Sayfa 49/52 İlkİlk ... 394546474849505152 SonSon
519 sonuçtan 481 ile 490 arası

Konu: Kurtlar Vadisi Pusu - Bölüm Yorumları

Asistan feritcaglayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Her Yerde
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    16160470

Standart Vadi TRT 'de

Ve dizi TRT ile anlasti....

Resmi aciklama daha gelmedi ama artik kesinlesmis gibi.

Hayirli olsun, insallah saglam bir konsept ile gelirler
    Beyaz Melek & Günesi Gördüm & New York'ta Beş Minare & Mucize
    MKGL
    toplam izlenme 4 film: 10.197.589

Yönetmen vadikızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    necatitutkunu
    Ettiği Teşekkür
    50
    14 mesaja 21 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı feritcaglayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve dizi TRT ile anlasti....

Resmi aciklama daha gelmedi ama artik kesinlesmis gibi.

Hayirli olsun, insallah saglam bir konsept ile gelirler

Panada açıklama gelmedi ama çıkan haberlerde birşey demiyorlar darbe konusunu işleyeceklerdi filmdende haber yok ya

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    2
    24 mesaja 33 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZONDA TRT'DE Mİ YAYINLANACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu cevabı birinci ağızdan aldı. "TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”
    Milliyet Gazetesi'nin başarılı ismi Ali Eyüboğlu bugünkü köşesinde Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonda TRT'de olacağı iddiasını masaya yatırdı.

İşte Ali Eyüboğlu'nun o yazısı:

2007 yılında Show TV’de başlayan, star TV, TNT, ATV (iki kez) ve son olarak 2016’da Kanal D’de yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin akıbeti ne?

Malum 10 yıldır ekranlarda olan ve iyi reytingli dizi, yüksek maliyeti nedeniyle bu sezon kendine kanal bulamadı.

Kısa bir süre önce Pana Film ile TRT arasında görüşmelerin yapıldığı, tarafların prensipte anlaştığı şeklinde bir haber çıktı.

“Kurtlar Vadisi Pusu”, Kanal D’de son sezonunda reyting kaybına uğrasa da, fanatik kitlesi olan bir dizi.

O nedenle dizi hakkında çıkan her iddia ya da haberi internet siteleri anında alıp kullanır.

Bu kez de öyle oldu.

“Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı.

Sizlerden gelen “Bu haber doğru mu?” mesajları üzerine ben de aynı soruyu TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:

“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”

Eylül 2017’ye daha çok var. O zamana kadar ne olur bilemem, ama durum şimdilik böyle…

Yönetmen vadikızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    necatitutkunu
    Ettiği Teşekkür
    50
    14 mesaja 21 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı hardi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZONDA TRT'DE Mİ YAYINLANACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu cevabı birinci ağızdan aldı. "TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”
    Milliyet Gazetesi'nin başarılı ismi Ali Eyüboğlu bugünkü köşesinde Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonda TRT'de olacağı iddiasını masaya yatırdı.

İşte Ali Eyüboğlu'nun o yazısı:

2007 yılında Show TV’de başlayan, star TV, TNT, ATV (iki kez) ve son olarak 2016’da Kanal D’de yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin akıbeti ne?

Malum 10 yıldır ekranlarda olan ve iyi reytingli dizi, yüksek maliyeti nedeniyle bu sezon kendine kanal bulamadı.

Kısa bir süre önce Pana Film ile TRT arasında görüşmelerin yapıldığı, tarafların prensipte anlaştığı şeklinde bir haber çıktı.

“Kurtlar Vadisi Pusu”, Kanal D’de son sezonunda reyting kaybına uğrasa da, fanatik kitlesi olan bir dizi.

O nedenle dizi hakkında çıkan her iddia ya da haberi internet siteleri anında alıp kullanır.

Bu kez de öyle oldu.

“Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT’de” iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı.

Sizlerden gelen “Bu haber doğru mu?” mesajları üzerine ben de aynı soruyu TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren’e sordum. Eren’in yanıtı kısa ve netti:

“Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.”

Eylül 2017’ye daha çok var. O zamana kadar ne olur bilemem, ama durum şimdilik böyle…
    Bu habere inanmamıştım ben bu dizinin sonu ne olacak merakla bekliyorum
    pana neden açıklama yapmıyor anlamıyorum

Yönetmen ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949677

Neden bir açıklama yapılmaz anlamış değilim. Kurtlar Vadisi'nin TRT ' de yayınlanacağını düşünmüyor idim zaten, Vadi'nin, yayınlanacağı kanal sayısı da bence bütçe olarak baktığımız da kısıtlı. Star TV - Show TV olabilir ama eğer gün değiştirme talebini olumlu bakalarsa Kanal D olabilir diye düşünüyorum...

Asistan feritcaglayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Her Yerde
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    16160470

Standart Kurtlar Vadisi Kaos geliyor

Kurtlar Vadisi Kaos geliyor

Kurtlar Vadisi Kaos geliyor

Necati Şaşmaz yeni dizi ile ilgili gelen bir soruya, bütçesini karşılayacak bir kanal olması durumunda neden olmasın yanıtını vererek, dizinin isminin "Kurtlar Vadisi Kaos" olacağı cevabını verdi.

Gençlerin tüm sorularını yanıtlayan Necati Şaşmaz ve ekibi, fotoğraf çekimi sonrasında salondan ayrıldı.

Yazete

Oyuncu evrem96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Yıllar yıllar sonra dizi tekrar ilgimi çekmişti ondada başına gelenlere bak

Sanırım sıkıntı bütçe necati şaşmaz bütçeyi karşılayacak bir kanal olursa neden olmasın gibi şeyler demiş

Polatın oğlu, onunla en başa dönüyoruz gibi olması hoşuma gitmişti her ne kadar çocuğun hikayesi çok ütopik olsa da. Oyuncuda cidden necati şaşmaza benziyor nasıl bulmuşlar sesinide beğendim dizide türkü söylemiş bence güzelde olmuş. Çocuk en son öldü mü kaldı mı ne oldu merak içindeyim ya keşke geri dönse

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kirsten Dunst
    Ettiği Teşekkür
    41
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949674

Aha yusufu seven cikti 😂 valla ben yusufu bile ozledim...öldüğü bilinmiyor ama geri donerse kendi sesini kullansin bi zahmet...zaten turkucu,neden dublaj yaptirir anlamiyorum...
    I feel stalked.

Oyuncu evrem96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949680

Alıntı Tiger Stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aha yusufu seven cikti 😂 valla ben yusufu bile ozledim...öldüğü bilinmiyor ama geri donerse kendi sesini kullansin bi zahmet...zaten turkucu,neden dublaj yaptirir anlamiyorum...
    dasda hiç seveni yok mu tamam ben severim
    Ses sıkıntı evet ama polatında sesi ilk sezonlarda başkaydı sanki yusufu da düzeltirler zamanla.

Ben ebru öldüğünden beri takip etmiyordum diziyi geçenlerde yusuflu bir sahneye denk geldim(geçen sene filan) hikayesi ilgimi çekti açtım onun sahnelerini izledim şimdi devamını bekliyorum

Polatın hikayesi sıktı artık asırlardır izliyoruz yeni isimler lazım

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kirsten Dunst
    Ettiği Teşekkür
    41
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949674

Alıntı evrem96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dasda hiç seveni yok mu tamam ben severim
    Ses sıkıntı evet ama polatında sesi ilk sezonlarda başkaydı sanki yusufu da düzeltirler zamanla.

Ben ebru öldüğünden beri takip etmiyordum diziyi geçenlerde yusuflu bir sahneye denk geldim(geçen sene filan) hikayesi ilgimi çekti açtım onun sahnelerini izledim şimdi devamını bekliyorum

Polatın hikayesi sıktı artık asırlardır izliyoruz yeni isimler lazım
    aynen.bir üye vardı ama ortalıklardan kayboldu o.yusuf kv forumlrında eleştiriliyor çok oyunculuğu yüzünden.aslında rolün kendisi ağır.yoksa kenan falan sırıtmıyor - ikiz oldukları için bunu söyledim.polatın sesi değişmeyecek bir hikaye.artık kendi sesini kullnmalı diye düşünüyorum o da - umut tabağın sesi yaşlndı bir hayli.yusufun hikayesi iyi hoş da dizide ikizi de yer alıyor,yusufun tüp bebek olarak dünyaya gelmesi ve kenanın gerçek kardeşi değilmiş gibi gösterilmesi saçmaydı.polatın hikayesinden ziyade ölümsüzlüğü ve sonu gelmez manitaları sıktı.ebru onun sonu olacaktı yapmadılar işte...bundan sonra koltuğu yusufa teslim etsin,ölümsüzlük şifresini de versin,kızıyla vakit geçirsin biraz.
    I feel stalked.

Sayfa 49/52 İlkİlk ... 394546474849505152 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri