Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Güneşi Beklerken

Kapalı Konu

Güneşi Beklerken kategorisinde Güneşi Beklerken (Arşiv 41) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 27-01-14, 20:57   #111
beray89
Oyuncu

beray89 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.11.2008
beray89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond reputeberay89 has a reputation beyond repute

Dünki bölümden sonra bende bir yorum yapmak istedim...
Inanilmaz sekilde sıkıldim dizi´yi izleyince,yani bu bir kac bölümdür zaten dizinin gidisatini hic begenmiyorum ama dünki bölümden oldugu kadar hic bir bölümden bukadar sıkılmamistim dogrusu.
Birkere zaten herkesin dedigi gibi,bizim gözümüze Melis´i bukadar sokmak niye?Ki ben aslinda Melis karakterini cogu kisinin aksine gayet sevmis bir insandim,onu hep anlamaya calistim.Ama ne zaman Melis´i bukadar piskopat ve ezik bir duruma düsürdüler,iste ozamandan beri görmeye tahammülüm yok.
Bir insan bukadar mi gurursuz olur?Zeynep ile Kerem´i sarmas dolas mekanda görüp hic birsey olmamis gibi davranmasi beni cileden cikardi.Ama Melis bence gayet biliyor Kerem ile Zeynep´in arasinda birseyler oldugunu,ama bunu görmek,kabul etmek istemyior cünkü kabul ettigi an o kendi kendine kafasinda kurdugu iliskisi kül olur,yani tek Kerem´den ayrilmak icin bir sebep daha cikmasin diye üc maymunu oynuyor Melis!

Ama beni Melis´in bukadar ön pilanda olmasindan daha cok rahatsiz eden birsey varsa oda ZeyKer sahneleridir.
Yani yaz´dan beri dört gözle bekledigim cift bumuydu?.Öyle bir hale getirdiler ki,onlari izlerken hic bir zevk alamiyorum.Özellikle Kerem´in davranislari beni cileden cikartiyor.Dün Melis aglayarak Keremi aradiginda,adeta metresinin yanindan kalkip karisinin yanina giden bir Adam gibiydi.Yahu bu ne rahatlik?Ya Zeynep´e ne demeli,herseyi hazmediyor birde.
Yada bölümün baslarinda Zeynep mekana gelip agladiginda,Kerem´in ard arda kiza yalan söylemesi inanilmaz igrencti.Birde okadar rahat ki Zeynep´i kandirirken...Kerem ne hale geldi böyle inanamiyorum.
Zaten su Melis olayinida gereksizce abartmak neyin nesi,sanki karisindan ayrilicak,bu ne vicdan bu ne dram böyle...

Bir diger nokta ise Kerem Bürsin´in ZeyKer sahnelerindeki performansi
.
Yani resmen sanki Zeynep´den kendisine gina gelmis gibi davraniyor.Onu izlerken resmen daraliyorum.Yani bakiyorumda Kerem Melise nasil bir bikkinlikla davraniyorsa aynisini Zeynep´e de yapiyor.Ve bu performans düsüklugü sadece bu bölüm degil,26 bölümden beri böyle bu cocuk.Yani ben Bürsin´in cok iyi bir oyuncu oldugunu 25 bölüm boyunca gördüm ve bu son 5 bölüm icin kötü oyuncu olarakda ilan etmicem ama umarim artik eskisi kadar tutkulu ve Zeynep´e ask dolu bakan gözlerle oynar.
Yani niye kendisinin birden böyle oldugunu bilmiyorum ama acayip rahatsizlik duymaya basladim artik.Bazilari Kerem´in bu davranislarini icinde bulundugu durumun caresizligini yansitmak istedigine baglamis.
Affedersiniz ama ben caresiz degil bikmis ve sıkılmis bir Kerem görüyorum.
Eger bu haraketleriyle caresizligi yansitmaya calisiyorsa pek basarili degil kendisi ne yazik ki.Biraz sert bir elesitiri oldu ama bu tamamen Kerem´in daha iyi performans gösterebildigini bildigimden kaynaklaniyor.
Daha iyisini önceleride yapti,simdide yapabilir!

Yani ben kisacasi eski Kerem Sayeride Kerem Bürsini´de geri istiyorum

Zaten koskoca bölümde begendigim tek sahne Zeynep-Ahmet sahnesiyde.
Bu kizda herkesii hayata döndüren bir enerji var
Cok keyifliydi ikisinin o halleri

Neyse pek negatif bir yorum oldu ama bir kisacik sahne haric elde tutulur bir yani yoktu.Acilen toparlanmasi lazim cünkü daha ne kadar katlanabilecegiz bilmiyorum...
Eski 27-01-14, 21:01   #112
Cagataycikiz61
Asistan

Cagataycikiz61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.12.2013
Cagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond reputeCagataycikiz61 has a reputation beyond repute

Yeni basligimiz hayirli ugurlu bol zeykerli olsun diyecegim ama yine basrol melis olacak diye korkuyorum cok cok korkuyorum neyse

bu bölüm icin okadar cok yazilacak sey varki özelikle melis icin benim anlamadigim neden zeynepin gercek babasi cihan oldugunu bilmesini istemiyor ki zeynepte sonucta cihanin kizi degilmi yazik cidden zeynepe kiz babasini bilmiyor ve umarim zeynep anlarda uzatmazlar artik zeynep nasil anlar orasi muama maglumunuz keremin ona hissetigi aski sevgiyi anliyamadi az cekmedik dile kolay 25 bölüm sonra anladi umarim busefer melisin nedemek istedigini anlar gercekten artik bitsin bu sacmalik zeynep her seyi ögrensin

begümle baris yakismislar olmus bence baris zeynepten uzak dursunda ne olursa olsun az kaldi melisde artik akseli farkina varir diye umuyorum ben daha bunlar is birligi yapacaklar zeykeri ayirmak icin

aksel keremin yaptigi cizimi gördü bu isin pesini birakmaz hatirlarsaniz bununla ilgili bi resim geldi aksel ve koraymidir günesmidir artik tamirci kiligindaydilar günes yani koray bu bölüm ortaya cikacak demeki

ve son olarak kerem ahmet sahneleri bol bol olsun baba ogulu izlemek okadar güzeldiki ahmet sonunda bir baba oldugunu hatirladi gelecek bölüm ise kerem ve sevim konusmasi olsun

reytinglerimiz bu hafta cok cok iyi gelmis total 4 ab ise 2 olmus zeyker ve kerem bürsine dua etsinler yoksa vay halimize umarim artik melkeri uzatmazlar ve zeykeri ortaya cikarirlar kereme yakismiyor bu bi yandan zeynep bi yandan melis olmuyor ihanet gibi bi sey bu hangimiz bunu kabullenebiliriz ki

arkadaslar beni bi konuda aydinlatabilirseniz sevinirim kerem amerikaya gidecek mi? yoksa gitmekden vazgecti mi ?

dizimiz 51 bölümde sezon finali yapacagi dahi haberler cikti nekadar dogru henüz bilinmiyor
Eski 27-01-14, 21:01   #113
afk2005
Yönetmen

afk2005 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2012
afk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond repute

Alıntı:
elitay88 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Katılıyorum Zeynep tüm bunları Amerika meselesine yoracak kafayı koymuştu gitmeye beni yalnız bırakacaktı diye çemkirecek Kerem'e ama Kerem buna dayanamaz işte kırılma noktası.

17 bölümdür Melker bitmedi başlayalı 3 bölüm olmuş Zeyker biterse gerçekten ayıp etmiş olurlar. Zeybar bile 13 bölüm sürdü hem de pürüzsüz. O zaman ne sonuç çıkaralım Zeybar ve Melker harika ilişkilerdi Zeykerinki olmadı mı? Gerçek ilişkilerde sorunlar olur ama birlikte çözülür. Bence biraz daha uzarsa Zeyker ilişkisinin ortaya çıkması başlamadan bitecek ve biz boşuna bu bölümleri izlemiş olacağız.Eh burdan ders alan izleyici de br daha dönüp bakar mı diziye bilmem.

31. bölüm Cihan hastanelerde gezer. Kerem gidemez erteler.
32 de iyileşir artık Kerem de gitme kararını uygulamaya koyar. 32 ye kadar gidemeyeceği için Melker de bitmez.
33 sevgililer günü bölümü olursa, parazitli sahnelerle yine bir şey anlamaıyız bölümden Melker bitmediyse.

Bir kere 2 kardeş ile aynı anda takılmak ne kadar rezil bir durum. Kerem'e yakışmıyor karakterine hele. Çünkü şu anda insanlara gösterdiği maskeyle yaşamıyor kendi gibi. Bunu içine gerçekleri bile bile nasıl sindiriyor? Bu konuda Kerem'e kızıyorum. Tamam en ufak bir sevgi kırpıntısı görmüyoruz Melis'e karşı ama rahatsız edici hele de yaş ortalaması büyük insanların tepkileri aynen şöyle: "Aman bu çocuk da hem ağlıyor hem 2 kardeşi aynı anda idare ediyor ne biçim iş."

Konu bulamadıkları için döndürüp dolaştırıp aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp duruyorlar. Acaba Melis yakalayacak mıyı da yaptılar Barıştan sonra sırada ne var?

Acaba Cihan yakalayacak mı?
Acaba Tülin görecek mi?
Acaba ortaya çıkacak mı?

Üff! Sıkıldım tabi ki çıkmayacak Zeyker ortaya olaysız bir şekilde çıkar mı hiç.

Gizli aşkı hiç istememiştim başından beri böyle yapacaklarını tahmin etmiş gibi. Bana keyif vermiyor heyecan da vermiyor çünkü bunlarınki gizli aşk filan değil vicdan arası aşk da ondan.
Derya'nın yazdığıda çok mantıklı.O videoyu ilerdede kullanabilirler mesela..Yada şimdi ortaya çıksa ileride Zeynep bu Videonun amacını anlayabilir.Ama Amerika Olayından vazgeçmeyen Kerem bir şekilde Zeynep öğrenecek umarım Video sayesinde olurda birde bundan başımız yanmaz.

Hımm başlamadan biten bir ilişki emin ol Simgecim Mel/Ker saçmalığı devam ederken olan bir ZeyKer çokta zevk vermiyor.Çünkü her bölüm bizi sinir ediyorlar O Yüzden Mel/Ker 'i bitirmiyorlarsa ZeyKer'i bitirsinler ve Aşk acılarını izleyelim daha iyiYada karakterleri özüne döndürsünler.

Bugune kadar aslında iki kardeş ile aşk yaşama olayı yoktu.Gerçi hala yok Kerem'in duygularını biliyoruz.Tabiki biz biliyoruz Genel İzleyici +7 +13 +18 +35 +75 bunu böyle düşünmüyordur bundan eminim...

Bu bölümde Kerem'in Melis'e ani dönüşü olduKaç bölümdür telefonlara bile çıkmıyordu bu bölüm hem çıktı hemde yanına gitti.Hemide Zeynep'i bıraktıda gitti....O yüzden saçmalığınnnn tam dibine vurdular bu konuda artık..

Ben Gelecek haftanın tag'ını #Zeynepinfedakarligi diye istiyorum.Nasıl olsa

-Bir bölüm Vicdan
-Bir bölüm fedakarlık
-Sonra gene Vicdan
-Sonra gene Fedakarlık
-Hopppp başa sar Vicdan
-Haydi gene Fedakarlık izlediğimiz için

Bu sefer Fedakarlık yapma sırası Zeynep'te.Hep Kerem nereye kadar ama dimi

Gizli Aşk dedik biz Yasak Aşk demedikkii....Anlamadık gene sanırım...Yok ne olur bundan sonra mesajlarınızı İngilizce yazınız...Şuanda durum Yasak Aşk gözüyle bakılıyor malesef.Gizli Aşk Olsaydı Melis ve Kerem ayrılmış olurdu.Zeynep ve Kerem bunlara çaktırmadan aşklarını yaşarlardı.Ama bu durumda İki Kardeş ile çıkan bir Kerem var malesef. buda = Yasak Aşk olmakta...
afk2005 Çevrimdışı  
Eski 27-01-14, 21:07   #114
dream onn
Asistan

dream onn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.07.2008
dream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond reputedream onn has a reputation beyond repute

Son 6-7 sayfayı okudum da Kerem'in son bölümlerdeki oyunculuğuna laf ediliyor ama ben de bunun Kerem karakterinden ve son bölümlerde yaşadıklarından,karışıklığından olduğunu düşünmekteyim. Şöyle ki, eğer sorun oyuncunun kendisinde olsaydı ne mezarlık sahnesinde size o duyguyu yansıtabilirdi ne babasıyla konuşmasında yansıtabilirdi ne de Zeynep'e videosunda yansıtabilirdi. Oyuncudan kaynaklı bir sorun olsaydı siz tüm sahnelerde eksikliğini hissederdiniz. Yani demek istediğim Kerem'in o halleri tamamiyle dizideki karakteri öyle gerektirdiğinden... Kerem Bürsin de Hande Doğandemir de bazılarının aksine yaşlarına göre çok yetenekli insanlar.. Son 2 bölümde de yansıttıkları tamamen canlandırdıkları karakterlerin tavırlarıdır ben herhangi bir sorun göremiyorum. Zeyker'in ortaya çıktığı zaman (hoş ne zaman olacağı meçhul ama ben 2-3 bölüm daha veriyim bari) ve ZeyKer eehh yetti be dediği zaman, başkalarını tamamen unutup sadece ikisi yaşamaya başladıkları zaman yine diyeceksiniz bu Kerem ve Hande yine napmış böyle diye.. Dağ evinin bin kat güzelleri gelir çünkü o doğallıkları uyumları var ki kere
Eski 27-01-14, 21:09   #115
zhrduygu
Asistan

zhrduygu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.12.2013
zhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond reputezhrduygu has a reputation beyond repute

dün akşam melis'in odasının duvarında bir uyarı işareti asılıydı.
"yüksek gerilim" kapısına da bir tane ben eklemek istiyorum dikkat sümüklü psiko çıkabilir

twiter da egemen bey fragman için bir şeyler yazmış.fanlar istemiyor falan diye. istemezler tabi bütün gün bebeydi ergendi saydıran bir ekipten ne isteyecekler.ortalığı yumuşatmak istediğini belirtmiş kendileri haydi bakalım görelim hamlelerini. bir kişinin gereksiz konuşması nelere mal oluyor anlarlar belki.çok da tınladıklarını düşünmüyorum malesef ama
zhrduygu Çevrimdışı  
Eski 27-01-14, 21:11   #116
afk2005
Yönetmen

afk2005 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.01.2012
afk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond reputeafk2005 has a reputation beyond repute

Alıntı:
asi guzel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Cihan gereksizine bi şey söylemek istiyorum.
Bir kere Zeynep için değil de Demet üzülmesin biricik aşkı ağlamasın diye Melis'le konuşması baştan ofsayt.
Di mi Zeynep de kimmiş Cihan? Bi şeker bi formaya işi hallederim kafasında bu adam ben diyeyim.
Melis'e CD'yi veriyor amacı bildiğini ona göstermek devamında da söylemeyi düşündüğünü Melis'e söyleyecek belli.Burası tamam baba olarak Melis'i de düşünmesi gerek buna bi şey diyen yok.Sonra Melis beklediği tepkiyi vermiyor.Ama adam şaşkınlıkta zirve. Be adam sen kızını tanımıyo musun? Hıssıs o hıssıs,dirinlirdi yişiyir diye bik bik etmesini biliyosun da ne diye şaşırıyorsun.İlk sarı kartta bu.
Sonra Melis'in gidip kapısında ağlamalar zırlamalar.Kızına üzül tamam ne diye konuşmuyosun bak Zeynep'in bilmeye hakkı var demiyorsun.İstese bal gibi de konuşurdu şimdi kapı kapalı ayaklarına yatmasın.İstese bal gibi Melis'e ''Bak kızım Zeynep'in bilmek isteyeceği tek şey bu.Onu da anla. 17 yıl babasız büyümüş.Kendini onun yerine koy diyebilirdi.'' Ama dedi mi? Hayır.Neden? Çünkü kapı kapalıydı.Çünkü kapıdan ses geçmiyo di mi? İkinci sarıdan oyun dışına Cihan.

Şaşırdık mı?
Tabiki Şaşırmadık Büşram

Cihan Demet için Baba Olayını gündeme getirdi.Biricik Aşkısı Demet'i üzülmesin diye adam gözyaşları döktü Aşkısı Kızına ama Aşkısı kızı birde Cadı'ya dönüştü Hiç bilirmiydi Cihan böyle olsun....AŞkısı Demet'i nede bir cevap veremedi arayamadı onuda açıkta kaldı bu konu şimdi..Adam birde diyemeden gitmesinde öteki taraflara.

Cihan Melis 'e hiç birşey değişmiyecek ki dediğinde sizce hangi kafadaydı? 5 Yaşındaki çocuğumu kandırmaya çalıştı orada.Hem nedemek birşey değişmiyecekki..Zeynep bu kadar mı değersiz bir kız..

Melis'e hiç birşey değişmiyecek diyor yani Zeynep'i hiç bir zaman Melis'in yanında öpemeyecek!ona sarılamıyacak!onun kokusunu içine çekemiyecek!Baba-Kız hiç özel bir gün geçiremiyecek!Tek başlarına asla birşey yapamıyacaklar yani öylemi?

Gerçekten Cihan tam anlamıyla Facia idi bu sahnede..

Ben anladım Zeynep Demet ve Cihan'ın çocukları değil..Bence bu yüzden Melis'le de kardeş değilller.

Demet+Cihan=Zeynep sanmıyorum ki bu ikiliden böyle bir kız çıksın..

Demet+Cihan=Melis bak bu daha mantıklı sevgili GH ve Ekibi...

Zeynep Anne ve Babasına hiç benzemiyor ama...Yok kesin bu iştede jale'nin parmağı var Zeynep2i hastanede değiştirdi falan herhalde.
afk2005 Çevrimdışı  
Eski 27-01-14, 21:13   #117
elitay88
Yönetmen

elitay88 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.05.2012
elitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond reputeelitay88 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gyunel tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bak iste aynisini dusunmussun...
Kerem "senden aslavaz gecmicem" derken cok emin konusuyordu. Oysa o zaman artik itmeyi kafasina koymustu. Sadece yorulmus,ustune ustune gelmesinden,tum agir yuklerin omuzuna yikilmasindan...Gerci yine de Zeynep'in uzgun oldugunu bilirse fazla duramayacak orda,hele ki baba konusu ortaya cikarsa.
Zeynep'in askindan emin de olsa,kiricagi kabli de dusunmeli bence...
Evet çok emin ve mesaj verici. Bak ben vazgeçmiycem sen de vazgeçme uzak düşsek de beni bekle.

Eğer geri dönmeyecek olsa böyle sözler söylemesi çok saçma. Hayır madem ki yeni hayat kuracak bu kız ne demeye başkasını sevmesine engel olacak cümleler kuruyorsun? Beni unutma dersin de senden asla vazgçemiycem,seni çok sevicem bunu hiç unutma beni bekle demektir. Şimdi kızacaksın kırılacaksın ama gerçekleri öğrendiğinde beni anlayacaksın demektir.

GH. 54. bölüm dememiş miydi sezon finali için?

Diziden soğumak üzereyim gerçekten sırf şu vicdan olayı ve sürekli aynı kişilerin fedakarlık yapıp diğerlerinin dört ayak üstüne düşüp de keyfini sürmesinden gına geldi.

Kerem'in dramını acılarını izledik zaten şimdi onun iyileşmesi onu iyileştiren bir Zeynep izlemeliyiz aslında.

Barış'ın ve Melis'in dramını yazabilirler hoş onlarınki olsa olsa trajedi-komedi karışımı olur. Zeyker aşkını kabullenemeyecekler,hoşuna gitmeyecekler baş listesi:

1-Melis
2-Barış
3-Cihan
4-Behice
5-Dilan
6-Tülin
7-Sevim
8-Demet

Yani Zeyker aşkı başlayalı 4 bölüm oldu. 27-28-29-30 ama 4 bölümdür pısmış aşıklar izliyoruz vicdan arası. Bu muydu Zeyker yahu? Kerem alsaydı tutsaydı elinden Zeynonun heeyt! bu kız benim sevgilim taaam mı? deseydi ve bunun üzerine hırslanan kıskanan Melis-Barış'ın hallerini,planlarını,hazmetmelerini izlemeliydik kesinlikle çok da heyecanlı olurdu. Şimdi hem olayı soğutuyorlar. Barış Begümle geze geze ne hakla hesap soracak ki? Ama ben Zeynep'e aşıktım mı diyecek?

Kerem-Barış restleşmesi çok bekletildi.
Eski 27-01-14, 21:13   #118
fbizmir
Oyuncu

fbizmir kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.11.2010
fbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond reputefbizmir has a reputation beyond repute

Alıntı:
selcuk0857 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Spoiler İçermektedir
al bendende o kadar.. Kerem Sayer bile düşünecek bi hal bırakmadılar artık..
Ahmet Sayer ve mümkünse azıcık Sevim Sayerde görünsün sahalarda...Hatta sabah Zeyneple koşu bile yapsın. Zaten her sabah koşuyor Sevimciğimiz . birazda Zeyneple takılsın oğlu için az biraz detay kapsın... kimbilir ilerki bölümlerde belki koşu yapan Kerem-Sevim görürüz.
Eski 27-01-14, 21:13   #119
sılam
Oyuncu

sılam kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.12.2005
sılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond reputesılam has a reputation beyond repute

Alıntı:
afk2005 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Fatimam Sen gereksiz kişileri neden kafana takığ daha fazla sinir oluyorsun ki?

Neydi adı Mine mi'y di Her neyse işte.Bu kadın kimdir neyin nesidir .Bu setin içinde ne yapar bilmiyorum...Onun söylediği o sözler kendi seviyesini ortaya koyuyor ve ben onun o olmayan seviyesine asla inemem.O yüzden takmaya bile değmez.

Senaryo elbet toplanacak konuyu bu kadar Melis'e çektiklerine göre birşeyler var ellerinde yapıcak ama ne bilemiyorum.Melis karakterini şimdi gözümüze sokup daha sonra Barış gibi geri plana alabilirler...Şu anda Barış geri planda mesela...

Aslında ZeyKer yada Baba olayı ortaya çıkmalıki diziyede biraz hareke gelsin.Gelicek olan Güneş karakteride malesef bu diziye hareket pek getiremiyecek.Biz KV Karışımı birşey izliyeceğizki öncelikle ZeyKer ve Baba olayını bunlardan birini çözmeliler.

Cihanın baba konusunu neden söylemek istediği zatenÖzet geldiğindede tahminde bulunmuştuk.Demet mutlaka tarışcaklarını söylüyecek ve Cihan'da bu konuyu gündeme getirecek diye düşünmüştük fakat ben Demet'in Zeynep ve Kerem'den de bahsedeceğini düşünmüştümki böyle olmadıO yüzden artık Demet'te sınıfta kaldı bende..
Bebelere balonnn Tamam iğrenç espiriydi kabul ama Esra'cım bana bunu söylediğinde ilk aklıma bu geldi ne yalan diyim Bende takılmıyorum balım sonuçta burada yazılan tüm yorumlar ve uzunca yapılan inanılmaz güzellikte ki analizlere karşı "bebe"sözcüğünü kullanıyorsa eğer zaten kendi kapasitesini göstermiş oluyor.O yüzden onun kapasitesi ile bizim kapasitemiz asla tartışılamaz

Bu olay bana yıllar önce Aşk Oyunu'nun yönetmeni ile girdiğimiz tartışmayı hatırlattı..Bülent Bey bana DF'den kendi sayfasından ''bu bir dizi sadece izle" lafını kullanmıştı.Hayatımda en nefret ettiğim şeylerin başında eleştirileri asla kabul etmeyen insanlar gelir.Halbuki övgü kadar da eleştiride hayatımızda olmalı..Eleştirileri kaale almak insanı daha da yukarı çıkartır,almayıp tepki verirsen yerinde sayarsın..

Balım ben Melis konusunda o kadar iyimser olamıyorum maalsef Melis kesinlikle devam edecek kötülükleriyle..Şimdi bu kız hasta kimse ilgilenmiyor ya bu şekilde nereye kadar bu kızdan ancak kurtulmamız ya kendine tekrar zarar vererek olacak yada Zeynep'e zarar verecek..İki şekilde de bu kızın hasta olduğunu kabul edip psikoloğa götürecekler belki de kliniğe yatırıacak.O dönemlerde de Aksel yanında olacak.İlaçlar sonrası bir süre beyni uyuşmuş olacağından da Kerem'i rahat bırakacaktır..O esnada artık Zeyker de bzide rahat nefes alırız artık

Begbar ne güzel başlıyorken şimdi Barış'ın olayları duyunca Begüm'e kızacakBelki Melis'in yaptıklarını Barış öğrenecek ve Kerem Begüm için yine kötü konuştuğunda Begüm'ü koruyacak Melis'in yaptıklarını öğrenecek.Bu sefer Melis'i bırakır mı Ben bu soruyu cidden sordum mu Kendime inanamıyorum Kerem'in Melis'i bırakabileceği bir anda olsa aklımdan geçti mi gerçekten

Bu arada rep veren tüm arkadaşlarım Çok teşekkürler
Eski 27-01-14, 21:18   #120
psikopat90
Asistan

psikopat90 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2005
psikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond reputepsikopat90 has a reputation beyond repute
Varsayılan selam bebeler.. yok yok ergenler...hayır veletler.. olmadı balalar...

arkadaş bu neyin kafasıdır anlamadım gitti. güya bizim dizimiz başka dizilere benzemiyecekti... daha dizi başlamadan bizi bizden alan hanker uyumu yüzünden alternatif çiftimiz yoktu.. klişelere bağlanmadan tipik türk dizileri saçmalıklarına batmadan bi dizi izlicektik. noldu? yalan oldu?

nedir bu bebe muhabbeti yani? ne yiyonuz ne içiyonuz bize de verin. bu kadar gamsız olmayı nasıl başarıyolar valla bravo. aşırı melis dozundan öleceğdim kimsenin umurunda değil.

bi de sonradan durumu kurtarmaya çalışıyorlar ya benim asıl uyuz olduğum nokta o. bi laf söyledin arkasında dur kardeşim. yok bi ezilip büzülmeler bi kırılmalar...

oyuncu eleştirisi yapamıyomuşuz artık.. çok üzüldüm. karaktere saydırmaktan sıra gelmiyodu zaten oh iyi oldu.

son olarak dizi maalesef izlediğimiz bi kaç bölümdür raydan çıkmış durumda. uçurum aşağı bodoslama gidiyor. reyting mi? güldürmeyin beni. adalet sistemine inanmayan ben reytinge mi inanacam?

ve sonunda buldum arkadaşlar. dizi niye bu kadar özensiz yazılıyo? neden reklam filmi çekmeseler senaristler zeyker sahnesi yazmayacak gibi duruyor cevabı buldum

senaristten çekim ekibine(oyuncuları tenzih ediyorum sebebi yukarda) bütün gün çıt çıt pıt pıt tw... atıp fanlara laf yetiştiriyorlar normaldir.

gönderme yapmadan duramıyosam demek ki.. lim in yan etkileri....

not: forumun en akıllıları olarak diziyi netten izleyenleri dâhileri olarak da diziyi bırakanları seçiyorum..

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş