Sayfa 14/14 İlkİlk ... 41011121314
135 sonuçtan 131 ile 135 arası

Konu: Çilek Kokusu (Star TV)

Yönetmen pense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Veee Çilek Kokusu bitti. 23.45-2.30 da yayınlanmasına rağmen çok iyi izlenmiş. Yayınlandığı saatte birinci herhalde ki yüksek share almış. Cts %10 u geçemiyordu. Demek ki neymiş? Aldıkları günde sorun varmış. Haftaiçi kalsaymış devam edebilirmiş. Bitirmek istedikleri için bitti bu dizi. Aslına bakarsak final senaryosuna bakılırsa bitmesine şaşmamalı.

Mutlu son yapıcaz diye kasmışlar. Her şey havada. Nihat-Selda son sahneye dek karşı çıktı. Ne oldu da yumuşadılar? Aslı&Çağla ne ara canımlı cicimli oldular sarıldılar? Başak konusu havada kaldı. Ortağı kimdi? Asıl gerçekler neydi? Aman yani işte alel acele bir sondu özensiz.

Volkan tamam itiraf etti de işbirliğini niye söylemedi? O çizimleri kendisinin yok ettirdiği söyleseydi bakalım ne tepki alırdı? Aslı artık kavga etmek istemiyormuş. Dizi bitiyor hala sus pus ve gidiyor yine bir yerlere. Burak'ı süründürdü de finaldi yahu biraz çabuk geçebilirlerdi o sahneleri ki biraz da geleceklerinden sahenler gösterirlerdi. Hani devam etseler ederler düğünden ne konular çıkar? Bazı şeyler havada kaldığı için. Yine klişelerle,sorunlarla devam eder gerçi. Mantık son 5 dakika mutlu ve sorunsuz olsun. Düğünü bari eğlenceli çekseydiler. Dans etseydiler, oynasaydılar en son toplu fotoğraf çekip el sallsaydılar. İzleyicisine güzel bir final seyrettiremediler. Basitti yani evlilik ve mutlu son anlayışı. Çilek kokan hayallerinin gerçekleştiğini görmeliydik. Dizinin amacı Aslı&Burak evliliği imiş gibi bitti. Okullarının bitmesini, mezun olmalarını yazmamışlar. Tekliften 3 ay sonra evlendiler.

Diziyle birlikte ekrana yeni yüzler geldi. Hepsinin yolu açık olsun, daha iyi projelerde yer alabilsinler.
    Yazılması gerekenleri yazmışsın zaten.Keşke hiç değilse düğünü biraz uzatsaydılar.Birlikte Ağva'da ki yazlık eve gitseydiler.Burak süpriz yapmış olsaydı.Falan filan artık ne desek boş bitti gitti.Her şeye rağmen akşam ki bölümü Aslı ve Burak adına beğendim.Zaten ikisi yan yana gelseler bayılıyordum.Çağla'nın son anda kafasına kaya düştü herhalde.Göremedik birden dizinin başında hala oyunlarına devam eden Çağla mutlu mesut düğüne geldi hemde otuz iki diş meydanda kutladı yapmadığını bırakmadığı Aslı'yı.Neyse artık.Kaç hafta kanala birincilik kazandırmış bir dizi bu saatte yayınlamak ne büyük bir saygısızlıktır o da ayrı bir mesele.
    23 haftadır hiç kaçırmadan izledim bu diziyi.Kızsam da sinirlensem de izlemekten vazgeçmedim.Bu ikili garip bir şekilde beni çekti.Bilmem neden çok sevdim bu ikiliyi çok yakıştırdım.Şimdi içimde büyük bir boşluk oluşacak.Bakalım ne zaman böyle beni çeken bir çift bulup başka bir dizi izleyeceğim.
    Ayrıca Simgeciğim ve Azerciğim sizinle yorumlaşmak harikaydı.Hep seviyeli pek düzgün yorumlarınızı çok sevdim.Umarım bir başka dizide buluşuruz.Çok teşekkür ederim.

Set Görevlisi platane blau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    isvicre-Golcuk/izmit
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

evet bu diziyide bitirdiler günü degismicekti ama yapacak bir sey yok. cok sey soru isareti ile bitti sizin dediginiz gibi. ama yine ben sevdim güzel di gec gördüm diziyi ama cok severek izledim. herseyi sikistirmislar bir an önce sona gelsin de bitsin diye. cok sevdim bu ikiliyi yollari acik olsun hepsinin tabiki.

Asistan anny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oğluşum Emirim
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    4530503

Çok güzel bir diziydi çilek kokusu.yazin başladı hepimizin hoşuna gitti.hala bittiğine inanamıyorum.çünkü çok fazla hayranı var bu dizinin.günü degismeseydi rahat 30-40bolum sürerdi.

Güzel bir Final olmadı ama idare ederdi.aslı ve Burak sizi unutmayacağım. Özellikle burayın o güzel şarkılarını
    Güle güle çilek kokusu 😦😦

Asistan akide11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    KeReM
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    15356072

Elveda Aslı-Burak , yine de güzel bi mutlu sondu. Bize de Buray' ı kazandırdılar, yolunuz açık olsun.

Yardımcı Yönetmen edis12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ending of way
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949681

Guzel diziymis.
    Final gercekten havada kalmis..
    Diiziyi gec izleyenlwrdenim ben de.
    En azindan mutlu sonla bitmesi guzeldi.

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 41011121314

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri