Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Boynu Bükükler (Kanal D) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-02-14, 16:15   #71
melek_lavinya
Yönetmen

melek_lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2009
melek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond repute

—Büyüklere yer verdiler küçük oturdu
—Berbere üstten azıcık al dediler üçe vurdu
—Ağaç diktiler yıldırım düştü
—Otobüs beklediler kamyon geldi
—Sıra onlara gelince mesai bitti

Hacı bir tak bakayım ne olacak?
Kaç bu?
Bir mi?
Bir ne lan...bu %25 görüyor

Bu gözlük valla beni fır dönderdi kıblenin tam tersi yönüne namaz kıldım vatikana doğru secde ettim..tövbe de tövbe de

melek_lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-14, 16:15   #72
kelebek99
Yönetmen

kelebek99 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2008
kelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond repute

Haftasonu olsaydı bence daha iyi olurdu ama kanalın boş günü yok malesef bakalım hangi güne koyacak? Tanıtımı yapıyor mu bilmiyorum tv seyredemiyorum bu aralar.Zeytin Tepesi kötü başlangıç yapmış belki onun günü değişebilir istenilen reytinge ulaşmazsa.Ama çarşamba olmamalı bence.

tıklayın.
[IMG]http://sv171.************/074cd8baa88561aafabdcc4598c56d28/6dad9feea/t/14/02/06/1.png[/IMG]
Eski 06-02-14, 17:34   #73
Relax 35
Asistan

Giriş Tarihi: 31.12.2013
Relax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond repute

Alıntı:
sinemsevde tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
[INDENT]

27 şubat yakın bir tarih o zaman 20 gün sonra felan diziyi izleyebileceğiz.
Kurtlar vadisinin müdavimleri olduğu gibi 10 sezondur sıkılan izlemek istemeyenler de var. Tabiki reytinglerin başna oturamayız ama umarım senin dediğin gibi olur ve dizi devam eder.
Açıkcası o yazıyı yazarken Paşa Gönlüm dizisini unutarak yazmışım. Perşembe olabilir dedim ama bence Perşembe günü olmayacaktır.

Bu dizinin çekimleri hem yeni başladı hem de ondan daha öncesinde yakında denilmeye başlanan Paşa Gönlüm var. O dizi Perşembe 20:00 bence daha uygun intikam bitince o başlar gibi geliyor.

Zeytin Tepesi reytinglerde çakılmış. 3 bölüm içinde düzelme olmazsa o dizi 4. bölüm de PT 2 atılır. Boynu Bükükler Çarşamba 20:00 konur gibi geliyor.

Neden çarşamba çünkü pis yedili o günde başarı gösteriyordu. Bu dizi de o ayar da bir dizi ve pis yedilinin boşluğunu bu doldurabilir.
Relax 35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-14, 19:38   #74
teyzanne
Asistan

teyzanne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.04.2009
teyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond repute

"Boynu Bükükler" şarkısı rock oldu...Kanal D'de çok yakında başlayacak olan "Boynu Bükükler"in fragmanı ve müzikleri dikkat çekti..
Eski 06-02-14, 19:55   #75
arzu_serhat
Yardımcı Yönetmen

arzu_serhat kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
arzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond reputearzu_serhat has a reputation beyond repute

Diziyi merakla bekliyorum. Ne zamandır bir okul/gençlik dizisi izlemedim,bekliyordum böyle bir şey.Fragmanı da çok güzel.
Amaa Çağlar Ertuğrul ne olmuş öylee gözlerinin rengi acayip belli oluyor bu şekilde fazla fazla iyi olmuş

İntikam da bi kaç haftaya bitiyor.Kanal o güne başka dizi koyacak mı hiç bilmiyorum ama İntikam'dan boşalan yere Boynu Bükükler gelir diye bi düşüncem var,yani şimdilik. Perşembe olursa izleyemem de Perşembe olmasın da...Zaten maşallah sürüsüyle dizi var bakalım hangi güne koyacaklar?

arzu_serhat Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-14, 22:00   #76
melek_lavinya
Yönetmen

melek_lavinya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2009
melek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond reputemelek_lavinya has a reputation beyond repute

melek_lavinya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-02-14, 11:37   #77
GULBEYAZ76
Yönetmen

GULBEYAZ76 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.12.2005
GULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond reputeGULBEYAZ76 has a reputation beyond repute

"Boynu bükükler" adını duyduğumda aklıma küçük Emrah geldi. sofa Dramatik bir dizi olur diye düşünmüştüm ki dizi komedi çıktı. Dram çekecek halde değildim de komedinin de vıcık vıcık, her dakika burda gülmelisiniz der gibi bol gülme efektli olmasından rahatsız oluyorum. Henüz fragmanı izlemedim, kadronun büyük bölümünü tanımıyorum. Reting için dezevantaj olabilir ama inandırıcılık açısından da artı olabilir.
Ben beklentimi asgaride tutuyorum, diziyi Sedef Avcı için izlemeyi düşünüyorum. İnsallah kaliteli bir yapım olur ve yüzümüzü güldürür. Şansı bol olsun.
GULBEYAZ76 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-02-14, 16:04   #78
teyzanne
Asistan

teyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond reputeteyzanne has a reputation beyond repute

Suskunlar Dizisi ile Adını Duyuran Güven Murat Akpınar, Boynu Bükükler Dizisinde

Merakla beklenen “Boynu Bükükler” dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Suskunlar dizisindeki oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Güven Murat Akpınar da fragmana hem sesiyle hem de beğenilen oyunculuğuyla renk kattı. Şubat ayında izleyicisiyle buluşacak olan “Boynu Bükükler” dizisinde Akpınar, “Menderes” karakterini canlandıracak.
teyzanne Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-02-14, 00:52   #79
teyzanne
Asistan

teyzanne Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-02-14, 12:20   #80
peloshh
Yönetmen

peloshh kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.12.2007
peloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond reputepeloshh has a reputation beyond repute

Tanitimi izledim, güzel bir diziye benziyor. Erkek oyunculari ve Sedefide sevdim Zamanim olursa ve denk gelirsem izlemeyi düsünüyorum ..
peloshh Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
sedef avcı

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş