Sayfa 52/52 İlkİlk ... 2424849505152
514 sonuçtan 511 ile 514 arası

Konu: Diriliş: Ertuğrul - Bölüm Yorumları -

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kirsten Dunst
    Ettiği Teşekkür
    41
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949674

sinemim, bu diziye pek bir yakıştııı

vallahi dizinin en güzel kadını aslıhan idi çıkana kadar. artık dirilişteki en güzel hatun olarak sinem reyizi ilan edebilirim
    I feel stalked.

Asistan aksiseda381 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    21474842

dün Ares anlattıkça Sado kıvrandıkça zevkten dört köşe oldum tabi Sado idam edilmez neticede ortada tarihi bir gerçeklik var bu sefer kurtuluş Mahperi Hatundan gelecek gibi Mahperi Hatunu beğendim yalnız kendisini bi ara Kleopatraya benzetmedim desem yalan olur ve Halime -Ertuğrul ne kadar güzeller favori çiftim benim sonradan görme hanımköylü Turgut beni deli etti kendini Ertuğrul sandı heralde ama beylik kendisine hiç yakışmadı öyle sen beysin denince bey olunmuyormuş de mi ??? Ertuğrul obadan gidince herkes bi cozutuyo Osman da artık doğuyosa doğsun dünkü bölümü izlerken dedim sanki devleti Gündüz kurdu

3. aksiseda381 üyemize teşekkür edenler:
    Tiger Stormy (16-02-18)

Asistan Krisbian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Dornland.
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949678

Bölümü çok beğendim, en sevdiğim kısmı da Halime oldu. Oldukça atıl kaldığını düşünüyordum ve bu çok canımı sıkıyordu. Gelen sezon görsellerinde elinde ok görünce heyecanlanmıştım ama göremeyeceğiz herhalde diye üzülüyordum sezon başından beri. Moğollardan sonra böyle bir sahneyi bize izleme fırsatı verdiği için senariste çok teşekkürler. Onların birlikte dört nala at koşturmasını bende çokça özlemişim.
    Turgut'a bu bölüm bende çok kızdım. Kötü bir niyeti olmasa da takındığı tavırdan ötürü kızgınım kendisine. Bamsı'nın dediği gibi, beylik makamı ağır gelmiş besbelli. Eğer o bebeğe bir şey olursa vicdanı nasıl rahat edecek merak ediyorum. Umarım bir şey olmaz.

Asistan celena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    39
    27 mesaja 47 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Bölüm hakkında ki kadınlar gerçeği
    Biz türk anaları işte böyle ayakta dik duran gerektiğinde kendini savunan
    Namusunu obadını canı pahasına var gücü ile ay biri gelse de beni kurtarsa demeyen o dik kadınlar gibi olmak
    Olmak evet dizi ama bu obalıktan bu beyliğe bu beylikten bu koskoca imparatorluklar nasıl kurulur kadınlar nasıl imparatorluklar kurdurur mehmet bey yazmış tabi tarih daha çetin ama bir nebze olsun anlatmış
    Yanın da tabii olarak eşin ola bilir
    Ama diyor ki eşleriniz sizi hep korumaya bilir obada olmaya bilir yeri gelir işinde gücünde olabilir
    Tıpkı halime ler gibi aslıhanlar kendimizi savunmayı allah sapkın ruhlu insanlarla da karşılaştırmasın sonra o sapkın ruhlu insanı sonunun meraklısı neyse allah bizleri
    Kendinden başka kimseye muhtaç etmesin

Sayfa 52/52 İlkİlk ... 2424849505152

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri