Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Kara Para Aşk

Kapalı Konu

Kara Para Aşk kategorisinde Kara Para Aşk (Arşiv 4) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 01-04-14, 18:11   #571
kınalı
Yardımcı Yönetmen

kınalı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.09.2006
kınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond reputekınalı has a reputation beyond repute

Alıntı:
FarAndAway tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhabalar,

Uzun zamandır foruma girmiyordum ama şu anda bir sonraki bölümünü beklediğim tek dizi olan Kara Para Aşk'a birkaç satır yazmak istedim.

Tuba ve Engin çok iyi bir ikili olmuşlar, yakışmışlar ve ekran elektriği de seyirciye geçiyor. Senaryo da akıcı ve merak uyandırıcı. Hal böyle olunca dizi de ilgi çekip seyrettiriyor. Tekrarını bile izledim.

Forumda dolaşmayalı epeyce olmuş. Bahsedilen resimleri bulmakta zorlandım ama buldum sonunda. Bizi güzel bir bölüm bekliyor resimlerden ve fragmandan anlaşılacağı üzere. Kara Para Aşk Ay Yapımın bu sezonki tek başarılı işidir bence. Gelsin Çarşamba.

Merhaba hoş geldin nerelerdesin sen

Çarşambalar fena geliyor ama dik durmaya çalışıyoruz anladın sen onu

Ömer nasıl beğendin mi.
Eski 01-04-14, 18:14   #572
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Alıntı:
aysin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

omere uyduruk bir gecmis yazmak cok zor degilki adi ayni kalir soyadini degisitip bir kac bilgi ekledilermi birde adina dosya hazirladilarmi islem tamam

zaten boyle birsey tahmin ediyordum azcok cunku birbirlerinin hayatlarindan pekaz kisinin digerinden haberi var 3bolumdur

omeride elifin hayatinda bilen tek kisi bahar -ki ona nasil anlattigini bilmiyoruz belki gercegi anlatti belkide uydurdu birsey- ne annesi ne kardesleri nede tayyara bahsetmedi bu durumdan. babamin yaninda olen kizin nisanlisi varmis falan diye.

elimizde kim kaldi simdi bunlari bilen bir bahar, arda, pelin, yenge ve anne. hepsi bu bunlarin icindede en soru isareti yuklu olan ise bahar????
yani diyecegim o ki omere gecmis yazilip uydurulabilir neticede omer bir polis gorevi olmasada bunlari yapabilir diye dusunuyorum bunlar problem olmaz yani cunku polis oldugunun ozellikle saklanmasi lazim bunuda bu sekilde kapatacaklardir. gizli gorev icin yapilmasi gereken proseduru omerden ala kim bilebilirki
Aynen yazdığın gibi olacaktır sevgili aysinACAR POLİSİMİZ ÖMER herşeyi düşünmüştür, Elif'in yanında olduğunda didik didik araştırılıp, kim bu adam denileceğini biliyordur değil mi Bu yüzden Pelin-Arda'nın yardımı dışında GERÇEK KİMLİĞİNİN saklanacağı kurum-kuruluşlarda da tanıdıkları vardır. Kendisini araştıranları yanıltacak SAHTE DOSYA oluşturulmasında bir sıkıntı yaşamaz ve Elif ile konuşup, nasıl SEVGİLİ oldular, soranlara nasıl CEVAP verecekler bunu kararlaştırıp, OPERASYON düğmesine basılır ki mesela (bugüne özel olsun bu durum, hayır siz yazınca kafamda şimşek gibi çakıyor bazı şeyler ve sizinle paylaşıyorum ki şöyle bir şey olsa da izlesek)

Şimdi Elif ailesine hatta Tayyar amcasına bir SEVGİLİSİ olduğundan bahsetse, aile ortamında. Annesi ve tayyar bu duruma şaşırsalar

Zerrin: Elifff bir sevgilin olduğunu bilmiyordum kızım

Elif: Şey anne evet bir sevgilim var ve ne bileyim biz bu durumu hemen paylaşmak istemedik gibi kıvırsa mesela

Zerrin: O zaman sevgilini bize yemeğe davet et de tanışalım

dese

Ömer tanışmak için eve geldiğinde, bahçede iken Tayyar'ın bir telefon konuşmasına şahit olsa ya da ne bileyim Metin'i de aile tanıyorsa eğer amca-yiğne konuşması olsa

Tayyar: Elif'in SEVGİLİM dediği şu adam kim bir araştır, sen gördün mü

dese Metin'e

Metin: Evet amca şirket kapısında gördüm onlarıi hatta şeydiler

Tayyar: Neydiler

Metin: Şeyyy

derken amcasının o korkutucu bakışlarını görüp

Metin: Öpüşüyorlardı

dese

Tayyar: hemen araştır şu adamı

diyerek hızlı şekilde eve girse. Onları dinleyen ve biraz dışarda durup eve gelen Ömer olsa. Şimdi AİLE yemeğe oturmuş olsun ve Ömer içeriye girip, ayağa kalkarak ona bakan Elif'in yanına gülümseyerek gelip, şöyle onu belinden tutup, kendisine çekip DUDAKLARINA YAPIŞSA mesela

Aileye KAL gelmesini geçin Elif'in geçireceği şoku düşünemiyorum ve sonrasında

Ömer: Aşkım beni tanıştırmayacak mısın

diyerek masadaki herkese tek tek baksa. Elini Elif'in belinden çekmeden

Sonrasında yalnız kaldıklarında sen nasıl beni öpersin, öpemezsin tartışmasını yapabilirler no problem, Ömer AİLENİ İNANDIRMAMIZ LAZIMDI bu bir oyundu biliyorsun değil mi diye cevap verir felan filan işte ama böyle bir şey izlesek çok güzel olmaz mı söyler misiniz
Eski 01-04-14, 18:44   #573
vankedisi
Oyuncu

vankedisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.11.2007
vankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond repute

Merhaba Forum Sakinleri,
Diziyi başladığından beri izliyorum ama burada çok fazla yorum yapamadım.Tuba Büyüküstün'ün donuk bir yapıda olduğunu düşündüğüm için ilk başlarda Engin için izlemeye başadım.Oysa gördüm ki Tuba da kendini geliştirmiş.Aksiyon yüklü olsa da arada komik muhabbetleri oluyor bak oraları seviyorum.Hele o uçaktaki muhabbetleri çok sırıtmama neden oldu.
Gelecek bölümdeki sahneler daha da güzel galiba.Ben severim böyle mecburen öpüşmeler,yok işte el ele tutuşmalar,gülücükler filan güzel oluyor.Birbirlerine bağlanıyorar.farkında olmadan.Sonra gelsin kıskançlık...
Bu arada forumda yakından görünce fark ettim yaa bu adama güneş gözlüğü ne kadar da yakışmış yaaa.Adamın üç dizisini de izledim.Her birinde farklı saç modeli vardı ve hepsi de çok yakışmış.Adama her şey yakışıyor yahu!
Eski 01-04-14, 18:48   #574
chica20
Yönetmen

chica20 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.01.2009
chica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond repute

Alıntı:
deren1970 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sonrasında yalnız kaldıklarında sen nasıl beni öpersin, öpemezsin tartışmasını yapabilirler no problem, Ömer AİLENİ İNANDIRMAMIZ LAZIMDI bu bir oyundu biliyorsun değil mi diye cevap verir felan filan işte ama böyle bir şey izlesek çok güzel olmaz mı söyler misiniz
Gercekten yazdiklarinizi okumak büyük keyif Sahneler öyle bir canlaniyor ki gözümün önüne, yeni bölümü hemen izlesek keske diyorum. Daha 26 saat var yeni bölüme Artik saatleri bile sayar oldum, düsünün halimi...

Cok merak ediyorum yeni bölümü. Elmer´in o sevgili oyunu cok müthis sahnelere neden olacak. Sizin yazdiginiz gibi bir sahne olsa keske

Elif´in dudaklarina "rol icabi" yapisan bir Ömer. Elif´te tabiki mecburen karsilik verecek. Herkesin önünde geri itemez ya adami

Sonra bu öpücügün üzerine tatli bir tartisma yasansa aralarinda, sizin de yazdiginiz gibi

Cok güzel olur yahu.. Su yeni bölüm bir an önce gelsin. Dayanamicam daha fazla
Eski 01-04-14, 18:56   #575
serraaa
Asistan

serraaa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.11.2011
serraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond reputeserraaa has a reputation beyond repute

Başlıkta o kadar güzel bir muhabbet dönüyor ki okumak çok keyifli.
Bahar Levent'ten sanırım Elif'e yakınlaşmasını isteyecek.
Levent'te doğal olarak Elif'e kur yapacak. Ben Ömer'in kıskançlık krizlerini çok merak ediyorum.
Sevgili rolü yapan Ömer'in Elif'i kıskanması bize hoş sahneler yaşatacak gibi.
serraaa Çevrimdışı  
Eski 01-04-14, 19:32   #576
chica20
Yönetmen

chica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond repute

Alıntı:
serraaa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Başlıkta o kadar güzel bir muhabbet dönüyor ki okumak çok keyifli.
Bahar Levent'ten sanırım Elif'e yakınlaşmasını isteyecek.
Levent'te doğal olarak Elif'e kur yapacak. Ben Ömer'in kıskançlık krizlerini çok merak ediyorum.
Sevgili rolü yapan Ömer'in Elif'i kıskanması bize hoş sahneler yaşatacak gibi.
Agzindan bal damliyor
Ömer´in kiskancliklarini izlemek muhtesem olur
Nerdeyse umarim su Levent baya Elif´imize sulansin dicem, sirf Ömer´in kiskancliklarini görebilmek icin

Sonra söyle bir konusma geciyormus aralarinda...

Elif: "Ne o? Kiskandin mi yoksa sen beni? Farkindaysan biz sadece sevgiliymisiz gibi yapiyoruz. Gercek degil, bir oyun bu sadece."
Ömer: "Ne kiskanacagim seni? Tabiki bir oyun oldugunun farkindayim"
Elif: "Kendini cok fazla kaptirmis gibi görünüyordun ama"
Ömer: "Eh, ben isimi her zaman en iyi en inadirici sekilde yapmak isterim. Ondan yani..."
Elif: "Hiii, sen öyle diyorsan öyledir"

Kiskanc Ömer cok güzel olur
chica20 Çevrimdışı  
Eski 01-04-14, 19:40   #577
vankedisi
Oyuncu

vankedisi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.11.2007
vankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond reputevankedisi has a reputation beyond repute

Yeni bölümün fragmanını izledim de tam da bana göre sahneler var içinde.Bol bol romantik sahneler versinler yaaa.Engin'i bol bol görelim."Fatmagül'ün Suçu ne"de ikilinin romantik sahnelerini beklemekten canım çıkardı,bir iki dakika sonra fıssss.Bu dizide ikilinin sahnelerinin öne çıkması dileğiyle izliyorum.İnşallah yan karakterler çok fazla esas oğlan-esas kızın önüne geçmez.
Bir sakal,bir gözlük bir saç bir insana bu kadar yakışır yaa.
vankedisi Çevrimdışı  
Eski 01-04-14, 19:42   #578
aysin
Asistan

aysin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.05.2004
aysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond reputeaysin has a reputation beyond repute

Alıntı:
chica20 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Agzindan bal damliyor
Ömer´in kiskancliklarini izlemek muhtesem olur
Nerdeyse umarim su Levent baya Elif´imize sulansin dicem, sirf Ömer´in kiskancliklarini görebilmek icin

Sonra söyle bir konusma geciyormus aralarinda...

Elif: "Ne o? Kiskandin mi yoksa sen beni? Farkindaysan biz sadece sevgiliymisiz gibi yapiyoruz. Gercek degil, bir oyun bu sadece."
Ömer: "Ne kiskanacagim seni? Tabiki bir oyun oldugunun farkindayim"
Elif: "Kendini cok fazla kaptirmis gibi görünüyordun ama"
Ömer: "Eh, ben isimi her zaman en iyi en inadirici sekilde yapmak isterim. Ondan yani..."
Elif: "Hiii, sen öyle diyorsan öyledir"

Kiskanc Ömer cok güzel olur
ama geleneksel tarafini ortaya koymasi gerek yoksa omer olmaz ki dimi ama
-rol icabi bile olsa eger ben senin sevgilinsem benim yanimda kimseye bakamazsin ben nasil oyunu gercekmis gostermek icin ugrasiyorsam zende bi zahmet ugras nezaman is giter ozaman git kiminle naparsan yap ama simdi degil!!!-
amma salladim heee
ama sanki omer oyle bir durumda boyle tepki verir gibi geldi bana. yada benim daha cooook lazim
Eski 01-04-14, 19:48   #579
FarAndAway
Asistan

FarAndAway kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.06.2005
FarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond reputeFarAndAway has a reputation beyond repute

Uzun uzun 3 bölüme değinemeyeceğim ama kısa kısa dikkatimi çeken şeyleri belirtmek gerekirse;

Ömer'in kara para aklama suçunun nasıl işlendiğini anlatması... Gündemde olan bir konu ve halka basit bir şekilde bu suçun nasıl işlendiği de izah edildi. Sahneyi bu nedenle sevdim.

Elmas konusu... Ortada sahte elmaslar var ama gerçekleri sırra kadem basmış durumda. Gerçek elmaslar hiç yok belki de. Asıl amaç zaten kara para aklamak. Sahte elmasları Sibel de, Ahmet bey de ayırt edemezler. Sibeldeki elmas muhtemelen ona verilen paydı ama sahte olduğunu bilmiyordu. Ahmet batan şirketini, Sibel hasta babasını ve yoksul ailesini kurtarmak için bu işe girdi gibi görünüyor şimdilik. Fakat Sibel'in öylesine bir seçim olduğunu da düşünmüyorum.

Tayyar "kızın bizimle bağlantısını çözemezler değil mi?" gibi bir soru sormuştu. O bağlantı vakıf büyük olasılıkla. Vakıf aracılığı ile öğrencilerin maddi ve ailevi durumlarını tespit etmeleri çok kolay. Tek sorun vakıf bağlantısı kolaylıkla bulunabilir. Bulunmaması için belgelerin vs yok edilmesi ve artı olarak ailesinin vakıfla ilgili pek birşey bilmemesi lazım.

Ahmet ve Sibel arasındaki bağlantı konusunda kararsızım. Evraklar içindeki resim, Sibelin evinde Ahmetin yaptığı kutunun olması aralarında sadece para aklama işi ile ilgili bir bağdan ötesi mi vardı diye düşündürüyor. Öyle bir bağ varsa da sevgili olmadıkları kesin. Ahmet Elif'in anlattığına bakarsak babacan ve iyi bir adam. Belki Elif'in durumunu, nasıl bu işlere bulaştığını öğrendi ve onun için üzüldü. Kutuyu onu bir baba gibi sevdiği için vermiş olabilir. Resim de ona kurye olacak kız bu diye verilmiştir belki ve o da evrakların arasına kaldırdı.

Başka bir teori belki hiç tanışmadılar olabilir. Yine resim kurye kız olarak Ahmet Bey'e verilmiştir. Kutuyu belki direkt Ahmet vermedi Sibel'e. İçinde sahte elmaslar taşındı ve Sibel'e ulaştı.

Bütün bunların içinde şu an en oturmayan bence Ahmet'in kızını bunlara bulaştırmış olması. Kızının adını bu işlere nasıl ve neden bulaştırdı? Evraklarda kızının imzası var. Bir şey olsa Elif'in de başının belaya gireceğini düşünmemiş olması çok zor.

Bunun yanısıra Ömer'i uzaklaştıran amirin de temiz olmadığını düşünüyorum. Davayı kapatmak isteyenlerle işbirliği içinde ve belki Sibel'in bu işlere karıştırılmasıyla bile ilgisi olabilir.

En sevdiğim sahneyi de yazayım. Elif kabus gördükten sonra Ömer'in Elif'in omuzuna dokunmak isteyip dokunamaması. Birçok şey yazılır o tereddüt için.
FarAndAway Çevrimdışı  
Eski 01-04-14, 19:49   #580
chica20
Yönetmen

Alıntı:
aysin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ama geleneksel tarafini ortaya koymasi gerek yoksa omer olmaz ki dimi ama
-rol icabi bile olsa eger ben senin sevgilinsem benim yanimda kimseye bakamazsin ben nasil oyunu gercekmis gostermek icin ugrasiyorsam zende bi zahmet ugras nezaman is giter ozaman git kiminle naparsan yap ama simdi degil!!!-
amma salladim heee
ama sanki omer oyle bir durumda boyle tepki verir gibi geldi bana. yada benim daha cooook lazim
Evet, sen de haklisin
Sanirim ben kiskandigini göstermeye calismayan bir Ömer görmek istedigim icin o sekilde yazdim. Biraz daha muzur Elif´i de ortaya cikarmak istedim
Hani hep Ömer Elif´i sinir ediyor ya, biraz da Elif Ömer´i sinir etsin istedim
Ama senin yazdigin sekilde daha Ömer´e yarasir bir tepki olmus. Ömer the King hesabi

Ama yazik su Elif´e yaa. Hep Ömer tarafindan sinir ediliyor
Biraz da o onu sinir etsin...
chica20 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş