi onar eksikti bu hengamede ....
bakalım onlar ne olaylar getirecekler....
Eski 20-01-14, 09:28   #258
gulshan
Asistan

gulshan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.02.2012
gulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond reputegulshan has a reputation beyond repute

sarılma sahnesi... ne kadar masum bı sahneydi ya ne kadar masumca bir ricaydı: bir az utanarak 'bari bi kez sarılsaydım ya' söyledi Yunus. Kim bilir, belki de ilk karşılaştıkları andan beri kaç kere etmek istemişdi bu ricayı. tabi ki, Yunus. Tabi ki, Keriman da sana sarılmak istiyor uzun zamandır.
ve yine de ne kadar masum bi sarılmaydı o. bir-birinin kollarında bulunmanın sevinciyle gülüyordu gözleri, dudakları.
sonra da Yunusun Kerimanı öpmek istemesi. farkettiyseniz, sarılma bittiğinde bir az yaklaşdıklarında Keriman bi kaç saniye sonra kendine gelip ayrılmak istedi. ama Yunus galiba onun kollarından tutmuşdu, bırakmadı. ikinci bir girişimde bulunmak istedi ama bu kez Keriman onu eliyle durdurdu.
ah Yunus ah! oldumu şimdi? önce sarılalım diyorsun, sonra da kızı öpmek istiyorsun. yalancı seniii

p.s. yerim ben bunları ya
gulshan Çevrimiçi  
Eski 20-01-14, 10:02   #259
LAZCAKIR-KIZ
Asistan

LAZCAKIR-KIZ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.01.2005
LAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond reputeLAZCAKIR-KIZ has a reputation beyond repute

Keriman tepeden tirnaga kadinca bir yapiyle olaylara yaklasiyor.
Yunusun elife yok oyle birsey demesinden sonra keriman ataga gecti ve dogal olarak bu sozlerle yaralandi. Yazicak o kadar cok sey var ki. Dizimiz umarim devam eder. Keriman yunus sahneleri cok dogal ve dusunelerek yaziliyor. Kimseyi germeden surundurmeden. Set ekibinde ki herkese sonsuz sevgiler. Hak yenmesin
LAZCAKIR-KIZ Çevrimdışı  
Eski 20-01-14, 11:20   #260
nacyy
Asistan

Giriş Tarihi: 30.08.2010
nacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond reputenacyy has a reputation beyond repute

Umarım dizimiz devam eder.Gece dizimiz bitene kadar izledim.uykusuz kaldım.Bugün işteyim hem de zombi gibi
biraz sarılsaydık..
eve gidip üzerimi değiştireyim ve
son sahne kermanın sifonu çektiği sahne süperdi.
Bakalım neler olacak demek istiyorum ama kanal dizinin akıbeti hakkında bilgi vermiyor.keşke diğer kanallara geçse ama bu belirsizlik beni üzüyor.
birde gece dikkatimi çekti bu yunusun sekreteri ing bank reklamında da oynuyormuş. akşam farkettim.
hıı unutmadan CIA ajanı gibi elifin babasının yatındaki işlemler neydi öyle o adamın yanındakide atinin babasının sekreteri çıktı iyi mi?
nacyy Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Etiketler
ahu türkpençe, timucin esen

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş