Sayfa 80/80 İlkİlk ... 30707677787980
792 sonuçtan 791 ile 792 arası

Konu: Baba Candır - Bölüm Yorumları

Asistan werther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    9
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949675

Tekrar merhaba Baba Candır ailesi

Aslında hala bu başlığı okuyan var mı bilmiyorum

Bir kaç aydır ara ara dizinin tekrarlarına rastlıyorum.Sabahın erken saatlerinde Şansıma hep kötü hissettiğim, uykusuz geçirdiğim günlere denk geliyor.Ve fark ettim ki, dizinin özellikle ilk sezon bölümlerini yine yüzümde küçük de olsa bir gülümsemeyle izliyorum.Hatta burda yaptığımız analizleri hatırlıyorum bazı sahnelerdeHaluk'u gördüğümde de seviniyorum, bu diziden bunca zaman uzak kaldım ama Haluk'u her gördüğümde bu karakterin neden bu kadar sevildiğini tekrar tekrar anlıyorum.Aslında ben çoğu sevdiğim karakterden daha dizi devam ederken soğurdum ama Haluk öyle değilmiş, hala izlettiriyor kendisini.

Yani kısacası yukardaki yoruma tamamen katıldığımı belirtmek istiyorum.Haluk çok renkli aynı zamanda güçlü bir karakterdi.Keşke ikinci sezonda onu Çelik ailesiyle bu kadar haşır neşir halde izlemek yerine ilk sezondaki gibi kendi hayatının içinde izleseydik.Bölümleri sonuna kadar izlemediğim için haksızlık yapmak istemiyorum ama izlediğim kadarıyla Salih'in Haluk'a tutumu hala değişmemişti.Haluk'un yeri o ev değildi.

Neyse işte ben buraya eski bölümlere denk geldiğimde yine o eski tadı aldığımı, bu sayfada ne kadar güzel vakit geçirdiğimizi hatırladığımı yazmaya gelmiştim ama Salih babadan şikayete başladım yine

Son olarak, dizi müziklerine ben de tam tesadüfen denk geliyorum bazen, galiba en güzeli de bu...Uzun zamandan sonra Venezia for Lovers parçasını dinledim mesela, o ne güzel fon müziği ve ne harika bir sahneydi.Bir müzik bir sahneyle ancak bu kadar uyumlu olabilirdi.Dizinin ilk sezonun bu tip sahnelerinde çok eski romantik komedi filmlerinin tadını alıyordum gerçekten de.

Şimdilik bu kadar.Çok karışık yorum olduğunu biliyorum Okuyan herkese teşekkür ederim.İyi geceler dilerim.

Asistan mags - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    TheTwilightSaga
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Dizi bittikten sonra izlemeye başladığım için öyle pişmanım ki anlatamam. Nasıl güzelmiş de ben nasıl kaçırmışım... Televizyonda birkaç bölümüne denk gelip keyifle izledim, elimdeki yabancı diziler biter bitmez ilk bölümden başlayacağım.

Sayfa 80/80 İlkİlk ... 30707677787980

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri