Sayfa 63/63 İlkİlk ... 13535960616263
626 sonuçtan 621 ile 626 arası

Konu: Kumkum Bhagya / 2014 / Hindistan

Yönetmen kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı Defneci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözümüz aydın kızlaaarrr ❤
    Ah Kalbim Kanal 7 yayın tarihi 16 ekimden itibaren haftaici 21.30 , hafta sonu 21 de ...

Zaman dilimi oldukca güzel.. Ek baar phir bu saatle tuttu, keza bir garip ask da bu saatle guzel ilerdi.. Yazin Benimsinde guzel reytingler aldi.

Ve uzun soluklu diziler icin guzel bir saat...

Yalniz Kerem Beyin sesini Abhiye yakıstıramiyorum ya, ben ki Arnav a yakistirmisdim o sesi ama Abhide olnayacak ya.. Bu adam ki sesini inceltip taklitler yapan, korkab biri.. Kerem bu sesle nasil yapacak ki...

Neyse yine de tvde olmasi guzel bir duygu ki.. Birde su var sayet bu bir kac icinde dizi tutarda iyi reyting alirsa ve fanlari cogalirsa Oyunculari ülkemize davet edebilirler.. Endonezya da oldugu gibj belki bize de gelirler cünkü Güncel bir dizi KKB... Oyuncular hala bir arada bundan güzeli var mı?? Dilerim diziyi seven cok olur bizim gibi ve bizimkiler Türkiye'ye gelir
    Vay tarihi de belli olmuş. Tvden bir bakacağım bakalım. Nete düşen dublajı Dilom sayesinde izleyebildim. Ben yadırgamadım pek daha gıcık olurum diye düşünmüştüm oysaki. O enerjiyi aldım o kısacık sahneden bile. Tabi ilk bölümlerin güzelliği de eklenince bakalım nasıl ilerleyecek inşallah güzelim sahneleri kesmezler.

Shabir ve Sritinin muhteşemliği eminim çok kişiyi çekecektir )))

Yönetmen diloşcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı kelebek99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay tarihi de belli olmuş. Tvden bir bakacağım bakalım. Nete düşen dublajı Dilom sayesinde izleyebildim. Ben yadırgamadım pek daha gıcık olurum diye düşünmüştüm oysaki. O enerjiyi aldım o kısacık sahneden bile. Tabi ilk bölümlerin güzelliği de eklenince bakalım nasıl ilerleyecek inşallah güzelim sahneleri kesmezler.

Shabir ve Sritinin muhteşemliği eminim çok kişiyi çekecektir )))
    Bir yanım buruk bir yanım sevinçli.Allah Waariyan'ı televizyonda dinleyince Abhigya'nın güzel ve tatlı zamanları eşliğinde bir heyecanlandım Ama Abhi nin dublajı hiç olmamış ya.Bir de Kanal7 nin böyle küt diye yayınlanması beni korkutuyor.Dizi final yapmadı.Ekta Kundali yi seyirciye tutturdu.Shabbir Sriti Kundali ye geçebilir.Daha 1 yıl var nerden baksan bitmesine

Yer
    abhinin fuggisi.
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Dizimizi tv"den seyretmeye çalışıyorum. Seslere de alıştım sayılır. Yalnız Abhi bir gülüyor Shabbirin gerçek gülüşü olsaydı demeden de geçemiyorum.

Abhigya bambaşka bir çift ya valla her izleyişimde içim bir değişik oluyor. Acaba kanal finali izletecek mi bizlere? 130 ları geçiyoruz. Suresh olayına geldik bile şimdiden.

Yer
    abhinin fuggisi.
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

ne güzelsiniz

Yönetmen diloşcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Güno'mmm çiftimiz hep güzel hep tatlı ama ben bıraktım artık diziyi.
    Tanu'nun hamileliği,Bülbül öldükten sonra Aaliya'nın rahatlıkla gezebilmesi,Pragya'nın vurulması,Abhi'nin hafıza kaybı,Munni olayı derken dizi 1013 bölüme dayandı.Çok bile sabırlı davrandım diye düşünüyorum.Ne olursa olsun Pragya nın Aaliya ve Tanu yla aynı masada bile olması beni irite etti.Biri kardeşini öldürdü.Diğeri hayatını mahvetti.AbhiGya yı çok seviyorum o ayrı ama.Dizi o başladığı çizgiyi kaybetti benim gözümde.İlk bölümlerdeki o tatlı,atışmalı bir çift olarak kalsınlar aklımda.

Geçenlerde otobüsteyim anlatmasam olmaz. Mavi paltolu bir çocuk otobüsün kapısında duruyor.Kıvırcık saçlı bir kız otobüsten indi.İnerken ne olsun kızın saçı oğlanın paltosunun düğmesine takıldı.Kızda hala saçını çekiyor.Anlamadı bile Arkamdaki yaşlı teyze diyor ki bu kader değil mi sanki bir Hint dizisindeyim Ahh Arkey Ah Abhi demez mi? Sonunda oğla kıza sakin ol dedi kızın saçı kurtardı.Teyze diyor ki çocuğa kaderindeki kız peşini bırakma oğlum Çocuk da etkilendi zannımca kız indikten 5 dakika sonra paltosunun düğmesine bakıp gülmeler falan hiç güleceğim yoktu

Yönetmen Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BilluJi & PAnika
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 17 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Merhabalar, dizimiz Tv'de oynamasına rağmen cok yalnız kalmış baslıgımız.. Ve ben bunun sebebinin saatinden kaynaklandıgını düsünüyorum. KKB çok akıcı ve eğlenceli bir dizi... Sayet 4 sularında yayınlansa çok çok iyi reyting elde edecekti.

Gel gelelim asıl meseleye. Çeviri ekibimiz bir karar vermiş, Kanal 7 KKB nin tüm bölüm haklarını satın almış. Bu yüzden ekip ceviri yapmayı bırakamış belli bir yerden sonra.. Üzüldüm açıkcası.. Biliyoruz ki Kanal 7 kesici bir kanal.. Ve ben Orjinal seslerle alt yaziyi takip etmekten memnundum. Dublaj seslerinden pek hoslanmiyorum.

Sayfa 63/63 İlkİlk ... 13535960616263

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri