Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Güneşi Beklerken

Kapalı Konu

Güneşi Beklerken kategorisinde Güneşi Beklerken (Arşiv 46) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-02-14, 18:27   #851
lovegs
Oyuncu

lovegs kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.04.2008
lovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond reputelovegs has a reputation beyond repute

Zeykerli, x factor reklamı olmuş bu yahu Bir taşla 2 kuş

Fragman demeyin bari ayıptır günahdır.. Bebeler belli oldu nah bize Aşk dolu Zeykerli sevgililer günü..

Ama her ne kadar kekledilerse de bizi klip çalışması güzel olmuş

Toteme devam.....
Eski 13-02-14, 18:28   #852
efsaneask
Yönetmen

efsaneask kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.10.2007
efsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond reputeefsaneask has a reputation beyond repute

Keremin bende seni özledim güzelim demesi ahhh ahhh

Sevdim klipi ne kadar fragman diye bahsedilmis olsada güzel olmus...

Bu hafta ZeyKer yok bu birkez daha anlasildi...

Ama özlem var bu cok iyi bir birbirlerini görsünler herkese ragmen birakmiyacaklar ellerini bende buna inaniyorum...

Bide Kerem Barisin ögrendigini duyarsa is tamam

Sarki ve klip gercekdende cok güzel olmus
Eski 13-02-14, 18:30   #853
bilmelmuhtem
Asistan

bilmelmuhtem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.04.2006
bilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond reputebilmelmuhtem has a reputation beyond repute

O fragmanvari şeyi çok sevdim ben çok samimi geldi keremin özlemi..
Bi de yanlış anlamadıysam Kerem amerikada
Yastıklar falan özellikle usa bayrağı şeklindeydi
Aman gitsin gitmesine de koca bir bölüm zeykersiz geçecek
Keremin hasretini aşkını izliycez
Jane e değinmek bile istemiyorum
bilmelmuhtem Çevrimdışı  
Eski 13-02-14, 18:31   #854
onetreehill
Oyuncu

onetreehill kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.03.2008
onetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond reputeonetreehill has a reputation beyond repute

Şarkıyı amatör biri mi söylüyormuş haberim yoktu.Bi an arabesk konserine geldim falan sandım.Ama dediğim gibi şarkı hariç diğer sahneler için izlenir.Gene de emeklerine sağlık.
Eski 13-02-14, 18:32   #855
Mystery_
Asistan

Mystery_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2009
Mystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond reputeMystery_ has a reputation beyond repute

Sorun yok kızlar asıl fragman gelmemiş.

Egemen Ozkan ‏@OzkanEgemen 6 dk.
@m41_c14 @dkoc54 @cgdmoz @sinemomay @brcrylmz Bu minik bir klip AŞK için 2. Fragman didar da )
Mystery_ Çevrimdışı  
Eski 13-02-14, 18:34   #856
pense
Yardımcı Yönetmen

Giriş Tarihi: 28.04.2007
pense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond reputepense has a reputation beyond repute

Alıntı:
lovegs tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Zeykerli, x factor reklamı olmuş bu yahu Bir taşla 2 kuş

Fragman demeyin bari ayıptır günahdır.. Bebeler belli oldu nah bize Aşk dolu Zeykerli sevgililer günü..

Ama her ne kadar kekledilerse de bizi klip çalışması güzel olmuş

Toteme devam.....
Bu fragmanla nah size ZeyKer diyorlar. Zeynep ile Kerem birleşirse ne anlamı kalırkiii diyorlar.Kavuşamazsan aşk olur diyorlar ama sen yine de ölmek var dönmek yok TOTEME devam diyorsun ya yeminle sana hayranım SEVGİCİM sizin bu umutlu halinize bayılıyorum.Gerçekten de GH ve ekibine rağmen TOTEME DEVAM
pense Çevrimdışı  
Eski 13-02-14, 18:34   #857
asir5
Oyuncu

asir5 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.12.2007
asir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond reputeasir5 has a reputation beyond repute

Saatlerdir bekledik bu muymus sg sürprizi???

Gerek yoktu ki... direk 2. fragmani verselerdi keske...

Yine cakildik sagolsunlar....

Alıntı:
afk2005 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Zaten ben artık iyi şeyle düşünmemeye başladım

Bilinç altlarında yatan bazı şeyler var bu Ekibin

Bunları da böyle döküyorlar işte diziye Sonra olan bize oluyor..Onlar mis mis takılıp hayallerini gerçekleştiriyorlar bize de eziyet çektiriyorlar.
Yanarim yanarim 20 yil önce dogduguma yanarim... Simdi o Jane`in yerine orada Keremle tanismis olmak vardi

Cidden nasil bir ayrinti olmus öyle... GH kendisi hakkinda gizli bilgi vermis resmen
asir5 Çevrimdışı  
Eski 13-02-14, 18:35   #858
Gyunel
Yönetmen

Gyunel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.05.2010
Gyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond reputeGyunel has a reputation beyond repute

Alıntı:
Mystery_ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sorun yok kızlar asıl fragman gelmemiş.

Egemen Ozkan ‏@OzkanEgemen 6 dk.
@m41_c14 @dkoc54 @cgdmoz @sinemomay @brcrylmz Bu minik bir klip AŞK için 2. Fragman didar da )
Yeminle dalga geciyorlar
Bekle smdi fragmani! Yapistim sandalyeye!
ASK klipiniz guzel olmus ama.Kerem anliyorsun dimi gitmekle olmuyor,uzaklik,sesini duymamak daha cok can yakiyo
Eski 13-02-14, 18:35   #859
fatimazehra
Yardımcı Yönetmen

fatimazehra kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.05.2012
fatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond reputefatimazehra has a reputation beyond repute

Alıntı:
Gamzeli Kutsi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Klipmiş sadece bu fragman değil.

Egemen Ozkan ‏@OzkanEgemen 4m
Yani simdi bana anlatir misiniz sunu...

14 Subat özel dedikleri sey, ZeyKer'li klip mi? Yoksa henüz çikmak bilmeyen fragman için miydi?

Diren kades ZeyKerci bebeler, sinaniyoruz bu ekip ile
Eski 13-02-14, 18:36   #860
esra2
Yönetmen

esra2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.12.2006
esra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond reputeesra2 has a reputation beyond repute

Fragman bekledik mini klip gelmis..
Fatimamm sanirim tepetaklar yere cakildin.. Cok acidimi..

14subata ozel klip hazirlamislar.. Demistim ben umutlanmayin diye.. Bu bolum bize 14 subat yok diyim simdiden..

Bu klipte en cok ilk kismi begendim.. Zeynepin seni ozledim dedigi sahne super otesi..

Neyse efendim didar 2. Tanitimi hazirliyormus..

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş